Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • untold-picture
    Rimtas forumo narys

    • 2010 07 19
    • 127

    Autorius *Cere-chan~
    Žinok, esi neteisi, Bardakas šiaip sau nerašo 'nesamonių', bet kai jis kritikuoja, nereikia pykti už aršius žodžius. Jei sunku pripažinti tiesą, taip kaip sakė MadeinLt - eik pas mamą.. :I

    Juk nieko nesakau blogo, kritika dažnai būna siaubinga -aš žinau, patikėk manim-, bet džiaukis, kad dar tokią gauni..
    na apie kaukoles rase nesamones jau ryskiai juk negaliu pakeist jau sukurtos veikejos kito zmogaus . seip kritika neturi buti perdaug arsi. tie kur per daug arsiai viska desto negali vadintis kritikuotojais . jie tik bando pazeminti. zmogau jei pati nori ir eik pas mama man pas ja nereik ir nereiks. kritika gerai bet neperdeta sita buvo perdeta visiskai ^^

    Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Autorius untold-picture
      och och zinau tave tu nuolat viska blogai sakai kitaip sakant esi uzsisedes ir viskas tau nepatinka .as galiu atsikirtinet bet nedarysiu to nes tu is tu baka kurie vistiek atsikirs slamstu ^^ jeigu esi aklas nematai kad supynes virves yra nuzemejusios gale ^^ matyt nematai kaukoles piesiau nes ten tokio zmogaus veikeja seip ^^ man kaukoles neatrodo kieta ir niekada neatrode. nepavogia tiesiog tau visdar patinka labiau kaukoles tad tu pirmiau atkreipi demesi . uch :/ jei jau taip kompozicijas gerai ismanai ta pati piesima metu tau issuki nupiesk graziai anime personaza graziai o nebelekaip ir gera struktura kompozicija pasvirimus ir pan kad butu idealu . jei to nepadarysi reiskia esi tik apsimetelis kuris yra pesimistas o kitais zodziais apsimetelis protingu arba neturintis prasmes gyventi. jeigu nepriimsi sio issukio reikia patvirtini mano tiesa jei irodysi patikesiu tavo zodziais . beje darbas turi but spalvota gi ^^ tada paziuresim ar esi tu uz kitus geresnis kad kritikuotum iki to kad visi piesiniai butu iki siuksliu vietos
      Kiek atsimenu iš vieno tavo pm'o man:
      Tavo akys per kvailos todėl tu nematai ( Suprask kad mano piešinys kietas)
      Ta pati istorija kartojasi vėl. Nenori kritikos - nepiešk. Kritikuoja - nekonfliktuok. Išmok piešti, o tik paskui apie ANIME veikėjus galvok.
      Ir patikėk, aš mačiau Bardako darbus. Ne tau jam challeng'us mesti

      Comment

      • untold-picture
        Rimtas forumo narys

        • 2010 07 19
        • 127

        Autorius Airiz
        Kiek atsimenu iš vieno tavo pm'o man:
        Tavo akys per kvailos todėl tu nematai ( Suprask kad mano piešinys kietas)
        Ta pati istorija kartojasi vėl. Nenori kritikos - nepiešk. Kritikuoja - nekonfliktuok. Išmok piešti, o tik paskui apie ANIME veikėjus galvok.
        Ir patikėk, aš mačiau Bardako darbus. Ne tau jam challeng'us mesti
        parodyk man tu jo piesinius as netikiu kad jis jau toks nuostabus . kad kaip daugel be nuomones seka is paskos tam kaip sunyciai

        Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          Tu savo proto šunytis, nes neklausai ką kiti tau sako. Ir ne aš turiu jo darbus rodys, o jisai pats parodys jei norės.

          Comment

          • untold-picture
            Rimtas forumo narys

            • 2010 07 19
            • 127

            Autorius Airiz
            Tu savo proto šunytis, nes neklausai ką kiti tau sako. Ir ne aš turiu jo darbus rodys, o jisai pats parodys jei norės.
            as tik klausau neperdetos kritikos kuri yra teisinga o ne varymas ir jokia pagalba

            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              O kas yra NEPERDĖTA KRITIKA? apibubink tokią Sąvoką.

              Comment

              • untold-picture
                Rimtas forumo narys

                • 2010 07 19
                • 127

                Autorius Airiz
                O kas yra NEPERDĖTA KRITIKA? apibubink tokią Sąvoką.
                neperdeta kritika kai zmogus nesako visko grubiai o isdestymas kaip normalaus zmogaus kurispasako normaliai.pvz grubus yra kur permeta akimis nieko nepamasto nieko nepamato ir isdesto tas tas tas blogai . kitaip dar pvz kokia tu ne kieta as tepiesdavau 12m. kaukoles o piest tai nera siuo amzium kieta tad tu fail ir pan. neperdeta kai tu kritikuoji su saiku . pasakai neuzgaulingai perdaug patari kaip patobulet ant ko labiau pamastyt pasimokint.reik pasakyt ir pliusus . jis to nepasake nes pvz pasake kad su akvarele gerai bet pasake tik delto kad pats su ja nemoka tad cia joks pliusas o ne varyt tas blogai tu to nesugebi tavo darbas slamstas pagal ji sutrumpintai . reik zmogu ir pakritikuot ir toliau paskatint kad nemestu o stengtusi bardakas dare tik kad zmogus mestu piesima.jis yra tas kur megsta realistiskus piesinius ^^ kitu ne******oja

                Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                Comment

                • Cere
                  !אני כאן כדי הסלע הזה-


                  • 2009 01 12
                  • 547

                  Bardakas bent nuosekliai rašo ir gerai išdėsto nuomonę, o tavo post'o net perskaityt iš pirmo karto negaliu. >>
                  -.connection error


                  Comment

                  • denix2
                    Visa valdžia vaizduotei!

                    • 2008 04 19
                    • 350

                    Echh kaip linksma diskutuoti ^^
                    “I reject your reality and substitute it for my own.”
                    www.facebook.com/DenisO.art.

                    Comment

                    • Dark-Tarou
                      I'm a woman on a mission


                      • 2008 07 14
                      • 486

                      untold-picture Kiekvienas žmogus dėsto kritiką savaip, tik nemanyk, kad atskris unicornai ir pradės bešokinėdami ir beskleisdami vaivorištes sakyti tau kritiką taip, kad būtų malonu jūsų didenybės ausims <:B

                      'jei jau taip kompozicijas gerai ismanai ta pati piesima metu tau issuki nupiesk graziai anime personaza graziai o nebelekaip ir gera struktura kompozicija pasvirimus ir pan kad butu idealu . jei to nepadarysi reiskia esi tik apsimetelis kuris yra pesimistas o kitais zodziais apsimetelis protingu arba neturintis prasmes gyventi. jeigu nepriimsi sio issukio reikia patvirtini mano tiesa jei irodysi patikesiu tavo zodziais . beje darbas turi but spalvota gi ^^ tada paziuresim ar esi tu uz kitus geresnis kad kritikuotum iki to kad visi piesiniai butu iki siuksliu vietos' - Whaaaa??? ;o štai koks tu, Bardakai, melavai mums visą gyvenimą! Visą gyvenimą apsimetinėjai, kad kažką nusimanai mene! wow, niekad nepagalvočiau, kad galima taip gerai apsimetinėt ir dar taip taikliai klaidas užmatyt ;o friendship over!

                      štai ką žmogus gauna tik už tai, kad pasakė tiesą į akis, jis tampa ne tik nenusimanėliu, bet kažkodėl dėl to pradeda nekęsti gyvenimo ;o super!

                      p.s: tai db visi kas norės pakritikuot turės nupiešti kažką patvirtinančio jo, kaip dailininko, potenciją? ;o *nubėga piešti sparkly anime girl*

                      <:/
                      /// http://dark-tarou.mybrute.com

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        NA ir prifloodinta cia.... nesiruosiu skaityti net nes matau kas komentuoja tad vel bus tas pats eilini karta....
                        sekit geriau mano paprasta eskiza nes kazkaip dar nesiruosiu vaidinti didelio meniniko....

                        Spoileris:

                        P.S. bandau paisyti kitokius veidus tad cia tik pasibandymas....


                        Comment

                        • ironmaden
                          Bad good guy

                          • 2010 01 03
                          • 102

                          Autorius Horkis
                          NA ir prifloodinta cia.... nesiruosiu skaityti net nes matau kas komentuoja tad vel bus tas pats eilini karta....
                          sekit geriau mano paprasta eskiza nes kazkaip dar nesiruosiu vaidinti didelio meniniko....

                          Spoileris:

                          P.S. bandau paisyti kitokius veidus tad cia tik pasibandymas....
                          Patinka man toki darbai... toks creepy american cartoon stilius... Uzskaitau... tik to daktaro galva sakau kiek neproporcinga kunui... nors atsizvelgiant i tai kad cartoon artas tai ta galva gali but ir du kart didesne uz normalia (nzn cia gal koks veikejas tavo sugalvotas ar ka... nu bet krc)... o klaunas tai epic, bioshock'a man primena... nu okay gerai piesi... man patinka tavo darbai...

                          Ir... Untold-picture... nu yeaa tai zinok cia zmones jei raso tai jie zino... nu tarkim imam sita Horkio piesini... tu klaidu gal ir daugiau yra bet as pastebiu tik ta galvos dydi... tai as ji ir pasakiau... o kiek pastebejau tai Bardakas cia daznai neraso... bet jau kai paraso tai isdesto viska... tai patikek tas tavo challange offer tai yra labai durnas dalykas... nu ta prasme tu turbut nesupranti i ka veliesi... nupatinka kritika tai dieve nerodyk kad vaikas esi... padekotai dar uz tai ka tau raso... jo sutinku kartu kartais buna, bet tai myliumyliumyliumyliu nereikia cia zmonem akiu draskyt ir ju netikeliais vadint... Ir be to cia tu turbut esi vienintelis kuris jo piesiniu nemates nes na jis irgi kartais pasiresikia... ir patikek ne tau pries ji kovot... nes pas ji tie piesiniai detalus ir gal kas aktualiau tau iki galo padaigti...

                          Comment

                          • After
                            As the psycho himself

                            • 2009 07 15
                            • 125

                            Autorius Horkis
                            NA ir prifloodinta cia.... nesiruosiu skaityti net nes matau kas komentuoja tad vel bus tas pats eilini karta....
                            sekit geriau mano paprasta eskiza nes kazkaip dar nesiruosiu vaidinti didelio meniniko....

                            Spoileris:

                            P.S. bandau paisyti kitokius veidus tad cia tik pasibandymas....
                            Klaunas tas tai epic Sakyciau ten to daktaro biski ausis per maza, ar tik seip cia nesimato man? Patiko, galetum uzbaigt istikruju

                            untold-picture Biski nesuprantu as taves? Taigi pagal tave jeigu nori but kritiku tai turi pvz buti geresnis piesime negu dailininkas? Kazkaip durnai cia. Ir seip jei Bardakas ant taves taip uzsisedes kaip minejai, tai kam kreipi demesi i jo kritika? Kiek pastebejau Bardakas retai cia reiskesi, bet kai pasireiskia tai kaip zmogus, savo nuomone isdesto nuosekliai ir suprantamai. Beto tikrai ne tau, jam isukius metyti.

                            Comment

                            • Echoes
                              Naujokas

                              • 2007 12 18
                              • 21

                              Hm, o tai, įsiterpsiu jeigu nesupyksit.. Horki, respektas Labai gražiai tu čia, klaunas gavosi vykęs, labai netgi!
                              Tikrai sapne tokio nenorėčiau sutikt, o ir šiaip, labai gražus piešinys Jai nebepradedačiųjų čia lygio, tai kad šiuš

                              Dabar dėl visos dramos, žmogai, supraskit, žmogus jautrus yra, jau ne pirmą kartą čia toks chaosas dėl tos kritikos gaunas.. Nesipykit, gal jau geriau gyvent draugiškai, kad nebūtų pralietas kraujas tegu žmogus mokosi piešti, bet nesugebėdamas priimti kritikos ir taip savaime aišku, jis neišmoks.. arba išmoks, bet labai lėtai. Untold-picture, (kad ir kaip nemėgčiau kreiptis į žmones nickais x( ) bardakui iššūkių mesti tau nereikia, jis tikrai ir piešimą, ir jo teorija išmano geriau už tave, jau vien dėl to kur jis mokosi, ir su kokia medžiaga jam tenka susidurt beto, kad kritikuot būtent tavo darbus, nereikia būti super nerealiai gerai piešiančiu žmogumi, nes užtenka pamatyt tavo piešinį, ir suprast kad ten jau kažkas yra negerai, kas gali būti kritikuojama (kaip ir betkuriam kitam) Patarimas tau, draugiškai, kai gauni kritikos, ir jauti kad ji nėra labai draugiška, gal ne tai ko tu tikėjais (taip, pasaulyje ne visi žmonės mėgsta glostyti kitų artist'ų savimeilę kritikuodami) tiesiog nepulk loti atgal, koks blogas tas žmogus, mest jam iššūkius (wtf, kam to išvis reikia? Visų pirma isitikink, ar žmogus bent jau atsako į tavo žinutes, kad mest jam kažką) o tiesiog nurimt, ir pažvelgt į piešinį ne iš savo pusės, o iš šono. Pagalvot kad tarkim tai būtų kieno nors kito, ir kas tau kliūtų į akis, ar sutinki su juo, o tada jau ramiai atsakyt.. Nes dabar tai juokinga situacija gavosi, žmonės tokiu atveju, gaudami tokius atsakymus tau nieko gero nesakys apie tą piešinį, o būti ignoruojamam kitų patikėk, ne pats maloniausias jausmas tai kad, geriau būkim biedni, bet teisingi. Geriau jau pikta kritika, negu visiškai nieko (nors čia irgi kaip kam)

                              Mano nuomonė apie piešinį: Sketchas atrodė tikrai geriau, už nuspalvintą variantą. Nepyk, pasikartosiu dar kartą, reikėtų ryškinti linijas tada pasipraktikuoti piešiant akis (būtent spalvinant), prie anatomijos nesikabinsiu, neblogai čia, tikrai geriau negu kaikuriuose piešiniuose, anyway, vėl kabinėsiuos prie spalvinimo.. Kolkas, spalvinimas atrodo kaip paprastas sienų dažymas, kad to išvengt, siūlau pabandyti tekstūrinį popierių, o ne paprastą kad ir būtų jis akvarelinis, bet matau kad vistiek per plonas jis, raukšlėjas, ir tai nėatrodo gerai, bent jau piešiniui grožio tikrai nepriduoda, visų antrą, pabandyti kitokią spalvinimo techniką, arba efektus, matau mėgsti akvarėlę, tai bandyk ir kitokiais būdais ja spalvinti, o ne tik taip "liejant" beto stenkis, kad spalvos derėtų, tai dar kitas patarimas tau, kaip padaryti piešini akiai patraukliu, nes kolkas ta nuodingai žalia žolės spalva nu tiesiog žudo visą piešinį.. jeigu pabandytum kitą atspalvi, (šiuo atvėju rekomenduočiau white nights - olive) tai ir atrodytų geriau o dėl akių, pasistenk daryti blikus, galima naudoti nebūtinai baltą guašą, o pvz baltą tušą, arba paprstą gelly tušinuką Tikiuosi tokia kritika tau padėjo, ir prašau nepult "loti" atgal, iššūkių aš nepriemu, nes turiu pakankamai darbo ir taip :] galiu duoti savo darbą ant "kritikavimo"

                              Paskutinis pakeitimas nuo Echoes; 2011-07-18, 09:32.

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Echoes, damn kaip fainiai čia viskas pas tave, tik mano nuomone klubai pas ją per platūs (nors yra visokių žmonių) ir aš galvoju kad dar šiek tiek darbo reikėtų prie rankų. (nu man irgi ne pats geriausias dalykas rankos xDD) Ir jeigu jau apie klubus tai manau kojos ir mažesnės ir plonesnės gautusi jeigu pataisytum. O šiaip manau kad labai mielai čia viskas gavosi. LIUKS lauksiu daugiau tavo darbu ^^

                                P.S. Pritariu tau dėl šitos visos sumaišties kurį sukėlė untold-picture. Ir dar for untold-picture - niekas neliepia kelt piešinių, o paskui čia išsireikšdinėt kad tau netinka kritika. Užknisa mane tokie žmonės. Tai dabar kai įkelsi kokį nors savo piešinį, daugelis nenorėdami flood'o ir sumaišties čia, nekomentuos tavo piešinių, nes žinos kad tu greit įsižeidi. Manau turėtum truputį pamastyt, kokią nuomonę apie tave susidarys kiti ir kaip tu moki užsipuldinėt žmones kurie, aš manau, duoda tau kritikos, nes galbūt tu jos sulaukus bandysi toliau tobulėt.

                                P.S.2. Nelabai moku aš mintis dėstyt... huh... reik mokytis dar... ;DD
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...