Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Echoes
    Naujokas

    • 2007 12 18
    • 21

    Nepykit kad isiterpsiu, pritariu dark-tarou dėl to kaip dėl dabartinės supynių pozicijos atrodo pati piešinio veikėja. Mažas tipsas,kaip išgelbėti paveiksliuką: untold-picture, perpiešk supynes, kad būtų ne perspektyvios, o labiau žiūrovo matymo lygyje t.y. dabar supynės atrodo pakryptos, ir kaip tu pati sakei, atrodo kad ji tuoj nušoks nuo jų (tačiau bėda tame, kad taip atrodo tik supynės, bet ne pati veikėja) aš tau siūlau padaryti taip, kad atrodytų jog ji ne šoka, o sėdi ant jų (t.y. nupiešt supynes be perspektyvos, tiesiog kad ji tiesiai ant jų sedėtų) manau iškart pagerėtų vaizdas

    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      akuma666: Sorry, kad ne taip supratau Dabar viskas aišku :>

      P.S: gal tą grafti stambesnį padaryt? Jis išvis gali būt labai stambus, visaip išsitėškęs po sieną, įvairiausių spalvų. Koncepcija liks, bet užtat daug didesnis efektas bus :>
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • untold-picture
        Rimtas forumo narys

        • 2010 07 19
        • 127

        Stai spalvota versija mokinaus su akvarele buvo labai isblanke tad paryskinau per ps ir biski paredagavau piesini turio omeny suoliuka . iskart sakau fonas istepliotas visas neryskaii pilka spalva kaikur matos ryskesni lopai deja xD
        Spoileris:
        ka manot apie spalvinima?

        Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

        Comment

        • Nanami
          PONPONPON~

          • 2010 06 12
          • 118

          Autorius untold-picture
          Stai spalvota versija mokinaus su akvarele buvo labai isblanke tad paryskinau per ps ir biski paredagavau piesini turio omeny suoliuka . iskart sakau fonas istepliotas visas neryskaii pilka spalva kaikur matos ryskesni lopai deja xD
          Spoileris:
          ka manot apie spalvinima?
          Woah!~ Labai gražu, tik nesupratau tu supynių virvių o.o neturėtų jos būt įsitempusios?~
          Spalvinimas, mano nuomone, gražus, šešėliai yra, nebėr prie ko prikibt xD

          Comment

          • untold-picture
            Rimtas forumo narys

            • 2010 07 19
            • 127

            Autorius Nanami
            Woah!~ Labai gražu, tik nesupratau tu supynių virvių o.o neturėtų jos būt įsitempusios?~Spalvinimas, mano nuomone, gražus, šešėliai yra, nebėr prie ko prikibt xD
            tos virves yra medines xD ir taip imanoma suptis nes uzkabinta kaip supyne apacioj / man ir patiko spalvinimas pirma kart pavykes gavosi na aisku reik tobulint xD

            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

            Comment

            • Dark-Tarou
              I'm a woman on a mission


              • 2008 07 14
              • 486

              Autorius untold-picture
              Stai spalvota versija mokinaus su akvarele buvo labai isblanke tad paryskinau per ps ir biski paredagavau piesini turio omeny suoliuka . iskart sakau fonas istepliotas visas neryskaii pilka spalva kaikur matos ryskesni lopai deja xD
              Spoileris:
              ka manot apie spalvinima?
              Labiausiai trūksta linijų. Beabėjo su akverele spalvindami žmonės ir be jų apseina, bet šiuo atveju lineartas tikrai praverstų (ypač rudos linijos pvz):I Šonus aplink merginą būtų neblogai kuo nors užpildžius, pvz pratęsiant tuos augalus ir tt. Nes be galo aplink tuščia <:I
              /// http://dark-tarou.mybrute.com

              Comment

              • untold-picture
                Rimtas forumo narys

                • 2010 07 19
                • 127

                Autorius Dark-Tarou
                Labiausiai trūksta linijų. Beabėjo su akverele spalvindami žmonės ir be jų apseina, bet šiuo atveju lineartas tikrai praverstų (ypač rudos linijos pvz):I Šonus aplink merginą būtų neblogai kuo nors užpildžius, pvz pratęsiant tuos augalus ir tt. Nes be galo aplink tuščia <:I
                liniju nereik esu ta bandzius ir tas spalvinimas su tom linijom susigadino ir perdaug nublankino visa piesini tad liniju nenene nebezadu daugiau taip daryt nes tik pradinukai vedzioja man asmeniskai lineartas sugadina visa vaizda . o ideja buvo tik tokia kad mergina sedi o pries ja kaukole su geliu biski jis neturejo imt pratesimo nes gan netiktu pats pabandyk isivaizduot iskart pamatytum kad piesinys susigadintu nes mintis buvo isryskint mergina ir kaukole o del fono tai jis turejo but tuscias kaip sakiau kad veikeja nenublanktu as viska apgalvojau pries darant

                Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  Autorius untold-picture
                  liniju nereik esu ta bandzius ir tas spalvinimas su tom linijom susigadino ir perdaug nublankino visa piesini tad liniju nenene nebezadu daugiau taip daryt nes tik pradinukai vedzioja man asmeniskai lineartas sugadina visa vaizda . o ideja buvo tik tokia kad mergina sedi o pries ja kaukole su geliu biski jis neturejo imt pratesimo nes gan netiktu pats pabandyk isivaizduot iskart pamatytum kad piesinys susigadintu nes mintis buvo isryskint mergina ir kaukole o del fono tai jis turejo but tuscias kaip sakiau kad veikeja nenublanktu as viska apgalvojau pries darant
                  Nežinau ką ten apgalvojai, bet matomai ne taip gerai kaip tau atrodytų. Sūpynių nepataisei - vis dar neaiški jų perspektyva; merginos akys žvairos (net ir be akių baltymo); ji palenkus galvą, bet plaukų sklastymas ir pats stovis tiesus; rankos sutinusios kaip po geros kovos su gatvės stulpu ir t.t.
                  Pažiūrėkime dabar į kompoziciją geriau, nes kaukolė pagal mane čia neturi ką veikti, o tas vadinamas "paliktas baltas fonas", kad neužgožtų merginos padaro darbą tuštoką - nebaigtą. Jei jau prikrovei krūvą gėlių, sūpynes ir kaukole, vadinasi reikia kažką įkišti ir į antrą planą, o kad neužgožtų merginos tai jau problema ne dalykuose kuriuos galėtum pavaizduoti, o kaip pavaizduoti. Jei prikrautum vėl kaukolių, gėlių ar bala žino ko, kas žvilgsnį rimtai atitrauktų nuo centrinės figūros tai jau klaida, bet fonas gali būti ir subtilus, gali užtekti ir tiesiog spalvos ar kelių, ar neryškių detalių - užuominų.
                  Dar vis vien prisikabinsiu prie tos kaukolės. Nelabai suprantu kodėl ji čia nupeckiota. Pamenu kaukoles piešdavau prie piešinių kai buvau gal 12 metų, nes tai atrodė kieta, kažkur įkiši kaukolę ir piešinys pasidarydavo gal 60% labiau bad-ass. Bet būkime teisingi, tai yra kičas ir jei jau žūt būt reikia kaukoles paišyt, tai taip pat reikia žinot kur ir kada jas dėti, nes čia žiūrint ta kaukolė pavagia vaizdą.
                  Apie centruotą kompoziciją gal jau patylėsiu (dar pabos skaityt).

                  Spalvinimas - neblogas. Akvarelė niekad nebuvo mėgstama priemonė dirbti, tad sunku kažką teisingo pasakyti. Pustoniai gal galėtų būti švelnesni ir tepimas skaidresnis, bet bendrai kalbant, kad nuspalvinai tai tik pliusas.
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  • Ingrida
                    Naujokas
                    • 2010 05 29
                    • 11

                    kaip gražu viskas atrodo taip tikroviškai, spalvos labai gražiai dera, atrodo nuostabiai

                    Comment

                    • Dark-Tarou
                      I'm a woman on a mission


                      • 2008 07 14
                      • 486

                      Autorius untold-picture
                      liniju nereik esu ta bandzius ir tas spalvinimas su tom linijom susigadino ir perdaug nublankino visa piesini tad liniju nenene nebezadu daugiau taip daryt nes tik pradinukai vedzioja man asmeniskai lineartas sugadina visa vaizda . o ideja buvo tik tokia kad mergina sedi o pries ja kaukole su geliu biski jis neturejo imt pratesimo nes gan netiktu pats pabandyk isivaizduot iskart pamatytum kad piesinys susigadintu nes mintis buvo isryskint mergina ir kaukole o del fono tai jis turejo but tuscias kaip sakiau kad veikeja nenublanktu as viska apgalvojau pries darant
                      'nes tik pradinukai vedzioja' :I kartu su visais dailininkais darančiais linijas. I'm just sayin'

                      Tu bandei daryti linijas ne: ryškiai juodas, pilkas ir tt, o pavyzdžiui rudas? Aš tau tai sakau ne šiaip išsigalvojus, o todėl, kad žinau kaip atrodo galutinis variantas jeigu gerai padarai beabėjo :I čia tik mano patarimas, daryk tu ką nori, neišeina tai nedaryk, nieks neverčia :I

                      Mums nereikia pasiteisinimų, mums reikia rezultatų ir nuo to, kad tu visas klaidas pateisinsi, piešinys gi gražesnis nepasidarys :B
                      /// http://dark-tarou.mybrute.com

                      Comment

                      • untold-picture
                        Rimtas forumo narys

                        • 2010 07 19
                        • 127

                        Autorius Bardakas
                        Nežinau ką ten apgalvojai, bet matomai ne taip gerai kaip tau atrodytų. Sūpynių nepataisei - vis dar neaiški jų perspektyva; merginos akys žvairos (net ir be akių baltymo); ji palenkus galvą, bet plaukų sklastymas ir pats stovis tiesus; rankos sutinusios kaip po geros kovos su gatvės stulpu ir t.t.
                        Pažiūrėkime dabar į kompoziciją geriau, nes kaukolė pagal mane čia neturi ką veikti, o tas vadinamas "paliktas baltas fonas", kad neužgožtų merginos padaro darbą tuštoką - nebaigtą. Jei jau prikrovei krūvą gėlių, sūpynes ir kaukole, vadinasi reikia kažką įkišti ir į antrą planą, o kad neužgožtų merginos tai jau problema ne dalykuose kuriuos galėtum pavaizduoti, o kaip pavaizduoti. Jei prikrautum vėl kaukolių, gėlių ar bala žino ko, kas žvilgsnį rimtai atitrauktų nuo centrinės figūros tai jau klaida, bet fonas gali būti ir subtilus, gali užtekti ir tiesiog spalvos ar kelių, ar neryškių detalių - užuominų.
                        Dar vis vien prisikabinsiu prie tos kaukolės. Nelabai suprantu kodėl ji čia nupeckiota. Pamenu kaukoles piešdavau prie piešinių kai buvau gal 12 metų, nes tai atrodė kieta, kažkur įkiši kaukolę ir piešinys pasidarydavo gal 60% labiau bad-ass. Bet būkime teisingi, tai yra kičas ir jei jau žūt būt reikia kaukoles paišyt, tai taip pat reikia žinot kur ir kada jas dėti, nes čia žiūrint ta kaukolė pavagia vaizdą.
                        Apie centruotą kompoziciją gal jau patylėsiu (dar pabos skaityt).

                        Spalvinimas - neblogas. Akvarelė niekad nebuvo mėgstama priemonė dirbti, tad sunku kažką teisingo pasakyti. Pustoniai gal galėtų būti švelnesni ir tepimas skaidresnis, bet bendrai kalbant, kad nuspalvinai tai tik pliusas.
                        och och zinau tave tu nuolat viska blogai sakai kitaip sakant esi uzsisedes ir viskas tau nepatinka .as galiu atsikirtinet bet nedarysiu to nes tu is tu baka kurie vistiek atsikirs slamstu ^^ jeigu esi aklas nematai kad supynes virves yra nuzemejusios gale ^^ matyt nematai kaukoles piesiau nes ten tokio zmogaus veikeja seip ^^ man kaukoles neatrodo kieta ir niekada neatrode. nepavogia tiesiog tau visdar patinka labiau kaukoles tad tu pirmiau atkreipi demesi . uch :/ jei jau taip kompozicijas gerai ismanai ta pati piesima metu tau issuki nupiesk graziai anime personaza graziai o nebelekaip ir gera struktura kompozicija pasvirimus ir pan kad butu idealu . jei to nepadarysi reiskia esi tik apsimetelis kuris yra pesimistas o kitais zodziais apsimetelis protingu arba neturintis prasmes gyventi. jeigu nepriimsi sio issukio reikia patvirtini mano tiesa jei irodysi patikesiu tavo zodziais . beje darbas turi but spalvota gi ^^ tada paziuresim ar esi tu uz kitus geresnis kad kritikuotum iki to kad visi piesiniai butu iki siuksliu vietos

                        Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                        Comment

                        • MadeinLithuania
                          Naujokas
                          • 2009 12 27
                          • 26

                          O kam tu dedi čia darbus? Kritikai manau, jei nori pagyrų, eik pas mamą, pagirs, kad oj kaip gražiai mano mergaitė nupiešė, bet jei nori tobulėt, tai išmok kritiką priimt.

                          Comment

                          • untold-picture
                            Rimtas forumo narys

                            • 2010 07 19
                            • 127

                            Autorius MadeinLithuania
                            O kam tu dedi čia darbus? Kritikai manau, jei nori pagyrų, eik pas mamą, pagirs, kad oj kaip gražiai mano mergaitė nupiešė, bet jei nori tobulėt, tai išmok kritiką priimt.
                            as imu kritika bet tikra o ten buvo tik pasisaipymas is zmogaus nes puse dalyku ka jis pasake buvo nesamone ^^ tik vos su keliais galejau kritikos dalykais sutikt o kitas buvo sapaliones

                            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                            Comment

                            • Cere
                              !אני כאן כדי הסלע הזה-


                              • 2009 01 12
                              • 547

                              Autorius untold-picture
                              as imu kritika bet tikra o ten buvo tik pasisaipymas is zmogaus nes puse dalyku ka jis pasake buvo nesamone ^^ tik vos su keliais galejau kritikos dalykais sutikt o kitas buvo sapaliones
                              Žinok, esi neteisi, Bardakas šiaip sau nerašo 'nesamonių', bet kai jis kritikuoja, nereikia pykti už aršius žodžius. Jei sunku pripažinti tiesą, taip kaip sakė MadeinLt - eik pas mamą.. :I

                              Juk nieko nesakau blogo, kritika dažnai būna siaubinga -aš žinau, patikėk manim-, bet džiaukis, kad dar tokią gauni..
                              -.connection error


                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Ammm yeah... untold-picture, tu išvis džiaukis kad kritikos gauni. Jau geriau kas nors negu nieko. Neįsižeisk (aš pastebėjau kad labai greit įsižeidi) bet aš tavo vietoj patylėčiau ir tik džiaugčiausi kad išvis kam nors įdomu piešiniai. ir damn dėl piešinio pyktis - nu baikit žmonės.
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...