Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    Autorius Horkis
    Sioks toks mano retas digital darbelis....
    Spoileris:
    O, kažkas Alice madness užsikrėtė Gražus fanart'as, man jis patiko Tik jos liemuo ir klubai atrodo per ploni, reikėtų mėsos ant jų uždėt truputį dėkingiau O katinėlis tai liuks :}

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • ironmaden
      Bad good guy

      • 2010 01 03
      • 102

      Autorius Horkis
      Sioks toks mano retas digital darbelis....
      Spoileris:
      WOW nice... pats dabar zaidziu Alicos skerdiniu sali... ... ir irgi mastau padaryt koki darbeli su ja... seip istikruju padariai labai gerai... tik kas gal man nepatinka tai kad labai suaniminai alisos veida... nes zaidime ten jis toks.... nu... toks ... freaky .... nu zodziu gal pagauni minti... btw man sita apranga is viso zaidimo labiausiai patinka tai dar vienas labai epinis pliusas!
      hellsing_lover... tas liemuo seip ir yra toks plonas... nes ji ten zaidime ganetinai plona per ta liemeni ir klubus...

      Comment

      • lialia
        GD <3

        • 2010 07 18
        • 383

        Nežinau jau kur emocijas dėt. Kai prisikabinau prie piešimo pripiešiau tikrai A LOT bet didžiąją dalį išmečiau dar keletas sąsiuvinį, o čia porą va ką tik nuterliūzintų. 1) Oh well net nežinau ką sakyt 2) Fangirlizmas ir tiek.
        imagebam.comimagebam.com
        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
        Max parašo aukštis 130

        Comment

        • Baka
          For Christs Sake

          • 2007 09 11
          • 133

          lialia> kazkaip nelabai tai iseina lape issiplanuot . Pirmajam paveiksle labai jau i desine viskas sugrusta, ypac kliuva jog jis beveik i desini virsutini kampa sulindes. Tas uzrasas kairej neatsveria to imho. Antrajam piesinuke lyg ir neblogai, bet ant ribos jog vaikinukui virsugalvi nukirptai. Arba priartink labiau, arba atitrauk, dabar kazkaip ties viduriu pastrigai.
          Also jei turi koki photoshopa ar panasia redagavimo programa, galetum pazaisti su contrstais saturationais, leveliais etc etc, kad panaikint tuos isdeginimus.

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            Autorius Baka
            lialia> kazkaip nelabai tai iseina lape issiplanuot . Pirmajam paveiksle labai jau i desine viskas sugrusta, ypac kliuva jog jis beveik i desini virsutini kampa sulindes. Tas uzrasas kairej neatsveria to imho. Antrajam piesinuke lyg ir neblogai, bet ant ribos jog vaikinukui virsugalvi nukirptai. Arba priartink labiau, arba atitrauk, dabar kazkaip ties viduriu pastrigai.
            Also jei turi koki photoshopa ar panasia redagavimo programa, galetum pazaisti su contrstais saturationais, leveliais etc etc, kad panaikint tuos isdeginimus.
            Nu PS neprimink man net nes nenoriu jo turėt ir neturėsiu nes bandžiau milijonus kartų ir niekas nesigavo. Dėl kokybės tai taip visų pirma neturiu skenerio todėl vienintelė paguoda mobiliakas. Į dešinę sugrūdau nes aš to norėjau. Šitie piešiniai buvo tokioj mastysenoj: Kaip nupiešiu taip bus gerai. Gi ne visada visi galvoja piešdami, nes pvz man čia atsipalaidavimo būdas. Ir pvz man patinka kad jis ten kampe sugrūstas. Užrašą uždėjau nes nesugalvojau ko nors panašaus į foną. Ačiū už komentarą
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • ironmaden
              Bad good guy

              • 2010 01 03
              • 102


              >.> yeah... might not get a shit of an idea... bet prie sito biski stengiausi tai?

              Comment

              • lialia
                GD <3

                • 2010 07 18
                • 383

                Arba per daug anoreksishka arba per durnos proporcijos.. Vis dar man galvoj Tiuomos tema apie angelus sargus >.<
                imagebam.com
                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                Max parašo aukštis 130

                Comment

                • denix2
                  Visa valdžia vaizduotei!

                  • 2008 04 19
                  • 350

                  Autorius lialia
                  Arba per daug anoreksishka arba per durnos proporcijos...
                  Galva labai didelė tokiam kūnui... tai iškarto krenta į akis ir laužo proporcijas. O dėl tos anoreksijos tai ji labiau stilizuotai žiūrisi ir tai yra gerai (nes galima laikytis minimaliu proporcijų) ,ir neblogai žiūrisi.

                  Ok dabar mano darbelis...
                  “I reject your reality and substitute it for my own.”
                  www.facebook.com/DenisO.art.

                  Comment

                  • Mjking
                    Kill or die.
                    • 2008 08 25
                    • 21

                    Nesu specas, bet atrodo ,kad kaklas pas ja neegzistuoja, sypsena gan keista, plauku sonai kampuoti, bet sjp graziai nupiesta...

                    Comment

                    • denix2
                      Visa valdžia vaizduotei!

                      • 2008 04 19
                      • 350

                      Autorius Mjking
                      Nesu specas, bet atrodo ,kad kaklas pas ja neegzistuoja, sypsena gan keista, plauku sonai kampuoti, bet sjp graziai nupiesta...
                      Galvok logiškai kaklas egzistuoja... galva yra pasukta, nes žiūri per petį ir dar plaukai uždengia todėl ir nesimato...na plaukai man neatrodo kampuoti nebent čia per nuotrauka taip nes kokybe nukenčia....na o prie šypsenos tai jo tingėjau padirbėt(kai bus noro dar prisiesiu prie šio darbelio).
                      “I reject your reality and substitute it for my own.”
                      www.facebook.com/DenisO.art.

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        Rodos kad perpaisyta is fotkes kokios.... technika gera pas tave visad, bet tos paneles veidas tai sorry bet gadina visa grazuma XD


                        Comment

                        • denix2
                          Visa valdžia vaizduotei!

                          • 2008 04 19
                          • 350

                          Autorius Horkis
                          Rodos kad perpaisyta is fotkes kokios.... technika gera pas tave visad, bet tos paneles veidas tai sorry bet gadina visa grazuma XD
                          Tai aišku, kad iš fotkes....o veidas na jo prie jo dar reiktu padirbėt....
                          “I reject your reality and substitute it for my own.”
                          www.facebook.com/DenisO.art.

                          Comment

                          • denix2
                            Visa valdžia vaizduotei!

                            • 2008 04 19
                            • 350

                            it is evel.....
                            “I reject your reality and substitute it for my own.”
                            www.facebook.com/DenisO.art.

                            Comment

                            • Kalabok123
                              Naujokas
                              • 2011 02 26
                              • 9

                              Čia dar manęs nebuvo, taip, kad sakau reiktų parodyt savo darbelį, kurį nesenai pabaigiau.
                              Piešti pradėjau pavasario vidury tik, tad būtų tikrai smagu išgirsti nuomones bei kritikas, nes noriu tobulėti
                              Pačių pirmų gal nekelsiu, nes ten tikrai nėra į ką žiūrėti O va mano, kolkas geriausias darbas:

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                denix2 - žiauriai gražus grožis, tik aš kai kuriose vietose kur yra šešėliai susipainiojau bet šiaip tai LIUKS.
                                Kalabok123 - nesismulkinsiu ir pasakysiu kad norint tobulėt reikia daug piešt, o su tokiu tempu tu daug nepasieksi taigi dabar eini pasiimi lapą ir pradedi piešt Pati tuo įsitikinau daug piešdama. Nuo pavasario vidurio tu jau krūvą tokių būtum pripiešęs jeigu būtum norėjęs patobulėt. Taigi prie piešinio: reikia darbo prie žmogaus. Absoliučiai viso kūno nuo galvos iki kojų. (Nu aš nežinau kaip tu ten kojas pieši ) Nu nors šešėliai visai normaliai uždėti bet ir tai ne visose vietose. Foną galėjai ir labiau pasistengt padaryt. Iš manęs tik tiek. Sėkmės tobulėjant :33
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...