Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ausra
    ♥ Lantislt mergina! ♥

    • 2010 02 10
    • 272

    Draugė paprašė nupiešti kelis piešinius iš pasakų, štai pirmas: ,,12 brolių juodvarniais lankstančių''.
    Šiaip suknelė yra žymiai tamsesnė piešinyje nei šioje foto =^.^=
    Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

    Comment

    • Maistas
      God of NOthing

      • 2010 11 04
      • 44

      Uuuuu...^^ labai grazu puikiai iliustruoji

      Comment

      • Renata
        Meanie


        • 2008 05 25
        • 715

        Čia turėtų būti tamsioji elfė iš L2, Bet manoji gavosi ne tos odos spalvos, anoreksiškom šlaunim ir per mažai apsirengus >.> ir beto jos stovėsena sucks...
        Spoileris:
        foto kokybė irgi apgailėtina >.<"
        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

        Comment

        • Nanami
          PONPONPON~

          • 2010 06 12
          • 118

          Autorius Renata
          Čia turėtų būti tamsioji elfė iš L2, Bet manoji gavosi ne tos odos spalvos, anoreksiškom šlaunim ir per mažai apsirengus >.> ir beto jos stovėsena sucks...
          Spoileris:
          foto kokybė irgi apgailėtina >.<"
          Labai keistai atrodo sėdmenų sritis, kažkaip gal tas tarpas tarp kojų per didelis (atrodo šlaunys per kūdos). Visa kita lyg ir nieko, gal kiek didoka man pasirodė ta akis, bet čia galima į tai ir nekreipt dėmesio, jei toks tavo piešimo stilius :]
          Labai patiko spalvinimas!~

          Comment

          • Maistas
            God of NOthing

            • 2010 11 04
            • 44

            Autorius Renata
            Čia turėtų būti tamsioji elfė iš L2, Bet manoji gavosi ne tos odos spalvos, anoreksiškom šlaunim ir per mažai apsirengus >.> ir beto jos stovėsena sucks...
            Spoileris:
            foto kokybė irgi apgailėtina >.<"
            Kardas nelygus...Reikejo pasinaudot liniuote; Tarpas tarp šlaunų drasko akis;Blauzdos šiek tiek perdaug išdidintos tokiom anoreksiškom kojom; Veido dalys nesuderintos(nosis, burna ir lupos nepritinka vieni prie kitų ).
            o šeip kas gerai tai - rūbai DDD

            Comment

            • ewlds
              hard to understand
              • 2009 02 14
              • 120

              Autorius Ausra
              Draugė paprašė nupiešti kelis piešinius iš pasakų, štai pirmas: ,,12 brolių juodvarniais lankstančių''.
              Šiaip suknelė yra žymiai tamsesnė piešinyje nei šioje foto =^.^=
              Patiko man šis tavo darbelis, ypač veido išraiška ir tos akys atrodo tokios liūdnos.. gražu O klaidų bent jau aš nematau. Aišku visada galima kabinėtis prie smulkmenų, bet aš to nedarysiu.. svarbu bendras vaizdas
              ^_^

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                Autorius Maistas
                o šeip kas gerai tai - rūbai DDD
                Yo, kurių beveik nėra XD
                Aše šiaip pratus piešti anoreksikus, kaip įmanydama stengiausi, bet su šlaunim nepasisekė, dabar jau matau, kad išpjoviau vargšeliai vidinį šlaunies raumenį >.> o dėl snukelio, tai norėjau panašų į žiūrkės padaryt, va.
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Yumenator
                  Motherbleeping Killjoy



                  • 2009 07 27
                  • 552

                  Mwaaaaah. Seniai čia besilankiau, vis laiko nebuvo piešimui, mažai ir patobulėjau. Štai keli vasariniai darbeliai~


                  http://yumihoriku.deviantart.com/

                  BLACKOUT
                  http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                  be sure to visit our page~

                  Comment

                  • ironmaden
                    Bad good guy

                    • 2010 01 03
                    • 102



                    nu cia ne anime... bet du kieto cartoono villain'ai...

                    Comment

                    • Yumenator
                      Motherbleeping Killjoy



                      • 2009 07 27
                      • 552

                      Autorius ironmaden


                      nu cia ne anime... bet du kieto cartoono villain'ai...
                      Pirmame su spalvinimu problematiška, kažkaip keistai ta fake ranka atrodo.
                      Antrame trūksta labai fono, o šiaip neblogai padirbėta.~
                      http://yumihoriku.deviantart.com/

                      BLACKOUT
                      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                      be sure to visit our page~

                      Comment

                      • lialia
                        GD <3

                        • 2010 07 18
                        • 383

                        Iš neturėjimo ką veikt pakomentuosiu... huh... taigi:
                        Yume-chan - pirmame piešinį galėjai rankas truputį storesnes padaryt ir labai keistai tie jos drabužiai atrodo. Spalvinimas visai nieko. Antrame piešinį su rankom susimovei, akys ir galva keistai atrodo, drabužių šešėliai keistai žiūrisi. Bet man patiko piešinukai, nes tikrai vasariški, o į mano ''keistai atrodo'' gali dėmesio nekreipt nes aš pati keista ir man šiandien viskas keista xDDD
                        ironmaden - huh? creeepyyyy..... Nu neįsižeisk bet aš to dėdės žvilgsnio išsigandau.. Gal kiek veido linijos per storos.. Antram tai kojos labai keistai atrodo.. Blemba kaip tau praeina visokie tokie creepyyy žmonės ir padarai.. huh... Žodžiu, man patiko išsigąst ir šešėliavimas dar gražiai išėjo. LIUKS tobulėji žmogau.
                        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                        Max parašo aukštis 130

                        Comment

                        • ironmaden
                          Bad good guy

                          • 2010 01 03
                          • 102

                          Autorius Yume-chan
                          Pirmame su spalvinimu problematiška, kažkaip keistai ta fake ranka atrodo.
                          Antrame trūksta labai fono, o šiaip neblogai padirbėta.~
                          as netikes fonu kurime... man daiktus piest tai ragas... del to daabr 11 pasiemiau braizyba prie dailes... ba negaliu jei dabar bandyciau antram pice medi uz jo padaryt tai gautusi ciujiu pansiau i dideli lytini organa negu medi...:/.... lol...


                          Autorius lialia
                          ironmaden - huh? creeepyyyy..... Nu neįsižeisk bet aš to dėdės žvilgsnio išsigandau.. Gal kiek veido linijos per storos.. Antram tai kojos labai keistai atrodo.. Blemba kaip tau praeina visokie tokie creepyyy žmonės ir padarai.. huh... Žodžiu, man patiko išsigąst ir šešėliavimas dar gražiai išėjo. LIUKS tobulėji žmogau.
                          tame ir esme... as megstu zmones su creepy look on there face... o pas ta ciuva ta israiska per krastus liejasi... o veido linijos buvo dar storesne ... as jas paploninau bet jos vistiek storos liko... :/ ziauru

                          Comment

                          • untold-picture
                            Rimtas forumo narys

                            • 2010 07 19
                            • 127

                            esu zmogui skolinga pagal jos laimejima tureciau kaip prase nupiest uz jos dideli torta keliu aukstu :/ bet neisivaizduoju kaip na jai pagal laimejima judins ta ranka su sakute ir torto gabaliuku bei kazka su burna snekes ir mirkses jau 2 menesius tingyniavau o dar kitam laimetojui reikia nupiest >< su samurajum gerianciu zaliaja arbata echhhhhhh dabar zinau ka reiskia atideti iki paskutines minutes dabar esu uzsikrovus dideliais darbais >< pasiilgau komentaru kritikos/ prisizaidziau American McGee's Alice xD
                            Paskutinis pakeitimas nuo untold-picture; 2011-06-22, 07:16.

                            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                            Comment

                            • lialia
                              GD <3

                              • 2010 07 18
                              • 383

                              Patinka kartais su drabužiais ir spalvom pažaist. Su tom proporcijom tai huh......
                              imagebam.com
                              http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                              Max parašo aukštis 130

                              Comment

                              • Benulis
                                Forumo maniakas

                                • 2008 10 04
                                • 404

                                Autorius untold-picture
                                esu zmogui skolinga pagal jos laimejima tureciau kaip prase nupiest uz jos dideli torta keliu aukstu :/ bet neisivaizduoju kaip na jai pagal laimejima judins ta ranka su sakute ir torto gabaliuku bei kazka su burna snekes ir mirkses jau 2 menesius tingyniavau o dar kitam laimetojui reikia nupiest >< su samurajum gerianciu zaliaja arbata echhhhhhh dabar zinau ka reiskia atideti iki paskutines minutes dabar esu uzsikrovus dideliais darbais >< pasiilgau komentaru kritikos
                                Perspektyva sulauzyta : o siaip grazei

                                Autorius lialia
                                Patinka kartais su drabužiais ir spalvom pažaist. Su tom proporcijom tai huh......
                                imagebam.com
                                Num jo su proporcijom nekas, bet siaip lb nuotaikingas piesinukas :P

                                Comment

                                Working...