Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Semashke
    U can call me Sema



    • 2009 01 16
    • 425

    Autorius Red_Elf
    Tikrai gerai nupieštas ninja (?) katinas, ilgai grožėjausi ir ieškojau prie ko prisikabinti, tai sunkiai sekėsi... na nebent, kad ausų padėtis nors ir skirtinga, bet ant galvos jos nesu tikra, jog iš vienos vietos ir auga

    Pandą įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, super duper miela, norėčiau ją priglausti ir myluoti myluoti myluoti :3
    Nya. Ačiū. Panda jau turi naujus namus, labai greit atrado savo naują šeiminikę

    lialia, pabandyk taip kokią faktūrą, linijas, ar kokį ornamentą. Jeez, fonas mano silpnoji vieta D:
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

    Comment

    • Ausra
      ♥ Lantislt mergina! ♥

      • 2010 02 10
      • 272

      Autorius lialia
      Pirmas čiuvas iš Plastic Tree (nežinau vardo) o antram turiu klausimą: kaip daryt foną? Ten matosi šiokie tokie papaišymai su pieštuku lyg medžiai ar kas ten tokio ir bijau kad taip gerai pagadinsiu aš jį nes jeigu juodai foną užtamsinsiu piešinio nesimatys o baltos spalvos fone yra tikrai per daug.... PTARIMŲ PLZ.
      Spoileris:
      imagebam.comimagebam.com
      Pirmas darbas gerai atrodo, bet nosis arčiau lūpų turėtų būti, tada ir akytės vieta truputi pasikeistų, o visa kita tikriausiai gerai, kai nemoku piešti tikrų žmonių, tai nelabai ką galiu daugiau pasakyti.
      Antras darbas man labiau prie širdies, gražūs raštai, taškeliai labai dera, dar tie skirtingi, bet vienodos formos drugeliai labai gražūs. Tik gal veidas truputi per ilgas ir akytės žemiau galėtų buti. Pečiai truputi perdaug nuleisti, nesimato kada ranka prasideda. O dėl fono tai man ir toks patinka, bet gal paprastu pieštuku kai kuriuos fono raštus nuspalvinti, tada nebus nei per daug juodos nei baltos spalvos
      Ir kituose piešiniuose naudok raštus, nors truputi
      Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

      Comment

      • Kanda
        Rašytojas

        • 2010 09 25
        • 236

        Sveiki, sanai bebuvau cia per ta supersta sesija ;/. Tai vis kazka papaisyt spejau XDD he he . P.s Norejau paklausti Horkio - ar tu strihus su liniuote dedi, nes tokie lyyygus atrodo XDD

        DA , tumblr :P

        Comment

        • Benulis
          Forumo maniakas

          • 2008 10 04
          • 404

          Autorius Kanda
          Sveiki, sanai bebuvau cia per ta supersta sesija ;/. Tai vis kazka papaisyt spejau XDD he he . P.s Norejau paklausti Horkio - ar tu strihus su liniuote dedi, nes tokie lyyygus atrodo XDD

          Super! Daugiau neturiu ko pasakyt.

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            Autorius Kanda
            Sveiki, sanai bebuvau cia per ta supersta sesija ;/. Tai vis kazka papaisyt spejau XDD he he . P.s Norejau paklausti Horkio - ar tu strihus su liniuote dedi, nes tokie lyyygus atrodo XDD

            Aš taip čiuju kad daugelis sutinka kad tu pereitum į pažengusiųjų temą. Nes tikrai darbai tai AMAZING!
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              Autorius lialia
              Aš taip čiuju kad daugelis sutinka kad tu pereitum į pažengusiųjų temą. Nes tikrai darbai tai AMAZING!
              Pereis kai darbai pasidarys mažiau eskiziški, arba kai eskizas prilygs gatavam darbui ;]
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Kenčis-Himura

                Autorius 青の狐 Ao no Kitsune
                neseniai nusipirkau tušo ir štai mano pirmas blynas. Dar išrausiau mamos spintęlę ir radau super plonyčių plunksnų (su rūdimis kur ne kur), bet manau jos visai neblogai pasitarnavo
                Spoileris:
                [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

                be to pamėginau paspalvoti ir šį kartą nusprendžiau panaudoti švelnesnes spalvas
                Spoileris:
                [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
                Neblogai.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Autorius Kanda
                  P.s Norejau paklausti Horkio - ar tu strihus su liniuote dedi, nes tokie lyyygus atrodo XDD
                  Nejuokauk >D su liniuote tokius strichus deti butu savizudybe.... viskas atkalta ranka...


                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    Kanda, kad man kas toki talenta Baltai pavydziu as tokiems talentingiems zmonems, nes pati esu luzere Kagura su pirstu nosy gerai atrodo xDDD

                    Aoi no Kitsune, labai grazus darbeliai Ziauriai patiko Ypac spalvotas


                    Comment

                    • Yumenator
                      Motherbleeping Killjoy



                      • 2009 07 27
                      • 552

                      Autorius 青の狐 Ao no Kitsune
                      neseniai nusipirkau tušo ir štai mano pirmas blynas. Dar išrausiau mamos spintęlę ir radau super plonyčių plunksnų (su rūdimis kur ne kur), bet manau jos visai neblogai pasitarnavo
                      Spoileris:
                      [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

                      be to pamėginau paspalvoti ir šį kartą nusprendžiau panaudoti švelnesnes spalvas
                      Spoileris:
                      [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
                      Pirmo piešinio merginos iš kairės kūno apatinė dalis yra gan smulkoka ir galva per didelė. Dešininė mergina gerai išėjusi~
                      Antras piešinys belenkaip primena girly manga, bet nupieštas labai švelniai~ Keep up the good work~
                      http://yumihoriku.deviantart.com/

                      BLACKOUT
                      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                      be sure to visit our page~

                      Comment

                      • Haruhi
                        Rimtas forumo narys


                        • 2008 03 26
                        • 190

                        vasariskos nuotaikos man

                        Comment

                        • Kanda
                          Rašytojas

                          • 2010 09 25
                          • 236

                          Autorius Horkis
                          Nejuokauk >D su liniuote tokius strichus deti butu savizudybe.... viskas atkalta ranka...
                          Eina sau - nemaciau, kad dar kas taip sugebetu XDDD tai ir galvojau, kad su liniuote ziauriai sunku butu XDDD

                          Aciu visiems XDDDD P.s. Bardako teisybe - vis neperlauziu saves ( ziauriai tingiu pabaigt + kruopsciai ) XDDDDD
                          DA , tumblr :P

                          Comment

                          • Juoda Letena
                            Narys

                            • 2009 09 05
                            • 74

                            Keli pasipaišymai klausant muzikos
                            Spoileris:

                            Comment

                            • Lust
                              a.k.a Yurla


                              • 2006 12 17
                              • 274

                              Pastaruoju metu niekaip neprisiruošiu nieko rimtesnio nupiešti, egzaminai suvalgo visą laiką :I Bet ko gero be smulkaus paišaliojimo išvis neištempčiau, todėl smulkesnius darbelius krausiu čia, nes manau nepatempia jie iki pažengusiujų gijos (Jei kils problemų ar nepasitenkinimų, prašau perkelkit pranešimą į kitą giją )

                              Tataigi, pradėjau akciją-atrakciją savo FB puslapyje, kiekvieną savaitę kokiems 5-7 žmonėms nupiešiu po mažą fanarčiuką, kurio jie pageidauja.

                              O čia pirmieji blynai (Reborn, Great Teacher Onizuka, Bokura Ga ita ir Gosick)
                              Spoileris:









                              Dar viena partija random eskizų

                              Spoileris:


























                              Šiek tiek disnėjaus fan art'o:
                              Spoileris:








                              Art trade'as su Dark-Tarou :3
                              Spoileris:



                              Ir pabaigai trumpas eskizinis filmukas, kurį dariau univiero portfolio:
                              Spoileris:
                              Lust-Yurla @ DeviantArt

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Lust - nerealus eskizai nors man jie nelabai panasus y eskizus. jau nesa y piesinius xDD

                                Taigi mano pora eskizu Tiuomos konkursui:
                                Spoileris:
                                imagebam.comimagebam.com

                                Su tom proporcijom tai ne kas man.. Huh reikia dirbt..
                                Spoileris:
                                imagebam.comimagebam.com
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...