Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • untold-picture
    Rimtas forumo narys

    • 2010 07 19
    • 127

    norejau pabandyt si chibiu stiliu xD /Moon :as jau beveik 3 metus lankau animacijos bureli tad manau kad as geriau apie tai nusimanau beto as jugi piesiu anime o ne disney stilium disney deda tiek daug anime kurejai gudrauja tiek daug nededa perpus ar net iki keliu sumazina ziurint pagal judesi ^^pas mane bus judantys. ir as pasistengsiu profesionalu padaryti ^^ na esu kurus animaciju tad patikek galima vien is 60 kadru padaryt 2 minutes xD imantis gudrybiu xP tad patikek as padarysiu ir parodysiu pasauliui kad laikas visiems liautis sakyti kad as nemoku piesti ir visiskai nieko nesugebu ^^' nes tai knisa /Blizgancioji :na pirma reik susikurt istorija ^^ jei visko bus prikrauta tai perdaug nors gal kokioj vietoj ir bus angelas tereik sukurt istorija xD tera tik ideja xD ir as sukursiu movie nes man reikia xD esu susilazinus kad kai pabaigsiu 13 klase na profesijos paskutinius metus tai busiu su sia animacija movie isgarsejus na nes labai noriu padaryt labai gera kad net per tv rodytu ir gal net ta animacija pasuks mano gyvenima taip kad lengviau bus gaut darba xD .kadangi esu piesus animacijas tai zinau ka tai reiskia ir as pasiryzus xD/ ir kas man nepatinka zmones niekada nesirysta tokiems sunkiems zingsniams mano nuomone reikia pabandyti ir stengtis del to ka visi padaro gi gyvenam viena karta reik pildyt svajones ^^

    Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

    Comment

    • Moon
      Forumo ligonis


      • 2007 04 25
      • 583

      Autorius untold-picture
      ...
      Na as nesmerkiu, bet tikrai neskatinsiu tokiam zingsniui >.> Nes zinai kai uzsibrezei toki didelio masto darba, kad nebutu taip jog sugaisi daug laiko ir nebutu veltui. O tu net pilnos istorijos neturi, nei dialogu, kiek tai dar uzims laiko.
      Taip as ten paemiau maksimalu skaiciu. Na tarkim jei tu kurtum su 60 kadru per 2 min, tai vis tiek iseina 1800. Cia mazai? As ir va pradejau projekta, kur nuspalvinu is mangos kadrus (taip, spalvinimas daug laiko atima) ir su jais sukursiu video. Bet pas mane bus gana statiska. Tai sudaro kazkur apie 160 paveiksliuku, kurie dauguma mazo dydzio. Ir tai be fono. Turiu dabar laisvo laiko tai ji visa skiriu piesimui ir tai uztrukau jau menesi. O kur dar video kurimo procesas... Itariu video trukme iseis apie 10 min, o tu nori visa valanda sukurt :F
      Spoileris:

      (vien prie sito sugaisau 3h)

      Na man labai idomu butu pamatyti tada tavo animacinius darbus. Tik nesakyk kad nesi sukurus :P

      Comment

      • Benulis
        Forumo maniakas

        • 2008 10 04
        • 404

        Autorius untold-picture
        norejau pabandyt si chibiu stiliu xD /Moon :as jau beveik 3 metus lankau animacijos bureli tad manau kad as geriau apie tai nusimanau beto as jugi piesiu anime o ne disney stilium disney deda tiek daug anime kurejai gudrauja tiek daug nededa perpus ar net iki keliu sumazina ziurint pagal judesi ^^pas mane bus judantys. ir as pasistengsiu profesionalu padaryti ^^ na esu kurus animaciju tad patikek galima vien is 60 kadru padaryt 2 minutes xD imantis gudrybiu xP tad patikek as padarysiu ir parodysiu pasauliui kad laikas visiems liautis sakyti kad as nemoku piesti ir visiskai nieko nesugebu ^^' nes tai knisa /Blizgancioji :na pirma reik susikurt istorija ^^ jei visko bus prikrauta tai perdaug nors gal kokioj vietoj ir bus angelas tereik sukurt istorija xD tera tik ideja xD ir as sukursiu movie nes man reikia xD esu susilazinus kad kai pabaigsiu 13 klase na profesijos paskutinius metus tai busiu su sia animacija movie isgarsejus na nes labai noriu padaryt labai gera kad net per tv rodytu ir gal net ta animacija pasuks mano gyvenima taip kad lengviau bus gaut darba xD .kadangi esu piesus animacijas tai zinau ka tai reiskia ir as pasiryzus xD/ ir kas man nepatinka zmones niekada nesirysta tokiems sunkiems zingsniams mano nuomone reikia pabandyti ir stengtis del to ka visi padaro gi gyvenam viena karta reik pildyt svajones ^^
        Iki tv toli toli toli toli toli toli.... Ir scriptas jau vietoj turi but jei kurti nori, kaip surpantu jo dar nera... Be to labai svarbu atsirinkt, kokybe ar kiekybe. todel labai gerai pagalvok apie tai.

        Comment

        • untold-picture
          Rimtas forumo narys

          • 2010 07 19
          • 127

          Autorius Moon
          Na as nesmerkiu, bet tikrai neskatinsiu tokiam zingsniui >.> Nes zinai kai uzsibrezei toki didelio masto darba, kad nebutu taip jog sugaisi daug laiko ir nebutu veltui. O tu net pilnos istorijos neturi, nei dialogu, kiek tai dar uzims laiko.
          Taip as ten paemiau maksimalu skaiciu. Na tarkim jei tu kurtum su 60 kadru per 2 min, tai vis tiek iseina 1800. Cia mazai? As ir va pradejau projekta, kur nuspalvinu is mangos kadrus (taip, spalvinimas daug laiko atima) ir su jais sukursiu video. Bet pas mane bus gana statiska. Tai sudaro kazkur apie 160 paveiksliuku, kurie dauguma mazo dydzio. Ir tai be fono. Turiu dabar laisvo laiko tai ji visa skiriu piesimui ir tai uztrukau jau menesi. O kur dar video kurimo procesas... Itariu video trukme iseis apie 10 min, o tu nori visa valanda sukurt :F
          Spoileris:

          (vien prie sito sugaisau 3h)

          Na man labai idomu butu pamatyti tada tavo animacinius darbus. Tik nesakyk kad nesi sukurus :P
          esu sukurus tik nezinau i katra tinklapi vadove ikiso ir ten dariau atmestinai ant greicio pamokai ir uz viena. gaudavau 3*10 xD / na jei nepasiseke nuolat reikia bandyti vel kol pasiseks ir nepasiduoti ^^ laiko istorija turiu sugalvot iki vasaros ir su kokiu zinoma piesiniu kartu seipsau xD as idesiu scenariju nu istorija ir jus pasakysit ar idomu ar ka reiktu pakeist ir pan nes as labai noriu ir esu pasiryzus kad ir tektu isnaudot milionais lapu

          Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

          Comment

          • Ausra
            ♥ Lantislt mergina! ♥

            • 2010 02 10
            • 272

            Bandžiau nupiešti Dollfie Dream Yukino ^.~
            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

            Comment

            • Blizgancioji
              Narys

              • 2010 12 06
              • 43

              Autorius Ausra
              Bandžiau nupiešti Dollfie Dream Yukino ^.~
              uuu koks rėmelis ^^
              piešinys tai jėgiškas
              *meluoju ^^

              Comment

              • lialia
                GD <3

                • 2010 07 18
                • 383

                Ausra - labai gražus paprastas piešinukas.
                Nu pagaliau ir aš savo keverziukų įkelsiu.
                Spoileris:
                Šitam tai akys masiškai per didelės ir šeip eskiziukas toks poros minučių tai net nzn ar apsimokėjo kelt.
                imagebam.com
                Šitą buvau įkėlus. Ignoravo. Todėl metu visiškai užbaigtą mano manymu:
                imagebam.com
                Damn.... Šito niekaip neprisiruošiu pabaigt. Liko tik uodega ir tai negaliu. Ahh whatever
                imagebam.com
                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                Max parašo aukštis 130

                Comment

                • Nightwister
                  Rimtas forumo narys

                  • 2008 05 27
                  • 116

                  Su šituo piešiniu tai vargau

                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    Autorius Nightwister
                    Su šituo piešiniu tai vargau
                    rankas pabandyk piešti žiūrėdamas į savasiąs laikydamas koki daiktą nžn man visada padeda pajusti anatomija
                    p.s. prie ranko spalvinimo matosi stengeisi žymiai daugiau nei prie fono
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • Nightwister
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 05 27
                      • 116

                      Autorius fasian
                      rankas pabandyk piešti žiūrėdamas į savasiąs laikydamas koki daiktą nžn man visada padeda pajusti anatomija
                      p.s. prie ranko spalvinimo matosi stengeisi žymiai daugiau nei prie fono
                      ankščiau piešdavau geriau bet ranka atprato vėl ranką pradedu po truputį lavinti

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        paisaliones...
                        Spoileris:


                        Comment

                        • ironmaden
                          Bad good guy

                          • 2010 01 03
                          • 102

                          Autorius Horkis
                          paisaliones...
                          Spoileris:
                          nice dude... ipac patiko ta flame merga antram plane...

                          Comment

                          • Ausra
                            ♥ Lantislt mergina! ♥

                            • 2010 02 10
                            • 272

                            Autorius Horkis
                            paisaliones...
                            Spoileris:
                            Graži paišalionė. Nespalvota mergina gražiai atrodo, bet labai truksta šešėlių ir man patiko jos netradicinė šukuosena. O pagrindinės merginos man plaukai atrodo truputi keistai, na galvos forma tada neproporcinga gaunasi, kai jie taip nupiešti, gal truputėli daugiau gale plaukų turėjo matytis. Ir jos šlaunys labai neatitinka proporciju, nes jei mergina lieknoka (iš vidutinio dydžio krutinės, plonų rankų ir liemens sprendžiu) koja per stora tada atrodo, nors ir tavo darbuose visų panelių figūra labai išraiškinga. O visa kita puiku! Ypač tas mielas meškutis
                            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                            Comment

                            • ironmaden
                              Bad good guy

                              • 2010 01 03
                              • 102

                              Spoileris:

                              ma picture... apie delna galit net nesakyt zinau ir taip fail gavosi... nors ir seip pats piesinys ne oho... bet va...

                              Comment

                              • Bardakas
                                Žmogus Ne





                                • 2005 09 22
                                • 1462

                                Autorius Ausra
                                Ypač tas mielas meškutis
                                Ten elnias ;/
                                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                                sigpic
                                Kurokawa idėjinis lyderis
                                Lėtai keičiu slaptažodžius

                                Comment

                                Working...