Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    Autorius Moon
    Ar gi ne grazuolis :}
    Spoileris:
    Taip atrodo gražiai, tarsi kokis angelas įlindęs į šokoladinių ledų kugelįXD bet gal galėtum paaiškinti kas tai yra ? :]
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Moon
      Forumo ligonis


      • 2007 04 25
      • 583

      Autorius Renata
      Taip atrodo gražiai, tarsi kokis angelas įlindęs į šokoladinių ledų kugelįXD bet gal galėtum paaiškinti kas tai yra ? :]
      Cia is Angel Sanctuary mangos. The 'Angel of the Apocalypse' and the 'Nightmare Eater'.
      As ji vadinu tiesiog mesos kukulis su 6 sparnais.

      Comment

      • Blizgancioji
        Narys

        • 2010 12 06
        • 43

        Spoileris:

        laaabai didelis darbas ;D
        *meluoju ^^

        Comment

        • lialia
          GD <3

          • 2010 07 18
          • 383

          Autorius Blizgancioji
          Spoileris:

          laaabai didelis darbas ;D
          keistas bet gan įdomus darbelis. Labiau mane patraukė nespalvotas variantas, dėl to kad spalvinant reikėtų šešėlius dėt. Tas man ir nepatiko, o stilius tai toks savotiškas. Patiko
          P.S. Tai galit kritikos kas nors duot? Galit mušt mane dėl fono tik noriu tobulėt labai tai ir prašau
          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
          Max parašo aukštis 130

          Comment

          • Blizgancioji
            Narys

            • 2010 12 06
            • 43

            Autorius lialia
            Taigi mano keverzonė turėjo būti konkursinė bet kadangi taip normaliai ''sušikau'' foną tai ir nesiūsiu. Bet blyn pati nepatikėjau kad ranka visai normaliai iš pirmo karto pavyko gan ilgai užsiknisau su šituo piešiniu taigi spalvotų pieštukų galima sakyt nebeliko arba visi aplaužyti taip gan smarkiai xDDD Ir kritikos PLZ. Dėkuj iš anksto.
            imagebam.com
            spalvos veeeža :] ir akys... mmm...
            *meluoju ^^

            Comment

            • eneere

              Sveiki! Rašau čia pirmą kartą, ikelsiu savo pieštų chibi'u :3
              Kažkaip iš pradžių labiau sudomino chibi piešimas, bet labai noriu išmokt piešt ir tuo "normaliu" magos stiliumi tad reikia bandyt, bandyt, BANDYT
              Spoileris:


              Sakykit kritika ar šiaip kas šovė į galvą pamačius juos

              Comment

              • Blizgancioji
                Narys

                • 2010 12 06
                • 43

                Autorius eneere
                Sveiki! Rašau čia pirmą kartą, ikelsiu savo pieštų chibi'u :3
                Kažkaip iš pradžių labiau sudomino chibi piešimas, bet labai noriu išmokt piešt ir tuo "normaliu" magos stiliumi tad reikia bandyt, bandyt, BANDYT
                Spoileris:


                Sakykit kritika ar šiaip kas šovė į galvą pamačius juos
                jau taip sweet. :3
                *meluoju ^^

                Comment

                • lialia
                  GD <3

                  • 2010 07 18
                  • 383

                  Autorius eneere
                  Sveiki! Rašau čia pirmą kartą, ikelsiu savo pieštų chibi'u :3
                  Kažkaip iš pradžių labiau sudomino chibi piešimas, bet labai noriu išmokt piešt ir tuo "normaliu" magos stiliumi tad reikia bandyt, bandyt, BANDYT
                  Spoileris:


                  Sakykit kritika ar šiaip kas šovė į galvą pamačius juos
                  OH.... Daug jų čia... Visų nekomentuosiu. Patiko visi tik reikia akis tobulint... uhh... Dar spalvinimas prie to pačio, teisingas šešėlių dėliojimas, burnos.... Dar yra vietų kur tobulėt.. O šiaip tai šitą stiliuką graužt reikia ir per tam tikrą laiką būtų tobula.
                  http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                  Max parašo aukštis 130

                  Comment

                  • Benulis
                    Forumo maniakas

                    • 2008 10 04
                    • 404



                    Lineartas.

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1318

                      Autorius Benulis


                      Lineartas.
                      Mhm, gražu žiūrėt Iš smulkmenų, tai tavo vietoje jos rankos plaštaką pieščiau labiau atsuktą į mūsų pusę, mat taip natūraliau žiūrėtųsi nei dabar.

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • Semashke
                        U can call me Sema



                        • 2009 01 16
                        • 425

                        Spoileris:
                        Autorius Benulis


                        Lineartas.


                        Labai gražiai atrodo, tik nuspalvint belieka Man tik užkliuvo jos dešinė ranka, ar nuo alkūnes einant žemyn ne per didelis išstorėjimas? Gal ir ne.. Anywayz, keep up the good work

                        Pati seniai rodžiaus, bet per atostogas šiek tiek turėjau daugiau laiko papaišaliot ir koliažą padaryti XD Visgi su anatomija dar LABAI daug darbo
                        semashke.deviantart.com BLACKOUT

                        Comment

                        • Blizgancioji
                          Narys

                          • 2010 12 06
                          • 43

                          Autorius Semashke

                          Labai gražiai atrodo, tik nuspalvint belieka Man tik užkliuvo jos dešinė ranka, ar nuo alkūnes einant žemyn ne per didelis išstorėjimas? Gal ir ne.. Anywayz, keep up the good work

                          Pati seniai rodžiaus, bet per atostogas šiek tiek turėjau daugiau laiko papaišaliot ir koliažą padaryti XD Visgi su anatomija dar LABAI daug darbo
                          man patinka pirmojo background'as :3
                          *meluoju ^^

                          Comment

                          • lialia
                            GD <3

                            • 2010 07 18
                            • 383

                            Autorius Semashke

                            Labai gražiai atrodo, tik nuspalvint belieka Man tik užkliuvo jos dešinė ranka, ar nuo alkūnes einant žemyn ne per didelis išstorėjimas? Gal ir ne.. Anywayz, keep up the good work

                            Pati seniai rodžiaus, bet per atostogas šiek tiek turėjau daugiau laiko papaišaliot ir koliažą padaryti XD Visgi su anatomija dar LABAI daug darbo
                            Oho... Gražu.. Labai antras piešinys patiko tik man pasirodė jo ranka per maža. Pritariu Blizgancioji fonas pirmame piešinyje tikrai gražus. Bet aš manau dar yra vietų kur tobulėt Good Luck!
                            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                            Max parašo aukštis 130

                            Comment

                            • untold-picture
                              Rimtas forumo narys

                              • 2010 07 19
                              • 127


                              xD MAN REIKTU kritikos xD noriu komentaru

                              Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Spoileris:
                                Autorius untold-picture

                                xD MAN REIKTU kritikos xD noriu komentaru


                                Hmmm... Kritikos? Visų pirma ar bus spalvotas variantas? Ok. pereinam prie kritikos. Labai keistai atrodo jos kojos ir nesuprantu kaip ten su jos ranka yra dabar? Whatever bet tikiuos kad fonas bus patobulintas nes galėjai to malūno ir nepiešt. Buvo galima pavaizduot ją kur nors ''trinantis'' miškely kokiam. Jeigu tai knygai, tai tada reikėtų žiūrėti pagal visą knygos pasakojimą ir stengtis išlaikyti knygos stilių. Dangų reikėtų kuo nors užpildyti. Tai tiek sėkmės piešiant.
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...