Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ausra
    ♥ Lantislt mergina! ♥

    • 2010 02 10
    • 272

    Po truputi griztu prie piesimo

    Zodziai is cia
    Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

    Comment

    • toma
      Šokoladoholikė

      • 2010 03 16
      • 368

      Ausra, labai patiko man tavo piesinukas ir zodziai labai grazus Tik gal kai kuriu mergaiciu galvos atrodo truputi per ilgos.


      Comment

      • Maimi
        =^.^=

        • 2010 07 19
        • 109

        Seniai nesilankiau čia. Dėl smagumo pradėjau piešti debesis. Štai darbelis:

        Click Below:
        DEVIANTART ACCOUNT

        Comment

        • lialia
          GD <3

          • 2010 07 18
          • 383

          Maimi - labai gražus piešinukas... Man taip dažnai užeidavo kai pradėdavau svajoti ir buvo pilni lapai debesų, o dabar net neįsivaizduoju kur tie piešiniai yra xDDD.

          keletas mano piešinių: 1)Lietuvių kalbai piešta - tipo knygos prystatymas
          2)ai šeip nežinau tuščia galva buvo
          1)
          2)
          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
          Max parašo aukštis 130

          Comment

          • Olasas
            back forever

            • 2009 02 27
            • 273

            Autorius Maimi
            Seniai nesilankiau čia. Dėl smagumo pradėjau piešti debesis. Štai darbelis:

            Smudge tool much? DD

            Spoileris:

            Comment

            • Maimi
              =^.^=

              • 2010 07 19
              • 109

              Autorius Olasas
              Smudge tool much? DD
              Ne, šįkart buvo "marker" ir "blur" minimalus
              Click Below:
              DEVIANTART ACCOUNT

              Comment

              • Ausra
                ♥ Lantislt mergina! ♥

                • 2010 02 10
                • 272

                Autorius lialia
                keletas mano piešinių: 1)Lietuvių kalbai piešta - tipo knygos prystatymas
                2)ai šeip nežinau tuščia galva buvo
                Spoileris:
                1)
                2)
                Pirmame piesinyje man labai keistai atrodo Drakulos dantys, siaip tarp iltiniu dantu turi buri keturi dantys, o nupiesiai sesius. Dar jo kakta man atrodo mazoka ir plaukus galejai kruopsciau nupiesti. O siame darbe man patiko Drakulos akis ir kaklas gan graziai govosi, bet fona galejai kruopsciau nupiesti
                Antras piesinys man labiau patiko, puiki mintis! Nezinau, bet man tos gyvates labai patinka Visas darbas puikiai atrodo, nors kai kur galejo buti tvarkingesnes linijos
                Sekmes piesiant ir tobulejant!
                Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                Comment

                • Nanami
                  PONPONPON~

                  • 2010 06 12
                  • 118

                  Autorius lialia
                  Maimi - labai gražus piešinukas... Man taip dažnai užeidavo kai pradėdavau svajoti ir buvo pilni lapai debesų, o dabar net neįsivaizduoju kur tie piešiniai yra xDDD.

                  keletas mano piešinių: 1)Lietuvių kalbai piešta - tipo knygos prystatymas
                  2)ai šeip nežinau tuščia galva buvo
                  1)
                  2)
                  Pirmas piešinukas gan neblogas, bet man pasirodė truputį per griežtos linijos (kalbant apie nosį), nebaigti plaukai, taip pat pritariu Ausrai dėl dantų.~ Be to iš kart pažiūrėjus į piešinį kilo toks klausimas: "O kur jo ausys?". Jei piešei tiek nedaug plaukų tada turėjo matytis ausys :}

                  Antras piešinys žiauriai kietai atrodo, labai gražu! :3

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547





                    Ir aš seniai nesilankiau.. Pasiilgot?:.D Aišku, kad ne, čj nepamenat manęs.


                    Truputį senoki darbai. Kitą kartą įkelsiu iš naujų
                    -.connection error


                    Comment

                    • Mondis
                      Tee-Hee...!

                      • 2010 01 30
                      • 44

                      Spoileris:
                      Autorius *Cere-chan~




                      Ir aš seniai nesilankiau.. Pasiilgot?:.D Aišku, kad ne, čj nepamenat manęs.
                      Truputį senoki darbai. Kitą kartą įkelsiu iš naujų

                      naisu tikrai pieši neblogai, tik atsižvelk į žmogaus anatomija labiau :P Pirmas piešinukas patiko žiauriai , tik, kad atrodo aš jį jau iš tavęs kažkur esu matęs :P

                      Comment

                      • untold-picture
                        Rimtas forumo narys

                        • 2010 07 19
                        • 127

                        as rasau savo siaubo knyga tad emiau ir pasketsavau savo knygos virseli xDDDDD as sita judesi panasu bet ne visiskai toki kazkur maciau bet vistiek xDDDDDDDDD

                        Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                        Comment

                        • Ausra
                          ♥ Lantislt mergina! ♥

                          • 2010 02 10
                          • 272

                          Autorius untold-picture
                          Spoileris:
                          as rasau savo siaubo knyga tad emiau ir pasketsavau savo knygos virseli xDDDDD as sita judesi panasu bet ne visiskai toki kazkur maciau bet vistiek xDDDDDDDDD
                          Virselis tai graziai atrodo, bent jau siaubo knygai puikiai tinka. Puiki merginos poza, nors ir ji ziauriai nuzudyta bet atrodo labai tikroviskai. Tik kazkaip jos kojos nevienodos, viena plonesne, kita storesne. O tas ginklas galetu buti truputi astresnis, baisiau gal tada atrodys ir kryzius galejai tiesesnius ir kruopsciau nupiesti, nes man fonas nykokas atrodo.
                          Noreciau pamatyti nuspalvinta darba
                          Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                          Comment

                          • untold-picture
                            Rimtas forumo narys

                            • 2010 07 19
                            • 127

                            Autorius Ausra
                            Virselis tai graziai atrodo, bent jau siaubo knygai puikiai tinka. Puiki merginos poza, nors ir ji ziauriai nuzudyta bet atrodo labai tikroviskai. Tik kazkaip jos kojos nevienodos, viena plonesne, kita storesne. O tas ginklas galetu buti truputi astresnis, baisiau gal tada atrodys ir kryzius galejai tiesesnius ir kruopsciau nupiesti, nes man fonas nykokas atrodo.
                            Noreciau pamatyti nuspalvinta darba
                            aha as tik po to kai pasakei pastebejau kad kojos skirtingo storio . to negaliu pasmailinti nes >_< jis knygoj taip aprasytas. o del fono tai zinau tik nesugalboju ka dar prie tu geliu ir kryziu dadeti :/ as kryzius belekaip nes dar mastau juos tobulinti o cia idejau kad gauciau kritikos ir istaisyciau klaidas xD /atrodo tikroviskai? O_o wow neturiu zodziu/ bejje jei kas turi pasiulymu kaip patobulinti fona prasau pasakykit

                            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                            Comment

                            • Ausra
                              ♥ Lantislt mergina! ♥

                              • 2010 02 10
                              • 272

                              Autorius untold-picture
                              aha as tik po to kai pasakei pastebejau kad kojos skirtingo storio . to negaliu pasmailinti nes >_< jis knygoj taip aprasytas. o del fono tai zinau tik nesugalboju ka dar prie tu geliu ir kryziu dadeti :/ as kryzius belekaip nes dar mastau juos tobulinti o cia idejau kad gauciau kritikos ir istaisyciau klaidas xD /atrodo tikroviskai? O_o wow neturiu zodziu/ bejje jei kas turi pasiulymu kaip patobulinti fona prasau pasakykit
                              Tikroviska, nes jei butum mergina nupiesusi is priekio paprastai stovincia ir nuzudyta, idomu nelabai butu, o kai jos tokia poza man tikroviskai atrodo O del fono tai patarciau gal kokia gale kapu tvora su vartais nupiesti, labai kruopsciai, zinoma jei tinka prie knygos siuzeto. Nes tiek kryziai kaip ir kapinese yra. Ir kryzius padaryk skirtingus ir dailesnius, dar prie ju tiktu koks medzio seselis ar sakos, gal ir menulis tiktu, bet gal jau bus perkrautas fonas.
                              Sekmes piesiant!
                              Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Spoileris:
                                Autorius untold-picture
                                as rasau savo siaubo knyga tad emiau ir pasketsavau savo knygos virseli xDDDDD as sita judesi panasu bet ne visiskai toki kazkur maciau bet vistiek xDDDDDDDDD


                                UHHHHHHHHHHHHHHH... Baugu pasidarė... xDDD Dar jeigu būtų spalvotas tj išvis xDDD Ok. Visiškai pritariu for Ausra kad poza tikrai yra tinkama, bet reikėtų atsižvelgti į žmogaus anatomiją ir jeigu nori kad viršelis atrodytų tikrai gerai ir pritrauktų skaitytoją, reikėtų daug daugiau kruopštumo ir aš vietoj tavęs keisčiau foną. Taip sutinku gali būt kapinės bet taip ant kryžiaus perdurta net neatrodo kad ji ten ant to kryžiaus ''kabo'' xDDD Būtų galima ją ant kapo kaip nors gulinčią su tuo durklu nupiešt arba ant ''kapinių suoliuko'' net nežinau. Bet kadangi moku tik kritikuot tai nepyk jei įžeidžiau Pati galėčiau gal kaip nors foną ir pakeist bet vargu kadangi jau mokslai pradeda vėl spaust po gerų atostogų tai nėr laiko ir papiešt taip normaliai. Žodžiu sėkmės kūryboje ir lauksim spalvoto varianto!
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...