Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • untold-picture
    Rimtas forumo narys

    • 2010 07 19
    • 127

    Autorius Reito
    Nanami - geriau visada galima padaryti. Tuo ir yra piešimas įspūdingas.
    Tačiau šio mano piešinio tikslas ir paskirtis yra visai kitokia. Paprasčiausiai paėmiau tuščią lapą (t.y. naują langą mangastudijoj), atjungiau protą ir paišiau beleką iš anksto nesuplanavęs ką piešiu (todėl poza ir išraiška gavosi tokia, kad aš pats nesupratau kas ten darosi). Ir štai kas gavosi. Sustojau tada, kai jau buvau bepradėjęs gilintis į klaidas ir jų taisymą. Ir nors rezultatas atrodo tikrai tragiškai - procesas buvo tikrai smagus
    Reikės kada pakartoti, bet kolkas galvoje kirba dar du piešinukai, kuriuos kuo greičiau noriu nupaišyt :>

    MinaTo - dėja, spalvoto varianto tikrai nebus. Viską, ką norėjau su tuo piešiniu padaryt aš jau padariau. Kažkaip esu linkęs spalvinti tik tuos piešinius, kuriame yra šiokia tokia mintis, o ne paprasčiausiai stovinti žmogysta be jokios prasmės.
    Dėkui už komplimentą

    untold-picture - klausimas kokios apimties mangą apsiimtum paišyt. Kokie žanrai domina (abejoju ar savo noru, be jokio atlygio kokybiškai paišytum tai, kas tau nepatinka) ir pan.
    na man reikia ateiciai treniruotis ir lavint ranka tad man cia kaip praktika na gal 1 manga knygute su apie 200 psl nebent butu ziauriai idomi ideja . o kas man labiausiai piest traukia tai mistika horror kartais patraukia mecha svarbiausia kad ne dragon ball ar naruto ideja xD tu abieju zanru nors tai vienas zanras mustynes kai ju per daug nesveika . o seip labai megstu istorijas kur daugiau vaikinu nei merginu hmm ka cia dar pasakius na kad uz dyka tai delto kad praktikuojuos gerinu viska aj beto jei kurciau kurciau traditional tik jei reiktu screentone tai su pc prideciau nes man nepatinka kai per pc mangos jos man atrodo negyvos

    Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

    Comment

    • Reito
      Narys

      • 2010 11 20
      • 56

      Jeigu sutinki užsiimti piešti 200 puslapių, tai yra didelis pliusas.

      Bent jau aš turiu 3 idėjas, pagal kurias, manau, išeitų visai padorios mangos (/confidence mode - on). Pirmoji - grynas shounenas, su comedy, drama, action elementais. Antroji - mistika/real-life/adventure/mindf*ck tipo. Trečioji - grynas psichologinis mindf*ck'as (vis dar trūnija tema apie kvietimą piešti pastarąją mangą). Pirmų dviejų pagrindiniai veikėjai yra vyryškos lyties, tad gal ir labiau tiktų tau.

      Tik vat vienintelė problema, dėl kurios manau viskas šiuo postu ir pasibaigs - norėčiau susitikt akis į akį apie tai pasikalbėt.

      Anyways... Čia jau grynas offtopic gaunasi. Tad jeigu vis dėlto sudominau - brūkštelk man privačią žinutę

      Comment

      • lialia
        GD <3

        • 2010 07 18
        • 383

        Autorius Tiuoma
        Nauji piesinukai Tikuosi patiks


        Dedicated for fangirls like me and lialia
        JEEZZZ... <3 Antrą piešinį tai myliu blyn koks mielas xDDD <3<3<3 ir pirmam kažkoks žvairas jis atrodo. bet vis tiek CUTE :3

        Autorius untold-picture


        stai du tradiciniai darbeliai ^^
        zmones as kazkaip noriu sukurt manga jei kas turi gera istorija galeciau pagal ja kurt
        TSSSSSSSSSSSSSSSSSS... Kur tu čia keli savo piešinius? Gal laikas pas profus waryt? xDDDDDD
        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
        Max parašo aukštis 130

        Comment

        • Nanami
          PONPONPON~

          • 2010 06 12
          • 118

          Taigi paklausiau fasian ir pabandžiau pasipraktikuoti piešti chibi xD
          ~
          manau, reikėjo ryškesnes spalvas daryt :s

          ~
          Bandžiau nedaryt "plokščių" piešinių, bet nelabai gavos >.>

          ~
          Labai nebuvo ką veikt per lietuvių, tai ant savo skirtuko nusipiešiau šį tą :3 Draugė sakė, kad atrodo kaip Naruto, kai buvo mažas, tik trūksta "whisker'sų" xDDD


          Taigi, ką manot?

          Comment

          • toma
            Šokoladoholikė

            • 2010 03 16
            • 368

            Nanami, mieli tavo chibi, bet yra kur tobulet. Mano manymu Mio mieliausia, o berniukas kazka primena, bet tikrai ne Naruto, nors jo dar nei macius, nei skaiciu daugiau negu per LNK rode ar Alma Littera isleido



            Del zvairo Reitos nepykit kazkaip visada antros akies nenutaikau nupiest


            Comment

            • untold-picture
              Rimtas forumo narys

              • 2010 07 19
              • 127

              Spoileris:
              cia uz tai kad asutachan irode kad per menesi jos cg gali pageret o jos darbas buvo ranger cia keli nedabaigti puslapiai pralaimejus lazybas ju bus daugiau bet ikelsiu kai bus pabaigti tik o sitie kai tvarkiaus kambari siukliu net du dideli maisai xD buvo. tai radau kopijuotus piesinius nuo hakuouki paveiksliuku kai mokinaus piest tuo stilium xD












              oj kaip as megstu chibius piest xDDDDDD cia mano ir asutachan oc musu mangos pavadinimas k-ksem p. s. sitas nekopintas jei ka xD
              Paskutinis pakeitimas nuo untold-picture; 2011-04-09, 15:57.

              Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

              Comment

              • RayYuka
                Paraamnestical

                • 2009 11 02
                • 206

                Spoileris:
                Autorius untold-picture
                cia uz tai kad asutachan irode kad per menesi jos cg gali pageret o jos darbas buvo ranger cia keli nedabaigti puslapiai pralaimejus lazybas ju bus daugiau bet ikelsiu kai bus pabaigti tik o sitie kai tvarkiaus kambari siukliu net du dideli maisai xD buvo. tai radau kopijuotus piesinius nuo hakuouki paveiksliuku kai mokinaus piest tuo stilium xD












                oj kaip as megstu chibius piest xDDDDDD cia mano ir asutachan oc musu mangos pavadinimas k-ksem p. s. sitas nekopintas jei ka xD

                Lažinuos tikrai neblogai pieši, bet deja aš nieko neįžiūriiu..
                Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Susimoviau su fonu tai teko taisyt su ps.... dzees
                  Spoileris:


                  Comment

                  • untold-picture
                    Rimtas forumo narys

                    • 2010 07 19
                    • 127

                    Autorius RayYuka
                    Lažinuos tikrai neblogai pieši, bet deja aš nieko neįžiūriiu..
                    na tada gal pc sviesas susireguliuok nes man kuo puikiausiai matos :/

                    Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                    Comment

                    • lialia
                      GD <3

                      • 2010 07 18
                      • 383

                      Nanami - ir gerai kad paklausei, nes tikrai neblogai gaunasi. Dėl spalvų tai tikrai reikėjo ryškesnes daryt.
                      untold-picture - rimtai nelabai matosi kas ten nupiešta. xDDD bet kažkaip įžiūrėjau xDDD. Dabar liko tik lineart'a padaryt visuose piešiniuose kaip pirmo galva. Man tai pvz patiko net laabi. Jeigu planuojama manga tai tikrai bus vykus. Sėkmės.
                      Horkis - pagaliau SPALVOTAS. hmmm. Tawo piešiniai patinka tai nėr ką pasakyt. Ir galėtum įkelti su tuo ''sumautu'' fonu, būtų galima pamatyt kas ten tokio ''sumauto''.
                      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                      Max parašo aukštis 130

                      Comment

                      • Dark-Tarou
                        I'm a woman on a mission


                        • 2008 07 14
                        • 486

                        untold-picture Eskizai blankūs, bet puikiausiai įžiūrimi :I Tikrai neblogai atrodo tie puslapiai, beabėgo baigtiniai paliks gylesnį įspūdį. Sakau 'neblogai' ne šiaip sau. Per didelis naudojimasis referensais, kaip pasakytų koks senas dailės mokytojas, paverčia tavo darbą ne tavu, svetimu.
                        + kai dedat didelius piešinius į forumą ( sakau visiems), malonėkit juos įdėt į 'spoiler'!

                        Horki: Labai fainas merginos dizainas, tiesiog super! Ypač makiažas :> Bet dabartinis fonas tai... klaikus. Sorry, bet rimtai :/
                        /// http://dark-tarou.mybrute.com

                        Comment

                        • untold-picture
                          Rimtas forumo narys

                          • 2010 07 19
                          • 127

                          Autorius Dark-Tarou
                          untold-picture Eskizai blankūs, bet puikiausiai įžiūrimi :I Tikrai neblogai atrodo tie puslapiai, beabėgo baigtiniai paliks gylesnį įspūdį. Sakau 'neblogai' ne šiaip sau. Per didelis naudojimasis referensais, kaip pasakytų koks senas dailės mokytojas, paverčia tavo darbą ne tavu, svetimu.
                          + kai dedat didelius piešinius į forumą ( sakau visiems), malonėkit juos įdėt į 'spoiler'!

                          Horki: Labai fainas merginos dizainas, tiesiog super! Ypač makiažas :> Bet dabartinis fonas tai... klaikus. Sorry, bet rimtai :/
                          o kaip juos idet i spoiler? O_O dar taip imanoma? beto kai kopijavau tik delto kad ismokciau ta stiliu ^^

                          Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                          Comment

                          • lialia
                            GD <3

                            • 2010 07 18
                            • 383

                            Autorius untold-picture
                            o kaip juos idet i spoiler? O_O dar taip imanoma? beto kai kopijavau tik delto kad ismokciau ta stiliu ^^
                            Taigi kai ''eini prie pilno'' atsakymo tai iš dešinės 4 mygtukas. Gali paspaust ir tada kišt piešinius arba pažymėt tekstą ir tada paspaust tą SP. (mėlynas mygt)
                            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                            Max parašo aukštis 130

                            Comment

                            • untold-picture
                              Rimtas forumo narys

                              • 2010 07 19
                              • 127

                              xD kazkaip norejau pabandyt mecha ar kazka panasaus papaisaliot ir stai kas man gavosi man taip patinka ant galvos kazka deti tiki skeneris sugadino lineart kazkoks tamsus pasidare :/ ka manot? ^^
                              Spoileris:


                              Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Autorius untold-picture
                                xD kazkaip norejau pabandyt mecha ar kazka panasaus papaisaliot ir stai kas man gavosi man taip patinka ant galvos kazka deti tiki skeneris sugadino lineart kazkoks tamsus pasidare :/ ka manot? ^^
                                Spoileris:

                                JOOOOO kiek detalių detalėlių... šiu... Susipainiojau netgi labai xDDD Bet kai faiani pieštas antras mmmmmmmmm.. Toks mielas.. Nėr daugiau šeip ką ir komentuot.
                                P.S. Bus spalvoti variantai?
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...