Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lialia
    GD <3

    • 2010 07 18
    • 383

    Autorius Tiuoma
    Va pagaliau ir as kazka naujo nupiesiau Fee koks negrazus gavosi

    Spekit kas?
    Fainai.. Kaip mieela.. Akis tikrai reiktų pataisyt ir tą antakį. O šeip viskas perfect.
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

    Comment

    • Nanami
      PONPONPON~

      • 2010 06 12
      • 118

      Pagaliau prisiruošiau saviškes keverzones nufotografuoti :]
      ~
      Prieš Naujus metus buvau lineart'ą nupiešus, tai tik dbr pabaigiau (veidas kažkoks purvinas atrodo o.O)~

      ~
      neišėjo taip kaip norėjau xD

      ~
      Norėjau paper child'ą padaryt, bet taip ir liko neiškirptas :}

      ~
      Šitas pieštas draugui, reikia dar nuspalvint ^^

      ~~~
      Klaidų čia pilna, tad laukiu kritikos

      Comment

      • meow
        mrrrr.....

        • 2008 01 01
        • 69

        Nanami,piešiniuose trūksta erdės pojūčio.Jie atrodo plokšti.
        Pirmas piešinį mergaitės kaklas per trumpas,krūtinė plokščia,liemuo atrdo kaip stabaras.
        Antras visai neblogas,bet veidas plokščias ir akys per daug i kairę nuvažiavę.
        Trečiam lyg gerai būtų viskas, bet labai trūksta šešėlių.
        Ketvirtam kliūna veidas.Viena akis turėtų būt mažesnė ir labiau pastumta i kairę ,nes mergaitė pasukus galva.

        Piešimas toks oldschoola primena,turbūt dėl akių o Šiaip šešėliuot reikėtu labiau.tada nebūtu taip plokščia viskas.

        Anyywayss Čia tik mano nuomonė,gal kiti su ja nesutiks.O šiaip savo klaidas manau pats žmogus geriausiai žino..

        Spoileris:


        Naujas..ikveptas vienos dainos..
        Paskutinis pakeitimas nuo meow; 2011-04-02, 20:34.

        Comment

        • fasian
          Tas kur daug kalba.


          • 2009 01 28
          • 586

          Autorius Nanami
          Pagaliau prisiruošiau saviškes keverzones nufotografuoti :]
          Spoileris:
          ~
          Prieš Naujus metus buvau lineart'ą nupiešus, tai tik dbr pabaigiau (veidas kažkoks purvinas atrodo o.O)~

          ~
          neišėjo taip kaip norėjau xD

          ~
          Norėjau paper child'ą padaryt, bet taip ir liko neiškirptas :}

          ~
          Šitas pieštas draugui, reikia dar nuspalvint ^^

          ~~~
          Klaidų čia pilna, tad laukiu kritikos
          Hmm siūlyčiau tau chibi piešimą tobulint, turėtų gerai sektis tau, nes visi tavo piešiniai beny jau man i chibi panašūs kažkuo
          Ech tie seni laikai ..

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            Nanami
            1 piešinys - veidas tikrai kažkoks purvinas xDDD ir truputį kreivas man taip pasirodė.
            2 piešinys - viskas ok tik veidas irgi kreivas atrodo ir ant drabužių buvo galima padaryti gal kokių susiraukšlėjimų ir šešėlių.
            3 piešinys - miela :3
            4 piešinys - gražu bet ir vėl gi veidas kreivokai atrodo.
            Galiu pasakyt tik tiek kad tu turi talentą ir gali dar tobulėt ir tobulėt ir tvarkyt veidus reikia. xDD

            meow - ranka ta ant galvos patinka labai xDDD gražiai nupiešta neturiu ką sakyt ir pritariu fasian

            Ir
            aš įkelsiu savo ''balvoną''
            [IMG][/IMG]
            Paskutinis pakeitimas nuo lialia; 2011-04-03, 07:42.
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • toma
              Šokoladoholikė

              • 2010 03 16
              • 368

              lialia, tavo "balvonas" labai primena Reita is The GazettE Labai grazu O jeigu cia tikrai Reita tai nuostabu


              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                Aha. Čia abu čiūvai, deja. Hmm kažkaip lievai jaučiuosi, jūs man tiek laiko aiškinote, kad paišau pedera..... vienžo, man tik dašuto, kai Žmogeliuko klasiokas pasakė, "kokia graži moteris" >.> o kai pasakiau, kad ten vyras, jis vos infarkto negavo. Tai va piešti hermafroditus/belyčius yra mano potologinė liga.

                Spoileris:

                Šitie du yra mano OC, šviesus- Ženia, tamsus - Lioša.
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • lialia
                  GD <3

                  • 2010 07 18
                  • 383

                  Autorius Tiuoma
                  lialia, tavo "balvonas" labai primena Reita is The GazettE Labai grazu O jeigu cia tikrai Reita tai nuostabu
                  Aha tas ''balvonas'' ir turėjo išeiti kaip Reita, bet nelabai gavosi. Žiūriu pasinešus ir tu ant šito band'o xDDDD nes aš tai labai.


                  Autorius Renata
                  Aha. Čia abu čiūvai, deja. Hmm kažkaip lievai jaučiuosi, jūs man tiek laiko aiškinote, kad paišau pedera..... vienžo, man tik dašuto, kai Žmogeliuko klasiokas pasakė, "kokia graži moteris" >.> o kai pasakiau, kad ten vyras, jis vos infarkto negavo. Tai va piešti hermafroditus/belyčius yra mano potologinė liga.

                  Spoileris:

                  Šitie du yra mano OC, šviesus- Ženia, tamsus - Lioša.
                  Nu nepanašu į čiuvus xDDDD bet man patinka. Gal per kančias ir atpažinčiau kad čia jie o ne jos xDDD
                  http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                  Max parašo aukštis 130

                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    As dar savaitgali pasidarbavau
                    Hatsune Miku ikvepta vienos dainos


                    Pagalbos! Pagalbos! Gal kas pamokytu piest GIMP programa?


                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      BIskis mindfucko pastarosiom dienom....
                      Spoileris:



                      Comment

                      • Dark-Tarou
                        I'm a woman on a mission


                        • 2008 07 14
                        • 486

                        Renata: Nežinau ką čia kiti šneka, lyg anime nežiūrėję žmonės! Krutinės nėr - reiškias vyras ( lkhem khem bišis). Man patinka kur lnk eina tavo darbai, bet kompozicija dar labiau pagerėtų jeigu lapą apkarpytum su kompiuteriu, nes per daug tos tuščios nereikalingos vietos aplinkui

                        Horki: Nieko naujo. I dare you to draw something colorful and positive!!! >:I
                        /// http://dark-tarou.mybrute.com

                        Comment

                        • lialia
                          GD <3

                          • 2010 07 18
                          • 383

                          Spoileris:
                          FAIL BUT I LIKE IT.... For fangirls like Tiuoma xDDD


                          Nėr ką veikt tai va nusprendžiau su markeriais ir geliniais tušinukais pažaist.



                          Ir vat reikėjo truputį pastangų ir būtų gerai išėję bet paėmiau ir užtepliojau juodai tai turbūt ne į temą dabar bus XDDDDD


                          P.S. Horki, man tavo stilius labai patinka neturiu ką pasakyt just I like it.
                          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                          Max parašo aukštis 130

                          Comment

                          • RayYuka
                            Paraamnestical

                            • 2009 11 02
                            • 206

                            Autorius Dark-Tarou
                            Renata: Nežinau ką čia kiti šneka, lyg anime nežiūrėję žmonės! Krutinės nėr - reiškias vyras ( lkhem khem bišis). Man patinka kur lnk eina tavo darbai, bet kompozicija dar labiau pagerėtų jeigu lapą apkarpytum su kompiuteriu, nes per daug tos tuščios nereikalingos vietos aplinkui

                            Horki: Nieko naujo. I dare you to draw something colorful and positive!!! >:I
                            Yra žmonių, kurie pasaulį mato juodai baltą, bet toli gražu nėra tokie linksmi ir laimingi kaip šunys.)))
                            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              lialia Komplimentai nickui, labai patiko.

                              Piešiniai manęs nelabai sudomino išskyrus trečiąjį darbą. Nežinau kodėl asmuo ten tos liūdnas, gal po operacijos arba gal dėl to, kad jam į kaklą sparno kraštu įsikirtęs drugelis?

                              Taškelinė technika šiaip man asmeniškai kažkuo yra labai miela ir šiam darbui ji tikrai labai labai tinka. Taigi viskas kas liečia galvą ir tas liūdnas akis yra atlikta puikiai.

                              Drugeliai, deja, nors ir yra svarbi šio darbo dalis, bet su ja nesiriša. Jie ant tiek skraido savo erdvėje, kad jų net nepastebi, su ta galva jie nesudaro vieno piešinio. Būtų neblogai tą taškuotajį motyvą atkartot kai kur ir ant drugelių, o būtų dar geriau sukurti antro ir pirmo plano kontrastus ( drugeliai priekyje ryškesni už drugelius gale ir tram pam pam...)

                              Aš suprantu, kad šis darbas yra pasižaidimas tušinukais, bet juk reikia kažką parašyt daugiau nei 'miela' ar 'neblogai'!
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              • MinaTo
                                Narys

                                • 2011 01 20
                                • 55

                                Tiuoma : Labai graziai viskas nupiesta , bet kazkaip kaklas truputi per ilgas man atrodo ... Beto labai draziai plaukai nupiesti xD ...
                                Horki : Tos gi pacios nuomones kaip ir lialia ... Man viskas patiko xD ...
                                Lialia : Nekomentuosiu visu , bet labai graziai nupiestas 3 piesinis ... Man labai ydomu kiek laiko tu piesiai ji ?

                                Comment

                                Working...