Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • toma
    Šokoladoholikė

    • 2010 03 16
    • 368

    Va keli chibiai, kuriuos pradėjau paisyt kai atsibodo is naturos per dailes bureli xp



    Nekreipkit demesio i aki virs Usagi xp


    Comment

    • Yumenator
      Motherbleeping Killjoy



      • 2009 07 27
      • 552

      Seniai čia besilankiau, laiko vis nėra, o visi rimti darbai jau keli mėnesiai kaip guli kažkur kompiuteryje nepaliesti. Todėl šį karta su tokiu nelabai rimtu darbu.

      Norėjau pabandyti nupiešti kažka ne savo stiliaus, tad nutariau save animefikuoti kaip Panty and Stocking personažą, since I got obsessed, bet nelabai pavyko....tas tingėjimas :/

      Valandos su puse darbas, tad nemeskite labai supuvusių pomidorų X)

      http://yumihoriku.deviantart.com/

      BLACKOUT
      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
      be sure to visit our page~

      Comment

      • toma
        Šokoladoholikė

        • 2010 03 16
        • 368

        Kazkaip apmire truputi gija Tikriausiai daugumai pavasarine krize Tai idesiu kelis naujus piesinukus


        Comment

        • Kanda
          Rašytojas

          • 2010 09 25
          • 236




          XDDD nesuprantu - Lietuvio akys animej melynos, o visi zalias piesia ? XD
          DA , tumblr :P

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            Autorius Kanda
            XDDD nesuprantu - Lietuvio akys animej melynos, o visi zalias piesia ? XD
            Na, čia dėl to, nes kiek pamenu, tai manga versijoje jo akys yra žalios

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              Autorius Kanda



              XDDD nesuprantu - Lietuvio akys animej melynos, o visi zalias piesia ? XD
              Mieli piešinukai su mum turbūt visiems brangiu Toriu Man geriausiai atrodo trečiasis, juokingiausias su Prūsija, bet ketvirtas net pamokantis, o pirmame paperka Lenkijos veido išraiška

              Comment

              • fasian
                Tas kur daug kalba.


                • 2009 01 28
                • 586

                Autorius Kanda



                XDDD nesuprantu - Lietuvio akys animej melynos, o visi zalias piesia ? XD
                Pirmas piešinukas labai patiko man net išsisaugojau bet wtf ? reikėjo Lietuvą ,o ne Lenkija viršuje daryt..
                Ech tie seni laikai ..

                Comment

                • lialia
                  GD <3

                  • 2010 07 18
                  • 383

                  Autorius Kanda



                  XDDD nesuprantu - Lietuvio akys animej melynos, o visi zalias piesia ? XD
                  Tobulai pavarei xDDDD. Kanda tikrai KANDA. xDDD gerai neburbuliuosiu aš čia. Trečiam piešiny galva perkreipta kažkaip to viršuj xDDDDD O šeip tai whiskas OK.


                  Autorius fasian
                  Pirmas piešinukas labai patiko man net išsisaugojau bet wtf ? reikėjo Lietuvą ,o ne Lenkija viršuje daryt..
                  Pritariu.
                  http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                  Max parašo aukštis 130

                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    Pradejau dirbt kaip fabrikelis tikriausiai pavasaris veikia Tai turbut pirmasis vaikinas, kuri pasiseke nupiesti, drauge vos neateme, bet as buvau bloga ir nedaviau Jis is vieno mano planuojamo mangos projektelio



                    Comment

                    • Reito
                      Narys

                      • 2010 11 20
                      • 56

                      Spoileris:
                      Autorius Tiuoma
                      Pradejau dirbt kaip fabrikelis tikriausiai pavasaris veikia Tai turbut pirmasis vaikinas, kuri pasiseke nupiesti, drauge vos neateme, bet as buvau bloga ir nedaviau Jis is vieno mano planuojamo mangos projektelio


                      Gražiai atrodo, tačiau kažkaip burna atrodo per aukštai (arba nosis per žemai). Paprastai atstumas nuo akių apačios iki nosies turėtų būt toks pats, kaip nuo nosies iki burnos.
                      Taip pat kaklo galas (pamiršau kaip vadinasi ta dalis vienu žodžiu. ;D ) atrodo per daug paslinktas į dešinę...

                      Na o štai čia mano piešinukas. Nupiešiau jį pagal Teminių pradedančiųjų piešimo konkurso temą, tačiau kadangi aš ją paskelbiau, tai negalėjau dalyvauti. Smalsu buvo ar sugebėsiu ką nors ta tema papaišyti.

                      Comment

                      • Yumenator
                        Motherbleeping Killjoy



                        • 2009 07 27
                        • 552

                        Pagaliau susiradau laiko rimtiem piešiniam Na, nevisai rimtiem.
                        Pristatau mūsų mielas anarchistes in Yume style. D

                        Nuoooooooooooooširdžiai atsiprašau dėl fono. Labai tingėjau D:





                        dA link
                        http://yumihoriku.deviantart.com/

                        BLACKOUT
                        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                        be sure to visit our page~

                        Comment

                        • lialia
                          GD <3

                          • 2010 07 18
                          • 383

                          Autorius Tiuoma
                          Pradejau dirbt kaip fabrikelis tikriausiai pavasaris veikia Tai turbut pirmasis vaikinas, kuri pasiseke nupiesti, drauge vos neateme, bet as buvau bloga ir nedaviau Jis is vieno mano planuojamo mangos projektelio

                          Gražus darbelis, bet yra prie ko prikibti. Lūpos ir nosis labai į priekį atsikišusios, ir lūpos dar šiek tiek kreivokos. Dabar tik nesupyk, bet ... man čia neša labiau į mergaitę, o ne į vaikiną. Nu sorry už tokį komentarą, bet man taip pasirodė. Plaukai visai gražiai nupiešti, tik pakaušis nelabai į akį krenta. Žodžiu arba akys per daug ''įdubusios'' arba nosis su lūpom per daug atkištos. Viskas tvarkingai nupiešta taip kad taip ir toliau.
                          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                          Max parašo aukštis 130

                          Comment

                          • MinaTo
                            Narys

                            • 2011 01 20
                            • 55

                            Taigi , nusprendziau ir savo piesineli parodyti ;D


                            Sorry uz kokybe ...

                            P.S nekreipkit demesio i ausis xD man dar tobulet ir tobulet xD
                            Paskutinis pakeitimas nuo MinaTo; 2011-03-26, 18:37.

                            Comment

                            • lialia
                              GD <3

                              • 2010 07 18
                              • 383

                              Autorius MinaTo
                              Taigi , nusprendziau ir savo piesineli parodyti ;D


                              Sorry uz kokybe ...
                              Akys labai keistai atrodo, tokia žvaira pana. Kažkaip antakiai vienas ilgesnis kitas trumpesnis. Ausys viena smaila kita visai normaliai žiūrisi. Smakras kreivai pieštas ir kažkaip keistai žiūrisi kaklas. Kreiva burna. Taigi dar tobulėt ir tobulėt. Na tai sėkmės tobulėjant!
                              http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                              Max parašo aukštis 130

                              Comment

                              • meow
                                mrrrr.....

                                • 2008 01 01
                                • 69

                                Senai cia uzsukusi buvau..
                                Spoileris:



                                Comment

                                Working...