Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • toma
    Šokoladoholikė

    • 2010 03 16
    • 368

    Isnaudosiu savo susikaupusi rezerva Pries kazkiek laiko per dailes bureli labai uzsitingejau piest gipsine kolona tai issitraukiau lapa ir papaisaliojau mergaite su pilna musu mokyklos uniforma Suolo drauge atsisukus rimtu veidu pareiske `Cia tu` taip ji tapo mano pacios anime versija

    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-03-07, 19:56.


    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Mano OC :3
      Spoileris:
      Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2011-03-11, 09:02.
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • Cere
        !אני כאן כדי הסלע הזה-


        • 2009 01 12
        • 547

        Seniai ką ir beįkėlinėjau. Šį kartą piešinys paskirtas kovo 11 dienos, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminimui. : D
        Man tai kūno spalva labai patinka, bet vis gi plaukai ir galva tai šakės. *eina praktikuotis piešti žmoniškas akis ir plaukučius*
        -.connection error


        Comment

        • kontema
          =^.^=
          • 2010 12 27
          • 4

          Ir tai dedi prie pradedančiujų? O_o
          Autorius *Cere-chan~
          Seniai ką ir beįkėlinėjau. Šį kartą piešinys paskirtas kovo 11 dienos, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminimui. : D
          Man tai kūno spalva labai patinka, bet vis gi plaukai ir galva tai šakės. *eina praktikuotis piešti žmoniškas akis ir plaukučius*

          Comment

          • kontema
            =^.^=
            • 2010 12 27
            • 4



            Na štai ikeliu pirmą kartą čia. Tikiuosi pasakysit kas blogai kad tobulečiau

            Comment

            • Hellsing_lover
              Purinsesu no Darukuneso




              • 2007 02 15
              • 1318

              Autorius kontema


              Na štai ikeliu pirmą kartą čia. Tikiuosi pasakysit kas blogai kad tobulečiau
              Marškinių raukšlės visur blogai nupieštos, dėl to rankos atrodo kaip išsuktos ir persuktos, rankos taip pat per plonos, proporcijos nelabai gražios, galva visai nieko, tik akys blogai nupieštos, viena visai per toli ir geriau jų nepiešti visiškai vienoje linijoje. Sijonas atrodo nelygaus "pasiuvimo" Beje, pirštai gana neblogi, tik nelabai supratau, kas ten per viena atauga O_o Šiaip, kūnas su galva gerokai nesutinka - arba galvą mažinti reiktų, arba kūna didinti. Pečiai siauri. Kaip sakant, tikrai yra kur dar padirbėti, neblogai būtų ir anatomijos (na, bent jau anime) pagrindus pasižiūrėt ir panagrinėt dar Beje, visai patiko merginos plaukai

              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

              Comment

              • lialia
                GD <3

                • 2010 07 18
                • 383

                Autorius kontema


                Na štai ikeliu pirmą kartą čia. Tikiuosi pasakysit kas blogai kad tobulečiau
                Veidas, plaukai, rankos ir drabužiai labai jau ''sulamdyti''. Ir dirbam prie rankų ir prie kojų (nors ir man pačiai nesiseka su rankom o tikslaiu- pirštais ir kojom) XDDD

                Ir va mano keverzonė. (ir vėl aš čia su tais arkliais) XDDD
                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                Max parašo aukštis 130

                Comment

                • kontema
                  =^.^=
                  • 2010 12 27
                  • 4

                  Na turiu tokia problema visada piešiu perdideles galvas o del raukšliu jas uždėjau pirma kartą ir apie tai visai nieko nenusimanau... Beto rankoje ji laiko žiebtuvėlį ir nori knyga sudegint atrodo nelabai pavyko tai parodyt Bet ko norėti juk darbas vienas iš pirmųjų

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    Autorius kontema
                    Na turiu tokia problema visada piešiu perdideles galvas o del raukšliu jas uždėjau pirma kartą ir apie tai visai nieko nenusimanau... Beto rankoje ji laiko žiebtuvėlį ir nori knyga sudegint atrodo nelabai pavyko tai parodyt Bet ko norėti juk darbas vienas iš pirmųjų
                    Suprantama - pirmas blynas visada prisvilęs. Patarčiau tau pažiūrėt kokių tutorial'ų ir šeip pažiūrėt kitų anime darbų, pabandyt pakopijuoti, nes pati kopijuodama pradėjau normaliau piešti iš galvos vien dėl to kad daug pražiūrėtų tutoral'ų ir ir kopijavimas man padeda tobulėt, o į komentarus reikia atsižvelgt ir taisyt savo klaidas. Sėkmės toliau mokantis
                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • fasian
                      Tas kur daug kalba.


                      • 2009 01 28
                      • 586

                      Autorius Olasas
                      Nieko bendro su anime, šeip pasižaidimai su spalvom. (kompas kiek suvarė spalvas)
                      Spoileris:

                      Pirmas senesnis, tai todėl ir parašyta, kad '10 metų
                      Kokia technika? Guašas ar akvarelė?
                      Ech tie seni laikai ..

                      Comment

                      • Olasas
                        back forever

                        • 2009 02 27
                        • 273

                        Pirmas akvarelė, kiti du guašas.

                        Spoileris:

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1318

                          Autorius kontema
                          Na turiu tokia problema visada piešiu perdideles galvas o del raukšliu jas uždėjau pirma kartą ir apie tai visai nieko nenusimanau... Beto rankoje ji laiko žiebtuvėlį ir nori knyga sudegint atrodo nelabai pavyko tai parodyt Bet ko norėti juk darbas vienas iš pirmųjų
                          Na, neaiški man ta kita ranka pasirodė. Dabar pagalvojau, kad toj vietoj ten nykštį (?) pavaizduot norėjai. Bet labai neina suprast, kas ten iš tikro.

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          • Cere
                            !אני כאן כדי הסלע הזה-


                            • 2009 01 12
                            • 547

                            Autorius kontema
                            Ir tai dedi prie pradedančiujų? O_o
                            be abejo, o kur dar siūlai dėt? man dar yra kur tobulėt.. D

                            ***************
                            Be to, dabar darau su drauge a la projektą, tai kol ji sumėtinėja medžiagą i .doc, aš darau jos greitą doodling'ą.miau :3
                            Paskutinis pakeitimas nuo Cere; 2011-03-11, 23:02.
                            -.connection error


                            Comment

                            • fasian
                              Tas kur daug kalba.


                              • 2009 01 28
                              • 586

                              Autorius ~nyuu
                              Spoileris:

                              http://dyi95.deviantart.com/#/d39b6yf
                              seniai nesilankiau
                              gražūs tavo darbai, bet vis aš tavo darbuose, kaip čia išsireiškus hmm emocijos nerandu :S Čia gal dėl perdaug rožinės todėl nu nžn. Čia aišku tik pastebėjimas
                              Ech tie seni laikai ..

                              Comment

                              • untold-picture
                                Rimtas forumo narys

                                • 2010 07 19
                                • 127

                                na ka naujas piesinis mastau gal visdelto nuspalvinsiu su pc nes neblogai gavos mano akimis . laukiu komentaru labai

                                Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                                Comment

                                Working...