Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kanda
    Rašytojas

    • 2010 09 25
    • 236

    Asutachan - nuostabus seseliai ir ju tiek daug - labai gyvas atrodo XD aisku gal kiek linijos kur grubokos pvz. nosies, bet cia menka pastabele, o gal aisku tokia technika dirbant kitaip neiseina - nezinau XDDD Su akvarele man dirbti yra mistika XD

    Untoki picture - vis bandziau iziureti pagalbines linijas veido proporcijoms - velnias neradau XD as asmeniskai be ju dar nesugebu, tau toks tobulas veidas isejo ir simpatiskas, kad mmmm - pavydu. Noretusi spalvota pamatyti XDD

    Chere-chan - Koookia ekspresija XD jega . Man tik pirmos merginos, kuri sako - bla,bla,bla XD tokie galingi peciai pasirode , bet savo groziu ja nustelbia salia esanti panike XD KAIP SIUZETINIO TIPO eskizeliui -israiskos nupiestos puikiai XD

    LIALIA - kylancio darbo levelio prakaitu - kvepia visas puslapis XD saunuole ( kazkaip blogai sakini sudejau XD )

    p.s. Man kazkada siaip ne taip XD ikale i galva jog jpg. geriau deti i ImageChack puslapi, nes kol pvz. pas mane pakrauna tokias paklodaites XDDD - pakimba puslapis XD, o deviantart ar kitu linku, net neziuriu, nes is vis gyvenimas suleteja ir sustoja... ( bet aisku cia tik mano nuomone, nes pas mane vezliskas, barakinis netas - gal tik mane likimas nuskriaude DD )
    Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2011-02-09, 10:21.
    DA , tumblr :P

    Comment

    • untold-picture
      Rimtas forumo narys

      • 2010 07 19
      • 127

      Autorius Kanda
      Asutachan - nuostabus seseliai ir ju tiek daug - labai gyvas atrodo XD aisku gal kiek linijos kur grubokos pvz. nosies, bet cia menka pastabele, o gal aisku tokia technika dirbant kitaip neiseina - nezinau XDDD Su akvarele man dirbti yra mistika XD

      Untoki picture - vis bandziau iziureti pagalbines linijas veido proporcijoms - velnias neradau XD as asmeniskai be ju dar nesugebu, tau toks tobulas veidas isejo ir simpatiskas, kad mmmm - pavydu. Noretusi spalvota pamatyti XDD

      Chere-chan - Koookia ekspresija XD jega . Man tik pirmos merginos, kuri sako - bla,bla,bla XD tokie galingi peciai pasirode , bet savo groziu ja nustelbia salia esanti panike XD KAIP SIUZETINIO TIPO eskizeliui -israiskos nupiestos puikiai XD
      na as nemegstu daryt pagalbiniu liniju man jos ne biskio nepadeda xD nesuprantu kaip kitiems padeda o veida tiek daug kartu skirtingose piesiniuose piesiau tad dabar iseina jie labai geri xD man asmeniskai norisi patampyt ji uz zanduku putliu xD

      Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

      Comment

      • Renata
        Meanie


        • 2008 05 25
        • 715

        Ak tie katinai... http://www.youtube.com/watch?v=nQB9d-MMIx0

        Čia vadinasi lietuvių kalbos klasės darbas
        Spoileris:
        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

        Comment

        • Asutachan
          Narys

          • 2010 12 19
          • 37


          Zinau vakar idejau viena ir siandien vel dedu ,bet negalejau atsilaikyti ir neparodyti jo visiem prasau pakomentuokit ^^
          Paskutinis pakeitimas nuo Asutachan; 2011-02-10, 08:28.
          http://asutachan.deviantart.com

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            Autorius Renata
            Ak tie katinai... http://www.youtube.com/watch?v=nQB9d-MMIx0

            Čia vadinasi lietuvių kalbos klasės darbas
            Spoileris:
            Koks mielas catboy ^^ man jo liemuo kiek per daug ištysęs ar per plonas, sunku pasakyt, tiesiog kažkas kliūna, sulenktos rankos plaštaka tokia "raganiška" ir didelė, o kitos maža Man jo net veido bruožai katiniški, ne tik ausytės mielumo priduoda, va rankose laikomas katinėlis laaaaaabai gražus

            Comment

            • toma
              Šokoladoholikė

              • 2010 03 16
              • 368

              Mano pats pirmasis blynas su Paint Tool Sai Nusprendziau idet Dar nelabai susigaudau kas ir kaip nors perziurejau kruvas tutorial`u
              Spoileris:


              Bet kokia kritika ir pagalba labai laukiama


              Comment

              • Cere
                !אני כאן כדי הסלע הזה-


                • 2009 01 12
                • 547

                Autorius Kanda
                Chere-chan - Koookia ekspresija XD jega . Man tik pirmos merginos, kuri sako - bla,bla,bla XD tokie galingi peciai pasirode , bet savo groziu ja nustelbia salia esanti panike XD KAIP SIUZETINIO TIPO eskizeliui -israiskos nupiestos puikiai XD
                That's an emo boy on the right.. : D
                -.connection error


                Comment

                • Ausra
                  ♥ Lantislt mergina! ♥

                  • 2010 02 10
                  • 272

                  Autorius Tiuoma
                  Mano pats pirmasis blynas su Paint Tool Sai Nusprendziau idet Dar nelabai susigaudau kas ir kaip nors perziurejau kruvas tutorial`u
                  Spoileris:


                  Bet kokia kritika ir pagalba labai laukiama
                  Koks mielas veidukas! Nors ji verkia, bet atrodo labai mielai ir man labai patinka jos akys!
                  Kadangi pati nenaudoju tokiu programu, tai mazai ka galiu patarti, tik man atrodo kad jos ausis per maza ir viena akis galetu buti truputi didesne
                  Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    Spoileris:
                    Autorius Asutachan

                    Zinau vakar idejau viena ir siandien vel dedu ,bet negalejau atsilaikyti ir neparodyti jo visiem prasau pakomentuokit ^^

                    Nzn kas cia per mada bet kazkodel geru darbu nenori komentuoti niekas ar ka....
                    Tad pakomentuosiu as
                    tikrai respect uz toki piesinuka.. ypac spalvos... cia ar akvarele ar akvareliniai piestukai nzn bet ziurisi graziai... tikrai thumbs up....

                    O Renata nzn pyk ar ne bet tavo darbai visvien kreivi... nu biski padoriau spalvint gal pradejai.. bet comon.. galva ant kaklo stovi kreivai.... rankos tokios zmobiskos o niena isvis kazkokia nudziuvusi atrodo.... nzn tavo darbus del to kiti gal gerai vertina kad nupaisai kazka mielo arba totaly sick.....
                    Visvien jei nori paisyti patarciau daugiau praktikuotis....


                    Comment

                    • Kanda
                      Rašytojas

                      • 2010 09 25
                      • 236



                      Nr. 1- moteris monstre XD Piesimo klaidoms neuztektu visu pirstu suskaiciuoti XD Piesta is naturos (modelis ) tas man ziauriai sunku ;/ nr.2 - siaip kazkos hibridukas XDDD grazesnis uz moteri XD
                      DA , tumblr :P

                      Comment

                      • sketchas
                        Black sheep

                        • 2008 02 24
                        • 55

                        Autorius Kanda


                        Nr. 1- moteris monstre XD Piesimo klaidoms neuztektu visu pirstu suskaiciuoti XD Piesta is naturos (modelis ) tas man ziauriai sunku ;/ nr.2 - siaip kazkos hibridukas XDDD grazesnis uz moteri XD
                        Kido, you got talent Na, taip, yra keletas klaidu su kairiaja akimi(tiksliau su jos sulygiavimu) , lupomis (manau pataisius lupas smakras neturetu atrodyti truputi pasisukes), bet neiko cia tokio, kadangi technika ,bent jau man, tai labai patinka. Grazus seseliai ir rubu pavaizdavimas tokiu sketchy stiliumi. Del to creature, tai nepastebiu kazkokiu klaidu. Nezinau kodel, bet labiausiai patiko ta dalis nuo liemens iki uodegos tu didziuju slanksteliu pabaigos

                        Comment

                        • Cere
                          !אני כאן כדי הסלע הזה-


                          • 2009 01 12
                          • 547

                          Asmeniškai man, Kanda yra viena iš geriausių matytų sketch'intojų ir šiaip, awesome piešiančių žmonių. Net jos darbus uždedu ant desktop'o. :3
                          Savo darbuose Kanda naudoja įvairias priemones (daugiau nei HB pieštukas ir juodas tušinukas) nuo markerių iki gelinių spavotų tušinių (kas man labai patinka), piešia neįprastose pozose, kas svarbiausia - anime art'as ištrauktas kaip iš pačios animės. Kitaip tariant, suteikia lapui antrą gyvybę. : DD
                          Gerai, daug čia nerašysiu (jau senai norėjau Kandą išgirt - šhe's in my fav list~)


                          Tad svarbiausia - mano mėnesio kūrinys :'D
                          pradėjau jį po Naujų metų ir vis zuuuulinau i zuuuulinau tą piešinį, iki tol, kol šiandien pavyko KĄ NORS normaliai nupiešti, pridėti, nutrinti.. D

                          (kas be ko, didesnis variantas čia~ http://elfuciuke-kira.deviantart.com...TION-196922004)


                          Kaip jums?
                          P.S. pirmas mano UBER spalvotas darbas//.
                          -.connection error


                          Comment

                          • Kanda
                            Rašytojas

                            • 2010 09 25
                            • 236

                            Cere-chan XD pirma aciu uz tokias ovacijas - nenusipelniau, nes yra cia taip gerai varanciu iki kuriu man dar ropot reik XD - dabar po lapais palisti noriu XDDD. Piesinukas saunus, o labiausiai plaukiokai patinka ir spalvos, tik ( cia del tobulejimo XD) petukai stamboki atrodo - ir cia jau jauciu nebe emo berniokas XD XDDDDDDDD
                            DA , tumblr :P

                            Comment

                            • untold-picture
                              Rimtas forumo narys

                              • 2010 07 19
                              • 127

                              nnaujas sketchas ^^ ech dabar kuo toliau tuo maziau turesiu laiko piesti nes man butini geri pazymiai ^^ pakomentuokit prasau

                              Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                              Comment

                              • pinokio
                                友情

                                • 2008 11 16
                                • 218

                                Nu turėjau, truputį daugiau laiko, tai galėjau kažką pakeverzoti
                                Va mano bandymas (už kokybę nepykit, skenerio neturiu, tai teko fotkint, o nufotkinus kokybė buvo tragiška, tai teko šviesint, bet dabar ne ką geriau atrodo...)

                                Comment

                                Working...