Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kanda
    Rašytojas

    • 2010 09 25
    • 236



    ;D Jau nebe rembo Maka ;D
    DA , tumblr :P

    Comment

    • Asutachan
      Narys

      • 2010 12 19
      • 37




      Na ka mano atostogu darbai.Aisku buvo ju daug ,bet juk visu nesudesi cia XDDDD
      Tikiuosi kam nors patiks :3
      Pasakykit mano klaidas ,kad galeciau pataisyti
      Spalvinau su akvarele ir tusu .
      o sitie greitai apvedzioti keli manga puslapiai jie zadami but pervedzioti
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2011-01-11, 16:49. Priežastis: Argi nematome, kad nuotraukos per didelės?
      http://asutachan.deviantart.com

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        Asutachan, pagrindinės klaidos anglų kalboje ;]
        Šiaip pirmam darbe labiausiai stringantis dalykas, kad veidai ištempti, o pakaušis per siauras, platint galvą reiktų.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Nolikita

          Nu va , maniškis . Nu nžnau kaip čia atrodo , bet mano gėdai , tai yra tik kopija nuo telo pic. žiūrint , todė nko įpatingo :


          Beje , tai yra Nel is Bleach ^.^
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2011-01-11, 17:07.

          Comment

          • Asutachan
            Narys

            • 2010 12 19
            • 37

            Autorius Bardakas
            Asutachan, pagrindinės klaidos anglų kalboje ;]
            Šiaip pirmam darbe labiausiai stringantis dalykas, kad veidai ištempti, o pakaušis per siauras, platint galvą reiktų.
            cia yra piesta grynai pagal zmogaus schema .gali buti mini klaideles o kad eng kalba pati zinau kad ji taip pat fail
            http://asutachan.deviantart.com

            Comment

            • -Aglo
              Aglo Baglo

              • 2010 11 19
              • 36

              Pagaliau nupiešiau vyriškosios lyties atstovą. Kažkas naujo iš manęs
              Asmeniškai? Man patinka kaip gavosi kostiumas

              Spoileris:


              Na o dėl linksmumo, įmesiu ir panelę arkliškais dantim ir kreiva "roža"

              Spoileris:


              Komentarai ir kritika mielai laukiami (:


              deviantART || Gaia Online

              Comment

              • Kastetas
                regular everyday guy

                • 2009 12 04
                • 341

                Ehhh.... Kaip as senei paisiau tiesiog sau, o ne konkursui ar pan.... Mano ygudziai net atbuko dammmm.... Na stai mano toks paprastas darbelis.... Yeah you can comment on this one... Just don't be to harsh....



                Beje -Aglo isties grazus realistiniai darbeliai. Tik tos merginos veidas atrodo netaip kaskaip. Kaskaip atrodo, kad jos lupos perdaug i kaire puse nuvaziavusios...

                Comment

                • Kanda
                  Rašytojas

                  • 2010 09 25
                  • 236

                  Autorius -Aglo
                  Pagaliau nupiešiau vyriškosios lyties atstovą. Kažkas naujo iš manęs
                  Asmeniškai? Man patinka kaip gavosi kostiumas

                  Spoileris:


                  Na o dėl linksmumo, įmesiu ir panelę arkliškais dantim ir kreiva "roža"

                  Spoileris:


                  Komentarai ir kritika mielai laukiami (:
                  Siaip garzu. Na o jei komentuojant ;D Tai pirmo vyruko galvos kauso turis per mazas pagal veido masyvus ;D BER RAGAI COOL. O pas mergike lupos or blakstienos keistokos ;D Ir kazkas yra negerai su galvos forma, bet nesuvokiu kas. Bet siaip tikrai kruopstus ir smagus darbai ;D
                  DA , tumblr :P

                  Comment

                  • Ausra
                    ♥ Lantislt mergina! ♥

                    • 2010 02 10
                    • 272

                    Autorius Kastetas
                    Ehhh.... Kaip as senei paisiau tiesiog sau, o ne konkursui ar pan.... Mano ygudziai net atbuko dammmm.... Na stai mano toks paprastas darbelis.... Yeah you can comment on this one... Just don't be to harsh....

                    Puikus darbas! Labai grazus jos veidukas, o akytes super cute! Fonas irgi grazus tik truksta jame seseliu, manau ir ant plauku jie nepakenktu Ir sukuosena su ausite man patiko
                    Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                    Comment

                    • Kanda
                      Rašytojas

                      • 2010 09 25
                      • 236

                      Autorius Kastetas
                      Ehhh.... Kaip as senei paisiau tiesiog sau, o ne konkursui ar pan.... Mano ygudziai net atbuko dammmm.... Na stai mano toks paprastas darbelis.... Yeah you can comment on this one... Just don't be to harsh....



                      Beje -Aglo isties grazus realistiniai darbeliai. Tik tos merginos veidas atrodo netaip kaskaip. Kaskaip atrodo, kad jos lupos perdaug i kaire puse nuvaziavusios...
                      Ziuriu labai megsti piestukas + markeris ( atrodo) ;D Kaip tau pavydziu, kad sugebi tonus taip dekoratyviai sudelioti. Grazu - matosi savitas stilius - elfe miela labai isejo ir nekreiva ;D Tik ten pirman plane jos ranka labai labai raumeninga ar siaip kas islinde ;DDDD XXXDDD UPS tik dabar susivokiau, kad ten rankove pusta galejo buti ;D
                      DA , tumblr :P

                      Comment

                      • fasian
                        Tas kur daug kalba.


                        • 2009 01 28
                        • 586

                        Autorius Kastetas
                        Ehhh.... Kaip as senei paisiau tiesiog sau, o ne konkursui ar pan.... Mano ygudziai net atbuko dammmm.... Na stai mano toks paprastas darbelis.... Yeah you can comment on this one... Just don't be to harsh....



                        Beje -Aglo isties grazus realistiniai darbeliai. Tik tos merginos veidas atrodo netaip kaskaip. Kaskaip atrodo, kad jos lupos perdaug i kaire puse nuvaziavusios...
                        as tavo vietoj nepiesciau fono ir deciau visas pastaingas i pati personaza veidas visai grazus bet kitka tai netobuleji ;(
                        Ech tie seni laikai ..

                        Comment

                        • Kastetas
                          regular everyday guy

                          • 2009 12 04
                          • 341

                          Autorius fasian
                          as tavo vietoj nepiesciau fono ir deciau visas pastaingas i pati personaza veidas visai grazus bet kitka tai netobuleji ;(
                          Buten taip ir buvo pagrinde as butent ir pasiau veida, kad kuo mielesne gautusi. Fonas cia buvo gal 5min. darbelis, kad neatrodytu tuscia. Nesinorejo kaskaip palikti balto fono, nesinorejo ir viso vakaro tam skirti. Bet norejosi uzbaigti darbeli. Kanda kaip tu man gali pavydet? Kai paisai nezmoniskai graziai. Iki taves tai nzn nepasiekiama man....

                          Comment

                          • Kanda
                            Rašytojas

                            • 2010 09 25
                            • 236

                            Autorius Kastetas
                            Buten taip ir buvo pagrinde as butent ir pasiau veida, kad kuo mielesne gautusi. Fonas cia buvo gal 5min. darbelis, kad neatrodytu tuscia. Nesinorejo kaskaip palikti balto fono, nesinorejo ir viso vakaro tam skirti. Bet norejosi uzbaigti darbeli. Kanda kaip tu man gali pavydet? Kai paisai nezmoniskai graziai. Iki taves tai nzn nepasiekiama man....
                            Pas mane grazus gal lineartas, bet amzinai karia uz nemokejima tonuoti, turio ir kitokiu dalyku erdviniu ;D Per piesimo paskaitas man iki siol kompleksa stato ;D P.S. kas antra diena ar dazniau papaisysi kazka panasaus - mano metu piesi dar geriau - PATIKEK ;D
                            DA , tumblr :P

                            Comment

                            • cobabara
                              Super mega ultra rašytojas



                              • 2009 03 17
                              • 998

                              Autorius Kanda
                              Per piesimo paskaitas man iki siol kompleksa stato ;D
                              tai viena yra, kai vertina piešimo paskaitose, o visai kas kita yra šičia, kur susirinkę praktiškai mėgėjai ;p
                              Urameshi, Iemon-dono!

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Nusprendžiau, jeigu laikysiuos įsikibus į juodą gelinuką, tai toli nenueisiu... tai va, mokausi, kažko sau neįprasto - flomasteriai ir pieštukai ir spalvoti gelinukai ir viskas be juodos o.o na piešinėlis man be ryšio, gal galėtumet ku nors patarti? tiek dėl piešinio, tiek dėl piešimo būdu?
                                Spoileris:
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...