Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • untold-picture
    Rimtas forumo narys

    • 2010 07 19
    • 127

    Autorius Ivi942
    Fainas piesinys ir tema :3 Tik truputi neaiskiai jos liemeni ir sparnus nupaisei - ilgokai spoksojau, kol supratau, kad tie sparnai jai is plauku eina. Sunku atsekti kur kas, nes daug detaliu. (Ir dar - buk atidi su astriais papuosimais, nes atrodo, kad ji sau koja badosi...^^')
    Gerai kad naudoji ivairesnes spalvas seseliams(pavyzdziui tas melynumas odos seseliuose). Ir akys idomiai atrodo O.o
    jos rūbai yra tokie keisti labai daug tos medžiagos ivairiai ir keistai isidesciusios gal todėl su tuo liemenių tau pasirodė keista . XD dėl papuošalų atspejai jie jai į koja susmige kai kur o kitur tik bado xD dėl sparnu jugi paemiau tapacia spalva kodel buvo taip sunku :/ uch xD che thanks už komentarą

    Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

    Comment

    • Horkis
      Kritikuosiu žiauriai


      • 2005 12 23
      • 637

      Tesinys pries tai buvusio mano piesinelio... PANDAAA

      Spoileris:


      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        Autorius Horkis
        Tesinys pries tai buvusio mano piesinelio... PANDAAA

        Spoileris:
        Turbūt pirmą kart neturiu prie ko prikibt iš tavo komentuojamų piešinių man ši piešimo technika labai graži, akylai nužiūrėjau proporcijas, šėšėlius ir viskas mano akiai puiku. Vaikino veido išraiška gerai pagauta, bet nesuprantu kas tie apvalūs iš plaukų lindintys daiktai, va panda tai nerealus kawajaus elementas, super miela ^^

        p.s.tikrai matosi reali pažanga lyginant su piešiniais, kuriuos dėdavai prieš metus

        p.p.s. kažkaip man rodosi, kad ir į pažengusiuosius galėjai kelt, gėdos nebūtų...

        Comment

        • Cere
          !אני כאן כדי הסלע הזה-


          • 2009 01 12
          • 547

          PAGALIAU~
          Kaip jau visi prašė (na gerai, ne visi, bet daugmaž) ir laukė spalvoto varianto šio linearto, tai dabar jūs jį gausit


          ____
          Autorius Red_Elf
          p.p.s. kažkaip man rodosi, kad ir į pažengusiuosius galėjai kelt, gėdos nebūtų...
          Manau Horkis kaip panorės, taip ir tegul deda savo piešinius abiejose gijose. Jis yra laukiamas visur. hihi
          -.connection error


          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Autorius Red_Elf
            Turbūt pirmą kart neturiu prie ko prikibt iš tavo komentuojamų piešinių man ši piešimo technika labai graži, akylai nužiūrėjau proporcijas, šėšėlius ir viskas mano akiai puiku. Vaikino veido išraiška gerai pagauta, bet nesuprantu kas tie apvalūs iš plaukų lindintys daiktai, va panda tai nerealus kawajaus elementas, super miela ^^

            p.s.tikrai matosi reali pažanga lyginant su piešiniais, kuriuos dėdavai prieš metus

            p.p.s. kažkaip man rodosi, kad ir į pažengusiuosius galėjai kelt, gėdos nebūtų...

            Tie daiktai plaukuose yra tipo ausiniu dalis.. kaip Pandos ausytes ;D


            Comment

            • untold-picture
              Rimtas forumo narys

              • 2010 07 19
              • 127

              heyy xD na ka tesiu piesimo tobulejima xD tiksliau tesiu mokslus ismokt kaip per hakuouki piesiama cia skirtumas tik toks kad pakeiciau juos i k-ksem veikejus xD nes visiskai palikt vienodai kaip ten man nuobodu xD MAN RODOS JIE ISEJO HOT Xd

              Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                untold-picture, sakyčiau to bernioko, kairėje, ranka per auštai iškelta. O visa kita tikrai gerai (bent jau mano akimis) :] Spalvota versija bus ?

                Su Šv.Kalėdom :3 Ypač tave Irce ~~~~
                Spoileris:
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • untold-picture
                  Rimtas forumo narys

                  • 2010 07 19
                  • 127

                  Autorius Renata
                  untold-picture, sakyčiau to bernioko, kairėje, ranka per auštai iškelta. O visa kita tikrai gerai (bent jau mano akimis) :] Spalvota versija bus ?

                  Su Šv.Kalėdom :3 Ypač tave Irce ~~~~
                  Spoileris:
                  na tuomet ta paveikslelis su perdaug pakelta ranka yra xD is hakuouki gi kopijavau labai detaliai . Yep bus tik labai negreit nes dirbu su manga siuo momentu xD

                  Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                  Comment

                  • Kiyo.
                    Naujokas

                    • 2009 09 05
                    • 24

                    Su Šv. Kalėdom! :3
                    Spoileris:

                    Comment

                    • fasian
                      Tas kur daug kalba.


                      • 2009 01 28
                      • 586

                      Autorius Kiyo.
                      Su Šv. Kalėdom! :3
                      Spoileris:
                      va va grazios elfes man ir tetruko per kaledas aciukas
                      Ech tie seni laikai ..

                      Comment

                      • Semashke
                        U can call me Sema



                        • 2009 01 16
                        • 425



                        Hetalia theme, suradau žurnale paveikslėlių su laikrodžiais tai užsimaniau padaryt koliažą su chibi Switzerland
                        Skirtas Narya'ai - mūsų cosband'o Swiss
                        semashke.deviantart.com BLACKOUT

                        Comment

                        • Ausra
                          ♥ Lantislt mergina! ♥

                          • 2010 02 10
                          • 272

                          Nauja keverzone^^
                          Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                          Comment

                          • Nanami
                            PONPONPON~

                            • 2010 06 12
                            • 118

                            Autorius Ausra
                            Nauja keverzone^^
                            Hmmm... Labai įdomi mintis, ilgam prikaustė mano žvilgsnį šis piešinukas :} man tik merginos veidas atrodo kreivokas, bet labai minimaliai, o visa kita atrodo gražiai

                            Comment

                            • Semashke
                              U can call me Sema



                              • 2009 01 16
                              • 425

                              And another one, šį kartą skirtas Lichtenšteinui ir Šveicarijai (mokaus piešt chibius ^^) , jūsų teismui:
                              semashke.deviantart.com BLACKOUT

                              Comment

                              • Mondis
                                Tee-Hee...!

                                • 2010 01 30
                                • 44

                                Ish kart atsiprashau uz languota popieriu, griebiau kas pirma po ranka buvo :P

                                Nelabai vykes, bet vistiek...

                                Comment

                                Working...