Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lialia
    GD <3

    • 2010 07 18
    • 383

    Autorius PaperAngel
    Spoileris:





    marazmas apimė piešiu tik per dienas.. akyse lietis net pradėjo xC dėl kokybės nepykit stengiuos kad viskas kuo aiškiau matytusi, bet nefokusuoja pas mane kaip noriu.. nah
    Nu pati ne iš geriausių piešiu bet ranka kairėj pusėj atrodo per trumpa, o šeip viskas OK. ;DDD

    P.S.Gražiai pieši ;DD
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

    Comment

    • ShoCho
      That awful sound.

      • 2009 08 09
      • 149

      Autorius PaperAngel
      Spoileris:





      marazmas apimė piešiu tik per dienas.. akyse lietis net pradėjo xC dėl kokybės nepykit stengiuos kad viskas kuo aiškiau matytusi, bet nefokusuoja pas mane kaip noriu.. nah
      SMEXY!!! :O tik neaiskiai ji cia man guli... xD Arba ant galvos ji cia, arba jos kaktos atzvilgiu reikia kazkokios perspektyvos. Neisnesa vaizduote man Bet seip... SMEXY!

      -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

      Comment

      • Nakviša
        DragonFly

        • 2008 09 03
        • 180

        Autorius PaperAngel
        Spoileris:







        marazmas apimė piešiu tik per dienas.. akyse lietis net pradėjo xC dėl kokybės nepykit stengiuos kad viskas kuo aiškiau matytusi, bet nefokusuoja pas mane kaip noriu.. nah
        Rankos pagal kūną, per plonos ir net per trumpos. Palygink rankų ir liemens ilgius. Toks vaizdas, kad jei ji ištiestų rankas, jos siektų tik klubus. O turėtų siekti vidurį šlaunų ;D Delnai ir pirštai irgi per maži, jie turėtų būti beveik veido dydžio. Dar nelabai įtikinai su žvilgsniu. Jis atrodo negyvas, tarsi ji būtų mirusi. Tonai irgi šiek tiek "pamozoti", na bet šiaip iš esmės piešinukas tikrai neblogas. Keep up the good work ;}

        Comment

        • PaperAngel
          (V)(;,,,;)(V)

          • 2008 12 01
          • 249

          Autorius ShoCho
          tik neaiskiai ji cia man guli...
          čia turėjo gautis, kad kojom į viršų guli XD

          Autorius Nakviša
          Rankos pagal kūną, per plonos ir net per trumpos. Palygink rankų ir liemens ilgius. Toks vaizdas, kad jei ji ištiestų rankas, jos siektų tik klubus. O turėtų siekti vidurį šlaunų ;D Delnai ir pirštai irgi per maži, jie turėtų būti beveik veido dydžio. Dar nelabai įtikinai su žvilgsniu. Jis atrodo negyvas, tarsi ji būtų mirusi. Tonai irgi šiek tiek "pamozoti", na bet šiaip iš esmės piešinukas tikrai neblogas. Keep up the good work ;}
          Šitas piešinys man buvo žiaurus iššūkkis, visada portretus piešiu, nes nelb ka ir moku daugiau siaip dėkui, kai nupiešiu pirmom dienom nematau klaidų, o tik tai kas išėjo kaip norėjau

          EDIT> as pamatavau ta ranką kur ant galvos ir jos ilgis man isejo geras xD ta kita tai fail, bet nzn kaip taisyt net >.<
          Paskutinis pakeitimas nuo PaperAngel; 2010-11-04, 21:09.
          Spoileris:

          Comment

          • Nakviša
            DragonFly

            • 2008 09 03
            • 180

            Autorius PaperAngel
            čia turėjo gautis, kad kojom į viršų guli XD


            Šitas piešinys man buvo žiaurus iššūkkis, visada portretus piešiu, nes nelb ka ir moku daugiau siaip dėkui, kai nupiešiu pirmom dienom nematau klaidų, o tik tai kas išėjo kaip norėjau
            Normalu yra nematyt savo klaidų, kai pieši piešinį, tiesiog priprantama prie jų ir atrodo viskas normaliai ;D Dažniausiai (bent mano atveju) viskas pasimato kai nuskenuoju, jei piešiu ant popieriaus. Dėl to, aišku, ir yra gerai rodyt piešinukus kitiem žmogam, nes jiem lengviau pastebėt klaideles ;D
            O šiaip labai gerai, kad bandai kažką naujo atrasti, ne vien piešti portretus. Piešiniai visada įdomesni, kai yra daugiau į ką akis paganyt. ;D

            Comment

            • Kiyo.
              Naujokas

              • 2009 09 05
              • 24

              Klasiokė labai prašė, kad ją nupieščiau, o kadangi ji dievina žirgus tai gavosi šitaip viskas
              Spoileris:

              Comment

              • Yumenator
                Motherbleeping Killjoy



                • 2009 07 27
                • 552

                Autorius Kiyo.
                Klasiokė labai prašė, kad ją nupieščiau, o kadangi ji dievina žirgus tai gavosi šitaip viskas
                Spoileris:
                Na, darbelis mielas ir paprastas, aišku dabartinės rudeninės nuotaikos neatspindi, bet....
                Turiu pasakyti , labai proporcingai nupieštas tiek arklio , tiek merginos kūnas, tačiau:
                -Man atrodo arklio galva yra šieeek tiek per didelė.
                -Kur arklio likęs kūnas? O n O Manau gražiau būtų, jei jis stovėtų už šono.
                -Veido bruožai gražūs,bet akys man atrodo keistai, toks jausmas , kad visas akies obuolys yra mėlynas...

                Manau tai viskas , ką norėjau pasakyti. Darbelis man patiko. Deja I'm too evil not to post a critique, tad reikėjo pasakyti kelis minusiukus.
                http://yumihoriku.deviantart.com/

                BLACKOUT
                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                be sure to visit our page~

                Comment

                • Nakviša
                  DragonFly

                  • 2008 09 03
                  • 180

                  Autorius Yume-chan


                  Na, darbelis mielas ir paprastas, aišku dabartinės rudeninės nuotaikos neatspindi, bet....
                  Turiu pasakyti , labai proporcingai nupieštas tiek arklio , tiek merginos kūnas, tačiau:
                  -Man atrodo arklio galva yra šieeek tiek per didelė.
                  -Kur arklio likęs kūnas? O n O Manau gražiau būtų, jei jis stovėtų už šono.
                  -Veido bruožai gražūs,bet akys man atrodo keistai, toks jausmas , kad visas akies obuolys yra mėlynas...

                  Manau tai viskas , ką norėjau pasakyti. Darbelis man patiko. Deja I'm too evil not to post a critique, tad reikėjo pasakyti kelis minusiukus.
                  Prie Yume-chan komentarų dar galiu šį tą pripaišyt ;D Nepabijok naudoti daugiau atspalvių. Piešinys atrodytų daug gyviau, jei būtų kad ir kokių iš pirmo žvilgsnio nesiderinančių spalvų. Kad ir žalsvos ant merginos odos (ji dėvi žalią maikutę, tai nuo jos ant odos krenta refleksiukai), taip pat nuo balto arklio taip pat ant odos, drabužių turėtų atsirasti baltų refleksų. Nuo dangaus irgi būtų galima šen bei ten uždėti žydros. Nepamaišytų kontrastingesni šešėliai, ir balti atšvaitai ant plaukų kažkaip nesižiūri, geriau naugok kokią persikinę ar švisiai rusvą, smėlinę. ;}

                  Comment

                  • Kiyo.
                    Naujokas

                    • 2009 09 05
                    • 24

                    Autorius Yume-chan

                    -Kur arklio likęs kūnas? O n O Manau gražiau būtų, jei jis stovėtų už šono.
                    Na piešdama kažkaip įsivaizdavau, jog likusios dalies nesimato, na jis taip ba tiesiai atsisukęs stovi. Nu kažkaip taip.
                    Ir ačiū už kritiką. ^^

                    Autorius Nakviša
                    Nepabijok naudoti daugiau atspalvių. Piešinys atrodytų daug gyviau, jei būtų kad ir kokių iš pirmo žvilgsnio nesiderinančių spalvų. Kad ir žalsvos ant merginos odos (ji dėvi žalią maikutę, tai nuo jos ant odos krenta refleksiukai), taip pat nuo balto arklio taip pat ant odos, drabužių turėtų atsirasti baltų refleksų. Nuo dangaus irgi būtų galima šen bei ten uždėti žydros.
                    Galvojau apie tai, bet kažkaip nebeturėjau kantrybės tiek peckavotis. Visad aš taip. "Ai, tep lep ir bus gerai"

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      Varykit savo ziauria kritika kol dar taisyt galima......


                      Comment

                      • Nakviša
                        DragonFly

                        • 2008 09 03
                        • 180

                        Autorius Horkis
                        Varykit savo ziauria kritika kol dar taisyt galima......
                        Joa, žiauriai baisingai užkritikuosim db ;D Man atrodo, kad vos vos pakaušio trūksta. Daugiau viršugalvio nei pakaušio. Ten surišti plaukai turėtų būti? kažkaip keistokai atrodo realiai, atrodo lyk koks nors pūkuotas bumbulas prie šautuvo pritaisytas . Gal mėgink kažkaip parodyt, kad tie plaukai surišti, ar kažką tokio. Paskui man kažkaip keistai to drabužio klostės atrodo, toks vaizdas, lyg su žylka prie žemės pririšta būtų. Jei ir norėjai taip aštriai, tai gal ir gerai, bet tada nelogiškai ten susiraukšlėja ties pėda. Ir man dar nlb patinka kairė ranka, per daug ištiesta ir tokia dirbtina atrodo, gal būtų buvę geriau ją šiek tiek sulenkti, gal daugiau kokios gestikuliacijos įmest. Bet šiaip all in all, man patinka. Man patinka sci-fi tipo drabužiai ir tas keistas makabras už nugaros (tikiuosi jis bus galutinėj versijoj )

                        Comment

                        • ShoCho
                          That awful sound.

                          • 2009 08 09
                          • 149

                          Autorius PaperAngel
                          čia turėjo gautis, kad kojom į viršų guli XD


                          Šitas piešinys man buvo žiaurus iššūkkis, visada portretus piešiu, nes nelb ka ir moku daugiau siaip dėkui, kai nupiešiu pirmom dienom nematau klaidų, o tik tai kas išėjo kaip norėjau

                          EDIT> as pamatavau ta ranką kur ant galvos ir jos ilgis man isejo geras xD ta kita tai fail, bet nzn kaip taisyt net >.<
                          Ikelk ir portretu! Noreciau pamatyt :P

                          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                          Comment

                          • lialia
                            GD <3

                            • 2010 07 18
                            • 383

                            Autorius Kiyo.
                            Klasiokė labai prašė, kad ją nupieščiau, o kadangi ji dievina žirgus tai gavosi šitaip viskas
                            Spoileris:
                            Kaip mieeeeelaaaaaaaaaaaaaaaaaa... <3
                            Aš irgi žirgų fanė. žiauriai dievinu žirgus ;DDDDD
                            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                            Max parašo aukštis 130

                            Comment

                            • Maistas
                              God of NOthing

                              • 2010 11 04
                              • 44

                              Ok! idesiu ir savo pora


                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                Autorius Maistas
                                Ok! idesiu ir savo pora


                                Neblogi darbai. Antras labai patiko, idomus labai darbas.

                                Comment

                                Working...