Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gecas
    Rock And Roll Child

    • 2010 03 09
    • 137

    Autorius RandomGirl
    Gal ir aš kažką čia įdėsiu ^^ Per savaitgalį nupiešiau Eruka Frog iš Soul Eater
    Spausti
    super labai gražus piešinys tik jos šypsena man nepatinka.
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      Autorius Gecas
      super labai gražus piešinys tik jos šypsena man nepatinka.
      ka padarysi bet ir anime tokia pat sypsena

      tad piesdama klaidos nepadare
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • Renata
        Meanie


        • 2008 05 25
        • 715

        Čia su drauge piešiau. Jin piešė linijas, aše spalvinau. tai va. aš be žodžiu.



        http://renatele.deviantart.com/#/d31oslo


        http://renatele.deviantart.com/#/d31osux
        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

        Comment

        • PaperAngel
          (V)(;,,,;)(V)

          • 2008 12 01
          • 249

          Spoileris:


          Vadinasi stūmiau laiką. Nors ir piešiau ir be tikslo, bet stengiausi todėl noriu išgirst jūsų nuomonę kokie yra trūkumai ir pan. btw nebaigiau dar ir matau, kad kažkas čia ne taip, bet nesuprantu kas

          p.s. cia fotkinta kaip matot, skenerio neturėti as
          Spoileris:

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            Autorius PaperAngel
            Spoileris:


            Vadinasi stūmiau laiką. Nors ir piešiau ir be tikslo, bet stengiausi todėl noriu išgirst jūsų nuomonę kokie yra trūkumai ir pan. btw nebaigiau dar ir matau, kad kažkas čia ne taip, bet nesuprantu kas

            p.s. cia fotkinta kaip matot, skenerio neturėti as
            visai neblogai atrodo, veido forma graži, bet lupos turėtų būti pailgesnės, o skruostai ne tokie įkritę arba ji čia populiarųjį ančiuko veidelį daro akys gavosi tikrai gražiai, ypač normalioji, plaukai neblogai, bet reikia juos sutvarkyt, ausis tinkamame aukštyje, bet kita ir turi nors minimaliai matytis, nes plaukai taip neslepia, nosis graži, tačiau siauroka... dar padirbėjus gausis tikrai puikus darbas

            Comment

            • PaperAngel
              (V)(;,,,;)(V)

              • 2008 12 01
              • 249

              Autorius Red_Elf
              visai neblogai atrodo, veido forma graži, bet lupos turėtų būti pailgesnės, o skruostai ne tokie įkritę arba ji čia populiarųjį ančiuko veidelį daro akys gavosi tikrai gražiai, ypač normalioji, plaukai neblogai, bet reikia juos sutvarkyt, ausis tinkamame aukštyje, bet kita ir turi nors minimaliai matytis, nes plaukai taip neslepia, nosis graži, tačiau siauroka... dar padirbėjus gausis tikrai puikus darbas
              lupas ir skruostus spec taip dariau, o su kita ausim dilema buvo piešt ar ne xD
              P.s. nesupratau ka turejai omeny "sutvarkyti"
              Spoileris:

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1112

                Autorius PaperAngel
                lupas ir skruostus spec taip dariau, o su kita ausim dilema buvo piešt ar ne xD
                P.s. nesupratau ka turejai omeny "sutvarkyti"
                na, atrodo, kad prie jų mažiausiai dirbta, veidas nupieštas pakankamai kruopščiai, su šėšėliais ir pan, o plaukai lyg paskubom pritaikyti tik pabrūkšniuojant pieštuku. Vienoje pusėje lyg sruogelės yra, kitoje (kur be ausies) to nelabai matosi, viršutinė plaukų linija taip pat nelabi tvarkinga... na, toks jausmas, lyg tikrinai, ar ši šukuosena tiks, o jei ne, tai pritaikysi kitą... na, čia tik mano akiai taip atrodo, gal per daug nusisvaigau

                Comment

                • Ausra
                  ♥ Lantislt mergina! ♥

                  • 2010 02 10
                  • 272

                  Spoileris:

                  Autorius Renata
                  Čia su drauge piešiau. Jin piešė linijas, aše spalvinau. tai va. aš be žodžiu.



                  http://renatele.deviantart.com/#/d31oslo


                  http://renatele.deviantart.com/#/d31osux


                  Pirmame darbe man labai patiko plaukai. Ir forma ir spalva grazi. Dar veidukas labai graziai ir svelniai nuspalvintas, grazi akiu spalva. Tik man pasirode, kad kazkokios spalvos nelabai ryskios (ypatingai drabuziai).

                  Antras darbas man grazesnis. Labai grazios svelnios spalvos. Veidukas super mielas gavosi ir plaukai puikiai atrodo tik kasa galetu buti israiskingesne

                  Dar man pasirode, kad abieju merginu per dideli peciai, bet cia gal tik man taip atrodo, nes pas mane jie visada nepraporcingi galvai
                  Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                  Comment

                  • Kastetas
                    regular everyday guy

                    • 2009 12 04
                    • 341

                    Stai mano toks piesinukas ant A3 formato dailes pamokai. Galvojau pirma deti kaip tik i konkursa bet eh... kaska kita nupaisysiu. Zodziu stai mano tokia keverzone. Ne anime o tiesiog. I call it New Vegas after the Bomb (fallout'o gerbejai supras kame prikolas). Sorry uz prasta kokybe teko su fotiku fotkinti nes printeris neskaito tokio didelio formato

                    Comment

                    • Nanami
                      PONPONPON~

                      • 2010 06 12
                      • 118

                      Autorius Kastetas
                      Stai mano toks piesinukas ant A3 formato dailes pamokai. Galvojau pirma deti kaip tik i konkursa bet eh... kaska kita nupaisysiu. Zodziu stai mano tokia keverzone. Ne anime o tiesiog. I call it New Vegas after the Bomb (fallout'o gerbejai supras kame prikolas). Sorry uz prasta kokybe teko su fotiku fotkinti nes printeris neskaito tokio didelio formato

                      Super darbelis, žiauriai patiko ;D Gal truputėlį reikėtų daugiau šešėlių, nors man ir taip gražu

                      Comment

                      • Nakviša
                        DragonFly

                        • 2008 09 03
                        • 180

                        Autorius Kastetas
                        Stai mano toks piesinukas ant A3 formato dailes pamokai. Galvojau pirma deti kaip tik i konkursa bet eh... kaska kita nupaisysiu. Zodziu stai mano tokia keverzone. Ne anime o tiesiog. I call it New Vegas after the Bomb (fallout'o gerbejai supras kame prikolas). Sorry uz prasta kokybe teko su fotiku fotkinti nes printeris neskaito tokio didelio formato

                        Mažiukas atrodė gerai, bet kai išsididinau, pasimatė visos klaidos. Su perspektyva nemažų bėdų yra, ypač pjauna akis tie asfalto sutrūkinėjimai (ar kažkas iš tos operos ) ties kryžkele, jie atrodo, kaip ant kitos plokštumos nei pati gatvė, dėl to gaunasi tokia "antiperspektyva". Pastatai atrodo, lyg kartoninės dėžės, plokšti. Reiktų suteikti daugiau apimties, nes vietomis nelabai išeina suprast, ką tiklsiai norėjai parodyti (ten kur tie išdužę langai pačiam viršuje). Bet iš esmės, gal ir visai nieko. Tik man dar norėtųsi įvairesnių tonų. Nepabijok vietomis panaudot minkštesnio pieštuko (~6B).

                        Comment

                        • Cere
                          !אני כאן כדי הסלע הזה-


                          • 2009 01 12
                          • 547

                          Autorius Nakviša
                          Mažiukas atrodė gerai, bet kai išsididinau, pasimatė visos klaidos. Su perspektyva nemažų bėdų yra, ypač pjauna akis tie asfalto sutrūkinėjimai (ar kažkas iš tos operos ) ties kryžkele, jie atrodo, kaip ant kitos plokštumos nei pati gatvė, dėl to gaunasi tokia "antiperspektyva". Pastatai atrodo, lyg kartoninės dėžės, plokšti. Reiktų suteikti daugiau apimties, nes vietomis nelabai išeina suprast, ką tiklsiai norėjai parodyti (ten kur tie išdužę langai pačiam viršuje). Bet iš esmės, gal ir visai nieko. Tik man dar norėtųsi įvairesnių tonų. Nepabijok vietomis panaudot minkštesnio pieštuko (~6B).
                          Dar pamiršai pasakyti, kad to namo, arčiausiai stovinčio, kairioji siena dingsta. Nėra tos sienos perspektyvos. Tai jau yra kompoziciška klaida, kai nukerti kažką, or smthng, like that.
                          -.connection error


                          Comment

                          • Kastetas
                            regular everyday guy

                            • 2009 12 04
                            • 341

                            Autorius *Cere-chan~
                            Dar pamiršai pasakyti, kad to namo, arčiausiai stovinčio, kairioji siena dingsta. Nėra tos sienos perspektyvos. Tai jau yra kompoziciška klaida, kai nukerti kažką, or smthng, like that.
                            Dingsta kur?
                            Niekas ten nedingsta balta siena spevialiai itrukima nupaisiau sale, kad parodyciau.

                            Comment

                            • Nakviša
                              DragonFly

                              • 2008 09 03
                              • 180

                              Tiesiog neaiškiai atrodo, nes to namo viršus kertasi su lapo kraštu, toks dalykas vadinas, berods "tangentu" , ir to reiktų veingti, nes gadina kompoziciją. Tada būtų geriau rodyti arba daugiau viso namo (jį sumąžinti), arba padidinti, ir daugiau jo nukirsti.

                              Comment

                              • PaperAngel
                                (V)(;,,,;)(V)

                                • 2008 12 01
                                • 249

                                Spoileris:





                                marazmas apimė piešiu tik per dienas.. akyse lietis net pradėjo xC dėl kokybės nepykit stengiuos kad viskas kuo aiškiau matytusi, bet nefokusuoja pas mane kaip noriu.. nah
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...