Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kastetas
    regular everyday guy

    • 2009 12 04
    • 341

    Autorius Renata
    Šis tas naujo...
    Spoileris:


    Popieriaus gadinimas.
    Spoileris:


    popieriaus gadinimas
    Spoileris:

    Hmm na bent jau man tai tie kur popieriaus gadinimas zymiai graziau ir geraiu atrodo negu tas naujas.

    Comment

    • lialia
      GD <3

      • 2010 07 18
      • 383

      Autorius Kastetas
      Hmm na bent jau man tai tie kur popieriaus gadinimas zymiai graziau ir geraiu atrodo negu tas naujas.
      rimtai. pritariu tau žiauriai. ;DDDDD
      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
      Max parašo aukštis 130

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        Autorius Renata
        Šis tas naujo...
        Spoileris:


        Popieriaus gadinimas.
        Spoileris:


        popieriaus gadinimas
        Spoileris:

        manau galėtum svelniau spalvint. matosi visi bruksniai
        Spoileris:

        Comment

        • Renata
          Meanie


          • 2008 05 25
          • 715

          na tas Naujas yra todėl, kad seniau nesu piešus juodaodžių žmonių :] Smagu , kad mano skečiukai patiko ^^ Dėkui, Paperiuk, man dar kaartais išlenda "psichinis" spalvinimas

          Spoileris:
          na o čia kad neatrodytu floodas. Neko mergaitė klišom kojytėm :]
          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

          Comment

          • Kastetas
            regular everyday guy

            • 2009 12 04
            • 341

            Autorius Renata
            na tas Naujas yra todėl, kad seniau nesu piešus juodaodžių žmonių :] Smagu , kad mano skečiukai patiko ^^ Dėkui, Paperiuk, man dar kaartais išlenda "psichinis" spalvinimas

            Spoileris:
            na o čia kad neatrodytu floodas. Neko mergaitė klišom kojytėm :]
            Grazus Piesinukas, nors nepripazystu cibiu bet damm. Dideles akys.
            Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2010-09-22, 19:48.

            Comment

            • mylichka
              laižiakas į skruostą


              • 2007 12 28
              • 223

              Autorius Benulis
              Nelabai tokisu darbus ir pakritikuosi kai juose nera jokiu standartu bei normu pagal kurias reiktu lyginti.
              Kodėl nepakritikuosi? Galima ir čia pritaikyt ir pakritikuot bent jau bendrinius dalykus: orginalumą/kūrybiškumą (matau Horkis jo nestokoja), kūrinio atlikimą (kas gan švariai nupiešta, bet matosi popierius nelabai koks paimtas ant jo kazkokios bereikalingos dėmelės), kompoziciją (kodėl kone visi personažai žiūri tik į vieną pusę??) ir pn...
              Ass.as.sin.

              Comment

              • Kastetas
                regular everyday guy

                • 2009 12 04
                • 341

                O stai mano naujas darbas Dailes pamokai tok art
                Teko truputi labiau pasistenkti nei paprastai.

                Comment

                • mylichka
                  laižiakas į skruostą


                  • 2007 12 28
                  • 223

                  Pastangos įdėtos matosi. Bet piešinys yra gan plokščias, ypač taip atrodo plaukai. Taip pat kituose anime piešiniuose atkreipk dėmesį į šešėlius, kokios jų pozicijos, ant kur klosčių ar drabužių susigarankščiavimų yra šešėliai...
                  Ass.as.sin.

                  Comment

                  • TMiracle
                    Naujokas

                    • 2009 09 01
                    • 23

                    Spoileris:


                    Okay, zinau kad cia yra megeju pasakyt kad languotas popierius cia nepriklauso, bet manau sitas piesinukas visgi cia tinka (juk nesvarbu ant ko piesi ar ne?), kad jau languotas ir padarytas mokykloje tai - i mokyklinius. Nope, man taip nepatinka, kadangi tas mokykliniu kroniku kampas labiau asocijuojas su random doodles (and i really mean very very random ones), o sito piesinio kokybe mano nuomone temos standartus atitinka.
                    And hooray for awesomelly oversized guns and fail'd anathomy lol.
                    Paskutinis pakeitimas nuo TMiracle; 2010-09-22, 20:43.
                    TMiracle's art XD

                    Comment

                    • Kastetas
                      regular everyday guy

                      • 2009 12 04
                      • 341

                      Autorius TMiracle
                      Spoileris:


                      Okay, zinau kad cia yra megeju pasakyt kad languotas popierius cia nepriklauso, bet manau sitas piesinukas visgi cia tinka (juk nesvarbu ant ko piesi ar ne?), kad jau languotas ir padarytas mokykloje tai - i mokyklinius. Nope, man taip nepatinka, kadangi tas mokykliniu kroniku kampas labiau asocijuojas su random doodles (and i really mean very very random ones), o sito piesinio kokybe mano nuomone temos standartus atitinka.
                      And hooray for awesomelly oversized guns lol.
                      Interesting. Bet jo geraiu dek i Sasiuvinio kronikas. Nors ir matosi kad ideta darbo. Seip buna tokios uzrasu knygutes be liniju ir langeliu kur paprastas popierius. Tad i jas paisyk. O seip isties grazus darbelis.

                      Comment

                      • TMiracle
                        Naujokas

                        • 2009 09 01
                        • 23

                        Gyvenu tokiam atsilikusiam miestelyje, kad ju cia net neparduoda >__<
                        TMiracle's art XD

                        Comment

                        • Kastetas
                          regular everyday guy

                          • 2009 12 04
                          • 341

                          Autorius TMiracle
                          Gyvenu tokiam atsilikusiam miestelyje, kad ju cia net neparduoda >__<
                          Na nzn tada o nenori tiesiog nesiotis popieriaus lapu i mokykla?

                          Comment

                          • TMiracle
                            Naujokas

                            • 2009 09 01
                            • 23

                            Autorius Kastetas
                            Na nzn tada o nenori tiesiog nesiotis popieriaus lapu i mokykla?
                            nesiojuosi ir lapus ir markerius. XD
                            Bet neviada atsiranda atramu, kad ir tarkim per langus (laisvas pamokas), todel paisau bloknote kadangi jo storis sudaro gera atrama. (Mano mokykloje skaitykla nevisada buna atvira, soo..)
                            Bei kartais visai neplanuoju nupiest kazko gero, taciau gaunasi savaime, o kai jau gaunasi, negali sustot.
                            Beto tai kazkiek atstumia ta "tuscio lapo baime", kai paimu balta lapa, tai visada galvoju, kad reikia nupiest kazka gero, ir visada baigiasi mano nepasitenkinimu, o languotam be baimes ir nervu raizgau nenaudodamas beveik trintuko ir tai turbut turi kazkokio effekto
                            Siaip greitu metu tureciau baigt fanarta Bakemonogatari ant jau normalaus lapo, pazengusiuju lygio. (zadetas derwentu test part 1)
                            TMiracle's art XD

                            Comment

                            • ShoCho
                              That awful sound.

                              • 2009 08 09
                              • 149

                              Autorius TMiracle
                              Spoileris:


                              Okay, zinau kad cia yra megeju pasakyt kad languotas popierius cia nepriklauso, bet manau sitas piesinukas visgi cia tinka (juk nesvarbu ant ko piesi ar ne?), kad jau languotas ir padarytas mokykloje tai - i mokyklinius. Nope, man taip nepatinka, kadangi tas mokykliniu kroniku kampas labiau asocijuojas su random doodles (and i really mean very very random ones), o sito piesinio kokybe mano nuomone temos standartus atitinka.
                              And hooray for awesomelly oversized guns and fail'd anathomy lol.
                              Patranka tai man prie sirdies! Tik vamzdis kazkoks optiskai kreivas man atrodo. xD Aisku ne tame esme cia ir viska ten, bet kita kart man nupiesk tokia panele su .44 Magnum! Tada uzsidesiu ant Desktop xD

                              -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                              Comment

                              • Cere
                                !אני כאן כדי הסלע הזה-


                                • 2009 01 12
                                • 547

                                Autorius Kastetas
                                Hmmm. Grazus piesinukai. Ir labia mielas pirmas. Tik kodel jos galva zymiai didesne negu jos kunas? Toks style?
                                Antras irgi grazus. jin turi fanara? Ir kaskas su lupom ne taip. But still keep up the good work.
                                Dėl pirmo tai taip, toks stilius x]
                                Ir dėl antro - matau pastebėjai.aš truputuką pakoregavau lūpą su korektorium : D -nieko nežinau- *runs away*
                                -.connection error


                                Comment

                                Working...