Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Benulis
    Forumo maniakas

    • 2008 10 04
    • 404

    Autorius *Cere-chan~
    Dėl ašarų, nepagalvojai, kad ji iš pradžių pradėjo verkt, tada galvą palenkė? nes tiesi ašara labai negražiai atrodė (taip aš jau svarsčiau šitu klausimu). Dėl kojų, tai optinė apgaulė. : D
    poza normali, nes pvz man jau įkyrėjo paprasta stovėsena arba sėdėjimas, jie per daug banalūs. : |
    Am o del pozu ziurek, patarsiu kaip ash darau. (na bent pastaruoju metu pradejau). Sugalvoji kaskokia poza, paemi fotika uzmeti laikmati nusifotkni save toje pozoje, taip daug lengviau, kuo maziau rubu tuo geriau, nes tada padarai maziau anatominiu klaidu kuriu pasitaiko piesiant is galvos. Beto taip pats pajauti ar ta poza patogi, ar nera taip jog jos atlikti net neimanoma ir pan.

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Yaaay~ popieriaus gadintoja grįžo su dar vienu piešiniu ~ Biške noriu perspėti, kad jis yra nuogas, bet visos įdomios vietos yra pridengtos... vienžo berniokas stypena, bet shoujo mangose ir žiauriau būna ;3
      Spoileris:

      Tušas ir gelinukas .
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • Kuroi Tsubasa
        Department of Inquisition

        • 2009 09 09
        • 391

        Užvakar mane aplankė nemiga ir šioks toks įkvėpimas :
        Spoileris:
        No one can restrain me with logic



        Comment

        • Ausra
          ♥ Lantislt mergina! ♥

          • 2010 02 10
          • 272

          Renata
          Spoileris:
          Autorius Renata
          Yaaay~ popieriaus gadintoja grįžo su dar vienu piešiniu ~ Biške noriu perspėti, kad jis yra nuogas, bet visos įdomios vietos yra pridengtos... vienžo berniokas stypena, bet shoujo mangose ir žiauriau būna ;3
          Spoileris:

          Tušas ir gelinukas .

          Wow! Koks grazus piesinys, tokia grazi mintis Sis piesinys man tai graziausias is visu tavo piesiniu!!! Dar toks lengvas fonas, kuris ziauriai tinka

          Kuroi Tsubasa
          Spoileris:
          Autorius Kuroi Tsubasa
          Užvakar mane aplankė nemiga ir šioks toks įkvėpimas :
          Spoileris:

          Tai bent ikvepimas... grazu! Ziauriai faina kriaukle, tik kazkodel merginos man plaukai atrodo keistai, bet kad ji jau vandenyje, tai jei tinka tokia sukuosena. Labai graziai nuspalvintas darbas.
          Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            Autorius Renata
            Yaaay~ popieriaus gadintoja grįžo su dar vienu piešiniu ~ Biške noriu perspėti, kad jis yra nuogas, bet visos įdomios vietos yra pridengtos... vienžo berniokas stypena, bet shoujo mangose ir žiauriau būna ;3
            Spoileris:

            Tušas ir gelinukas .
            Man tas bernelis tai visai nieko, tikrai būna ir kūdesniu kaip tik prieš pora valandų pažiūrėjau Origin - Spirits of the Past, tai ten gan panašiai su medžiu ir bachūrėliu buvo (gal čia įkvėpimo šaltinis ). Berniukas sudžiūvęs, bet su proporcijiom normaliai, tik rankos trumpokos, riešas žemiau anatomiškai, visokie drugeliai suteikia mielumo, nebetoks liūdnas piešinys (juk berniukas vienas be liepelės savo), bet va varliuko po koja gaila, nors žinau kad gyvas galėjo fone būti tolumoje išplaukę medžių silujetai lyg per rūką persišviečiantys (čia šiaip mano lyriniai nukrypimai )

            Autorius Kuroi Tsubasa
            Užvakar mane aplankė nemiga ir šioks toks įkvėpimas :
            Spoileris:
            Labai gražus piešinys, pati mėgstu tokius papaišyt. Pati idėja labai paliko, man ji asocijuojasi su visiems gerai žinoma undinėle, kuri dėl meilės verkia krabo atsiskyrėlio kriauklėje (čia ta tikroji liūdna ne disnėjiška pasakos versija be happy endingo)

            Comment

            • fasian
              Tas kur daug kalba.


              • 2009 01 28
              • 586

              Autorius Renata
              Yaaay~ popieriaus gadintoja grįžo su dar vienu piešiniu ~ Biške noriu perspėti, kad jis yra nuogas, bet visos įdomios vietos yra pridengtos... vienžo berniokas stypena, bet shoujo mangose ir žiauriau būna ;3
              Spoileris:

              Tušas ir gelinukas .
              fainas piesinukas tik nuspalvint reikejo.
              btw man labiausiai patiko ta varlyte po koja :3
              Ech tie seni laikai ..

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                Nea, nemačius aše to anime. šitai piešiau draugei pagal užsakymą :] Kad ir kaip norėtusi nuspalvoti - negaliu, nes draugė norėjo juodai balto, o aše dar pilkos pridėjau.

                o dabar biške ne į temą... Gal kas norit art trade ? O-o
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Kastetas
                  regular everyday guy

                  • 2009 12 04
                  • 341

                  Stai ir mano Fallout3 Fan art. Visiems kurie laukia New Vegas. Liko jau labai mazai laiko laukti.


                  Big version
                  Spoileris:


                  Renata... em art trade? Please give more info.

                  Comment

                  • Derogatory`
                    Loki'd


                    • 2007 10 06
                    • 350

                    Autorius Kastetas
                    Stai ir mano Fallout3 Fan art. Visiems kurie laukia New Vegas. Liko jau labai mazai laiko laukti.


                    Big version
                    Spoileris:
                    Norėtųsi kiek tamsesnio antro plano, bet viskas kaip ir ok. Toks background'inis piešinys.
                    Tad net kita piešinio versija, pavyzdžiui, su veikėju galėtų būti. :]

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1318

                      Na, aš pati jau irgi nusprendžiau daugiau nagus prikišinėti prie digital dalykėlių :> Taigi, nusprendžiau paspalvinti su PS (antras kartas tik :P). Originalus lineart'as pasiskolintas iš čia ^^ Dirbta keletą dienelių su pele

                      O čia dA nuoroda http://djsidux.deviantart.com/#/d2xn30g

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • lialia
                        GD <3

                        • 2010 07 18
                        • 383

                        Autorius Hellsing_lover
                        Na, aš pati jau irgi nusprendžiau daugiau nagus prikišinėti prie digital dalykėlių :> Taigi, nusprendžiau paspalvinti su PS (antras kartas tik :P). Originalus lineart'as pasiskolintas iš čia ^^ Dirbta keletą dienelių su pele

                        O čia dA nuoroda http://djsidux.deviantart.com/#/d2xn30g
                        kaip man tai labai grazu nes as nemoku piest, tik moku grozetis.

                        P.S.cia vampyras?
                        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                        Max parašo aukštis 130

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1318

                          Autorius lialia
                          kaip man tai labai grazu nes as nemoku piest, tik moku grozetis.

                          P.S.cia vampyras?
                          Ne, šiaip demonas xD Jei ką, tai čia Sebastian iš Kuroshitsuji anime ^^

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          • lialia
                            GD <3

                            • 2010 07 18
                            • 383

                            Autorius Hellsing_lover
                            Ne, šiaip demonas xD Jei ką, tai čia Sebastian iš Kuroshitsuji anime ^^
                            aisku dabar nes kazkaip galvojau kad matytas kazkur bet taip ir neprisiminiau

                            P.S.kartu ir sawo iklsiu(nenoriu atskirai rasyt)
                            http://img811.imageshack.us/i/image0195.jpg/
                            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                            Max parašo aukštis 130

                            Comment

                            • Ausra
                              ♥ Lantislt mergina! ♥

                              • 2010 02 10
                              • 272

                              Autorius lialia
                              P.S.kartu ir sawo iklsiu(nenoriu atskirai rasyt)
                              http://img811.imageshack.us/i/image0195.jpg/
                              Negalima kelti cia linku, juk parasyta pirmam puslapi. Reikia nukopijuoti nuoroda is "Embed thumbnails of this image" Forum, tada nutrinti reklama ir ikelsi tinkamai.

                              Beje darbelis mielas, tik kojos per plonos atrodo
                              Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                              Comment

                              • lialia
                                GD <3

                                • 2010 07 18
                                • 383

                                Autorius Ausra
                                Negalima kelti cia linku, juk parasyta pirmam puslapi. Reikia nukopijuoti nuoroda is "Embed thumbnails of this image" Forum, tada nutrinti reklama ir ikelsi tinkamai.

                                Beje darbelis mielas, tik kojos per plonos atrodo
                                aisku dabar. aciu kad pasakei o tai ir buciau toliau linkus dejus. ;DDD
                                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                                Max parašo aukštis 130

                                Comment

                                Working...