Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ausra
    ♥ Lantislt mergina! ♥

    • 2010 02 10
    • 272

    Autorius Auste
    Labai grazus darbas! Man ziauriai patiko jos sparnai, akys, drabuziai ir skiauteres spalva. Seip visame piesinyje man spalvos patiko, jos labai graziai suderintos. Man truputi uzkliuvo tik sijonas. Jis manau turetu buti susiraukslejas, o ne tiesus juk taip jis staveti tai negali, nebent cia speciai toks

    Manau tavo drauge bus labai patenkinta dovana^^
    Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

    Comment

    • TeisusKas
      Animal Liberation

      • 2008 12 04
      • 127

      Mark'o Hoppus'o portretas:

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
      Smart Boy Alex

      Comment

      • Cere
        !אני כאן כדי הסלע הזה-


        • 2009 01 12
        • 547

        Autorius Auste
        dovana draugei
        Spoileris:
        Laaabai gražu. Ypač sparnai labai tobulai nupiešti (gal taip sakau, nes niekada nemokėjau piešt angelų? ). Dar labai patiko jos apranga. Dievinu korsetus. O tas cute zuikutis toks kawaii'nas.. Pati tokio norėčiau. Puikiai nupiešta, tik kažkaip kojos kliuvo, labiausiai dešinoji(nes aš jos nematau ).
        Bet dovana draugei labai vykusi, ji turbūt didžiuojasi.^^
        -.connection error


        Comment

        • Benulis
          Forumo maniakas

          • 2008 10 04
          • 404

          Autorius Auste
          Petys ir kelenas blgai pavaizduoti.

          Comment

          • Ausra
            ♥ Lantislt mergina! ♥

            • 2010 02 10
            • 272

            Autorius *Cere-chan~
            Puikiai nupiešta, tik kažkaip kojos kliuvo, labiausiai dešinoji(nes aš jos nematau ).
            Isiziurek (Prie sijono ir bato), matosi ir antroji koja tik ji paryskinta plona linija, o visas merginos isorinis konturas stora, tai ir atrodo, kad nesimato
            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

            Comment

            • Cere
              !אני כאן כדי הסלע הזה-


              • 2009 01 12
              • 547

              Autorius Ausra
              Isiziurek (Prie sijono ir bato), matosi ir antroji koja tik ji paryskinta plona linija, o visas merginos isorinis konturas stora, tai ir atrodo, kad nesimato
              Aš tai pestebėjau, todėl ir kliuvo, per mažai.. ;D
              -.connection error


              Comment

              • Horkis
                Kritikuosiu žiauriai


                • 2005 12 23
                • 637

                Pheew.. dar vienas digital darbelis..... Jeik ka tik kairioji is situ paneliu yra mano paisyta... cia toks colabas buvo... nu spalvinta viskas mano.. bent tiek
                Spoileris:


                Comment

                • Miglaja
                  Cute potato ~


                  • 2007 12 16
                  • 551

                  Autorius Horkis
                  Pheew.. dar vienas digital darbelis..... Jeik ka tik kairioji is situ paneliu yra mano paisyta... cia toks colabas buvo... nu spalvinta viskas mano.. bent tiek
                  Spoileris:
                  Nežinau kaip kitiem, bet man tavo piešiniai su pieštukais žymiai geriau žiūrisi. Digital darbuose net nezinau kaip paaiskint kas blogai...spalvos per daug iš paletės ištrauktos atrodo(nu žodžiu, kažkaip per daug dirbtinos atrodo).
                  Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                  Comment

                  • Kastetas
                    regular everyday guy

                    • 2009 12 04
                    • 341

                    Autorius Horkis
                    Pheew.. dar vienas digital darbelis..... Jeik ka tik kairioji is situ paneliu yra mano paisyta... cia toks colabas buvo... nu spalvinta viskas mano.. bent tiek
                    Spoileris:
                    Mna asmeniskai tavo tradicinis art zymiai labiau patinka o ne digital. Still grazus piesinukas Tik man tavo tos nupaisytos merginos keles nelabai patinka. Suprantu ji turi buti neapvalus, bet pas tave perdaug statu. O seip Labai grazus artas. But still go back to your original non digital art.

                    O cia as nusprendziau padurniuoti su Photoshop.
                    Ir va kas gavosi. LOL I know its a fail.
                    Spoileris:
                    Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2010-08-05, 18:59.

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      Drakonas Anitai ~ tikiuosi tau patiks, nes piešiau ne tušinukais, o akvarele... ir šiaip... gomen, kad taip ilgai jos nupiešti negalėjau :<

                      Spoileris:

                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • fasian
                        Tas kur daug kalba.


                        • 2009 01 28
                        • 586

                        Autorius Renata
                        Drakonas Anitai ~ tikiuosi tau patiks, nes piešiau ne tušinukais, o akvarele... ir šiaip... gomen, kad taip ilgai jos nupiešti negalėjau :<

                        Spoileris:

                        ties gava suvelei kaip mazgas kaklas uzsiviniojes. :s seip grazus piesiniai visi su akvarele
                        Ech tie seni laikai ..

                        Comment

                        • Kuroi Tsubasa
                          Department of Inquisition

                          • 2009 09 09
                          • 391

                          Galvojau nusiųst kaip OC, bet techniniai nesklandumai mano gerus norus pribaigė, bet tiek jau to. Bent smagiai papaišiau po beveik metų pertraukos:}
                          Spoileris:
                          No one can restrain me with logic



                          Comment

                          • Kastetas
                            regular everyday guy

                            • 2009 12 04
                            • 341

                            Stai dar 2 mano darbeliai.
                            Spoileris:

                            Spoileris:

                            Comment

                            • PaperAngel
                              (V)(;,,,;)(V)

                              • 2008 12 01
                              • 249

                              Autorius Kastetas
                              Stai dar 2 mano darbeliai.
                              Spoileris:

                              Spoileris:
                              Pirmam piešinyje be kaklo ir 0 smakro, taip pat brukšniavimas labai žiaurus, megink svelniau ir viena kriptim. Dar galėtum plaukus vaizduot ne kaip vientisą medžiagos gabalą.
                              Antras piešinys: išsukta rankytė, klostės prisiūtos , o šešėliai vietom gana nevykę.

                              http://yuri-nikko.deviantart.com/art...nektinuki&qo=0 <<< minimalus tutorialas plaukam
                              Paskutinis pakeitimas nuo PaperAngel; 2010-08-09, 15:06.
                              Spoileris:

                              Comment

                              • Kastetas
                                regular everyday guy

                                • 2009 12 04
                                • 341

                                Autorius PaperAngel
                                Pirmam piešinyje be kaklo ir 0 smakro, taip pat brukšniavimas labai žiaurus, megink svelniau ir viena kriptim. Dar galėtum plaukus vaizduot ne kaip vientisą medžiagos gabalą.
                                Antras piešinys: išsukta rankytė, klostės prisiūtos , o šešėliai vietom gana nevykę.

                                http://yuri-nikko.deviantart.com/art...nektinuki&qo=0 <<< minimalus tutorialas plaukam
                                Seip suk kaklu ir smakru. Jei nepastebejai tai ten skara paslepia kakla bei puse smakro. Kaip ta iranka issukta? Jinai normaliai sulenkta ties alkune.... Aaa tau turbut taip atrodo nes rankos plastaka paslepta uz nugaros.

                                Comment

                                Working...