Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    Autorius Horkis
    nzn... manes sitas piesinukas per daug nezavi....
    tai kur nebus saltas kaip melynos spalvos daug
    o seip sitas man patiko nes tavo piesiniuose viskas buna grazu isskyrus veida ar tai su akys nelygiai ar lupos o sitam labai graziai viskas.
    Mano nuomone vienas is grazesniu tavo darbu.( nesakau kad kiti negrazus -.-)
    btw on topic imesiu ryt savo 2 naujus piesnius snd tingiu fotkint.
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • Benulis
      Forumo maniakas

      • 2008 10 04
      • 404

      Autorius Horkis
      Eilinis pasipaisymas....
      Spoileris:
      Ant kaklo perilgos linijos, padaro ji lb isitempusi. Krutis truputi peraukstai. Na slaunys tai truputi kaip pripustos atrodo. Man atrodo kad antroji kasike (is kaires pirma pagal zirova) neturetu tiek matytis. Liemuo perilgas . Pamegink truputi plaukas grakstumo suteikt Na o apie spalvinima patyliu nes ash tiek kantrybes neturciau ;D labai fainai kad toks geras kontrastas drabuzio prie spalvinimo nelabai ko ir prikibsi ;D aj va tik vienas, nereiktu uzryskinti tos vietos kur po zandikauliu, nes atrodo truputi galva atsiskyrus nuo kaklo. Sorry kad ash toks statiskas ir kritikuoju ;D ir ash nemanau kad tai tavo vienas geriausiu darbu. Esi pripieses daug daug geresniu sekmes.
      Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2010-07-25, 22:16.

      Comment

      • ~nyuu
        Narys

        • 2009 06 20
        • 69

        Autorius Horkis
        Eilinis pasipaisymas....
        Spoileris:
        man kojos nesižiūri, man rodos ta viena koja yra tokio pat storio (jei ne storesnė) už jos liemenį. ir krūtinė per aukštai. gal dėl to keistai atrodo. šiaip visa kita lyg ir gerai. :>

        Comment

        • Cere
          !אני כאן כדי הסלע הזה-


          • 2009 01 12
          • 547

          Spoileris:

          belenkaip ant greicio nupiesiau. gal 15 min. ar maziau
          Kadanors padarysiu pagerinta varianta. Ar verta? ;D

          Spoileris:

          Nemoku aš vaikinų piešt. Pirmas kartas PILNAI nupieštas vaikinas.
          Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-07-27, 11:58.
          -.connection error


          Comment

          • Lota :D
            Love and Peace~!

            • 2010 02 17
            • 239

            Autorius *Cere-chan~
            Spoileris:

            belenkaip ant greicio nupiesiau. gal 15 min. ar maziau
            Kadanors padarysiu pagerinta varianta. Ar verta? ;D

            Spoileris:

            Nemoku aš vaikinų piešt. Pirmas kartas PILNAI nupieštas vaikinas.
            Pirmas piešinys neblogas, mielas toks, bet labai neišbaigtas atrodo. Nežinau, gal jis toks ir turi būti? Antras tai... Net nežinau kaip pakomentuoti, nes pati vaikinų visiškai nemoku piešti... Ką tikrai galiu pasakyti yra tai, kad jei ten po jo ranka yra šešėlis, tai labai jau jis keistas... Žodžiu, tobulėk!




            Pirmi du piešti seniau. Pirma mergina nenusisekusi (ypač lūpos), bet vis vien nusprendžiau parodyti. Antra - žinau, kad kimono ne toks, bet aš ir nesiekiau standarto O trečią tai nupiešiau ką tik, nes ūžė audra ir neturėjau ką veikti... Kadangi dirbau tik pusvalandį, padaryta 'tep-lep', kad tik ką veikti būtų. Taigi ir šitas darbas neįpatingas (brolis sakė, kad iš toli žiūrint iš viso nesuprasi kas ten ). Ak, pagaliau kažkas su tušu, taip buvau pasiilgusi Na, pripliurpiau, o dabar leidžiu jums įvertinti.

            Comment

            • Cere
              !אני כאן כדי הסלע הזה-


              • 2009 01 12
              • 547

              Autorius Lota :D
              Pirmas piešinys neblogas, mielas toks, bet labai neišbaigtas atrodo. Nežinau, gal jis toks ir turi būti? Antras tai... Net nežinau kaip pakomentuoti, nes pati vaikinų visiškai nemoku piešti... Ką tikrai galiu pasakyti yra tai, kad jei ten po jo ranka yra šešėlis, tai labai jau jis keistas... Žodžiu, tobulėk!
              Tai skečas. 15 min darbelis buvo parašyta.. ;D


              Dėl šešėlio, fotošopas pagadino. x.x
              -.connection error


              Comment

              • Ausra
                ♥ Lantislt mergina! ♥

                • 2010 02 10
                • 272

                Autorius Lota :D


                Pirmi du piešti seniau. Pirma mergina nenusisekusi (ypač lūpos), bet vis vien nusprendžiau parodyti. Antra - žinau, kad kimono ne toks, bet aš ir nesiekiau standarto O trečią tai nupiešiau ką tik, nes ūžė audra ir neturėjau ką veikti... Kadangi dirbau tik pusvalandį, padaryta 'tep-lep', kad tik ką veikti būtų. Taigi ir šitas darbas neįpatingas (brolis sakė, kad iš toli žiūrint iš viso nesuprasi kas ten ). Ak, pagaliau kažkas su tušu, taip buvau pasiilgusi Na, pripliurpiau, o dabar leidžiu jums įvertinti.
                Pirmas darbas visai neblogas, man uzkliuvo, tai kad merginos antakiai nevienodi ir nosis per ilga ir dar noretusi, kad plaukai butu kruopstesni ir gal dar ryskesniu seseliu.
                Antro darbo man patiko merginos veidukas ir kimono rastai, o labiausiai seme darbe patiko jos akys, labai grazios, truputi aki reze, kad nuotrauka nekokybiska ir pats piesinys nera labai ryskus, o kad kinomo netoks tai dar tik idomiau.
                Trecias darbas man labiausiai patiko savo mintimi, nors is toli nelabai suprasi kas ten nupiesta. Graziai nupiesiai merginos suknele. Dar patiko, kad viska piesiai tusu, tai piesinys gavosi ryskus. Tik man labiausiai gaila, kad sis darbas nekruopstus, jei butum ilgiau prie jo pasedejusi, tai butum nupiesusi tikrai labai nuostabu darba... O jei kalbant apie klaidas, tai pagrindines manau butu kai kur neuzbaiktos, kreivos linijos, bet tai tik skubejimo klaideles.
                Tai tiek... Sekmes tobulejant
                Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                Comment

                • Cere
                  !אני כאן כדי הסלע הזה-


                  • 2009 01 12
                  • 547

                  Spoileris:

                  Toks labai paprastas, mielas ir t.t.
                  Pavadinau kaimas.geles.raudona.
                  Benalokas pavadinimas, bet ka padarysi.. ;D
                  -.connection error


                  Comment

                  • Kastetas
                    regular everyday guy

                    • 2009 12 04
                    • 341

                    O sta ir mano art toks labai paprastas ir greitas.

                    Didesne versija
                    Spoileris:
                    Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2010-07-28, 17:05.

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      Autorius Kastetas
                      O sta ir mano art toks labai paprastas ir greitas.
                      Trūksta šešėlių ir proporcijų, o ta nosis labai jau netinkamai nupiešta ;/
                      Dar netikroviškai atrodo abi rankos ir stovėsena tokia neužtikrinta.
                      Bet idėja pati visai nk ; )
                      -.connection error


                      Comment

                      • Benulis
                        Forumo maniakas

                        • 2008 10 04
                        • 404

                        Autorius Kastetas
                        O sta ir mano art toks labai paprastas ir greitas.

                        Didesne versija
                        Spoileris:
                        Kai piesi sarvus ir panasia amunicija pajunk logika isivaizduok kad zmogus noretu oakelti ranka, sulenkti koja per keli ir panasiai.. vadinas sarvus reika vaizduoti paslankius ar bent kaskiek islenktus kad netrugdytu kaskokiam tai judesiui

                        Comment

                        • stella
                          Shooting Star


                          • 2008 09 15
                          • 146

                          Užėjo tokia... Psichodelinė fazė...

                          Spoileris:

                          Šiaip jau neketinau jo čia viešinti, bet Sadness... privertė.
                          _____


                          In the future 15 people will be famous

                          Comment

                          • Kastetas
                            regular everyday guy

                            • 2009 12 04
                            • 341

                            Autorius *Cere-chan~
                            Trūksta šešėlių ir proporcijų, o ta nosis labai jau netinkamai nupiešta ;/
                            Dar netikroviškai atrodo abi rankos ir stovėsena tokia neužtikrinta.
                            Bet idėja pati visai nk ; )
                            Nuo kada seseliai butini? Proporcijos? tie sarva iir turi buti zymiai didesni. Kitaip tariant jie yra dideli todle ir neproporcingi...
                            O kas su nosim?
                            Spoileris:


                            "stella" tavo piesinio peciai....Peciai taip neatrodo + jie nelygus... Va pazek i veidrodi pamatysi ka turiu omeny, kad peciai taip neatrodo.
                            Here, see? Pazek kaip ateodopeciai. Jie nera tokie apvalus. ir truksta raumenu tarp kaklo ir peciu.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2010-07-28, 20:39.

                            Comment

                            • Kuroi Tsubasa
                              Department of Inquisition

                              • 2009 09 09
                              • 391

                              Autorius stella
                              Užėjo tokia... Psichodelinė fazė...

                              Spoileris:

                              Šiaip jau neketinau jo čia viešinti, bet Sadness... privertė.
                              O man patiko, labai nuotaikingas darbas, ir tie pečiai į akis visai nekrito, matyt dėl to, kad bendra piešinio stilistika labai griežtų proporcijų kaip ir nereikalauja. Labai tiktų kokio cd apipavidalinimui
                              No one can restrain me with logic



                              Comment

                              • Benulis
                                Forumo maniakas

                                • 2008 10 04
                                • 404

                                Autorius Kastetas
                                Nuo kada seseliai butini? Proporcijos? tie sarva iir turi buti zymiai didesni. Kitaip tariant jie yra dideli todle ir neproporcingi...
                                O kas su nosim?
                                Spoileris:


                                "stella" tavo piesinio peciai....Peciai taip neatrodo + jie nelygus... Va pazek i veidrodi pamatysi ka turiu omeny, kad peciai taip neatrodo.
                                Here, see? Pazek kaip ateodopeciai. Jie nera tokie apvalus. ir truksta raumenu tarp kaklo ir peciu.
                                Tu skaityk ka raso o ne tik savo tiesas irodynek. Piesinys perdaug 2D, nosis i desine nukrypus, sarvai kaip is skardos padaryti, jokiu uzlenkimu ir pan. Isivaizduok kad ji be sarvu, tiesiog nuogas kunas, ir pamatysi jog sarvai tikrai perdaug sukelti. Truksta desines rankos nebuvimo ispildymo. Kodel krutines "sarvai" skirtingu spalvu? flomasteris baiges? Mesk tu juos is galvos, griebkis konors rimtesnio Kad ir kareive, plaukai kaskokia forma turi tureti, db biski belekaip pabraizyti. Kaires rankos kumscio nesuprantu? jis apsuktas i kita puse? Tavo ikeltam paveikslely ( kur kompiuterinis is kaskokio game) kareiviai raumeningi todel ir sarvai atitinkamai atrodo ant ju, o pas tave atrodo nekaltute mergaite su tecio karine apranga, todel atsizvelg i fizinius pajegumus moteriskosios lyties, siuo atveju. Aciu uz demesi

                                Comment

                                Working...