Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    Iliustracija Sauliaus Rimkaus novelei "Speigas". Priemonės: tušas, guašas ir kompiuteriu konvertuotas spalvotas piešinys į juodai/baltą.
    Bendru vaizdu kaip ir patenkintas, tik dabar pastebėjau, kad su ritmika man prastokai, bet nelabai esminė klaida gal:

    Pačią novelę galite rasti čia: http://www.padebesiai.lt/?p=1293
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • Kastetas
      regular everyday guy

      • 2009 12 04
      • 341

      Seniai cia ka ir bedejau, tai vat Mirror's Edge fan art.... or something.....
      Spoileris:

      Comment

      • Benulis
        Forumo maniakas

        • 2008 10 04
        • 404

        Autorius Kastetas
        Seniai cia ka ir bedejau, tai vat Mirror's Edge fan art.... or something.....
        Spoileris:
        Pasirinktas kampas tikrai sunkus, ispildyta kaip ir gerai, bet yra liniju kur brauki neatitraukdamas rankos pirmyn atgal, ta prasme kur uztenka vieno ilgo bruksnio tu padedi kelis, braudamas pirmyn atgal tiek is manes

        Comment

        • Anita
          The watcher..

          • 2008 03 23
          • 132

          Dar vienas mano akvarelinis paishalas, tiksliau ir vel eskizas :/ Daugiau jokiu aliejiniu dazhu ir kitokiu dalyku susijusiu su tapyba!!! O_O
          Tai va, Salamandra sumaschiau nupaishyt.. ^^
          Iliustracija.. Ir vel shesheliu neturi buti. ^^ Tos kaukuolytes tokios juokingos XDD

          Comment

          • Benulis
            Forumo maniakas

            • 2008 10 04
            • 404

            Autorius Anita
            Dar vienas mano akvarelinis paishalas, tiksliau ir vel eskizas :/ Daugiau jokiu aliejiniu dazhu ir kitokiu dalyku susijusiu su tapyba!!! O_O
            Tai va, Salamandra sumaschiau nupaishyt.. ^^
            Iliustracija.. Ir vel shesheliu neturi buti. ^^ Tos kaukuolytes tokios juokingos XDD

            kad dar labiau isbaiktum tokius savo piesinius butu SUPER!!!!!!!!!

            Comment

            • Yukisana
              Funk you
              • 2010 07 16
              • 9

              Na as turiu savo style nelabai anime stilium paisau tai galit zvilgtelt http://fc07.deviantart.net/fs70/f/20...yukisanava.jpg
              Kuriu avatarus ir parašus.

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1112

                Autorius Anita
                Dar vienas mano akvarelinis paishalas, tiksliau ir vel eskizas :/ Daugiau jokiu aliejiniu dazhu ir kitokiu dalyku susijusiu su tapyba!!! O_O
                Tai va, Salamandra sumaschiau nupaishyt.. ^^
                Iliustracija.. Ir vel shesheliu neturi buti. ^^ Tos kaukuolytes tokios juokingos XDD

                Piešinys tikrai puikus, jei nebūtum parašius (-rašęs) gal net nepasakyčiau, jog jis neišbaigtas, tik toks stilius ^^. Niekaip nesuprantu, ar fonas iš gėlyčių uždėtas, ar jis iškar buvo, kadangi viskas ant tokio popieriaus piešta, bet lyg ir raštai matytus spalvotuose plotuose Žvėris puikus, kažkaip iškart jam simpatija jaučiu, bet man tos kaukolyrės tiek šiltų jausmų nesukelia, nors čia tikrai tinka >.> Įdomios merginos (krūtinė juk yra, tai čia mergina suprantu) kelnės, lyg iš arabijos pasakų kažkiek. Vienintelis dalykas kas nepatiko yra jos rankų pirštai, galėjo būti labiau išreikšti, bet tai labai nekrinta į akis

                Comment

                • Anita
                  The watcher..

                  • 2008 03 23
                  • 132

                  Autorius Red_Elf
                  Piešinys tikrai puikus, jei nebūtum parašius (-rašęs) gal net nepasakyčiau, jog jis neišbaigtas, tik toks stilius ^^. Niekaip nesuprantu, ar fonas iš gėlyčių uždėtas, ar jis iškar buvo, kadangi viskas ant tokio popieriaus piešta, bet lyg ir raštai matytus spalvotuose plotuose Žvėris puikus, kažkaip iškart jam simpatija jaučiu, bet man tos kaukolyrės tiek šiltų jausmų nesukelia, nors čia tikrai tinka >.> Įdomios merginos (krūtinė juk yra, tai čia mergina suprantu) kelnės, lyg iš arabijos pasakų kažkiek. Vienintelis dalykas kas nepatiko yra jos rankų pirštai, galėjo būti labiau išreikšti, bet tai labai nekrinta į akis
                  Na, kad ash nieko nebaigiu ir megstu pastelines spalvas, spalvinima "be konturu" ir visishka netvarka, tai turbut butu mano stilius toks "neshvarus".. ^^ Tie rashtai popieriaus, tai PSPPX2 texturos.. Man, nors dauguma nemegsta, patinka shiektiek ir pc "akvareles" naudot ^^ Del pirshtu.. ghmm.. ash daug elementu taip "numuilinu" dazhnai kazhkodel.. Man taip smagiau paishosi, bet ishtikruju, turbut reiktu laikyt, kaip klaida. Dekui uzh komentarus, man kazhkaip jie padeda labai.. ^^

                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    Autorius Kastetas
                    Seniai cia ka ir bedejau, tai vat Mirror's Edge fan art.... or something.....
                    Spoileris:
                    smulkesni kuna galejai padaryti jei nebuciau zaides mirror edge pagalvociau kad cia vyras.
                    P.s. Ginklas labai menkai atrodo reikejo daryt pistoleta. Beto pamirsai kad ant rankos ji turi tattoo
                    Spoileris:

                    siuliciau i sita picture ziuret ir bandyt kanors nupiest
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • Benulis
                      Forumo maniakas

                      • 2008 10 04
                      • 404

                      Autorius Yukisana
                      Na as turiu savo style nelabai anime stilium paisau tai galit zvilgtelt http://fc07.deviantart.net/fs70/f/20...yukisanava.jpg
                      Pakritikuot galeciau tik anatomija, bet pagal nuotaika ir forna ji kaip ir gera ;D nors ir yra daug klaidu :P

                      Comment

                      • Auste
                        =^.^=

                        • 2008 12 03
                        • 98

                        naujas darbas, deja spalvos netokios ryskios atrodo kaip piesinyje
                        Spoileris:

                        http://kalgotke.deviantart.com/art/b...Akalgotke&qo=0

                        Comment

                        • Lota :D
                          Love and Peace~!

                          • 2010 02 17
                          • 239

                          Autorius Auste
                          naujas darbas, deja spalvos netokios ryskios atrodo kaip piesinyje
                          Spoileris:

                          http://kalgotke.deviantart.com/art/b...Akalgotke&qo=0
                          Gražus darbas, bet klaidų yra. Kažkas tikrai blogai su tos merginos antra koja (nelabai ten supratau), ir dar su ranka (juk ten ne rankovė, o paprastai ranka eina, tai ten juk petys paprastas, be tos linijos, turėtų būti...). Dar yra smulkesnių klaidų, bet tikrai mielas akiai vaizdas, gražios parinktos spalvos

                          Comment

                          • shikigamijako
                            Narys

                            • 2010 05 31
                            • 93

                            Autorius Auste
                            naujas darbas, deja spalvos netokios ryskios atrodo kaip piesinyje
                            Spoileris:

                            http://kalgotke.deviantart.com/art/b...Akalgotke&qo=0
                            Spalvos tai tikrai gražios, bet žinok, kai užmečiau pirmą žvilgsnį į tavo piešinį, tai atrodė, kad vaikinas stovi. Po to tik supratau, kad jis guli. Man rodos reikėtų daugiau su šešėliais padirbėti (nors gal ir klystu...)

                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              Autorius Auste
                              naujas darbas, deja spalvos netokios ryskios atrodo kaip piesinyje
                              Spoileris:

                              http://kalgotke.deviantart.com/art/b...Akalgotke&qo=0
                              Na gražu :]
                              O daabr klaidos: berniuko blauzdos per ilgos šlaunims, ir jo rankos iki kelių (visai kaip pas maneXD) šiaip tai nėra anatomiškai neįmanoma, bet priimtina piešti rankas kirių ilgis būtu iki pusės šlaunies, taip pat nosis keistai atroso, dreikėjo šėšėlį daryti tik iš neapšviestosios pusės, nes daabr neša į straubliuką :] mergaitė... jos kūnas yra tokis lėliškas, dirtrofiškos kojos, pėdos be pirštų. tikiuosi kiek padės mano sapalionės ;]

                              P.S.
                              mane glumina, kad mergaitė nuoga, o berniukas ne... O-o
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Kastetas
                                regular everyday guy

                                • 2009 12 04
                                • 341

                                Autorius fasian
                                smulkesni kuna galejai padaryti jei nebuciau zaides mirror edge pagalvociau kad cia vyras.
                                P.s. Ginklas labai menkai atrodo reikejo daryt pistoleta. Beto pamirsai kad ant rankos ji turi tattoo
                                Spoileris:

                                siuliciau i sita picture ziuret ir bandyt kanors nupiest
                                O shit tiksliai tatoo be iraudona pirstine su alkunrasciu + ant marskiniu nenupaisiau tu dryziu damm...

                                Comment

                                Working...