Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sendokai
    I don't care

    • 2009 09 12
    • 84

    Autorius Horkis
    tie neaiskios lyties distrofikai man tai akis bado jau biski......
    Todėl čia ir yra PRADEDANČIŲJŲ keverzonės, o ne PAŽENGUSIŲJŲ. Jauti skirtumą?
    Visokių būna, visokių ir reikia.

    Comment

    • ChunKY
      Naujokas
      • 2010 04 06
      • 2

      Sveiki, na ką, ir aš prisidėsiu prie jūsų
      Spoileris:
      Spoileris:

      gal patarimų kokių? )

      btw, denix2, labai jau gražios keverzonės patinka man kaulų struktūra, gerai suvoki kaip krenta šešėlis ir pati technika vykus

      Comment

      • Horkis
        Kritikuosiu žiauriai


        • 2005 12 23
        • 637

        Autorius Sendokai
        Todėl čia ir yra PRADEDANČIŲJŲ keverzonės, o ne PAŽENGUSIŲJŲ. Jauti skirtumą?
        Still no progress


        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius ChunKY
          Sveiki, na ką, ir aš prisidėsiu prie jūsų
          Spoileris:
          Spoileris:

          gal patarimų kokių? )

          btw, denix2, labai jau gražios keverzonės patinka man kaulų struktūra, gerai suvoki kaip krenta šešėlis ir pati technika vykus
          Na, u=metus akį iškart matosi, koks charas nupieštas, už tai galiu pagirt, bet toks jausmas, kad čia kopijuota nuo paveikslėlio. Merginos labai lieknos per liemenį, bet gražiai nupiešti veidai, plaukai, bet emocijos, mano manymu, dar nėra pilnai išreikštos. Lust nupiešta paprasčiau, bet ir geriau už Noloty, jos kojos kiek per ilgos, o galva didelė, bet daugiau detalių, o tai pagirtina

          Comment

          • ChunKY
            Naujokas
            • 2010 04 06
            • 2

            Ačiū už komentarą. Jo, problemų turiu su liemeniu labai ;D neišsiauklėju niekaip o dėl kopijavimo tai gal todėl taip atrodo, jog mažai sketchinu

            Comment

            • Alicce
              Narys

              • 2009 05 28
              • 50

              na ir mano šlamštelis ta bobikė po dešine tai fail.... pirmai jie buvo visi nuogi, bet mano draugė liepė cenzuruotis. Ir gomen už kokybę, atpratau piešinius fotinti, tai ir gingo visi mano gražieji atspalviai ir šėšėliai :<
              Spoileris:


              Labai gražu, (manau,su rūbais dar gražiau nei nuogi xD) man patinka ^^ Tas berniukas juodais ar pilkais plaukais labai gražus
              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-05-31, 17:58.
              Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                Red_Elf, Taip ten žmogaus embrionas ~ man juos labai patinka piešti :3
                Irut, dar prikaišiosi man rankas, tai piešiu žmones nukapotomis rankomis : p Šiap aše vis mėginu ir mėginu, bet mano sempai sugalvojo sau atostogas pasianksinti tai nebegaunu pagalbos :<
                ChunKY, Lust'e kaip apspangus atrodo ;] o antros panelės šlaunys perilgos blauzdoms ;]

                tai vaaaaa mano skechu/šlamšas. Aka kuom male skiriasi nuo female... bet iš esmės pas mane visi vienodi XD ir taip liemuo... po Viktorijos laikų madų parodos dabar visi pas mane tarsi suveržti korsetais Telaimina dievas belyčius distrofikus

                kaip aše noriu nusipirkti korsetą, bet jis tiek daug kainuoja T____T
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Benulis
                  Forumo maniakas

                  • 2008 10 04
                  • 404

                  Autorius Horkis
                  Still no progress
                  Dalinai sutinku :PPPPP Renata neileisk saknu i viena vieta :P reikia judeti man rodos :P o del to kad visi panasus (nu kad tipo neatskirsi ar X ar Y) tai reiktu suklusti, jopsikmat juk tam skirta anatomi, reikia vyrui raumenu :


                  Chunky:
                  Antrasis NEREALUS!!!! Tik leskos (slaunys) truputi perilgos

                  Comment

                  • Lota :D
                    Love and Peace~!

                    • 2010 02 17
                    • 239

                    Piešti pradėjau ne taip jau ir seniai, piešiu tik su pieštuku (kartais su spalvotais lol), tad nieko nereikia tikėtis... Bet, ne veltui ši gija pradedantiesiems Kokybė tragiška bet nusprendžiau pasireikšti ir aš. Atiduodu savo 'Džiną' (čia vardas) jūsų valiai (keistas mano įprotis visiems darbams, net per dailę, duoti vardus). Ak, Džina Džina... Kodėl tu negalėjai būti gražesnė?


                    Tik nufotkinusi pastebėjau, kiek klaidų padaryta... Gomenasai...
                    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-05-31, 17:56.

                    Comment

                    • Ingrida
                      Naujokas
                      • 2010 05 29
                      • 11

                      Labai fainai piesi

                      Comment

                      • Semashke
                        U can call me Sema



                        • 2009 01 16
                        • 425

                        Senokai čia nieko nekėliau, iškart kelis įmesiu :
                        Šiaip papaišaliojimas:
                        Spoileris:

                        Drakoniukas, žiauriai nemoku sparnų piešt, any tips?
                        Spoileris:

                        Tony Tony Chopper fan art:
                        Spoileris:


                        Kritikoooos, būtų labai naudinga jei kas paaiškintų kaip normaliai sparnus piešt
                        semashke.deviantart.com BLACKOUT

                        Comment

                        • ShoCho
                          That awful sound.

                          • 2009 08 09
                          • 149

                          Autorius Semashke
                          Kritikoooos, būtų labai naudinga jei kas paaiškintų kaip normaliai sparnus piešt
                          Na, nepiesiu ir as tu drakonu, bet manau sparnai ju tikrai ne is plunksnu. Juk drakonas ar slibinas is prigimties visvien yra kazkas artimo reptilijai, todel jie zvynuoti, taip kad tarp sparnu kaulu ten pas juos turetu but plona plevele, kaip buna pas tas skraidancias voveres arba varlems tarp pirstu. Tai manau tiesiog piesi kaulus, o poto aptempi paprastu konturu, tipo permatoma arba ten gelsva odos pleve.

                          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                          Comment

                          • Sashiri
                            Loner

                            • 2009 09 17
                            • 104

                            Autorius ShoCho
                            Na, nepiesiu ir as tu drakonu, bet manau sparnai ju tikrai ne is plunksnu. Juk drakonas ar slibinas is prigimties visvien yra kazkas artimo reptilijai, todel jie zvynuoti, taip kad tarp sparnu kaulu ten pas juos turetu but plona plevele, kaip buna pas tas skraidancias voveres arba varlems tarp pirstu. Tai manau tiesiog piesi kaulus, o poto aptempi paprastu konturu, tipo permatoma arba ten gelsva odos pleve.
                            Drakonai is esmes gali turet belekokius sparnus, tai jau vaizduotes reikalas. Sparnai, jei ka, turetu augt ne is peciu, o nugaros, beje sparnai, juk ne kokio vabalo, punksnos turetu eit ne sparno i sona o...pl ... fe, sunku cia nusakyt, tiesiog pasiziurek pauksciu paisymo tutorialu, ir bus aisku, bej drakonas del koju atrodo trumpokas
                            bet vistiek, amnau geriau pradet nuo drakonu kur su plevetais sparnais.
                            cia va drakaniukas, rodos panasiai, kaip taviskisis sparnus sudejes http://www.davesdrumworld.com/Angels...0Wallpaper.jpg
                            http://sashiri.deviantart.com/

                            Comment

                            • Zx-Shade
                              digital existence



                              • 2009 03 14
                              • 725

                              Autorius Semashke
                              Senokai čia nieko nekėliau, iškart kelis įmesiu :
                              Šiaip papaišaliojimas:
                              Spoileris:

                              Drakoniukas, žiauriai nemoku sparnų piešt, any tips?
                              Spoileris:

                              Tony Tony Chopper fan art:
                              Spoileris:


                              Kritikoooos, būtų labai naudinga jei kas paaiškintų kaip normaliai sparnus piešt
                              Pirmas tha best DD o siaip i sparnus atkreipiau demesi tik kai perskaiciau tavo komentara... Nekrito labai man jie i aky.

                              Comment

                              • Semashke
                                U can call me Sema



                                • 2009 01 16
                                • 425

                                Ačiū už tips'us Dabar belieka praktikuotis, Zx-Shade , tą pasiutusį rabbit'ą pavadinsiu tavo garbei -Shade xD
                                semashke.deviantart.com BLACKOUT

                                Comment

                                Working...