Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Meduteja
    Narys

    • 2009 03 29
    • 35

    Autorius Yume-chan
    Gražus darbelis.
    Bet vienas petys yra didesnis už kitą. Arba jei taip turi buti tai pakeisk kaip nors kaklą. O šiaip viskas gerai~

    Na cia taip turejo buti .Ji taip sedi rankas padejus xD (nemoku paaiskinti -_-)
    Bet turbut kad taisyti vistiek reikia Aciu uz komentara

    Comment

    • ~nyuu
      Narys

      • 2009 06 20
      • 69

      Spoileris:

      http://dyi95.deviantart.com/art/fairy-hunter-159787522
      žinau, kad nieko ypatingo, ir šiaip jis man nepatinka, bet po ilgos pertraukos bandžiau ką nors normalaus nupiešt, tai kritikuokit plz..

      Comment

      • witkus
        Take it easy


        • 2009 11 21
        • 261

        Autorius ~nyuu
        Spoileris:

        http://dyi95.deviantart.com/art/fairy-hunter-159787522
        žinau, kad nieko ypatingo, ir šiaip jis man nepatinka, bet po ilgos pertraukos bandžiau ką nors normalaus nupiešt, tai kritikuokit plz..
        Viskas, aš tavo darbų gerbėjas na jei kritikos tai gal truputį dar reiktų padirbeti prie žvaigždžių bei medžio, jo žievė galėtu būti truputį grublesnė... o bendrai labai gražus darbas, tikrai šiltą bei gerą atmosferą jis turi. mergaitė paslapčia stebinti dvejas fėjas žaidžiant... na kas gali but gražiau?!
        Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-04-06, 20:57.

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius ~nyuu
          Spoileris:

          http://dyi95.deviantart.com/art/fairy-hunter-159787522
          žinau, kad nieko ypatingo, ir šiaip jis man nepatinka, bet po ilgos pertraukos bandžiau ką nors normalaus nupiešt, tai kritikuokit plz..
          Kaip visad gražus, šiltas ir mielas tavo darbelis ^^ Problemos jau minėtos - žvaigždės ir žievė, prie jų reikia padirbėti, bet man ir mėnulis užkliūna, paprastai pilnatis būna ryški, o pjautuvas blausesnis... Fėjos laaabai gražios, medis puikiai įsipaišo, gal kokia nulinkus šakelė galėjo išlyst, bet ir taip gerai, mergaitė tai super duper kawaii

          Comment

          • witkus
            Take it easy


            • 2009 11 21
            • 261

            su mėnuliu viskas ok, pats mėnulis jaunatyje nebūna blausus tiesiog per maža jo dalis spindi, jo ryškumas tikrai geras...

            Comment

            • Horkis
              Kritikuosiu žiauriai


              • 2005 12 23
              • 637

              kadangi mane nuolatos meta is pazengusiuju tai manau kad ten ir nebelysiu... ukniso.. nesuprantu.... tiek to... dedu cia .. komentuokit...
              Spoileris:
              Warning... ecchi or yuri...
              Spoileris:


              Comment

              • Sashiri
                Loner

                • 2009 09 17
                • 104

                horki, viskas pas tave gerai, bet kad tavo zmones piesiami kartais truputi keisto sudejimo iseina...

                ir stai dabar tipo postinsiu savo manga. sicia bus prastoka kokybe, mat skaneris pas mane kazko durniuoja, tai as dar vakar nuskanaves, turiu dar visu tuos sudus suredaguot su pele, tai kaip sakant dziaukites tuo, ka turit...
                http://sashiri.deviantart.com/

                Comment

                • Benulis
                  Forumo maniakas

                  • 2008 10 04
                  • 404

                  Autorius Horkis
                  kadangi mane nuolatos meta is pazengusiuju tai manau kad ten ir nebelysiu... ukniso.. nesuprantu.... tiek to... dedu cia .. komentuokit...
                  Spoileris:
                  Warning... ecchi or yuri...
                  Spoileris:
                  Bitik mergos ;D man "lesbietes" neuzklliuna tik ziurek kokiu zidruoliu nepripiesk ok? ;DDD

                  Comment

                  • ShoCho
                    That awful sound.

                    • 2009 08 09
                    • 149

                    Sveiki, ilgai nieko nedejau...
                    Anyway, atpazint is pirmo zvilgsnio iseina?
                    Check here: http://shocho.deviantart.com/art/Guess-who-160383526

                    -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                    Comment

                    • Benulis
                      Forumo maniakas

                      • 2008 10 04
                      • 404

                      Autorius Sashiri
                      horki, viskas pas tave gerai, bet kad tavo zmones piesiami kartais truputi keisto sudejimo iseina...

                      ir stai dabar tipo postinsiu savo manga. sicia bus prastoka kokybe, mat skaneris pas mane kazko durniuoja, tai as dar vakar nuskanaves, turiu dar visu tuos sudus suredaguot su pele, tai kaip sakant dziaukites tuo, ka turit...
                      Nesupyk bet nieko nesupratau....vietomsis kaskokie bruksniai poto neaiskios formos zmones, tekstas ne i konteksta tj nzn kaskaip nekaip

                      Comment

                      • Paskendus
                        Yes, Vice-commander !

                        • 2009 05 29
                        • 31

                        Autorius ShoCho
                        Sveiki, ilgai nieko nedejau...
                        Anyway, atpazint is pirmo zvilgsnio iseina?
                        Check here: http://shocho.deviantart.com/art/Guess-who-160383526
                        Bobas su niekuo nesumaišysi
                        Labai dailus darbelis, mano nuomone, perteikia tą Marley'išką nuotaiką

                        Comment

                        • Sashiri
                          Loner

                          • 2009 09 17
                          • 104

                          Autorius Benulis
                          Nesupyk bet nieko nesupratau....vietomsis kaskokie bruksniai poto neaiskios formos zmones, tekstas ne i konteksta tj nzn kaskaip nekaip
                          sakiau, kad scanneris durniuoja, reiks dar daug daug ilgai ilgai dirbt, kol padoriai atrodys
                          http://sashiri.deviantart.com/

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            Tai va kai ilgai ir daug dirbsi tada ir rodyk nes dabar tikrai nieko gero...


                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              na oh >____> turiu piešiniu, bet neturiu kaip jų įkelti, tai geriausiu atvejiu pikus pasidarysiu penktadienį ir tai abejoju... tai vat šian pas draugę buvau, tai jin nufotino mano skečiuką, dėkis jai. O šiaip problema man tuos vyrus piešti nors imti ir nusišauti... kad ir kiek lapų galinčiau atskiros kūno dalys gaunas gerai, o kai sujungt viską reik amžinai sumaunu...
                              Spoileris:
                              aše nuoriu mokėt piešti kaip mano brolis Y___Y
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Kuroi Tsubasa
                                Department of Inquisition

                                • 2009 09 09
                                • 391

                                Autorius Renata
                                na oh >____> turiu piešiniu, bet neturiu kaip jų įkelti, tai geriausiu atvejiu pikus pasidarysiu penktadienį ir tai abejoju... tai vat šian pas draugę buvau, tai jin nufotino mano skečiuką, dėkis jai. O šiaip problema man tuos vyrus piešti nors imti ir nusišauti... kad ir kiek lapų galinčiau atskiros kūno dalys gaunas gerai, o kai sujungt viską reik amžinai sumaunu...
                                Spoileris:
                                aše nuoriu mokėt piešti kaip mano brolis Y___Y
                                Galbūt tau reikėtų pabandyt porą kartų nukopijuot kokį žmogų/pozą iš nuotraukos ar kokio piešinio? - paprasčiausiai technikos įvaldymo tikslais; pamatytum kūno dalių santykį, proporcijas. Manau taptų truputį lengviau. Žinoma kopijuodanas nesijauti esąs labai išradingas, kūrybingas ar pan., bet mokytis iš kažko reikia...
                                Na ir aš parodysiu savo viena keverzonę, jau senokai daryta:
                                Spoileris:

                                p.s. čia toks linkas gal kas turės naudos: http://www.posemaniacs.com/?p=618
                                No one can restrain me with logic



                                Comment

                                Working...