Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Death note
    Shinigami - Death god
    • 2009 05 23
    • 80



    Kas netingit pakomentuokit nes poto zinau kur reikia tobulet

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      Autorius Death note


      Kas netingit pakomentuokit nes poto zinau kur reikia tobulet
      burna prapjauta pas pirmą? beje lygtai akis viena didesnė ir galva per daug kampuota, o dėl kito tai... jei jei čia Ichigo iš bleach, tai nelabai neprimena

      Comment

      • Ivi942
        Narys

        • 2008 11 02
        • 65

        Nupaisiau kelis chibius, nusprendziau pasidalint ^_^

        Comment

        • Nakviša
          DragonFly

          • 2008 09 03
          • 180

          Okei... šiaip nežinau kur tiksliai dėt animaciją, tai bandau čia. Čia dar viskas, kaip matot, "užmesta" fonas bus normaliai nupieštas vėliau. Čia kaip ir viena scena iš būsimos trijų minučių animacijos, tai būtų jėga išgirst jūsų nuomones...

          Spoileris:


          Klaidų galybė, žinoma, bet kameros judesys plius zoomas yra tikrai gan sudėtingas reikalas.

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            Autorius Nakviša
            Okei... šiaip nežinau kur tiksliai dėt animaciją, tai bandau čia. Čia dar viskas, kaip matot, "užmesta" fonas bus normaliai nupieštas vėliau. Čia kaip ir viena scena iš būsimos trijų minučių animacijos, tai būtų jėga išgirst jūsų nuomones...

            Spoileris:


            Klaidų galybė, žinoma, bet kameros judesys plius zoomas yra tikrai gan sudėtingas reikalas.
            na mergina tikrai neblogai atrodo, bet medžiai kažkokie keistoki, lajos labai žemai arba šakos per aukštai, bet bendras vaizdas neblogas, būtinai pasidalink ir pabaigoje

            Comment

            • Renata
              Meanie


              • 2008 05 25
              • 715

              Chibi Sunako-chan iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge :] (dar nemačiau doramos, bet siunčiuosi)
              Spoileris:
              Tas lietpaltis tai nenusisekė man >___>
              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

              Comment

              • pinokio
                友情

                • 2008 11 16
                • 218

                Autorius Renata
                Chibi Sunako-chan iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge :] (dar nemačiau doramos, bet siunčiuosi)
                Spoileris:
                Tas lietpaltis tai nenusisekė man >___>
                Siaip labai grazus (ypac plaukai gerai atrodo), bet neskaitant lietpalcio man atrodo, kad kaklas yra per daug i kaire puse nustumtas.Siaip tai tikrai grazu

                Comment

                • Red_Elf
                  pandų karai :D


                  • 2009 05 07
                  • 1112

                  Autorius Renata
                  Chibi Sunako-chan iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge :] (dar nemačiau doramos, bet siunčiuosi)
                  Spoileris:
                  Tas lietpaltis tai nenusisekė man >___>
                  gražus darbas, labai faina akis, labai ryški, lyg koncentruoja viską apie save taip gražios lūpos, tokios mielos ^^ ta sruoga kietai atrodo žinau, kad čia pieštukais piešta, bet tas brūkšniavimas nekaip atrodo...

                  Comment

                  • Nakviša
                    DragonFly

                    • 2008 09 03
                    • 180

                    Autorius Renata
                    Chibi Sunako-chan iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge :] (dar nemačiau doramos, bet siunčiuosi)
                    Spoileris:
                    Tas lietpaltis tai nenusisekė man >___>
                    Ūū reikalai po truputį gerėja, nebetaip plokščia viskas kaip būdavo, su kuo ir sveikinu. Bet jei parodytum man šį piešinuką ir paklaustum kas čia per anime veikėja, niekada nepasakyčiau kad Sunako-chan. Reikėjo tamsesnę aurą padaryt, nes tas debesėlis kažkaip nelabai perteikia jos tą... nu žinai, Sunako-chan'iškumą
                    Ir ta sruoga man nelabai logiškai... nes jeigu vėjas čia kaltas, tai jis kaip ir turėtų paveikti ir kitus plaukus, ir apsiaustą.

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      Autorius Nakviša
                      Ūū reikalai po truputį gerėja, nebetaip plokščia viskas kaip būdavo, su kuo ir sveikinu. Bet jei parodytum man šį piešinuką ir paklaustum kas čia per anime veikėja, niekada nepasakyčiau kad Sunako-chan. Reikėjo tamsesnę aurą padaryt, nes tas debesėlis kažkaip nelabai perteikia jos tą... nu žinai, Sunako-chan'iškumą
                      Ir ta sruoga man nelabai logiškai... nes jeigu vėjas čia kaltas, tai jis kaip ir turėtų paveikti ir kitus plaukus, ir apsiaustą.
                      Na aše dar nemačiau anime, o ta ruoga buvo pike pagal kurį piešiau ---> http://kojaproductions.files.wordpre...eshiko_kjp.jpg ... Nors gal ir šiek tiek persistengiau O-o
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • Nakviša
                        DragonFly

                        • 2008 09 03
                        • 180

                        Autorius Renata
                        Na aše dar nemačiau anime, o ta ruoga buvo pike pagal kurį piešiau ---> http://kojaproductions.files.wordpre...eshiko_kjp.jpg ... Nors gal ir šiek tiek persistengiau O-o
                        A, tai čia grynai iš doramos, ne animės... tada gal ir geriau atspindėta, bet, pati žinai, iki tobulumo dar labai daug trūksta. :}

                        Anyways, įdedu dar ir saviškį vieną. Nors čia ne anime stilius, bet gal kam įdomu vis tiek :}
                        Spoileris:

                        Comment

                        • Esquisse

                          Autorius Renata
                          Chibi Sunako-chan iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge :] (dar nemačiau doramos, bet siunčiuosi)
                          Spoileris:
                          Tas lietpaltis tai nenusisekė man >___>
                          Jos akis man panaši į mano mėgstamiausios dainininkės {J-Music atlikėjos} akis *.* Purrfect...

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            Autorius Nakviša
                            A, tai čia grynai iš doramos, ne animės... tada gal ir geriau atspindėta, bet, pati žinai, iki tobulumo dar labai daug trūksta. :}

                            Anyways, įdedu dar ir saviškį vieną. Nors čia ne anime stilius, bet gal kam įdomu vis tiek :}
                            Spoileris:
                            o, mano pats pats pats mylimiausias mopsiukas pats šuo neblogai gavosi, tikrai realistiškai fonas ryškus, bet gerai viską papildo, niekaip nesuprantu ant ko jis guli, bet atrodo šauniai

                            Comment

                            • Nakviša
                              DragonFly

                              • 2008 09 03
                              • 180

                              Autorius Red_Elf
                              o, mano pats pats pats mylimiausias mopsiukas pats šuo neblogai gavosi, tikrai realistiškai fonas ryškus, bet gerai viską papildo, niekaip nesuprantu ant ko jis guli, bet atrodo šauniai
                              Nu čia ale mėginta žaisti su Klimto stilistika Čia kaip ir mano mamai atvirutė gimtadienio proga, ir kadangi ji labai myli mopsiukus ir jos mėgstamiausias dailininkas Gustavas Klimtas, tai galvojau, kodėl nesujungus tų dviejų dalykų į vieną? Jei įdomu čia Klimto darbai:

                              Comment

                              • Sashiri
                                Loner

                                • 2009 09 17
                                • 104


                                kazkas cia butu... ageliukas bando isnervint velniuka. jam sekas(tuoj seksis dar labiau...) tam smile angeliukas butu vargsa klaviatura
                                http://sashiri.deviantart.com/

                                Comment

                                Working...