Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    Kaip nightmare sakė, avataro nepačiau... mama pinigų bilietui nedavė Y____Y o pieštukas nipatinka ne dėl to kad tepa, o dėl mano idiotiško regėjimo...

    Šitas šiaip for fun, truko 10 minučių.
    Spoileris:
    It is generless.

    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Benulis
      Forumo maniakas

      • 2008 10 04
      • 404

      Autorius Renata
      Kaip nightmare sakė, avataro nepačiau... mama pinigų bilietui nedavė Y____Y o pieštukas nipatinka ne dėl to kad tepa, o dėl mano idiotiško regėjimo...

      Šitas šiaip for fun, truko 10 minučių.
      Spoileris:
      It is generless.

      O cia panele ar bahuras? nes neina nustatyt is "apatini\es" dalie o virsutine uzdengia, del kaikuriu kuno liniju sakyciau kad bahuras bet del veido tj panele :P tj kaip ce dbr yra, m?

      Comment

      • Doommuks
        Rašo

        • 2009 02 22
        • 157

        Čia gi anime, čia nors ir bachurą parodytų tai neaišku būtų ar bent jau žmogus ^^ O ir šiaip tai pavadinimas "It is generless."

        Blogging like a moron

        Comment

        • Kuroi Tsubasa
          Department of Inquisition

          • 2009 09 09
          • 391

          Autorius Renata
          Kaip nightmare sakė, avataro nepačiau... mama pinigų bilietui nedavė Y____Y o pieštukas nipatinka ne dėl to kad tepa, o dėl mano idiotiško regėjimo...

          Šitas šiaip for fun, truko 10 minučių.
          Spoileris:
          It is generless.

          Kiek pastebėjau arčiau esančios kojos pėda tikrai turėtų būt didesnė tiek toliau esančios kojos, tiek plaštakų atžvilgių, ne visai nusisekė ir kairė plaštaka (et, bet čia berods visiem dažniausiai pasitaikanti problema) O šiap kaip 10 minučių darbas tikrai neblogai pavykęs
          No one can restrain me with logic



          Comment

          • Benulis
            Forumo maniakas

            • 2008 10 04
            • 404

            Autorius Doommuks
            Čia gi anime, čia nors ir bachurą parodytų tai neaišku būtų ar bent jau žmogus ^^ O ir šiaip tai pavadinimas "It is generless."
            http://media.photobucket.com/image/s.../slam_dunk.jpg Nu man gan ajsq kad cia vyrai ir tikrai kad zmones... Ech whatever ;DDDD

            Comment

            • Doommuks
              Rašo

              • 2009 02 22
              • 157

              Spoileris:


              va apie ką aš kalbėjau

              Blogging like a moron

              Comment

              • Nakviša
                DragonFly

                • 2008 09 03
                • 180

                Autorius Doommuks
                Spoileris:


                va apie ką aš kalbėjau
                Loool, nekenčiu tokio va hermafrodizmo, kuris būdingas kai kurioms animėms...

                Ir kad nebūtų lb didelis flūdas, įmesiu savo piešinuką, kurio pažengusiųjų gijoj nelabai komentuot norėjo, tai gal čia gausiu kokių patarimų ar šiaip ko nors
                Spoileris:


                Lol, dar ką tik sakiau, kad nepripažįstu hermafroditų, o čia turėtų būti jis Šiaip ar taip, tai čia buvo dovana draugei...
                Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2010-03-02, 00:49.

                Comment

                • Doommuks
                  Rašo

                  • 2009 02 22
                  • 157

                  Autorius Nakviša
                  Spoileris:


                  Lol, dar ką tik sakiau, kad nepripažįstu hermafroditų, o čia turėtų būti jis Šiaip ar taip, tai čia buvo dovana draugei...
                  Per informatikos pamoką pažiūrėjau tai net pašokau, taip staigiai iššoko ir didelis toks, spalvotas ^_^ sumažinus tikrai neblogai atrodo.

                  Blogging like a moron

                  Comment

                  • Esquisse

                    Autorius Renata
                    Kaip nightmare sakė, avataro nepačiau... mama pinigų bilietui nedavė Y____Y o pieštukas nipatinka ne dėl to kad tepa, o dėl mano idiotiško regėjimo...

                    Šitas šiaip for fun, truko 10 minučių.
                    Spoileris:
                    It is generless.

                    Oho koks kawaiinas žmogelis {kažką įsimylėjo }

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      Paskaita, destytojo nera... Tabletas metosi.....
                      Spoileris:


                      Comment

                      • Sashiri
                        Loner

                        • 2009 09 17
                        • 104

                        kas cia daba (klausimas) ... cia tu koki kipsa piesei ar ka. pamenu karta per dailes pamoka nupaisiau toki zmogeliuka tokiu ´truputi´ insane veideliu, mokytoja apsauke...i ta piesini man rodos buvau ir minti idejes, bet ta mokytoja....fuuuuuu, youve gotta hate her... jai mat butina pagal tema piest...
                        http://sashiri.deviantart.com/

                        Comment

                        • Nakviša
                          DragonFly

                          • 2008 09 03
                          • 180

                          Autorius Horkis
                          Paskaita, destytojo nera... Tabletas metosi.....
                          Spoileris:
                          ŪŪ mielas vaiduoklis... ar kas čia toks? Man tik kažkaip nesiderina spalvos. Ta mėlyna/violetinė ir ugnies. Jei būtų ne random papeckiojimas, o rimtai nupieštas, būtų įdomu :}


                          Autorius Sashiri
                          kas cia daba (klausimas) ... cia tu koki kipsa piesei ar ka. pamenu karta per dailes pamoka nupaisiau toki zmogeliuka tokiu ´truputi´ insane veideliu, mokytoja apsauke...i ta piesini man rodos buvau ir minti idejes, bet ta mokytoja....fuuuuuu, youve gotta hate her... jai mat butina pagal tema piest...
                          Nekenčiu dailės mokytojų, kurios tokios ribotos... Jos gi skaitos dailės mokytojos!!! Jos kaip ir turėtų skatint kūrybą, ne ribot ją...Geez. Aš ir kažkada traumą mokytoją turėjau, kuri nupiešdavo pavyzdį ant lentos ir mes turėdavom perpiešt tą patį. Jei kažkaip savaip sugalvodavom, tai jai netikdavo. Ačiū Dievams, atkentėjus metus perstojau į kitą mokyklą.

                          Čia šiaip random eskiziukas, nieko įspūdingo. Anyways, here goes :
                          Spoileris:

                          Comment

                          • Semashke
                            U can call me Sema



                            • 2009 01 16
                            • 425

                            Nakviša,
                            Um.. Man atrodo , kad to bernioko kaklas kažkoks mažų mažiausiai keistas xD gal per ilgas (DIEVINU eskizus *__*)
                            semashke.deviantart.com BLACKOUT

                            Comment

                            • Nakviša
                              DragonFly

                              • 2008 09 03
                              • 180

                              Autorius Semashke
                              Nakviša,
                              Um.. Man atrodo , kad to bernioko kaklas kažkoks mažų mažiausiai keistas xD gal per ilgas (DIEVINU eskizus *__*)
                              Ir mergužėlės kaklas per ilgas Aš mėgstu išilgint juos... Aišku jei pieščiau rimtai, tai gal tokio ilgo nepalikčiau, bet kadangi čia tik for fun, tai bala nematė :}

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Nakviša, labai miela porelė :] jų kaklai kaip pas vėžliukus

                                Spoileris:
                                šitą vištukę pradžiai buvau nupiešus istorijos sąsiuvinyje,o poto perpiešiau :]

                                o šitas ožys yra mano OC Serafimas :] gomen, kad jo poza nuobodi.
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...