Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • donatass
    Narys
    • 2009 08 28
    • 78

    Autorius Mondis
    Va sendienos mano darbas, bet ziauriai nekritikuokit nes nesenai pradejau piest ir cia kaip skecas gaunas
    Nu grazu.Kiek laiko jau paisai?

    Anita piesi tikrai gerai.Jei tik nuspalvintum ir uzbaigtum tai butu be zodziu derbeliai

    Comment

    • Mondis
      Tee-Hee...!

      • 2010 01 30
      • 44

      Ash paishau jau kokius metus bet vasara ir rudeni neikiek nebepieshiau, pradejau nuo kaledu atostogu, taj db vel ishnaujo prisimint viska kaip piest reikia....
      Paskutinis pakeitimas nuo Mondis; 2010-02-01, 16:55.

      Comment

      • Nakviša
        DragonFly

        • 2008 09 03
        • 180

        Autorius Anita
        Ymechiau dar kelis sheip.. Vienas 1998 metu ^^ Lietuvoj visa papke turiu, bet palikau, kad nepameschiau kelionej. Nors chia nieko gero, bet ydomu man pachiaj pazhiuret po kiek metu. Pirmas perpieshtas, kas atsimena tris shunis. Paskutinis taspats, tik sudetos abi pic puses.. Dabar per darba neturiu laiko, bet gal kada ka ydomaus nupaishysiu ir kas nebus eskizas he he..

        Spoileris:

        Wow, Anita. Nerealu! Su nekantrumu laukiu kitų piešinukų. Super ;P


        Edit: Dar pridedu savo pieštukinį eskiziuką :}
        Spoileris:

        Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2010-02-01, 18:49.

        Comment

        • bronzine
          music freak *

          • 2009 04 12
          • 149

          Dar pridedu savo pieštukinį eskiziuką :}
          Spoileris:


          umm... mano manimu jos kojos yra liesokos pagal kuna... na ranka desines rankos riesas atrodo kad kaulas yra atsikises ;DDp ausis turi buti auksciau mano manymu...
          ee... nu kita viskas man atrodo normalu ;DD bet labiausiai man patinka jos drabuziai ;DD o ypac batai ;DD Saunuole ;D
          if life gives u lemons...
          then make a lemonade ;3

          Comment

          • FlameHaze
            The end of everything


            • 2009 05 05
            • 89

            Autorius bronzine
            umm... mano manimu jos kojos yra liesokos pagal kuna... na ranka desines rankos riesas atrodo kad kaulas yra atsikises ;DDp ausis turi buti auksciau mano manymu...
            ee... nu kita viskas man atrodo normalu ;DD bet labiausiai man patinka jos drabuziai ;DD o ypac batai ;DD Saunuole ;D
            siaip man cia ziurinejant paveiksliukus ir skaitant kritika iskilo klausimas cia anime stilium piesia ar tempiama i relizma? nes anime stiliaus proporcijos nelabai realizma atitinka.
            I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              Edit: Dar pridedu savo pieštukinį eskiziuką :}
              Spoileris:

              [/QUOTE] tikrai labai gražus piešinys tik man jos galva galėtų būti kiek didesnė, atsukto balo priekis galėtų būti stambesnis, rankos išsikišusios iš drabužių labai smulkios, žiūrint į kojas jos turi būti kitokių proporcijų ir žinoma ausis per žemai... bet apranga fantastiška, aplinka nors ir be didelio detalumo gerai viską atspindi ir labai tinka prie merginos, laukiam daugiau

              Comment

              • Nakviša
                DragonFly

                • 2008 09 03
                • 180

                Autorius FlameHaze
                siaip man cia ziurinejant paveiksliukus ir skaitant kritika iskilo klausimas cia anime stilium piesia ar tempiama i relizma? nes anime stiliaus proporcijos nelabai realizma atitinka.
                Na, manau, čia piešia visi kas kaip moka, savo stilium, kas yra gerai, nes tokių grynai anime pobūdžio paveiksliukų prikištas pilnas internetas, nors su kastuvu kask . Be to, ir pačių anime gi labai skirtingų yra. Juk puse veido užimančios akys ir realybės neatinkančios proporcijos ne vieninteliai anime atributai. Labai daug anime yra ir su mažiau stilizuotu piešimu, panašesniu į real life.

                Aš, asmeniškai, nebandau piešti į kažką panašiai. Seniau bandžiau, bet mano stilistika vis tiek lenda nors tu ką. Piešiu taip, kaip man atrodo priimtina. Aišku darau ne mažai klaidų, žinau, ir labai ačiū visiems kas kritikuoja, pasako savo nuomonę. Man tai daug reiškia ir skatina piešti toliau ir tikėtis, kad kitą kartą pavyks geriau Sankyuu, people. Ir, manau, mes čia visi to ir susirinkom, į šitą giją. Tobulinti savo pačių stilistiką, o ne mėginti prilygti kažkam kitam, ar ne?

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  Autorius Anita
                  Ymechiau dar kelis sheip.. Vienas 1998 metu ^^ Lietuvoj visa papke turiu, bet palikau, kad nepameschiau kelionej. Nors chia nieko gero, bet ydomu man pachiaj pazhiuret po kiek metu. Pirmas perpieshtas, kas atsimena tris shunis. Paskutinis taspats, tik sudetos abi pic puses.. Dabar per darba neturiu laiko, bet gal kada ka ydomaus nupaishysiu ir kas nebus eskizas he he..

                  Spoileris:

                  Anita, gali drąsiai kurti "pažengusiujų" gijoje savo atskirą skiltį, jei į ją dėsi reguliariai daugiau savo piešinių.
                  Pamatęs tavo piešinius, galiu drąsiai sakyti, kad turi Talentą. tik reikia jį vystyti ir lavinti. Iš piešinių susidariau nuomonę, kad turi visas reikiamas savybes gerai menininkei tapti; turi gerą piešinio dinamikos, statikos ir kompozicijos pajautimą. Matau kad turi savyje įgimtų tam tikrų menininkės (piešėjos, po to bus matyti į ką tai išsirutulios) savybių.
                  rašai kad pritingi; tai būdinga daugeliui gabių žmonių. Patarčiau tau kaip galima daugiau save motyvuoti dirbti, piešti ir lavinti savo įgūdžius, nes turi tam visus duomenis. Jei sieksi tikslo, po kurio laiko pati nustebsi pamačiusi kokių rezultatų pasieksi. Tik netingėk. Turi tikrų gabumų, neleisk jiems pražūti. Jei nori būti menininke, tai stenkis kuo daugiau dirbti; kito kelio nėra pasiekti geriems rezultatams.

                  Comment

                  • Mapicy
                    Morka iš prigimties

                    • 2009 11 26
                    • 138

                    Nakviša,lbai gražu,gal tik man pasirodė kad kojos kiek per ilgos (?)

                    O čia dar dar...

                    Spoileris:





                    Comment

                    • pinokio
                      友情

                      • 2008 11 16
                      • 218

                      Autorius Mapicy
                      Nakviša,lbai gražu,gal tik man pasirodė kad kojos kiek per ilgos (?)

                      O čia dar dar...

                      Spoileris:





                      nu ka, tau tai dar daug tobulet reikia... proporcijos blogos(net kaip ir anime).Tau reiktu dar daugiau piesti kopijuojant
                      P.S ten pakutiniame piesinyje pas ta vyra ar is galvos kraujas bega ar ten is nosies kraujas(ar kazkas kitas) bega?
                      Siaip matosi sioks toks patobulejimasSekmes

                      Comment

                      • TMiracle
                        Naujokas

                        • 2009 09 01
                        • 23

                        Spoileris:


                        Siam forume esu naujokas, bet mano aki patrauke kurybinis kampelis, tai nusprendziau idet siandien baigta keverzone.

                        Just a lame dragon.
                        Pradeta autobuse ekskursijos metu, baigta mokykloje per pertraukas (ir kartais pamokas- nerimtas visai as XD). Kadangi autobuse turejau tik A4 bloknota, matote fone langelius (truputi gaila, kad lapu paprastu neturejau XD). Seip isejo gan prastai ir jis man labai nepatinka (aisku galima kaltint autobuso atmosfera, krato ir t.t.), na, bet ar grazu ar ne, spreskit patys.

                        DA link: http://tmiracle.deviantart.com/art/drak-152668060

                        P.S. piesta is galvos, 100% original (visada kasnors klausia xD)
                        TMiracle's art XD

                        Comment

                        • varnass
                          Narys

                          • 2009 04 15
                          • 59

                          wow grazu gal lankai kokia dailes mokykla ar pan

                          “This is your life and it's ending one minute at a time”
                          ― Chuck Palahniuk

                          Comment

                          • TMiracle
                            Naujokas

                            • 2009 09 01
                            • 23

                            Autorius varnass
                            wow grazu gal lankai kokia dailes mokykla ar pan
                            Aciu ^^
                            Taip, lankau, taciau ten gaiztu laika ir einu tik del diplomo. Isties savarankiskai per ta pati laika ismokstu daug daugiau nei praleisdamas dailes mokykloje <.<
                            TMiracle's art XD

                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              Autorius TMiracle
                              Spoileris:
                              Siam forume esu naujokas, bet mano aki patrauke kurybinis kampelis, tai nusprendziau idet siandien baigta keverzone.
                              P.S. piesta is galvos, 100% original (visada kasnors klausia xD)
                              tikrai graŽus darbas, matosi, kad pareikalavo pastangų ir laiko va man tik jo išraiška labai jau nepikta (gal taip turi but) ir nesuprantu kas ten tas didelis daiktas už jo, nejaugi kūnas pliusai yra detalumas, vienuma atrodo gražiai ir išbaigtai, gal sparnuose pluksnos kiek per tobulai glotnios, bet paskutinės tikrai atrodo puikiai, geras darbas, taip ir toliau

                              Comment

                              • drchaos
                                I like you to
                                • 2009 05 09
                                • 9

                                Nelb radau kur paklaust o cia pradedanciuju tema toke tai man reiketu tutorialo ar kazko kaip nupiest plastaka is sono bet ne is tos puses kur nykstys o kitos siandien 2valandas knisausi ir niekaip neisejo.please help me jei kas galite

                                Comment

                                Working...