Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    Autorius Ivi942
    Cia idejau kelis eskizus... Ka manot?

    http://ivi942.deviantart.com/art/Ske...p-01-148560140
    Geri, man patiko 2 ir 5, tie ypac geri.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Horkis
      Kritikuosiu žiauriai


      • 2005 12 23
      • 637

      As nesuprantu ar cia vel visi mokosi paisyt is vienodu tutorialu ar ka... sketchai gal ir nieko bet stilius toks jau gerokai pabodes...


      Comment

      • ShoCho
        That awful sound.

        • 2009 08 09
        • 149

        Autorius Horkis
        As nesuprantu ar cia vel visi mokosi paisyt is vienodu tutorialu ar ka... sketchai gal ir nieko bet stilius toks jau gerokai pabodes...
        Niekada nepagalvojai, kad ivarineji zmonem kompleksus su tokiu savo nusistatymu?!?!

        -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

        Comment

        • Integra
          wooooosh.

          • 2008 12 31
          • 265

          Autorius ShoCho
          Niekada nepagalvojai, kad ivarineji zmonem kompleksus su tokiu savo nusistatymu?!?!
          Žmogau man atrodo tu vienintelis kuris sureikšmina Horkio sakinį. Jei jis įvarinėja žmoniems kompleksus tik parašydamas, kad stilius pabodes, tai iš viso man atrodo neverta čia nieko kritikuot ar padėt su piešimu. Vis vien būsim kažkuo apkaltinti. Vat kokie mes baisūs...
          Dėkoju Fasian už sig'a.

          Comment

          • ShoCho
            That awful sound.

            • 2009 08 09
            • 149

            Autorius Integra
            Žmogau man atrodo tu vienintelis kuris sureikšmina Horkio sakinį. Jei jis įvarinėja žmoniems kompleksus tik parašydamas, kad stilius pabodes, tai iš viso man atrodo neverta čia nieko kritikuot ar padėt su piešimu. Vis vien būsim kažkuo apkaltinti. Vat kokie mes baisūs...
            Gi imeciau smiley! Jezau kaip visi uzsipuola iskart

            -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

            Comment

            • chibi_nemiga
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 01
              • 117

              Integra, nuo šiol tu - visi.: D
              Aš sutinku su Horkiu, kad "štampinis" stilius nuobodu, reik kažko savito.. Bet kad čia lyg ir nemačiau labai vienodų darbų, paprastai galima atskirti, kur kieno darbas.

              Comment

              • Ivi942
                Narys

                • 2008 11 02
                • 65

                Na gal as ir nepretenduoju turet originaliausia piesimo stilu... O siaip gija vadinama pradedanciuju, tai gal pradedantieji dar neturi aiskaus ir savito stiliaus... Mes dar vystomes!
                O as tikuosi kad bent jau personazai mano ne sabloniniai...^^'

                Comment

                • ShoCho
                  That awful sound.

                  • 2009 08 09
                  • 149

                  Sveiki,

                  pamaniau idesiu savo ''Tartarus'' variacija Si kart naudojau pasteles, ir biski pakoreguoto dydzio juoda A2 lapa.

                  http://shocho.deviantart.com/art/Tartarus-148779240

                  -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                  Comment

                  • HellKid
                    ^.^

                    • 2009 03 31
                    • 67

                    Autorius ShoCho
                    Sveiki,

                    pamaniau idesiu savo ''Tartarus'' variacija Si kart naudojau pasteles, ir biski pakoreguoto dydzio juoda A2 lapa.

                    http://shocho.deviantart.com/art/Tartarus-148779240
                    piesinelis tikrai tik man tie balti daiktai uzkliuvo - niekaip nesuprantu kas ten

                    Comment

                    • ShoCho
                      That awful sound.

                      • 2009 08 09
                      • 149

                      Autorius HellKid
                      piesinelis tikrai tik man tie balti daiktai uzkliuvo - niekaip nesuprantu kas ten
                      Ten... sviesos kamuoliukai, nezinau kaip paaiskint, ir nezinau kaip juos nupiest..

                      -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                      Comment

                      • Renata
                        Meanie


                        • 2008 05 25
                        • 715

                        Autorius ShoCho
                        Sveiki,

                        pamaniau idesiu savo ''Tartarus'' variacija Si kart naudojau pasteles, ir biski pakoreguoto dydzio juoda A2 lapa.

                        http://shocho.deviantart.com/art/Tartarus-148779240
                        Na per daug ramiai atrodo kaip Tartarui Bet šiaip tokio piešinio norėčiau ant savo sienos
                        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                        Comment

                        • ShoCho
                          That awful sound.

                          • 2009 08 09
                          • 149

                          Autorius Renata
                          Na per daug ramiai atrodo kaip Tartarui Bet šiaip tokio piešinio norėčiau ant savo sienos
                          Tartarus is the place where sinners are sent!!

                          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                          Comment

                          • Renata
                            Meanie


                            • 2008 05 25
                            • 715

                            Autorius ShoCho
                            Tartarus is the place where sinners are sent!!
                            Aš šitai žinau O-o". Dar jį saugo tokia gyvatiška butybė, tiktais vardo neatsimenu...
                            _______________
                            Aš trumpam pasirodysiu ir vėl dingsiu neribotam laikui.

                            Spoileris:
                            Kad suprastumėt mano iliustracija perskaitykite šitai ---> http://deflaw.deviantart.com/art/Tam...gija-142582401


                            Nupieštas maždaug lapkričio pradžioje, visas klaidas man jau pasakė :]
                            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                            Comment

                            • Anita
                              The watcher..

                              • 2008 03 23
                              • 132

                              Del Tartaro, tai priklauso ar Graiku ar Romenu mitologijoje. Sheip skiriasi shiektiek Y ten keliauja nusidejeliai..Trys teisejai Ajakas, Radamantas ir Minas sprendzhia, kurie ish numirusiųju patenka y Tartara.. Sheip tikrai Tartaras yra daug daug baisesne vieta, nei ShoCho pieshiny.. Man net labiau panashu y Babelio bokshta jei rimtai. Velnias, tikrai panashu. Renatos pieshinys labiau y Tartara gal panashesnis, ir kraujo upe. P.s. grazgus eilerashtis.. Del pachio pic man kojos uzhkliuva, kazhkas negerai su jom, net nesupratau pradzhioj kuri kurioj pusej. O sheip: omg, kiek laiko uzhtrukai tiek shtrichuodama ? Turbut geras kelias valandas. Na ir kantrybes reikia O_o
                              Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2010-01-02, 19:55.

                              Comment

                              • Ayami
                                Menas buti savimi.

                                • 2009 05 10
                                • 123

                                Nusprendziau pabandyt per paint'a piest ir supratau kad man skirta piest su piestuku ant lapo.
                                Piesiau apie 15min, nieko doro nesigavo is pat pradziu tai ir nebesistengiau per daug :P Kaip jus zmones mokat piest su visais tais photoshop'ais ir pan? Man tai atrodo neimanoma, senamadiska turbut as.

                                http://foto.katalogai.lt/image.php?s...6.png&id=20276


                                Aaaaaaa!

                                Comment

                                Working...