Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ShoCho
    That awful sound.

    • 2009 08 09
    • 149

    Autorius Džiro sesė
    Annou.....Anglis?
    Honto??
    Ehm... Ann-ann..ano! WHAT THE HELL DO YOU WANT FROM ME?!? Yep, anglis, dar ant tu tamsesniu plotu ir kai kur ant smulkiu detaliu dejau anglies piestuko juodo. Gal atrodo per tamsu, kad cia butu anglis? Jei del to, tai pamegink koki savo anglies piesini nupurksti plauku, arba dar geriau- purskiamu aerozoliniu medienos laku. ^^ Ir seip, ta background'a kur matai tai ten mano drabuziu spintos durys, taip kad sitas darbas ner mazas. Honto!

    -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

    Comment

    • Benulis
      Forumo maniakas

      • 2008 10 04
      • 404

      Autorius ShoCho
      Na suprantu jei pirma kart, bet vistiek.. Man idomu kaip tu piesi, jei tokie dalykai gaunas? Gal nusipiesei puse piesinio ant lapo, tada iskirpai, dejai ant kito lapo ir apvedziojai, o tik poto pamatei kad tarpas gavos? Neisizeisk aisku, ir seip: kas as toks kad cia kritikuociau, i mano paties darbus ziurint... Bet tik va, pasinaudok Horkio patarimu, kuri jis man dave, ir nusipiesk Stickman'a kad matytum kur kas, o po to jau pagal anatomija darbuokis.

      O cia, kad nemalciau nesamoniu sitoj temoj, nededamas darbu, imetu gal toki nelabai jau anime, Maju/Acteku stiliaus darba.
      Dariau savo naujai atrasta technika- anglim! Uztrukau gal 9 valandas! Enjoy!

      ------> http://shocho.deviantart.com/art/De-Aztec-148189964
      Am tu isitikines jog tai anglis? kaskaip nzn atrodo kad anglis turetu labiau "tepti" :P. bet piesinys toks kad net zandikaulis atvipo

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        Sho-cho - nenorėjau nieko įžeisti ar panašiai, tiesiog kaip angliai labai švarus darbas pasirodė~
        Visad maniau, kad anglį naudoja tada kai nelabai norima griežtų linijų ir sąstingio, o ekspresijai išreikšti~
        Na, bet jei sakai, kad anglis, tai anglis~
        patiko darbelis, tik jeigu jau actekiška tema, tai manau turėtų būt lb ryškiai nuspalvota dar~~

        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • Anita
          The watcher..

          • 2008 03 23
          • 132

          O cia, kad nemalciau nesamoniu sitoj temoj, nededamas darbu, imetu gal toki nelabai jau anime, Maju/Acteku stiliaus darba.
          Dariau savo naujai atrasta technika- anglim! Uztrukau gal 9 valandas! Enjoy!

          ------> http://shocho.deviantart.com/art/De-Aztec-148189964[/QUOTE]
          Uzsukau trumpam pasizhvalgyt:
          Omh.. kaiptik baigiau zhiuret anime su budizmo elementais ( ketvirta ryto, tai dar yspudis ishlikes, galiu perlenkt ), nors chia , kaip rashei: Maju/Acteku stiliaus darbas, bet panashu kazhkiek. Pirma buvo Graikija, o dabar.. Atrodo, kad seki mano anime ovas ish eiles.. Kadangi ash shiektiek pamishus del visokiu ydomiu, mistishku ir religiniu dalykeliu - uzhdechiau penkias padekas jei butu galima..
          Na nezhinau sheip del anglies, apvedzhioti taip gal butu ymanoma nebent su grafito lazdele, arba kietintos anglies lazdele, nes paprasta naturalios anglies lazdele nedaro tokios vienodai juodos spalvos ir toks lygus krashtelis neisheina.. (na visgi daskaichiau, kad anglis tai anglis) Ghmmm ydomus ydomus darbas, man net uzhejo noras kelis dramblius nupaishyt..

          Comment

          • ShoCho
            That awful sound.

            • 2009 08 09
            • 149

            Autorius Anita
            O cia, kad nemalciau nesamoniu sitoj temoj, nededamas darbu, imetu gal toki nelabai jau anime, Maju/Acteku stiliaus darba.
            Dariau savo naujai atrasta technika- anglim! Uztrukau gal 9 valandas! Enjoy!

            ------> http://shocho.deviantart.com/art/De-Aztec-148189964
            Uzsukau trumpam pasizhvalgyt:
            Omh.. kaiptik baigiau zhiuret anime su budizmo elementais ( ketvirta ryto, tai dar yspudis ishlikes, galiu perlenkt ), nors chia , kaip rashei: Maju/Acteku stiliaus darbas, bet panashu kazhkiek. Pirma buvo Graikija, o dabar.. Atrodo, kad seki mano anime ovas ish eiles.. Kadangi ash shiektiek pamishus del visokiu ydomiu, mistishku ir religiniu dalykeliu - uzhdechiau penkias padekas jei butu galima..
            Na nezhinau sheip del anglies, apvedzhioti taip gal butu ymanoma nebent su grafito lazdele, arba kietintos anglies lazdele, nes paprasta naturalios anglies lazdele nedaro tokios vienodai juodos spalvos ir toks lygus krashtelis neisheina.. (na visgi daskaichiau, kad anglis tai anglis) Ghmmm ydomus ydomus darbas, man net uzhejo noras kelis dramblius nupaishyt..
            Reikejo darbo eiga nufotkint. Suprantu, is nuotraukos gal ir atrodo kad kaskuo kitu daryta, tiesiog gal per tamsiai kambarys apsviestas buvo. O seip, darbas svarus, nes sketch'a sito geltono vatmano padariau 4B piestuku, o po to viska dariau anglimi, prilipines prie spintos Jis gan didelis, todel nebuvo sunku padaryti visas tas detales, o nebuvo sunku ir islaikyti ji svaru, nes as kairiarankis, todel braukiant linija i desine ( kaip ir rasant ) riesu as netrinu tu vietu, ant kuriu jau kasnors nupiesta. Beto dariau pastates lapa 90 laipsniu kampu, todel piesinio beveik nelieciau, o jei kur ir ispurvinau ( ten matosi virsuj po kaire ) tai pasinaudojau minkomo trintuko magija. Plius keliais tonais patamsejo del medienos aerozolinio lako pagalbos.
            Beto, Anita, kaip jau sakiau kaskuriam cia post'e, smulkiom detalem ir kai kuriem plotam bei konturam naudojau Anglies piestuka, ir dar namie rastos presuotos anglies trupiniais. Galesiu jei nori nufotkint kita vatmano puse, matos ispaudai, nes spaudziau is jegos. Ir taip- as tave seku! Taip kad dairykis per peti..
            Dziro Sese- meginsiu kaska keist tada, dekui.
            O Benuli? Taip, as isitikines, butent sitam darbui ejau i rastines reikmenis Jonavoje, pirkau du anglies piestukus (juoda ir odos spalvos), bei nepresuotas anglies lazdeles, pora storu, ir dafiga plonyciu po 1.05LTL.

            Tikiuos atsakiau,
            Aurimas.
            Paskutinis pakeitimas nuo ShoCho; 2009-12-27, 21:49.

            -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              Autorius ShoCho
              Galesiu jei nori nufotkint kita vatmano puse, matos ispaudai, nes spaudziau is jegos.
              Taip, norėčiau tą foto pamatyt~~

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • ShoCho
                That awful sound.

                • 2009 08 09
                • 149

                Autorius Džiro sesė
                Taip, norėčiau tą foto pamatyt~~
                Your wish is my command!!

                Anglis:
                ;


                Ispaudai (fotkinau tik fragmenta telefonu, o kadangi nelabai matesi, tai patepiau angletais pirstais, tikuos nieko tokio.):
                .

                -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                Comment

                • Lax..
                  reLaxed




                  • 2005 12 24
                  • 516

                  Na niekas neuždraus tau naudot anglies tam, kam naudoji, bet tai vistiek bus tas pats, kas vaikščiojimas žiemą su šlepetėmis. Jau Džiro pasakė, kam naudoja anglį, o tavo darbui realiai reiktų tušo ar dar kokio velnio. Žodžiu, tik problemų prisidarei su ja, nes kitomis priemonėmis viskas būtų daug lengviau ir greičiausiai rezultatas būtų geresnis.

                  Comment

                  • ShoCho
                    That awful sound.

                    • 2009 08 09
                    • 149

                    Autorius Lax..
                    Na niekas neuždraus tau naudot anglies tam, kam naudoji, bet tai vistiek bus tas pats, kas vaikščiojimas žiemą su šlepetėmis. Jau Džiro pasakė, kam naudoja anglį, o tavo darbui realiai reiktų tušo ar dar kokio velnio. Žodžiu, tik problemų prisidarei su ja, nes kitomis priemonėmis viskas būtų daug lengviau ir greičiausiai rezultatas būtų geresnis.
                    Esu bandes daryt kaska panasaus su tempera, bet gavos kaip darzelinoko keverzone (nors kai kam patiko visai). Blemba padekociau uz kritika, ir patarima, jei rasciau ta prakeikta mygtuka... ^^

                    -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                    Comment

                    • Lucane
                      Naujokas

                      • 2009 10 27
                      • 21

                      Autorius ShoCho
                      Esu bandes daryt kaska panasaus su tempera, bet gavos kaip darzelinoko keverzone (nors kai kam patiko visai). Blemba padekociau uz kritika, ir patarima, jei rasciau ta prakeikta mygtuka... ^^
                      as irgi jo nerandu, taigi

                      ACIU VISIEMS KAS PAKOMENTAVO MANO piesini



                      P.S.paveluotai Merry Christmas everyone!
                      Šiuo metu milijonai žmonių naršo internete.10 milijonų rašinėjasi skype,2 milijonai ko nors ieško google,daugybė žmonių žaidžia travian.
                      Tik tu vienas toks durnius skaitai mano parašą.

                      Comment

                      • HellKid
                        ^.^

                        • 2009 03 31
                        • 67

                        Yra reputacijos pridejimo mygtukas
                        Spoileris:

                        Comment

                        • ~nyuu
                          Narys

                          • 2009 06 20
                          • 69

                          http://dyi95.deviantart.com/art/CHANGE-148296854
                          labai nebarkit, skeneris suvarė spalvas D:
                          atspalvius taip pat DDD:

                          Comment

                          • Integra
                            wooooosh.

                            • 2008 12 31
                            • 265

                            Autorius ~nyuu
                            http://dyi95.deviantart.com/art/CHANGE-148296854
                            labai nebarkit, skeneris suvarė spalvas D:
                            atspalvius taip pat DDD:
                            Persmailios alkūnės, pirštai negražūs. Kaklas su kūnu irgi nesižiūri, nugara kampuota. Plaukai keistai išauga iš galvos ir kaklo. Čia mano kritika gali ja vertinti arba ne. Atspalviai pakenčiami.
                            Pagyrimas: gražus veidas ir akys.
                            Dėkoju Fasian už sig'a.

                            Comment

                            • ShoCho
                              That awful sound.

                              • 2009 08 09
                              • 149

                              Autorius ~nyuu
                              http://dyi95.deviantart.com/art/CHANGE-148296854
                              labai nebarkit, skeneris suvarė spalvas D:
                              atspalvius taip pat DDD:
                              Grazu, tik pramiegojai rudeni! O jei nepaslaptis, tai su kuo cia daryta? Man matosi piestukai, bet labai jau linijos grazios

                              -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                              Comment

                              • ~nyuu
                                Narys

                                • 2009 06 20
                                • 69

                                ShoCho, aprašyme parašius esu, copic liner sepia. ;>

                                Comment

                                Working...