Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Benulis
    Forumo maniakas

    • 2008 10 04
    • 404

    Autorius Horkis
    Damn kaip mane knisa tokie komenati... "wow kaip grazy kaip patiko ir t.t." ..... jei jau taip patinka girk per PM ...arba argumentuok kodel... o seip ShoCho galiu garantuot kad tos kojos neturejo tokios but... tiesiog netilpai i lapa..... visi sesialiavimai dar nieko nereiskia jei nera normalios konstrukcijos.... mane pradeda uzknisinet toks daugelio piesimo budas kad graziu tonavimu paslepiamos klaidos... ir daugel aisku pamato ir "WOW kaip grazu" oh come on argi sunku pasidart priestai eskiziuku ar seip koki stickmana nusipaisyt ir paziuret is toliau ar gerai jis atrodo ir ar telpa i lapa ir t.t.
    Vis daugiau atsiranda zmoniu kuriems kaskas tai "knisa" ir nervina kitu zmoniu zinutese, "Labai grazus piesinys" irgi komentaras kuris nebutinas tik PM zinutese, commentas nebutinai pamokantis ar tik kritika... Horki del tonavimo nezinau, nes kiek prisimenu sesialiavai bei tonavai ir Tu....tad ce tas "knisimas" nevietoj... O del eskiziuko ir stickmano tai pilnai sutinku P.S na gal ir ne man teist, bet ce tik mano nuomone tad neimk i sirdi jei kas...
    Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2009-12-13, 13:46.

    Comment

    • Anita
      The watcher..

      • 2008 03 23
      • 132

      pradeda uzhknisinet kazhkieno pieshimo budas ? kaip chia taip.. na aishku gali nepatikt ir klaidos ir visa kita, butinai reikia pasakyt savo nuomone, kritika irgi butina jei, norim kazhka ishmokt.. bet kaip gali uzhknist? jezau, gi chia pradedanchiuju gija.. ar dabar pazhiurim y pic , kazhkas ne pagal mus ir susinervuojam.. ash daug nepostinu niekad, bet.. Horkis, blem gerbiu ir vertinu tavo kritika ir tavo darbus, tikrai, bet chia buvo kazhkaip.. :/ nustebau.. ne delto, kad buvo sukritikuotas pats pieshinys, kad klaidos ir panashiai,bet , kad kazhka nervina, jog kiti nepastebi keliu klaidu ir pagiria, nes jiem atrodo grazhu ? kazhkaip chia keistai :/ nesam mes gi tobuli dailininkai, jei mum grazhu, tai pasakom, kad grazhu ir su klaidom ir be klaidu.. esu neshalishka ir, kad nesudraskytumet, kaip visada reik prirashyt, jog tai tik mano nuomone.. tikrai nenorejau nieko uzhsipult ar pasakyt: nustokit kritikuot..

      Comment

      • Horkis
        Kritikuosiu žiauriai


        • 2005 12 23
        • 637

        Tiesiog pagaliau isdejau kas ilgai nedave ramybes....
        O kad nebutu floodo mazas skecukas paisytas per paskaita...
        Spoileris:

        Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2009-12-13, 17:51.


        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius Horkis
          O kad nebutu floodo mazas skecukas paisytas per paskaita...
          Spoileris:

          o tau dažnai ateina įkvėpimas per paskaitas taigi, jo pirštam (namo nuomone) nepakenktų nagai, o ir pečiai statoki, bet čia kaip suprantu toks tavo stilius jo viršugalvis kiek per plokščias (lyg stalo paviršius), plaukai vistiek pagal galvos formą ir stovėdami sudaro kažkiek apvalainą išlinkimą, nuo indo varvantios skystis yra vizualiai daug tamsesni už esantį viduje, todėl jį reiktų kiek patamsinti (nebet čia jau chemija ir jis reguodamas su deguoniu sudaro tamsios spalvos jungius... cheminės vingrybės... ), o nosis nos ir pasukus galvą per daug į šoną nuvaževus. Man visad patinka kaip pieši drabužius, tai čia neišimtis ir dabar, aplink jį tankėjanti tamsa ir šėšėliai puikai įtraukia gylyn

          Comment

          • Sendokai
            I don't care

            • 2009 09 12
            • 84

            Autorius Horkis
            Tiesiog pagaliau isdejau kas ilgai nedave ramybes....
            O kad nebutu floodo mazas skecukas paisytas per paskaita...
            Spoileris:

            Kaip ir dažniausiai - gražu. Nors yra kelios detalės, kurių trūksta, bet toks savitas stilius man ir patinka. Rock on
            Beje, nagai sugadintų "mad scientist" įvaizdį.

            P.S.: Benuli, nebenusišnekėk. Pripažink, kad tokie postai beverčiai ir viskas.
            Paskutinis pakeitimas nuo Sendokai; 2009-12-13, 18:24.
            Visokių būna, visokių ir reikia.

            Comment

            • Benulis
              Forumo maniakas

              • 2008 10 04
              • 404

              Autorius Sendokai
              Kaip ir dažniausiai - gražu. Nors yra kelios detalės, kurių trūksta, bet toks savitas stilius man ir patinka. Rock on
              Beje, nagai sugadintų "mad scientist" įvaizdį.

              P.S.: Benuli, nebenusišnekėk. Pripažink, kad tokie postai beverčiai ir viskas.
              Ir vel tu pradedi...Beverciai? kazkiek, bet tai yra nuomone kaip ir kita isakyta kritika. Nezadu vel su tavim pradet gincytis del skirtingu nuomoniu.
              Horki: Idomi ideja, kadangi kaip speju cia yra toks just for fun tai prie anatomijos nekibsiu

              Comment

              • TeisusKas
                Animal Liberation

                • 2008 12 04
                • 127

                Autorius Horkis
                Tiesiog pagaliau isdejau kas ilgai nedave ramybes....
                O kad nebutu floodo mazas skecukas paisytas per paskaita...
                Spoileris:

                Horki kairė ranka(kur laiko #9) geriau ištietsta atrodytu, arba netaip priglausta prie kūno. Bent jau man taip atrodo.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                Smart Boy Alex

                Comment

                • Anita
                  The watcher..

                  • 2008 03 23
                  • 132

                  Autorius Horkis
                  Tiesiog pagaliau isdejau kas ilgai nedave ramybes....
                  O kad nebutu floodo mazas skecukas paisytas per paskaita...
                  Spoileris:

                  ok, vamos a ver : Horkis, sheip ishdechiau y shuns dienas: pirshtai kaip pervazhiuoti, rankos kaip kuolai, drabuzhiai "popieriniai", plaukai ishvis net nezhinau kas.. bet to nedarysiu.. kodel ? o todel, kad visas shitas fun reikalas man net labai patinka. Tai tavo toks savotishkas ir ORIGINALUS pieshimo stilius.. Vien pazhiurejus y darba galima ishkart pasakyt: chia Horkio padirbeta ir net parashai nereikalingi, kad atskirt nuo daugeliooo daugeliooo kitu.(chia geraja prasme beabejo) Manau kiekvieno kurianchio zhmogaus noras yra daryt kazhka ishkirtinio nieko nekopijuojant, tai tau puikiai sekasi. Beto turi daugybe ydomiu minchiu ir moki perteikt pieshinio nuotaika net ir paprastam skeche..
                  p.s. prie progos tikiuosi atsiimt originala , seniau pieshto pieshinio, jei dar nesudeginai. Montuosim y rema
                  ....
                  Spoileris:
                  O del tu "wow kaip grazhu" .. nesinervuokim zhmones, tam yra "ignore", pm ir +/- funkcijos, kurios puikiai veikia

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    Autorius Anita
                    ok, vamos a ver : Horkis, sheip ishdechiau y shuns dienas: pirshtai kaip pervazhiuoti, rankos kaip kuolai, drabuzhiai "popieriniai", plaukai ishvis net nezhinau kas.. bet to nedarysiu.. kodel ? o todel, kad visas shitas fun reikalas man net labai patinka. Tai tavo toks savotishkas ir ORIGINALUS pieshimo stilius.. Vien pazhiurejus y darba galima ishkart pasakyt: chia Horkio padirbeta ir net parashai nereikalingi, kad atskirt nuo daugeliooo daugeliooo kitu.(chia geraja prasme beabejo) Manau kiekvieno kurianchio zhmogaus noras yra daryt kazhka ishkirtinio nieko nekopijuojant, tai tau puikiai sekasi. Beto turi daugybe ydomiu minchiu ir moki perteikt pieshinio nuotaika net ir paprastam skeche..
                    p.s. prie progos tikiuosi atsiimt originala , seniau pieshto pieshinio, jei dar nesudeginai. Montuosim y rema
                    ....
                    Spoileris:
                    O del tu "wow kaip grazhu" .. nesinervuokim zhmones, tam yra "ignore", pm ir +/- funkcijos, kurios puikiai veikia
                    kazko nepagavau...


                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      ok, kad jau uzhklausei tai parashysiu ir chia.. jei galima suzhinot ko butent - pasistengsiu paaishkint ..

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        tipo varai ar giri???


                        Comment

                        • ShoCho
                          That awful sound.

                          • 2009 08 09
                          • 149

                          Autorius TeisusKas
                          Horki kairė ranka(kur laiko #9) geriau ištietsta atrodytu, arba netaip priglausta prie kūno. Bent jau man taip atrodo.
                          O kodel ji priglausta prie kuno? Manau ranka ir yra beveik istiesta, ir suprantamai nupiesta, nes, tarkim stalo (manau cia stalas) krastas tai eina daug toliau uz butelio kuri jis laiko, todel matosi, kad #9 yra atkistas i prieki tartum norint pasiulyti paimti ir atsigerti.

                          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                          Comment

                          • Anita
                            The watcher..

                            • 2008 03 23
                            • 132

                            Autorius Horkis
                            tipo varai ar giri???
                            velnias o tiek rashiau..
                            chia butu skirtumas ? tipo ar mesti y mane plyta ar gelyte ?.. sheip pagyriau tavo originaluma, idejas ir sugebejima ishreiksht pieshinio nuotaika, net jei tai ir skechas.. (nelabai man su tais issireishkimais.. :/ nesikabinekit ).. Prie anatomijos nekibsiu, uzhdengiau zhodzhiu "stilius"(paaishkinimas: tarkim tavo pieshiniuose tos ishpustos merginu shlaunys. Jei tu bandytum jas nupiesht kaip zhmogui priklauso ir tau nesigautu,tai tada prisikabinchiau, bet tu tychia taip pieshi, nes tau patinka..ir tai gaunasi lyg ir tavo pieshimo stilius toks ). Juolab, kad net ir pachiam anime ta anatomija negalioja. (pvz. xxxholic) - taspats zhodis "stilius".. O ir apskritai gerai atrodo, kaip yra, nes toks pieshimas tavo darbuose savotishkai grazhu ir originalu, chia tai, delko neishdejau y tas shuns dienas.. Horkis, tikrai nevarau..! (ash tik kuo daugiau aishkinu , tuo neaishkiau darosi ) Trumpai tariant: man patinka tavo darbai.. Jie yra ishskirtiniai, saviti ir ydomus, kaip ir pachios idejos.. Tavo kritika irgi, nes megstu kai zhmogus sako tiesiai shviesiai ka galvoja, nors ir parekauju kartais garsiai pati, bet neimk perdaug y galva..

                            Comment

                            • RP_41
                              Ekstravertas

                              • 2007 07 23
                              • 78

                              Spoileris:




                              Įvertinkite; būsiu dėkingas.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2009-12-14, 22:46.
                              Coffee-man~

                              Comment

                              • Bardakas
                                Žmogus Ne





                                • 2005 09 22
                                • 1462

                                Autorius RP_41
                                Spoileris:

                                #1, #2, #3 ir #4.


                                Įvertinkite; būsiu dėkingas.
                                Puse velnio sakyčiau, ištikro šitoj gijoj net labai gražiai žiūrisi tokie piešinukai, lengvi, išdirbti skechai su nuotaika. Klaidų ne per daugiausiai, tiesa jų ne per daugiausiai, nes visos pozos šių personažų gan lengvai piešiamos, dėl prasisukai čia. O šiaip kas nepatiko greit žvilgtelėjus akimi, tai per didelis kai kurių personažų kampuotumas drabužiuose ir bene visur vienoda išraiška ar tiesiog emocija.
                                Vienaip ar kitaip neblogai.
                                p.s. dėl štricho, ten kur jį dedi bandyk tokiems piešiniams jį dinamiškesni padaryt, kad paternas gautųsi ne langeliais, o labai siaurais rombais.
                                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                                sigpic
                                Kurokawa idėjinis lyderis
                                Lėtai keičiu slaptažodžius

                                Comment

                                Working...