Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Spirit of Nightmare
    !,,!_ (-_-) _!,,!

    • 2008 10 17
    • 209

    Autorius Gin^^



    keli vėliausi darbeliai kritikai... :3 ir pusseserės pirštai ;D (don't pay attention)
    Nežinau kaip kitiems, bet man tai be jokios galvos, o kai tiesiog tuštuma toj vietoj, tai nekaip atrodo. Galėjai, bent pasistengt, kad jinai atrodytų kaip nupjauta ar dar kaip nors

    Ir be to kas ten per drabužis pas jį antkojų, nes į kelnes nelabai panašus, nebent čia koks rankšluostis apvyniotas.




    Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

    [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

    Comment

    • Gin^^
      pakvaišėlė :3

      • 2009 06 15
      • 66

      Teisybė..rankšluostis ^^ o čia tik šiaip kūną bandžiau piešt..dėl to galvos ir nėr.. bet paskui jį ir pagalvojau pavadint "beprotis ;D "

      Comment

      • Szubskin
        One bad apple cored.
        • 2009 08 01
        • 51

        http://www.imagebam.com/image/73ea5258882910
        Vel as, su pabaigtu. ;D Is delno nesityciokit, niekaip jis man nesigavo...

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius Szubskin
          http://www.imagebam.com/image/73ea5258882910
          Vel as, su pabaigtu. ;D Is delno nesityciokit, niekaip jis man nesigavo...
          na man toks jausmas, kad jis rodo nepadorų ženklą, tiksliau tuoj parodys ta pataisyta ranka... dar labai krenta į akis pėdos, jų - dydis lyg kūdykio, be to tolimesnioji koja pastebimai ilgesnė, na man patinka tavo drabužių klostės, nors netobulos, bet tikrai stengtasi ir tai matosi

          Comment

          • TeisusKas
            Animal Liberation

            • 2008 12 04
            • 127


            Čia naujas piešinys, tik FAIL'inau netyčia tušo ant veikėjo užteškiau... ^^
            Na apačioj dar vienas, tik matyt blogai ikėliau.
            Prisegti failai
            Paskutinis pakeitimas nuo TeisusKas; 2009-12-07, 14:03.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
            Smart Boy Alex

            Comment

            • Baka
              For Christs Sake

              • 2007 09 11
              • 133

              Nu i nafik tu ten trynei? manau, kad netrintas piesinys tik idomiau ziuretusi. Uz tusa pagyrimas, del to ji ir megstu, nes tokie mazi nesusipratimai tik pagyvina piesini

              Comment

              • Vilius
                teisinga nuomonė ----->

                • 2009 07 19
                • 173

                Autorius TeisusKas

                Čia naujas piešinys, tik FAIL'inau netyčia tušo ant veikėjo užteškiau... ^^
                gerai, kad ne aš vienas mėgstu juoda-balta piešti.
                o apie piešinį galiu pasakyti jog man atrodo, jog jo kumščiai pernelyg smulkūs.

                Comment

                • Anita
                  The watcher..

                  • 2008 03 23
                  • 132

                  ghmm.. shiandien sededama, kol dizaineriai ginchijosi del spalvu, nupaishiau toky eskiza.. pagalvojau, gal reiktu pabaigt.. ypach jei teks ryt vel darbe miegot .. niekaip nesumaschiau ka ten deshinej nupaishyt, tai priterliojau kazhka.. ydesiu, priesh tai, sakau: klaidas pasitaisyt, nes jei ten prisheshseliuosiu, tai negalesiu ishtrint.. jus geriau pastebit, kas netaip.. nes man bus kaip su tuo arkliu.. nors gal ir neverta pabaigt.. ai.. sheip ar taip, kai nebuna ka darbe veikt.. ----->>>>
                  Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2009-12-07, 17:38.

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1112

                    Autorius Anita
                    kaip laisvalaikio darbelis, tai tikrai gražus, geros proporcijos, daug detalių tik atrodo, jog jo veidas sutinęs neblogai, tas kalnelis man su jo namukais ir statula priminė Kristaus garbintojų kaimenį... sparnai fantastiški, laaabai gražūs, plaukai tikrai geri, bet truko šėšėlių, augalas puikus ir mėnulis labai tinka, tik tas krateris gal kiek gadina vaizdą ant jo. Reziume: puiku

                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      Autorius Red_Elf
                      kaip laisvalaikio darbelis, tai tikrai gražus, geros proporcijos, daug detalių tik atrodo, jog jo veidas sutinęs neblogai, tas kalnelis man su jo namukais ir statula priminė Kristaus garbintojų kaimenį... sparnai fantastiški, laaabai gražūs, plaukai tikrai geri, bet truko šėšėlių, augalas puikus ir mėnulis labai tinka, tik tas krateris gal kiek gadina vaizdą ant jo. Reziume: puiku
                      tai chia tik eskizas, sheip paishalione, tikiuosi pabaigt arba (kaip visada) pripaishyt ir prigadint stengiausi kuo daugiau y anime , tai veidas ir issiputes matyt , reishkia nesigavo ech.. - pataisysim sheip.. ten turejo but Atenes skulptura, bet bala nemate, toj vietoj nesumaschiau, ka paishyt, kaip sakiau.. chia toks maziukas fanartas.. buvau uzhpykus ant Kurumados ..

                      Comment

                      • ShoCho
                        That awful sound.

                        • 2009 08 09
                        • 149

                        Autorius Anita
                        ghmm.. shiandien sededama, kol dizaineriai ginchijosi del spalvu, nupaishiau toky eskiza.. pagalvojau, gal reiktu pabaigt.. ypach jei teks ryt vel darbe miegot .. niekaip nesumaschiau ka ten deshinej nupaishyt, tai priterliojau kazhka.. ydesiu, priesh tai, sakau: klaidas pasitaisyt, nes jei ten prisheshseliuosiu, tai negalesiu ishtrint.. jus geriau pastebit, kas netaip.. nes man bus kaip su tuo arkliu.. nors gal ir neverta pabaigt.. ai.. sheip ar taip, kai nebuna ka darbe veikt.. ----->>>>
                        AFIGIET!! Sparnai tikrai laaaabai graziai atrodo, kaip ir pati mergina (na, bent jau is veido tai tikrai panasi i mergina), ir tie vijokliai, ir ta gyvenviete tolumoj, ten su graiku mitologija supinta, ar ne? O ideja tai apskritai... (labai daug pagyrimo zodziu) idomiai ismastyta. Kad as nors kiek vaizduotes is taves atsiplest galeciau...

                        Yours Sincerely,
                        Sho.

                        -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          Autorius ShoCho
                          AFIGIET!! Sparnai tikrai laaaabai graziai atrodo, kaip ir pati mergina (na, bent jau is veido tai tikrai panasi i mergina), ir tie vijokliai, ir ta gyvenviete tolumoj, ten su graiku mitologija supinta, ar ne? O ideja tai apskritai... (labai daug pagyrimo zodziu) idomiai ismastyta. Kad as nors kiek vaizduotes is taves atsiplest galeciau...

                          Yours Sincerely,
                          Sho.
                          patikek , vaizduotes tu turi zhymiai daugiau: ash paishau tik karta metuose kai shauna kas y galva..(va ideju man labai truksta, nes kartais kelias valandas prasedzhiu bespoksodama y lapa ir nieko) ir tai nieko nebaigiu, nes nepatinka nieks :/ su dazhais ishvis nemoku elgtis, gal todel grafika mokiaus.. akvarele ir tushas dar shistas emm chia vaikinas sheip.. veidas turejo but TOKS bishky bobishkas.. he su Graikije net labai susije: chia SS:The lost canvas fanartas (kurio nieks nezhiuri ir nezhiures ).. tiksliau laisvu darbo valandu paishalas.. dekui uzh komentarus .. pabandysiu pabaigt..

                          Comment

                          • ShoCho
                            That awful sound.

                            • 2009 08 09
                            • 149

                            Autorius Anita
                            patikek , vaizduotes tu turi zhymiai daugiau: ash paishau tik karta metuose kai shauna kas y galva..(va ideju man labai truksta, nes kartais kelias valandas prasedzhiu bespoksodama y lapa ir nieko) ir tai nieko nebaigiu, nes nepatinka nieks :/ su dazhais ishvis nemoku elgtis, gal todel grafika mokiaus.. akvarele ir tushas dar shistas emm chia vaikinas sheip.. veidas turejo but TOKS bishky bobishkas.. he su Graikije net labai susije: chia SS:The lost canvas fanartas (kurio nieks nezhiuri ir nezhiures ).. tiksliau laisvu darbo valandu paishalas.. dekui uzh komentarus .. pabandysiu pabaigt..
                            Ooooooooh.... Sorries tada. As ir ziuriu- jei vaikinas, tai viskas normaliai su sudejimu, tik veidas gan moteriskas, o jei mergina, tai... PA-PAI PA-PAAAAI, HEY- PINIGAI!!!

                            Beje man jo veidas kaskuom primena Hitagi Senjogahara, is Bakemonogatari anime: (nezinau kodel ten parasyta hentai) http://nekomononga.files.wordpress.c...entai-0162.png . ^^
                            Paskutinis pakeitimas nuo ShoCho; 2009-12-07, 22:25.

                            -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                            Comment

                            • Anita
                              The watcher..

                              • 2008 03 23
                              • 132

                              Autorius ShoCho
                              Ooooooooh.... Sorries tada. As ir ziuriu- jei vaikinas, tai viskas normaliai su sudejimu, tik veidas gan moteriskas, o jei mergina, tai... PA-PAI PA-PAAAAI, HEY- PINIGAI!!!

                              Beje man jo veidas kaskuom primena Hitagi Senjogahara, is Bakemonogatari anime: (nezinau kodel ten parasyta hentai) http://nekomononga.files.wordpress.c...entai-0162.png . ^^
                              baigtu, ner uzhka atsiprashinet tikrai, kiekvienas gi turi savo nuomone.. jei panashu y boba tai panashu.. ash dar ir paishyt nelabai moku tai man kaip gaunasi taip.. he..

                              Comment

                              • neptunas
                                Naujokas
                                • 2009 11 27
                                • 4

                                Pradėjau piešt, tai va mano pirmas anime
                                Beto nelabai geras skaneris...

                                http://img709.imageshack.us/img709/2048/anbu.jpg
                                Paskutinis pakeitimas nuo neptunas; 2009-12-08, 22:16.

                                Comment

                                Working...