Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    Autorius WiliuX
    va, komentuokit
    Nu mano versija atrodyto taip

    Sorry patingejau normaliai pabaigt... norejau padaryt greita darba ... (nu uztruko 40 min)


    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      WiliuX: Yra kelis dalykai kuriuos norėjau aptart ir štai dar horkio variantas atsirado x] Na, ten ydos šiaip tos pačios...(Taaaip Horki, tikiu, kad paskubom..) http://img210.imageshack.us/i/img1781pcopy.jpg/

      - Labai menkas erdvės suvokimas. Aš pripaišiau kažkokių linijų, dabar primalsių kaiksmažodžių ir pabandysiu kažką paaiškint.

      - Aš matau, kad naudoji liniuotę, bet ji mažai ko padeda. Nepatingėk tiesiog pripaišyt pašalinių linijų, kad nors kiek susiprast perspektyvoj. Mano tas žaliasis namas kitokiu kampu stovi nei tavasis namas, bet maniškis pastatytas tam, kad pastebėtum skirtumą. Kai nubraižai vieną pastatą, jau lengviau orientuotis erdvėje, nes pagal jį, gali statyt kitus.

      - Žmogus yra tokia pati erdvinė figūra. Nes nepaišant jokių šešėlių, galima pamatyt skirtumą tarp žmogaus jaučiančio erdvę ir ne. Horkio žmogelis, nors ir turi savo ydingų dalių (for expl the sword...), bet tu gali pajausti jo formą, ryškią stovėseną. Tavasis vyriškis yra labai neaiškus, jo stovėsena yra suglebusi. Padidinau pečius, nes per maži. Ant kiekvieno peties dar turi po vieną jo galvą tilpt. Pailgink kojas, nes atrodo labai trumputis... Visokių žmonių būna, nk nesakau. O pėdos tai ohh.. Nesuprasi ką jis ten avi. Aš ten batus šiaip pripaišiau, kad pajustum jų formą, kad ne 2D. Tavo piešiniui tiktų apatinis batų variantas, nes žiūrim į žmogų daug maž iš viršaus. Jau minėjau 3 kartus, paminėsiu vėl - mūsų didenybė klynas vėl pamirštas. Nukandai galinę galvos dalį, biški priartink dešiniąją akį.

      - Horkis gerą pastebėjimą padarė su drakonu. Kardas kraujuotas, bet kodėl...? Kompozicinė klaida. Nžn kas ten arenoje guli, neaišku. Paveikslas yra pilnas kai matai priežastis, o dabar lyg jis iš kažkur atėjęs nusifotografuot miesto fone.

      Fuh, tikiuosi pasitaisysi arba turėsi omeny, šiaip duosiu kelis pasiūlymus: pabandyk kopijuot, bet protingai (nors ir ką čia šneka apie tai, jog kppijavimas nk nepadeda, bet, kad išlavins erdvės suvokimą ir dar išmokins anatomijos, sakykit ką norit, bet jeigu žmogus jaučia erdvę, jam kopijavimas tikrai padės), daugiau skečuok, tiesiog ant kokio užsimetusio lapuko paišyk visiškas nesamones arba savo kūrinių pradmenis ;]
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • cutelucario
        Super rasytoja kritike
        • 2009 08 21
        • 23

        Autorius Dark-Tarou
        WiliuX: Yra kelis dalykai kuriuos norėjau aptart ir štai dar horkio variantas atsirado x] Na, ten ydos šiaip tos pačios...(Taaaip Horki, tikiu, kad paskubom..) http://img210.imageshack.us/i/img1781pcopy.jpg/

        - Labai menkas erdvės suvokimas. Aš pripaišiau kažkokių linijų, dabar primalsių kaiksmažodžių ir pabandysiu kažką paaiškint.

        - Aš matau, kad naudoji liniuotę, bet ji mažai ko padeda. Nepatingėk tiesiog pripaišyt pašalinių linijų, kad nors kiek susiprast perspektyvoj. Mano tas žaliasis namas kitokiu kampu stovi nei tavasis namas, bet maniškis pastatytas tam, kad pastebėtum skirtumą. Kai nubraižai vieną pastatą, jau lengviau orientuotis erdvėje, nes pagal jį, gali statyt kitus.

        - Žmogus yra tokia pati erdvinė figūra. Nes nepaišant jokių šešėlių, galima pamatyt skirtumą tarp žmogaus jaučiančio erdvę ir ne. Horkio žmogelis, nors ir turi savo ydingų dalių (for expl the sword...), bet tu gali pajausti jo formą, ryškią stovėseną. Tavasis vyriškis yra labai neaiškus, jo stovėsena yra suglebusi. Padidinau pečius, nes per maži. Ant kiekvieno peties dar turi po vieną jo galvą tilpt. Pailgink kojas, nes atrodo labai trumputis... Visokių žmonių būna, nk nesakau. O pėdos tai ohh.. Nesuprasi ką jis ten avi. Aš ten batus šiaip pripaišiau, kad pajustum jų formą, kad ne 2D. Tavo piešiniui tiktų apatinis batų variantas, nes žiūrim į žmogų daug maž iš viršaus. Jau minėjau 3 kartus, paminėsiu vėl - mūsų didenybė klynas vėl pamirštas. Nukandai galinę galvos dalį, biški priartink dešiniąją akį.

        - Horkis gerą pastebėjimą padarė su drakonu. Kardas kraujuotas, bet kodėl...? Kompozicinė klaida. Nžn kas ten arenoje guli, neaišku. Paveikslas yra pilnas kai matai priežastis, o dabar lyg jis iš kažkur atėjęs nusifotografuot miesto fone.

        Fuh, tikiuosi pasitaisysi arba turėsi omeny, šiaip duosiu kelis pasiūlymus: pabandyk kopijuot, bet protingai (nors ir ką čia šneka apie tai, jog kppijavimas nk nepadeda, bet, kad išlavins erdvės suvokimą ir dar išmokins anatomijos, sakykit ką norit, bet jeigu žmogus jaučia erdvę, jam kopijavimas tikrai padės), daugiau skečuok, tiesiog ant kokio užsimetusio lapuko paišyk visiškas nesamones arba savo kūrinių pradmenis ;]
        Pavarei...
        ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

        Comment

        • meow
          mrrrr.....

          • 2008 01 01
          • 69


          comment plz ^^

          Comment

          • Psichas
            Rimtas forumo narys

            • 2008 04 16
            • 147

            Meow galva lyg zaisliukas uzdetas ant kaklo, kaklas lb plonas, rankos per storos, be kaulu nupaisei jas nes perlenktos taip negali buti, abieju koju stovesena bloga pagal kuno poza, virsus pakreivotas ir kas po velniu atsitiko su lanku? xDD nu dar tas sparnas keistai atrodo xD siaip ideja gera jei pataisius klaidas ir padidinus papus ;DDDD
            the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

            Comment

            • meow
              mrrrr.....

              • 2008 01 01
              • 69

              AA rankos tai istiestos ,o ne perlenktos.Ir kuo tau jos papai uzkliuvo o_O xD

              Comment

              • Psichas
                Rimtas forumo narys

                • 2008 04 16
                • 147

                rankos islenktos per alkunes i kita puse ir siaip pakreivotos. jei nematai as nekaltas. as nk nesakiau apie papus iskyrus pajuokavau kad juo padidint reik. dar klausimu?
                Paskutinis pakeitimas nuo Psichas; 2009-10-18, 18:40.
                the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                Comment

                • meow
                  mrrrr.....

                  • 2008 01 01
                  • 69

                  No, daugiau jokiu klausimu *pasiima piestuka ir eina toliau gadint lapu*

                  Comment

                  • Dark-Tarou
                    I'm a woman on a mission


                    • 2008 07 14
                    • 486

                    Gadink gadink ir tik be gailėlesčio! Gali dar pažaisti su veikėjais, paišyk jų kūno dalis iš pradž kaip kokias erdvines figūras ir linksma ir naudos bus

                    Šiaip aš atsimenu, kai piešdavau veikėjų rankas per daug storas, visi man sako - taigi storos! And I was like - Ką jūs mene suprantat? ~__~ xD
                    /// http://dark-tarou.mybrute.com

                    Comment

                    • cutelucario
                      Super rasytoja kritike
                      • 2009 08 21
                      • 23

                      Autorius Dark-Tarou
                      Šiaip aš atsimenu, kai piešdavau veikėjų rankas per daug storas, visi man sako - taigi storos! And I was like - Ką jūs mene suprantat? ~__~ xD
                      va va!
                      ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                      Comment

                      • Benulis
                        Forumo maniakas

                        • 2008 10 04
                        • 404

                        Autorius meow

                        comment plz ^^
                        Num kunas tj visai nieko , bet gavos kaip leles galva butu uzdeta, nzn gal papraktikuok kitokio stiliaus galvos piesima

                        Comment

                        • karolisvis
                          I..Hate..All..off..you.

                          • 2008 05 25
                          • 229

                          Autorius meow

                          comment plz ^^
                          Galva kaip lele (na bet cia gal toks stilius piesimo) rankos kaip pagaliukai sulekt padaryk tikroviskiau , sparniukas labai kawaii atrodo ^^ o papukus galetum paryskint seseliu biskiuka daugiau ^_^ ir padirbek su lanku jis atrodo lame grazesnis galetu but ir didesnis , kaklas kaip tokiai galvai pastorink biskuti.
                          Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-10-22, 15:24.
                          Run, live to fly, fly to live, do or die.
                          Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                          sigpic

                          Comment

                          • Psichas
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 04 16
                            • 147

                            pz. is esmes pakartojo ka sakiau kitais zodziais abu xDD
                            the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                            Comment

                            • karolisvis
                              I..Hate..All..off..you.

                              • 2008 05 25
                              • 229

                              as neskaiciau ka tu rasiai tiesiog rasiau ka mastau.
                              Run, live to fly, fly to live, do or die.
                              Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                              sigpic

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Ginko-san ^^ ... bet kaip aše su rankomis susimoviau, nu netas žodis >______<
                                Spoileris:
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...