Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sendokai
    I don't care

    • 2009 09 12
    • 84

    Autorius Renata
    Šitą piešiau art tradui su drauge :] (žinau kad Mononokės kairė ranka kiek perstora, bet šito jau nebeįmanoma pataisyti >___>)

    Spoileris:
    Man labai spalvos patiko. Ryškios tokios, liuks
    Visokių būna, visokių ir reikia.

    Comment

    • _rolle
      Perfect doesn't exist.
      • 2009 01 29
      • 21

      Renata -> Labai gražus tas vilkas ar kas ten, bet man nepatiko pakelta priekinė letena, kažkaip, keistai, kreivai nupiešta ir per daug apvali... Na čia mano nuožiūra. Bet šiaip labai gražu.

      Comment

      • Psichas
        Rimtas forumo narys

        • 2008 04 16
        • 147

        Renata grazuuuuu x) tik tas durklas ar kas prie sono pritvirtintas ten jis ar nesas ji? jei nesas tai tuetu laikyti o ji kumsti mazdaug sugniauzus o durklas uz to kumscio. dar prijuoste ar kaip tas baltas daiktas tuputi nusukai per daug x) ir vilko pirstu skaicius nevienodas ant priekiniu ir galiniu letenu ar cia taip turi buti? xDD Šaunuolė. ir nebedek man tu padeku x)


        Edited:

        nu nzn man atrodo visi 4 turi matytis pirstai ir 5 tas virsuj kur buna sone tai tas jo neturi matytis xD bet cia jau dailininko sprendimas kas turi kas ne xDDD
        tai kad man ju nereik xD po to durnai atrodo kai mane papraso padeka uz kazka uzmest o as pradedu saipytis kad n...j jos reikalingos xDDDD
        Paskutinis pakeitimas nuo Psichas; 2009-10-07, 18:31.
        the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

        Comment

        • Jin
          Crazy Weirdo

          • 2009 02 06
          • 242

          Autorius Renata
          Šitą piešiau art tradui su drauge :] (žinau kad Mononokės kairė ranka kiek perstora, bet šito jau nebeįmanoma pataisyti >___>)

          Spoileris:
          Kaip ir viską psichas pasakė nebėr ka dadurt. Šeip gražus piešinys. Sėkmės toliau piešiant.

          Comment

          • Renata
            Meanie


            • 2008 05 25
            • 715

            Autorius Psichas
            Renata grazuuuuu x) tik tas durklas ar kas prie sono pritvirtintas ten jis ar nesas ji? jei nesas tai tuetu laikyti o ji kumsti mazdaug sugniauzus o durklas uz to kumscio. dar prijuoste ar kaip tas baltas daiktas tuputi sunukai per daug x) ir vilko pirstu skaicius nevienodas ant priekiniu ir galiniu letenu ar cia taip turi buti? xDD Šaunuolė. ir nebedek man tu padeku x)
            oi su pirštais... na atseist ketviro piršto neturi matytis priekinėse letenose, bet manu kad tai tik katino letenom galioja >____> Dėkui :]
            A kodiel gi ne ? O-o
            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

            Comment

            • bronzine
              music freak *

              • 2009 04 12
              • 149

              Renata gal tu piesiai pagal viena knyga "baltoji vilke ir zemes dukra" ????
              if life gives u lemons...
              then make a lemonade ;3

              Comment

              • Horkis
                Kritikuosiu žiauriai


                • 2005 12 23
                • 637

                Autorius Sendokai
                Man labai spalvos patiko. Ryškios tokios, liuks

                Ryškios..... hehmphth.,..... nu gal nebent ryškus lyginant su kitais Renatos darbais....
                Ir ne bronzine cia ne knyga o Miyazakio "Princess Mononoke" fanartas


                Comment

                • cutelucario
                  Super rasytoja kritike
                  • 2009 08 21
                  • 23

                  Autorius Renata
                  Šitą piešiau art tradui su drauge :] (žinau kad Mononokės kairė ranka kiek perstora, bet šito jau nebeįmanoma pataisyti >___>)

                  Spoileris:
                  Man labai patiko, o kas blogai jau viska pasake
                  ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                  Comment

                  • pinokio
                    友情

                    • 2008 11 16
                    • 218

                    va dar vienas

                    Comment

                    • cutelucario
                      Super rasytoja kritike
                      • 2009 08 21
                      • 23

                      Autorius pinokio
                      va dar vienas
                      visai grazu, tik veidas man nelabai patiko Tiesa, nelabai aiskiai maciau visuma, labai isdidintas kazkoks
                      Paskutinis pakeitimas nuo cutelucario; 2009-10-08, 10:57.
                      ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                      Comment

                      • Lax..
                        reLaxed




                        • 2005 12 24
                        • 516

                        Autorius pinokio
                        va dar vienas
                        Linijos storos - pieštuką pasidrožk.

                        Comment

                        • Psichas
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 04 16
                          • 147

                          Pinokio nice sukreivinai veida, ausis,taip pat sarvus nupiesiai taip lyg jis butu pasisukes o pagal viska jis mazdaug tiesiai stovi. dar kardas nelogiskai nupiestas, neturetu jo taip laikyti kazkaip sonu ir dar uz pacio rankenos krasto. man kaip tik linigos tos storos prie sito piesinio labai tinka x) good work xD
                          the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                          Comment

                          • cutelucario
                            Super rasytoja kritike
                            • 2009 08 21
                            • 23

                            Paskutinis pakeitimas nuo cutelucario; 2009-10-08, 15:40.
                            ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius cutelucario
                              As cia biski ne i tema, bet kaip manote, kiek man metu?
                              Iš klausimo sprendžiu kad <10, ypač kadangi net ne į temą.

                              Comment

                              • cutelucario
                                Super rasytoja kritike
                                • 2009 08 21
                                • 23

                                Autorius pilkasis_kardinolas
                                Iš klausimo sprendžiu kad <10, ypač kadangi net ne į temą.
                                Turejai parasyt "kadangi YPAC ne i tema"
                                ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                                Comment

                                Working...