Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    Em... neppasirinkau.... cia Haku is Spirited away....


    Comment

    • Jin
      Crazy Weirdo

      • 2009 02 06
      • 242

      Autorius Horkis
      Em... neppasirinkau.... cia Haku is Spirited aeay....
      Nematęs šito anime, bet šitokį plaukų stilių retai matau anime/mangoj. Nežinau gal tiesiog žiūriu tokius anime kur ,,mandresni'' plaukų stiliai vyrauja.

      P.s. veržkis į Pažengusius.. Tau tikrai jau čia nevieta Kiek esu matęs tavo darbų visi jie geri ir nėra ko čia savęs taip nuvertint..

      Comment

      • Gin^^
        pakvaišėlė :3

        • 2009 06 15
        • 66

        http://img515.imageshack.us/img515/4453/picture0019.jpg dar vienas darbelis.. darytas naktį...šešėliuot aš IŠVIS nemoku..tad atleiskit..(ir už blogą kokybę ) piešiau geriausiam draugui ..tai kad ir kaip bebūtų...šis piešinėlis man mieliausias (tik bandymas )

        Comment

        • Dark-Tarou
          I'm a woman on a mission


          • 2008 07 14
          • 486

          Aš dabar nesukabinsiu prie darbo nei techninės, nei ten stilistinės./proporcinės pusės, bet prisikabinsiu prie veido išraiško, kad man yra labai svarbu piešinyje. Matau ten sudaužytą širdį kažkur, bet mergina neatrodo nuliūdus. Na ir kas, kad ašarą užlipdei, nepakaks! Nekalbant apie tai, kad ji išvis besišypsanti atrodo... Padirbėk su burnos mimika ir ypač akių. Akių mimikai vadovauja antakiai, kurie daugiausiai parodo emocinę būklę. Dabar jos emociją nusakyčiau kaip nesusipratusio žmogaus kuris tik ką atsikėlė ir jam ašarojasi akys... Jeigu tu norėjai mum sukelt tokį įspūdį tai šaunu, bet jei norėjai parodyt liūdesį tai apgailėstauju, manęs neįtikino :] pastudijuok žmogaus mimikas, sėkmės~
          /// http://dark-tarou.mybrute.com

          Comment

          • Gin^^
            pakvaišėlė :3

            • 2009 06 15
            • 66

            Autorius Dark-Tarou
            Aš dabar nesukabinsiu prie darbo nei techninės, nei ten stilistinės./proporcinės pusės, bet prisikabinsiu prie veido išraiško, kad man yra labai svarbu piešinyje. Matau ten sudaužytą širdį kažkur, bet mergina neatrodo nuliūdus. Na ir kas, kad ašarą užlipdei, nepakaks! Nekalbant apie tai, kad ji išvis besišypsanti atrodo... Padirbėk su burnos mimika ir ypač akių. Akių mimikai vadovauja antakiai, kurie daugiausiai parodo emocinę būklę. Dabar jos emociją nusakyčiau kaip nesusipratusio žmogaus kuris tik ką atsikėlė ir jam ašarojasi akys... Jeigu tu norėjai mum sukelt tokį įspūdį tai šaunu, bet jei norėjai parodyt liūdesį tai apgailėstauju, manęs neįtikino :] pastudijuok žmogaus mimikas, sėkmės~
            esmė tame,kad ji šluostosi tas ašaras ir jos širdelė sudužus mėtos.. o priekyje jos stovi angeliukas su nauja širdele... bent jau toks siužetas bus ten nupieštas.. tad ji turėtų atrodyt lyg ką tik verkusi ir dabar nustebinta.. lyg nesuprantanti,kas vyksta :}

            Comment

            • Semashke
              U can call me Sema



              • 2009 01 16
              • 425

              Gin^^ , man tai tik ta uodega manau galetu but plonesne, subtilesne, nes daba i desra panasi . o siap kaip ir viskas ook sekmes piesiant!

              O cia mano senesni darbai (pries pora metu piesti), ne anime tematika, lauksiu kritikos :
              Spoileris:

              Paskutinis pakeitimas nuo Semashke; 2009-09-30, 17:32.
              semashke.deviantart.com BLACKOUT

              Comment

              • cutelucario
                Super rasytoja kritike
                • 2009 08 21
                • 23

                Autorius Horkis
                Jau kad apie rankas prakalbom tai as ir vel su jom susimoviau..... :dizzy:

                Spoileris:
                Ei ei ei!horki!kraukis daiktus ir varyk i pazengusiuosius!tavo darbai per geri,kad cia metytusi!

                o cia toks pabaigtas bet seleliu tai VISAI det nemoku..
                http://www.ipix.lt/desc/61611273/
                Ir darvienas,tik lb greitas,tai spalvas netycia sumaisiau ir geltonos uzdejau..*angry*
                http://www.ipix.lt/desc/34779824/
                Paskutinis pakeitimas nuo cutelucario; 2009-10-05, 08:31.
                ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                Comment

                • Gin^^
                  pakvaišėlė :3

                  • 2009 06 15
                  • 66

                  Autorius Semashke
                  Gin^^ , man tai tik ta uodega manau galetu but plonesne, subtilesne, nes daba i desra panasi . o siap kaip ir viskas ook sekmes piesiant!

                  O cia mano senesni darbai (pries pora metu piesti), ne anime tematika, lauksiu kritikos :
                  Spoileris:

                  man uodegos putlios labai patinka... :} dešrytė... ačiū. o pačios darbai gražūs... ^^

                  Comment

                  • Jin
                    Crazy Weirdo

                    • 2009 02 06
                    • 242

                    Autorius Gin^^
                    http://img515.imageshack.us/img515/4453/picture0019.jpg dar vienas darbelis.. darytas naktį...šešėliuot aš IŠVIS nemoku..tad atleiskit..(ir už blogą kokybę ) piešiau geriausiam draugui ..tai kad ir kaip bebūtų...šis piešinėlis man mieliausias (tik bandymas )
                    Kaip ir kažkas sakė į dešra panaši. Jei patinka putlios galėjai dadėt kokių pūkelių ar plaukelių ar kažką panašaus, kad tai parodyt ( Jei dadėjai sry ,nes nelabai gerai matau pastarosiom dienom.. akinius suvariau )

                    Comment

                    • Gin^^
                      pakvaišėlė :3

                      • 2009 06 15
                      • 66

                      Autorius Jin
                      Kaip ir kažkas sakė į dešra panaši. Jei patinka putlios galėjai dadėt kokių pūkelių ar plaukelių ar kažką panašaus, kad tai parodyt ( Jei dadėjai sry ,nes nelabai gerai matau pastarosiom dienom.. akinius suvariau )
                      ačiū... teip ir padarysiu..ištaisysiu savo klaidas,kol dar tik bandymukas ^^

                      Comment

                      • Spirit of Nightmare
                        !,,!_ (-_-) _!,,!

                        • 2008 10 17
                        • 209

                        Autorius Semashke
                        Gin^^ , man tai tik ta uodega manau galetu but plonesne, subtilesne, nes daba i desra panasi . o siap kaip ir viskas ook sekmes piesiant!

                        O cia mano senesni darbai (pries pora metu piesti), ne anime tematika, lauksiu kritikos :
                        Spoileris:

                        Lord of the RIngs!!!

                        Patys piešiniai tikrai neblogi, bet man atrodo, kad čia neapseita be kopijavimo. Atleisk jei klystu...

                        Moteris trečiame piešinį labiau primena vyrą Kažkokia suplota galva ir dar krūtinės nesimato Be to su delnais neitin gerai gavosi, nes jie per maži ir su tokia plona rankele tikrai neapimtum didelio kardo rankenos.

                        Golumas 5-tam piešinį gavosi puikiai




                        Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                        [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                        Comment

                        • bronzine
                          music freak *

                          • 2009 04 12
                          • 149

                          Gin- nice work ;DDD
                          na as nematau antrajame piesinyje koju raitelio kur jie??? ;DDD
                          emm... ir taip tos moters peciai per platus kaip vyro atrodo ir delnai mazi
                          o kdl jos koju nenupiesiai??? ;DDDD
                          if life gives u lemons...
                          then make a lemonade ;3

                          Comment

                          • Semashke
                            U can call me Sema



                            • 2009 01 16
                            • 425

                            taip, Eowyna tikrai su per placiais peciais gavos xD o kodel koju nenupiesiau tai neprisimenu jau, pries 2 metus juk piesta xD aciu uz kritika
                            semashke.deviantart.com BLACKOUT

                            Comment

                            • bronzine
                              music freak *

                              • 2009 04 12
                              • 149

                              oi... ;DDD
                              cia tu nupiesiai juos??? ;DDDD
                              as nepastebejau ;DDDD sorry ;DDD
                              if life gives u lemons...
                              then make a lemonade ;3

                              Comment

                              • Szubskin
                                One bad apple cored.
                                • 2009 08 01
                                • 51

                                Na iskarto atsiprasau uz languota popieriu, labai tingejau perkelt ant normalaus. O paskui dar paaisketu kad del klaidu reik puse istrint.. _-_,


                                Tai vat, ivertinkit paskui atsizvelgdamas i tai gal ir perpiesiu.

                                Comment

                                Working...