Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • hoshii
    Narys

    • 2008 10 28
    • 33

    Autorius bronzine
    Hoshii- tu nukopijavai sita piesini http://img101.imageshack.us/i/animew...s11417376.jpg/
    Aš nekopijavau aš tiesiog į jį žiūrėdama piešiau, na tikiuosi, kad bent kiek panašus.
    (n_n)
    Man šitas paveikslėlis lb patinka, teodėl ir panorau nupiešti tą fėją ar kas ji ten tokia (_ _)
    Paskutinis pakeitimas nuo hoshii; 2009-09-21, 20:21.

    Comment

    • bronzine
      music freak *

      • 2009 04 12
      • 149

      na bet tai vistiek kopijavimas :] bet tai turetu tau padet kaip pradedanciajam as ir kopijavau na o dabar pati kuriu ir stengiuos proporcingai piest :]
      jei tAu ji patinka niekas tau nedraudzia jos kopijuot ;DDDD
      if life gives u lemons...
      then make a lemonade ;3

      Comment

      • hoshii
        Narys

        • 2008 10 28
        • 33

        Na taip, tikuosi, kad tai tik padės, ir po to pradėsiu kurti pati savo personažus (n_n)

        Comment

        • pinokio
          友情

          • 2008 11 16
          • 218

          sveiki. Cia vakarykstis sketchas

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Vakar nusprendziau atgaivinti savo seniai kurta chara.... nzn ar atnaujinimas pavyko bet ziurekit patys
            (pirmas piesinelis - pirma versija 2007 metu, antras - 2009)

            Plusejau tikrai kokia geras 5 valandas...ir tik dabar pastebejau kad blogai nupiesiau koja... dam
            Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2009-09-22, 11:37.


            Comment

            • bronzine
              music freak *

              • 2009 04 12
              • 149

              pinokio- cool D bet jos kojos per plonos taip pat ir rankos galva gal truputeli tik truputeli galejei didesne nupiest o siaip tai saunu :] greitai tobuleji ;DDD taip ir toliau varyk ;DDD
              horki- pirmo piesinio kojos kreivos taip pat ir pedos dar tos pedos yra mazokos koju atsvilgiu, sulenkimas kojos nenaturalus. atro piesinio kulksnis yra per plona tai tiek tik ;DDDD sekmes :]
              if life gives u lemons...
              then make a lemonade ;3

              Comment

              • ~nyuu
                Narys

                • 2009 06 20
                • 69

                Horki, dešinės rankos nykštys kažkoks keistas, kairės rankos pirštai gal kiek per ploni, kairės pėdos forma kažkokia keista. visa kita pasakė bronzinė. o šiaip, matos labai didelė pažanga visais atžvilgiais.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  To pirmo galir ir nekometuot seip tik idejau sena darba palygint su nauju... beje tas senas jau kazkada manau cia buvo idetas.... (ir tikrai jau jo netaisysiu) XD


                  Comment

                  • Renata
                    Meanie


                    • 2008 05 25
                    • 715

                    kai piešiau šitų man buvo labai gera nuotaika ^^
                    Spoileris:
                    I don't need it anymore...
                    nesigavo man ta skara T___T


                    Pinokio - šitas man labai patiko, tik pėdutes reik sutravkyti ir bus
                    Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2009-09-22, 16:50. Priežastis: nieko rimto
                    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                    Comment

                    • bronzine
                      music freak *

                      • 2009 04 12
                      • 149

                      Renata- ehh... tau reikejo ilgesnius "trauzus" nupiest ;DDDD ir daugiau kraujo ;DDDDD delno pirstai per liesi ir per daug atskirti vienas nuo kito, galva galejo but siek tiek didesne o apdaras puikiai atrodo ;DDD o taip vos nepamirsau smakras kreivas veido atzvilgiu ;DDDD
                      if life gives u lemons...
                      then make a lemonade ;3

                      Comment

                      • Renata
                        Meanie


                        • 2008 05 25
                        • 715

                        Autorius bronzine
                        Renata- ehh... tau reikejo ilgesnius "trauzus" nupiest ;DDDD ir daugiau kraujo ;DDDDD delno pirstai per liesi ir per daug atskirti vienas nuo kito, galva galejo but siek tiek didesne o apdaras puikiai atrodo ;DDD o taip vos nepamirsau smakras kreivas veido atzvilgiu ;DDDD
                        Šeimyninius O_O" ????
                        Daugiau kraujo bus vėliau ... Amm jo skmaras, dmn jį, nepastebėjau kad kreivas >____>
                        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                        Comment

                        • winry3
                          hahahahaha! niam :DD

                          • 2009 02 18
                          • 112

                          Autorius Renata
                          kai piešiau šitų man buvo labai gera nuotaika ^^
                          Spoileris:
                          I don't need it anymore...
                          nesigavo man ta skara T___T


                          Pinokio - šitas man labai patiko, tik pėdutes reik sutravkyti ir bus
                          Jei tokius piešinius pieši būdama geros nuotaikos,bijau pagalvot apie paišalybes kai esi blogos patarčiau tik smakrą ir ranką pakoreguoti,na gal dar kitos rankos egzistavimo užuominas užmest.Šiaip puešinys tai jėga
                          Not bad...

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            Pritariu winry3...
                            Nedek piesiniu jei paisysi juos budama blogos nuotaikos....
                            Ir isvis nu comon pasistenk labiau... jau prdeda atsibot tokie tavo monotoniški darbai...


                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              Hai, nedėsiu.

                              Gali pasakyti kokio šediebro konkrečiai iš manęs timimasi ? ir jeigu jau taip, tai duok man kokį rekvestą, ar kažką panašaus...ne ? šiaip užsirašiau į dailės būrelį, naujų technikų pradėsiu mokintis...
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Horkis
                                Kritikuosiu žiauriai


                                • 2005 12 23
                                • 637

                                Tiesiog sulau - pasedek prie darbelio keliom valndom ilgiau... nenumirs nieks jei papostinsi savo darba kita diena, bet pilnai isbaigta.....
                                As tau siulau - kai pradedi paisyt, nusipaisyk viska piestuku ir jei ir klaidu taisyk jas ir tik veliau apvedziog tušinuku.... Ir sakau naudok didesnius kontrastus...... gali pakopint pora darbu is kokios mangos ar seip paveiksleliu.... atsirastu sioks toks supratimas kaip paisyt zmogaus kuna kad jis neatrodytu lyg is popieriaus.....
                                Kaip kazkur girdejau gera fraze : Work harder or fail forever...


                                Comment

                                Working...