Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Psichas
    Rimtas forumo narys

    • 2008 04 16
    • 147

    NE! how dare you???!! (visi tik papus pamate raso kad puikus piesinys xDDDD)
    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

    Comment

    • pinokio
      友情

      • 2008 11 16
      • 218

      sketche svarbiausia ne boobs , o veidas o i pazengusiuosius dar nesu pakankamai geras, nes dar spalvint reik gerai ismokt, ir klaidu maziau daryt
      Paskutinis pakeitimas nuo pinokio; 2009-09-18, 16:00.

      Comment

      • Benulis
        Forumo maniakas

        • 2008 10 04
        • 404

        Aciu uz kritka . Pinokio WWWHHHHOOOOHHHHOOOOO BBBOOOOBBBBSSSS!!!! akis padailint padalyt moteriskesnes ir bus ciki piki

        Comment

        • bronzine
          music freak *

          • 2009 04 12
          • 149

          Psich- ka cia vars ant mans??? ;DDD
          ta paps nesvarbs pasaulyj biceks ;DDDD (srr sunks kalbet nes sa draug tap kalb taip ;DDDD)
          if life gives u lemons...
          then make a lemonade ;3

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Pinokio - tobuleji, bet galetum dirbt ir kruopsciau.....
            Anyway, my little work ---->
            :dizzy:


            Comment

            • Psichas
              Rimtas forumo narys

              • 2008 04 16
              • 147

              Bronzine kviest draugus baltais xalatais kad duotu siltesnius marskinukus su ilgesnem rankovytem? xDDDD God damn it nesuprasi net ka parasei nebent pauksciu kalba moki xDDD
              Paskutinis pakeitimas nuo Psichas; 2009-09-18, 18:48.
              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

              Comment

              • bronzine
                music freak *

                • 2009 04 12
                • 149

                Psichai- gal tu pats nesupranti juoku ar ka???
                ko tu cia ant manes varai??? ar as tau blogo kazka padariau??? nuzudziau tavo motina ar ka??? pats pasiziurek kaip pasivadinai o tada spresk ar tau reik devet baltus marskinius gerai??? tokie kaip tu kurie nesupranta tokio kaip mano humoro jausmo pradeda varyt pats pabandyk kalbet kaip dzuku visa diena del lietuviu kalbos paziuresiu kaip tu cia isgyvensi... db tu man susikai nuotaika...
                Horki- uuu... nice piesinis :] tik nesuprantu kam ta ranka nupiesta ant raisciu??? :]
                if life gives u lemons...
                then make a lemonade ;3

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  to zmogaus galva yra ne mano sugalvot... tiesiog kazkada nete radau sita pic ir nzn is kur jis. tai panaudojau ji piesiny,,.... gal kas zino kas cia is tikro?


                  Comment

                  • pinokio
                    友情

                    • 2008 11 16
                    • 218

                    Autorius Horkis
                    Pinokio - tobuleji, bet galetum dirbt ir kruopsciau.....
                    Anyway, my little work ---->
                    :dizzy:
                    grazu nezinau kaip kitiems, bet man tai atrodo kad tau tai jau rimtai reikia i pazengusiuosius varyt man patinka tavo piesiniai

                    Comment

                    • Psichas
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 04 16
                      • 147

                      Autorius bronzine
                      Psichai- gal tu pats nesupranti juoku ar ka???
                      ko tu cia ant manes varai??? ar as tau blogo kazka padariau??? nuzudziau tavo motina ar ka??? pats pasiziurek kaip pasivadinai o tada spresk ar tau reik devet baltus marskinius gerai??? tokie kaip tu kurie nesupranta tokio kaip mano humoro jausmo pradeda varyt pats pabandyk kalbet kaip dzuku visa diena del lietuviu kalbos paziuresiu kaip tu cia isgyvensi... db tu man susikai nuotaika...
                      Horki- uuu... nice piesinis :] tik nesuprantu kam ta ranka nupiesta ant raisciu??? :]
                      as buvau juokauti.. xD as ka sakiau kad man ju nereik? xD tik duok xD perspalvinsiu juodai ir nesiosiu xDDDDD atsipraasau uz savo BRUTAL humoro jausma xD daugiau nesirausiu ant taves xD
                      the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                      Comment

                      • Benulis
                        Forumo maniakas

                        • 2008 10 04
                        • 404

                        Autorius bronzine
                        Psichai- gal tu pats nesupranti juoku ar ka???
                        ko tu cia ant manes varai??? ar as tau blogo kazka padariau??? nuzudziau tavo motina ar ka??? pats pasiziurek kaip pasivadinai o tada spresk ar tau reik devet baltus marskinius gerai??? tokie kaip tu kurie nesupranta tokio kaip mano humoro jausmo pradeda varyt pats pabandyk kalbet kaip dzuku visa diena del lietuviu kalbos paziuresiu kaip tu cia isgyvensi... db tu man susikai nuotaika...
                        Horki- uuu... nice piesinis :] tik nesuprantu kam ta ranka nupiesta ant raisciu??? :]
                        Naimk i galva matyt zmogus nezino kad lietuva sudaro Aukstaiciai, zemaiciai, dzukai ir suvalkieciai :P

                        Comment

                        • Psichas
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 04 16
                          • 147

                          ak taip tikrai... xD dar ir nzn kur gyvenu.. atleiskit man xD as toks neismanelis xD lengviau pasidare visi laimingi? xD galit gryst prie savo reikalu ar dar kazkas nori pasizymet ? pm tam yra
                          the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                          Comment

                          • Sashiri
                            Loner

                            • 2009 09 17
                            • 104

                            Stai mano tokia nsmne
                            http://sashiri.deviantart.com/art/eyes-137440759
                            http://sashiri.deviantart.com/

                            Comment

                            • Horkis
                              Kritikuosiu žiauriai


                              • 2005 12 23
                              • 637

                              OMFG (sorry uz tai)
                              Bet nu damn kam det tokius darbus..... To net nepavadinciau piesiniu..... iš tutorialo nukopint aki manau gali bet kas.......
                              Kai nupaisysi ka nors rimtesnio tada ir idek.....


                              Comment

                              • karolisvis
                                I..Hate..All..off..you.

                                • 2008 05 25
                                • 229

                                Autorius Sashiri
                                Toki darba manau atlikai per kokias 3min...Teisingai Horkis sako nekopijuok akies geriau ka nors rimciau nupiesk.
                                Run, live to fly, fly to live, do or die.
                                Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...