Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Baka
    For Christs Sake

    • 2007 09 11
    • 133

    Na pirmas dalykas kas krito i akis (gomen gomen gomen, bet nu negaliu susilaikyt), chibio galva slyksti, ypac akys. Toks jausmas, kad piesiai piesiai ir jau akims jegu neuzteko. Juk chibis turi but mielas, visur ir visada, o dabar V.V kam dejai tuos zandus? Juk tai labai nebudinga animei, labiau tai cartoonu bruozas.
    Na bet su apatine chibio kuno dalim viskas gerai. tiesa yra keletas perspektyvos klaidu, bet jos tikrai nekrenta i akis.
    Kas del didelio vaikio - viskas velgi butu kaip ir gerai, bet, jeigu marskiniu rankoves turi stori, tai kodel basankiu sniurai neturi? Taipogi tas kryzius atrodo kaip prilipintas manau truputi ji pagal perspektyva pakreikt reiketu, kad vaikinas turio igautu
    O siaip tai esi teisingam kelyj, truputi praktikos ir manau piesi tikrai neblogai

    Comment

    • Crimson
      Naujokas
      • 2009 08 28
      • 7

      Dekui Cia mano pirmas rimtas darbas buvo Kita kart pasistengsiu geresni nupiesti

      Comment

      • Szubskin
        One bad apple cored.
        • 2009 08 01
        • 51

        Na stai, dar vienas, mano nuobodaus laisvalaikio rezultatas.

        Comment

        • bronzine
          music freak *

          • 2009 04 12
          • 149

          be gentle ;DDDD http://music3freak.deviantart.com/ar...inke-135533632
          if life gives u lemons...
          then make a lemonade ;3

          Comment

          • Renata
            Meanie


            • 2008 05 25
            • 715

            brondzine - viršutinė dalis gera, tik kaklo nematau. o kojos prastos. kairioji atrodo tari lūžūs ir šlaunys tokios rachitinės.

            Szubskin - tas pašokęs vaikis gvisai gerai gavos, bet tą tamsų reikėtų kitų rakursu nupiešti kad piešinys logiškai atrodytu... ir kam tas pagalys lapo viduryje ?


            čia mano gražuolis. Nupiešiau jį per pirmajį AJ, kai su Žmogeliuku buvom prie katedros. tai buvo taip seniai... ir aše iki šiol jo negaliu nuspalvinti, neturiu nuotaikos, beto nemoku piešti riedlenčiu
            Spoileris:

            jei šnekėsit apie progresus ir t.t. prašau praignoruokit mane.
            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

            Comment

            • Szubskin
              One bad apple cored.
              • 2009 08 01
              • 51

              Autorius Renata
              brondzine - viršutinė dalis gera, tik kaklo nematau. o kojos prastos. kairioji atrodo tari lūžūs ir šlaunys tokios rachitinės.

              Szubskin - tas pašokęs vaikis gvisai gerai gavos, bet tą tamsų reikėtų kitų rakursu nupiešti kad piešinys logiškai atrodytu... ir kam tas pagalys lapo viduryje ?


              čia mano gražuolis. Nupiešiau jį per pirmajį AJ, kai su Žmogeliuku buvom prie katedros. tai buvo taip seniai... ir aše iki šiol jo negaliu nuspalvinti, neturiu nuotaikos, beto nemoku piešti riedlenčiu
              Spoileris:

              jei šnekėsit apie progresus ir t.t. prašau praignoruokit mane.
              Tas 'pagalys' atseit atskiria paveiksliukus, zinot kaip mangoi buna. Tik jau labai tingejau liniuotes ieskot Thanks.

              Comment

              • Haruhi
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 26
                • 190

                mano piešinėlis:

                laukiu komentarų

                Comment

                • Jin
                  Crazy Weirdo

                  • 2009 02 06
                  • 242

                  Autorius Haruhi
                  mano piešinėlis:

                  laukiu komentarų
                  Kawaii...

                  Comment

                  • dattebayo
                    random fangirl syndrome

                    • 2007 11 18
                    • 207

                    Haruhi,
                    na taip kawaii. Bet. Mergaitė neturi smakro. Jos veidas per daug suspaustas, burna beveik prie pat akių. Dar viena klaida, kurią sunku praleisti pro akis: jos abi kojos auga iš ten pat, lyg ji neturėtų klubų. Kaklas šiek tiek per storas palyginus su rankomis bei kojomis. Pėdos taip pat galėtų būti bent biškutį didesnės, su tokiomis mažytėmis vargu ar ji išvis galėtų pastovėt. Proportions are bitches, I know. Suknelės apačioje būtų smagu matyt daugiau klosčių. Gražiai atrodo mergaitės akys ir kaspinas ant suknelės.

                    Sėkmės.

                    Comment

                    • zhmogeliukas
                      Super mega ultra rašytojas

                      • 2007 03 21
                      • 722

                      Čia kažkas.

                      Kritika visada gerai~
                      http://zhmogeliukas.deviantart.com/a...ke-u-135642519
                      http://zhmogeliukas.deviantart.com/a...girl-135642777
                      nerašysiu jau,jei ką mano komentai yra po pikais~
                      Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2009-09-02, 17:56.

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        Nusipirkau naujus irankius paisymui tai stai ka supeckavojau.... (dam tik pilkos spalvos copikas buvo senas ir jau baiginejos)
                        Spoileris:


                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          Haruhi, kaip matau apkarpytas darbas, tai manau su tokiu daiktu kaip ps ar bet kokia foto redagavimo programa esi susipažinus. Taigi, malonėkit tamsta nueiti arba į brightness/contrast o dar geriau į levels ir patvarkyk apšvietimą :] Tikrai iškart daugiau efekto piešinys gaus.

                          Prie kūno ten nesikabinsiu (tik, kad kojos ir kūnas atrodo kaip atskiro asmens...), bet kibsiu prie drabužių. Suknelė kaip kartoninė, ypač apačia. Kaip pavyzdys gali būti tai, jog kad ir koks kaspinas pas ją ten ant liemens kabėtų, jis paliks raukšlių, deformuos nors kiek. Jeigu tu sijone darai tokią ryškią varnelę, tada malonėk jį nuleist ir padaryt laisvai krintantį, nes "prikrakmolintas" sijonas jokių raukšlių turėt neturi. Na šiaip mielas darbelis, šiaip visas tas rūbų piešimas su laiku ateina ;] Tai kitąkart kitąkart įsidėmėk kaip rūbai ant žmogaus krenta.
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • cutelucario
                            Super rasytoja kritike
                            • 2009 08 21
                            • 23

                            Autorius Haruhi
                            mano piešinėlis:

                            laukiu komentarų
                            Kawaii..

                            Man patiko,tik akis galejai spalvotesnes padaryt
                            ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                            Comment

                            • dattebayo
                              random fangirl syndrome

                              • 2007 11 18
                              • 207

                              Horki,
                              tavo piešinys man tokią nostalgiją sukėlė... Pati anksčiau beveik taip pat piešdavau. Ir šiaip man tas tavo darbas patinka. Nao mean stuff. Kairė ranka per trumpa, o ypač viršutinė jos dalis, alkūnė turėtų būti žemiau. Pirštai 'belekokie', galėjai labiau su jais pasistengt. Labiausiai man užkliūna oranžinis fonas. Jei jau nutarei spalvint flomasteriu, tai brūkšniuok visada ta pačia kryptimi. Kas nors tikrai prikibtų prie itin lieso merginos liemens, bet ne aš, man jis netgi patinka ir suteikia piešiniui savotiškumo (long live the curves). Kiek drąsiau galėjai padirbėti su šešėliais, jie galėtų būti ryškesni ir tamsesni. Gražiai nuspalvinai merginos odą.
                              Overall, tikrai kietc darbas : 3

                              Sėkmės.

                              Comment

                              • Alex Sugar
                                don't worry, be happy ;)

                                • 2009 02 23
                                • 466

                                Autorius Haruhi
                                mano piešinėlis:

                                laukiu komentarų
                                Sitas puikus! Saunuole! Tikrai labai mielai atrodo, grazu
                                Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                                Everything is awesome!

                                Comment

                                Working...