Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bronzine
    music freak *

    • 2009 04 12
    • 149

    Autorius Renata
    Sailor-Moon, kaip chibiam rankytės per ilgos, o dėl kawaii'aus tai nelabai. reikėtų didelių akyčių su blikais, tadu būtų mielesnis piešinukas, o dabar kai visai be vyzdžio tai kaip no-soul or something like what.
    __________________________________________________ ____________________________________

    Spoileris:

    Mano lol'iškas piešinys su jo lol'iška story >___>
    Na vaikinas katik grįžo iš karo mokyklos mano ir jam tėvai pareiškė kad jis privalo vesti šitą mergaitę. Iš ėsmės jis netgi nežino kaip elgtis su mergaitėm ir netgi jų vengia (jis turi 6 seseris, mažiausei 3metukai ir jin visada kėsinaki "apkirpti" jo uodegą XD ) Ir taip - jis jos bijo labiau negu ji jo ... nemuškit manęs, piešinys poros mėnesių senumo, bet tik dabar atsiminiau kad jis voliojosi mano F diske :dizzy:
    lb graziai nupiesiai ;] dar vienas nuostabus Renatos piesinis ;DDDD na tik merginos veidas man nepatinka ;DDDD
    if life gives u lemons...
    then make a lemonade ;3

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Autorius Benulis
      Kaska reikia daryt su rankomis ir veidais :P
      nesupratau >__>
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • dattebayo
        random fangirl syndrome

        • 2007 11 18
        • 207

        Renata,
        Mergina tiesiog miniatiūrinė! Suprantu, kad norėjai ją nupiešti žemą, bet ji atrodo lyg vaikas. Vaikas anoreksikas! Jos ranka pernelyg smulki ir plona palyginus su vaikino. Daryk ką nors su jų žandikauliais, jie negali būti tokie apvalūs. Apie foną. Grindys atrodo kaip siena. Rombai esantys toliau (giliau) turėtų būti smulkesni ir ne tokie ryškūs (PERSPEKTYVA!)
        Spoileris:
        Jei nesugebi su tuo susitvarkyti, fonui rinkis ką nors paprastesnio.

        Sėkmės.

        Comment

        • Benulis
          Forumo maniakas

          • 2008 10 04
          • 404

          Autorius Renata
          nesupratau >__>
          Nejau taip nesuprantamai parasiau... Kaska daryti vadinas daugiau piesti ta dali kad gegiau gautusi ir ash imesiu viena darbeli, kadangi sesuo sudauze fotika teko griebtis tableto http://benulis.deviantart.com/art/GAMBICOUPLE-135065061

          Comment

          • bronzine
            music freak *

            • 2009 04 12
            • 149

            Autorius Benulis
            Nejau taip nesuprantamai parasiau... Kaska daryti vadinas daugiau piesti ta dali kad gegiau gautusi ir ash imesiu viena darbeli, kadangi sesuo sudauze fotika teko griebtis tableto http://benulis.deviantart.com/art/GAMBICOUPLE-135065061
            wow Benuli ;DDD lb grazu ;] tik to vaikino veidas priplotas man atrodo ;DDD ir ranka keista atrodo lyg neturetu pirstu ;DDD neisizeisk bet tokia mano nuomone ;DDD su mergina man viskas gerai ;DDDD
            if life gives u lemons...
            then make a lemonade ;3

            Comment

            • dattebayo
              random fangirl syndrome

              • 2007 11 18
              • 207

              Benuli,
              Patinka man tavo piešinys. Nais stilius, seniai čia matėm ką nors tokio comixoniško. Su mergina viskas 10/10. Na o čiūvelio dešinė ranka kiek per trumpa. Ir dar kojos, jos per liesos palyginus su visu jo kūnu. Give 'em some muscles. Ypač gražiai nuspalvinai jo plaukus. Nesuprantu kokią problemą bronzine randa jo veide, man su juo viskas gerai. Dėl fono galėčiau pasiginčyti, bet čia jau tavo skonio reikalas. Dar šiek tiek praktikos ir savo piešinius tikrai galėsi dėti į pažengusiųjų giją.

              Sėkmės : 3

              Comment

              • Benulis
                Forumo maniakas

                • 2008 10 04
                • 404

                Autorius dattebayo
                Benuli,
                Patinka man tavo piešinys. Nais stilius, seniai čia matėm ką nors tokio comixoniško. Su mergina viskas 10/10. Na o čiūvelio dešinė ranka kiek per trumpa. Ir dar kojos, jos per liesos palyginus su visu jo kūnu. Give 'em some muscles. Ypač gražiai nuspalvinai jo plaukus. Nesuprantu kokią problemą bronzine randa jo veide, man su juo viskas gerai. Dėl fono galėčiau pasiginčyti, bet čia jau tavo skonio reikalas. Dar šiek tiek praktikos ir savo piešinius tikrai galėsi dėti į pažengusiųjų giją.

                Sėkmės : 3
                Fona galiu pakeist, nes kaskaip galvojau jei abu tokie tamsesni gal fona daryt tamsesni, bet padariau sviesesni ,o koki patartum? o kad veidas suplotas tai matyt del nosies DD
                Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2009-08-28, 21:55.

                Comment

                • Sailor-Moon
                  Mėsininkė
                  • 2008 12 07
                  • 23

                  j

                  Va:
                  1)
                  2)
                  3)
                  4)
                  Dont ignore ploxy ^^
                  .................................................. .................................................. ......................

                  Feed Me!

                  Adopted from Valenth

                  Comment

                  • dattebayo
                    random fangirl syndrome

                    • 2007 11 18
                    • 207

                    Autorius Benulis
                    Fona galiu pakeist, nes kaskaip galvojau jei abu tokie tamsesni gal fona daryt tamsesni, bet padariau sviesesni ,o koki patartum? o kad veidas suplotas tai matyt del nosies DD
                    Gerai nusprendei pasirinkęs šviesų foną. Taip atsiranda kontrastas tarp to ką nori pabrėžti ir fono. Siūlyčiau pamiršti visą tą super-smoke background'ą, ir rinktis kažką solidaresnio, tokį kad neužgožtų pačio piešinio. Šiaip aš kažkodėl įsivaizduoju juos dangaus fone ar stovinčius ant daugiaaukščio stogo Tikriausias dėl piešinio temos. Rinkis ką nori, tik ne per daug margo ar ryškaus.
                    Paskutinis pakeitimas nuo dattebayo; 2009-08-28, 22:04.

                    Comment

                    • Sagara
                      Ferrum Aeternum.

                      • 2009 07 20
                      • 78

                      Here comes my favorite character from Naruto, totally ruined by me xD
                      Spoileris:

                      Comment

                      • WailfulDevil
                        Daddy Sparda >:3

                        • 2007 08 20
                        • 73

                        Staigiai greitesnis crap'as. Norejo kuo panasiau uztempt i Hayden Tenno is game Dark Sector "taip zn..jo snukis turi labiau but apsepes, nes cia atrodo kaip nusiskutes XD "

                        http://devilmaycry100.deviantart.com...quot-135098762

                        creepy jausmai aplanke..nors neatrodo kazkas "jausmingo", bet issiliejimo budas toks:

                        http://devilmaycry100.deviantart.com...rise-134581716

                        patarimai? pastebejimai? liekites...
                        P.s. dekinga del praito piesinio pakomentavimo..tikrai atkreipiau demesi ir taisau

                        Comment

                        • ~nyuu
                          Narys

                          • 2009 06 20
                          • 69

                          http://dyi95.deviantart.com/art/candyholiC-135126542
                          dėl kelių, pati žinau, fail.

                          Comment

                          • cutelucario
                            Super rasytoja kritike
                            • 2009 08 21
                            • 23

                            Autorius ~nyuu

                            Man tai atrodo,kad tu piesi labai kawaii piesinius,man patiko..
                            ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                            Comment

                            • dattebayo
                              random fangirl syndrome

                              • 2007 11 18
                              • 207

                              WailfulDevil,
                              tikrai gražūs darbai. Turi savitą stilių. Pirmajame piešinyje beveik neturiu prie ko prisikabinti, nebent prie kiek per plataus veido, bet manau jis ir suteikia piešiniui savitumo, todėl kaip klaidos neskaitau. Ai, tiesa, vaikinuko kairioji akis kiek žvaira, akies obuolys (ar kaip jis ten vadinas) turėtų būti kiek dešiniau. Antrasis piešinys man kažkodėl panašus į Sakimichan darbus. Matau kelis bug'us veide. Smakro forma netaisyklinga, o ir lūpos ne taip išsiviepusios. Nosis turėtų būti šiek tiek žemiau. Puikiai padirbėjai su spalvomis, dangus atrodo nuostabiai.
                              All in all, tavo darbai tikrai verti dėmesio, keep it up :3

                              ~nyuu,
                              keliai dar nėra blogiausias dalykas. Jos smakras per platus ir nuvažiavęs į kairę pusę. Plaštaka per maža ir per siaura, todėl jos pirštai atrodo labai trumpi. Galėtum trupučiuką paryškinti lūpas, ir pridėti šešėlių po antakiais. Vaizdo nesugadintų ir dar kelios drabužių klostės.
                              Pliusas už gražiai nupieštą ir nuspalvintą akį.
                              Sėkmės :3

                              Comment

                              • Crimson
                                Naujokas
                                • 2009 08 28
                                • 7

                                Sveiki! Jau seniai norejau ideti savo darba. Tai va http://katanaboy.deviantart.com/art/...real-135192924

                                Comment

                                Working...