Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • powilas
    Naujokas
    • 2009 04 10
    • 22

    O iskur zinai kad ten padaryti teisingai?

    Comment

    • Szubskin
      One bad apple cored.
      • 2009 08 01
      • 51

      Autorius pinokio
      Sveiki visi,
      Va čia dar vienas mano darbas
      Na raumenys nupiesti tikrai kaip is dbz, ka jau i ka bet i zvinus man tikrai nepanasu.
      O su galva irgi, man atrodo, jog viskas normaliai tik galbut per daug i prieki islindus...

      Comment

      • vrblitz
        ningen..

        • 2008 10 01
        • 223

        Autorius powilas
        O iskur zinai kad ten padaryti teisingai?
        jeigu kimbi prie to, as galiu kibt prie anime akiu, nosies, plauku ir kitko

        Comment

        • Sailor-Moon
          Mėsininkė
          • 2008 12 07
          • 23

          Hai >^.^< Va pora mano keverzoniu:
          1)
          2)
          Lauksiu komentaru ^^
          P.S> Zinau, zinau, pav.2 galva perdidele xD
          Paskutinis pakeitimas nuo Sailor-Moon; 2009-08-28, 14:03.

          Feed Me!

          Adopted from Valenth

          Comment

          • Shary
            woof.

            • 2009 02 26
            • 173

            Autorius Sailor-Moon
            2)
            Lauksiu komentaru ^^
            P.S> Zinau, zinau, pav.2 galva perdidele xD
            Įdomiai atrodo, ypač tas nuphotoshipinimas. Labiausiai į akį krenta kaklas, kuris "magiškai" susijungia su sprandu Pėdos neatitinka kojų padėties, kairys petys, nors ir uždengtas plaukų, nepilnas.
            Btw, tas dragon kairėj mielas .

            Comment

            • pinokio
              友情

              • 2008 11 16
              • 218

              ACIU uz kritika, o del desines rankos ,tai raumenis ismokau piesdamas songokus, tai gal kam nors ir atrodo kaip zvynai, bet as juos taip piesiu. o cia dar vienas piesinys (sketchas):
              Nespalvinau, kad dar galeciau pataisyti ka nors

              Comment

              • Derogatory`
                Loki'd


                • 2007 10 06
                • 350

                Krūtinė atrodo kaip du arbūzai. Darbe, nuo kurio kopijavai, irgi ne kaip atrodo.

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  Vakarykštis popieriaus pagadinimas. Kol kas tik skečo stadijoje, apvesta tušiniu. Mano ausys mielai pasiruošusios priimti kritiką ^.^

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Sagara
                    Ferrum Aeternum.

                    • 2009 07 20
                    • 78

                    Ahm, o aš taip kritikos ir nesusilauksiu?
                    p.s : tai, kad rodo.. jei nematom mano mielas drauge, tai nereiškia, kad nerodo.
                    Va, pasikartosiu dar kartą ...
                    Spoileris:
                    Paskutinis pakeitimas nuo Sagara; 2009-08-28, 17:06.

                    Comment

                    • Baka
                      For Christs Sake

                      • 2007 09 11
                      • 133

                      Man tarkim to tavo paveikslo isvis nerodo, tai ka ten ir komentuot...

                      Comment

                      • dattebayo
                        random fangirl syndrome

                        • 2007 11 18
                        • 207

                        Hellsing_lover,
                        visų pirma, linijos netvarkingos, apvedant tušinuku darbą reikia atlikti labai kruopščiai, tavo darbe taip nėra (kar ir pavyzdžiui toje vietoje, kur merginos kairė ranka laiko virvę, ten linijos susikirsti neturėtų). Paskaitinėk kokį tutorial apie proporcijas. Dešinė plaštaka turėtų būti nupiešta vertikaliau, nes dabar atrodo, kad ji laikosi už oro, o ne už virvės. Merginos pečių išvis nerasta. Krūtinė nėra trikampė, ji turėtų būti žymiai apvalesnė. Pėdos per plonos, ir kairiosios nykštys turėtų būti vidinėje kojos pusėje (nebent jį sumaišiau su mažuoju piršteliu ^-^;; ). Now, galva. Burna nuplaukusi ant žando, nors turėtų būti apatinės veido dalies viduryje. Kitą kartą piešdama plaukus jų neužbrūkšniuok, tai atrodo labai netvarkingai. Užtektų ir kelių atskirų sruogų.

                        Sėkmės : 3

                        Sagara,
                        tavo piešinį kažkas jau tikrai kritikavo. Nelabai išmanau apie tokio tipo darbus, taigi pasakysiu tik tiek. Tavo pieštos merginos (čia mergina, jo? Ha, boobehs) veidui trūksta moteriškumo. Jos veidas panašus į Son Goko. Tas tavo 'vaikiškas spalvinimas' visai pakenčiamas. Trūksta tik šešėlių, jei ji pasilenkusi į priekį, ant jos kaklo turėtų kristi šešėlis. Burna kiek per aukštai, bet jei bandei piešt DBZ stiliumi, tada viskas gerai.

                        Sėkmės.

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1318

                          Autorius dattebayo
                          Hellsing_lover,
                          visų pirma, linijos netvarkingos, apvedant tušinuku darbą reikia atlikti labai kruopščiai, tavo darbe taip nėra (kar ir pavyzdžiui toje vietoje, kur merginos kairė ranka laiko virvę, ten linijos susikirsti neturėtų). Paskaitinėk kokį tutorial apie proporcijas. Dešinė plaštaka turėtų būti nupiešta vertikaliau, nes dabar atrodo, kad ji laikosi už oro, o ne už virvės. Merginos pečių išvis nerasta. Krūtinė nėra trikampė, ji turėtų būti žymiai apvalesnė. Pėdos per plonos, ir kairiosios nykštys turėtų būti vidinėje kojos pusėje (nebent jį sumaišiau su mažuoju piršteliu ^-^;; ). Now, galva. Burna nuplaukusi ant žando, nors turėtų būti apatinės veido dalies viduryje. Kitą kartą piešdama plaukus jų neužbrūkšniuok, tai atrodo labai netvarkingai. Užtektų ir kelių atskirų sruogų.

                          Sėkmės : 3
                          Damn, visad su nykščiais susimaunu Tvarkingas linijas sunkoka daryt dėl prastos kokybės tušinukų. Nesugebu niekaip neužsikertančio nusipirkti... Teks pereiti prie gelinukų ^_^ Na, dėkoju už kritiką ir pastebėjimus, būtinai atkreipsiu dėmesį (nors tos plonesnės pėdos ir patinka dėl jų plonumo nesvietiško )

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          • Sailor-Moon
                            Mėsininkė
                            • 2008 12 07
                            • 23

                            Autorius Shary
                            Įdomiai atrodo, ypač tas nuphotoshipinimas. Labiausiai į akį krenta kaklas, kuris "magiškai" susijungia su sprandu Pėdos neatitinka kojų padėties, kairys petys, nors ir uždengtas plaukų, nepilnas.
                            Btw, tas dragon kairėj mielas .
                            Thx, bet turiu keleta pataisymu:
                            Tj va. Tas petys yra pasuktas ir jo nesimato. Ir nelabai supratau kuo blogas tas kaklas? xD Ir jokio photoshopo che nebuvo Ash tik padidinau kontrastinguma, kad geriau matytusi, nes kj fotkini tai neatrodo taip pat ryskiai kaip nuskenavus... :rolleyes: Kojos tj tikrai ne ten nusuktos xD
                            Bet kokiu atveju aciu uz neignoravima
                            .................................................. .................................................. .....................
                            Che dar vienas xD
                            Tipo Blood & Night elves kidz^^ Kawaii nee?

                            .................................................. .................................................. .....................

                            Feed Me!

                            Adopted from Valenth

                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              Sailor-Moon, kaip chibiam rankytės per ilgos, o dėl kawaii'aus tai nelabai. reikėtų didelių akyčių su blikais, tadu būtų mielesnis piešinukas, o dabar kai visai be vyzdžio tai kaip no-soul or something like what.
                              __________________________________________________ ____________________________________

                              Spoileris:

                              Mano lol'iškas piešinys su jo lol'iška story >___>
                              Na vaikinas katik grįžo iš karo mokyklos mano ir jam tėvai pareiškė kad jis privalo vesti šitą mergaitę. Iš ėsmės jis netgi nežino kaip elgtis su mergaitėm ir netgi jų vengia (jis turi 6 seseris, mažiausei 3metukai ir jin visada kėsinaki "apkirpti" jo uodegą XD ) Ir taip - jis jos bijo labiau negu ji jo ... nemuškit manęs, piešinys poros mėnesių senumo, bet tik dabar atsiminiau kad jis voliojosi mano F diske :dizzy:
                              Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2009-08-28, 20:09. Priežastis: loliškos klaidos... einu miegot
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Benulis
                                Forumo maniakas

                                • 2008 10 04
                                • 404

                                Autorius Renata
                                Sailor-Moon, kaip chibiam rankytės per ilgos, o dėl kawaii'aus tai nelabai. reikėtų didelių akyčių su blikais, tadu būtų mielesnis piešinukas, o dabar kai visai be vyzdžio tai kaip no-soul or something like what.
                                __________________________________________________ ____________________________________

                                Spoileris:

                                Mano lol'iškas piešinys su jo lol'iška story >___>
                                Na vaikinas katik grįžo iš karo mokyklos mano ir jam tėvai pareiškė kad jis privalo vesti šitą mergaitę. Iš ėsmės jis netgi nežino kaip elgtis su mergaitėm ir netgi jų vengia (jis turi 6 seseris, mažiausei 3metukai ir jin visada kėsinaki "apkirpti" jo uodegą XD ) Ir taip - jis jos bijo labiau negu ji jo ... nemuškit manęs, piešinys poros mėnesių senumo, bet tik dabar atsiminiau kad jis voliojosi mano F diske :dizzy:
                                Kaska reikia daryt su rankomis ir veidais :P

                                Comment

                                Working...