Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • winry3
    hahahahaha! niam :DD

    • 2009 02 18
    • 112

    Autorius Szubskin
    Ar as kartais taves pazengusiuose nemaciau? Nejaugi isvare?
    Na mano nuomone ten turetum ir likti.
    Išvarė ją vargšę išvarė .Man asmeniškai darbelis labai patinka,laisvai tau į pažengusius.Bet ten gi savas ratas,naujokus nelabai nori priimti.Protestuok Aš iš piktumo tuoj savo klaviatūrą suvarysiu Neteisybė!!!!
    Not bad...

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Autorius nattychan
      komentuokit , kritikuokit xD butu neblogai jai duotumet naudingus patarimus apie anatomija ir t.t. :3
      Spoileris:

      ^-^
      Šiaip tavo piešinėlis labai geras ;] labai gražus plaukai :] Bet dar reikėtų su spalvinimu padirbėti aka tekstūras nadoti ( šiaip gali manęs ir neplausyti - visai nemoku naudosis PS) ir dar truputį prikibsiu prie kelieno ir blauzdos jie tari ore tirpti pradėją. nu neturiu ko daugiau priduti... vaa. Aše irgi pritariu kad liktum pažengusiuosiuose
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Autorius winry3
        Išvarė ją vargšę išvarė .Man asmeniškai darbelis labai patinka,laisvai tau į pažengusius.Bet ten gi savas ratas,naujokus nelabai nori priimti.Protestuok Aš iš piktumo tuoj savo klaviatūrą suvarysiu Neteisybė!!!!
        Na tas "savas" ratas išreikštas žmonių niekad nedėjusių darbų į pažengusiuosius ir vaidinančius griežtus kritikus. Atsiprašau jei ką įžeidžiu, bet realybė yra būtent tokia...
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • WailfulDevil
          Daddy Sparda >:3

          • 2007 08 20
          • 73

          http://devilmaycry100.deviantart.com...nata-132289713

          patarimu? pastebejimu? kirtikos? negailekit klaviaturos. aciu
          p.s. remake'as is seno crap'o, o kodel gi ne XD

          Comment

          • winry3
            hahahahaha! niam :DD

            • 2009 02 18
            • 112

            Autorius WailfulDevil
            http://devilmaycry100.deviantart.com...nata-132289713

            patarimu? pastebejimu? kirtikos? negailekit klaviaturos. aciu
            p.s. remake'as is seno crap'o, o kodel gi ne XD
            Na,jau vos užmetus akį vienas dalykas kliūna - pamiršai,kad smuikai turi tokį daiktelį kur reik smakrą savo padėt.Ir jei jis čia griežia, tada smakras kaip tik ten turėtų būt ir pasodintas Bet šiaip super.
            Not bad...

            Comment

            • Likimo_Kalvis
              YOSH!!!

              • 2006 08 26
              • 378

              Autorius WailfulDevil
              http://devilmaycry100.deviantart.com...nata-132289713

              patarimu? pastebejimu? kirtikos? negailekit klaviaturos. aciu
              p.s. remake'as is seno crap'o, o kodel gi ne XD
              Baltiniai neturėtų būti tokie išplaukę. Smuikas kreivas, ir tas kuris laiko stygas, toks medinis šviesus, neturėtų būti pasviręs, beje ta S raide ant smuiko buna abėjuose šonuose. Veido linija taipogi turėtų būti tikslesnė. Viskas atrodo kaip per koki fokusavimo filtra, bet ne smuikas, tai atrodo kaip suklijuota. Ir bent jau mano manymu krutinkaulis šiek tiek perdaug į kairę. Veido technika puiki (man atroda žinau ir tutorialą iš kurio mokeis ). Šeip patvarkius smuiką ir baltinius šio darbo vieta turėtų būti ne šioje gijoje.
              Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

              Comment

              • Ayami
                Menas buti savimi.

                • 2009 05 10
                • 123

                Emm, norejau paklausti. O su kokia programa jus tuos savo paveikslelius koreguojate? Photoshop'a? Atleiskit uz neismanyma

                Aaaaaaa!

                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  Visi mes kažkada buvome tokie patys, kaip vadini, neišmanėliai. Tai čia nėra ko "parintis". Šiaip programų yra begalės, bet grynai redagavimui šiaip Photoshopas ir skirtas, bet labai dažnai naudojamas šiaip piešimui xD
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • nattychan
                    Naujokas
                    • 2008 12 01
                    • 13

                    dar vienas :3
                    Spoileris:

                    Comment

                    • dante
                      forumo idiotas
                      • 2009 07 05
                      • 10

                      nattychan ir WailfulDevil darbai turetu buti pazengusiojoj gijoj, ten ir prastesniai daug metosi bet kazkodel jie pazengusiuju gijoj

                      Comment

                      • Anita
                        The watcher..

                        • 2008 03 23
                        • 132

                        Autorius nattychan
                        dar vienas :3
                        Spoileris:

                        vaje, nenormaliai grazhus spalvinimo stilius.. bent asmenishkai man.. tik akys kazhkaip, kaip ish kokio kito konteksto, norisi jas uzhdengt.. bet visa kita tikrai labai grazhu ir taip lengvai zhiurisi.. ypach suknele ir plaukai.. tiesa pirmam pieshiny irgi labai buvo nerealiai grazhiai nuspalvinti.. ir tas pasisekes zhaidimas su atspalviais..

                        Comment

                        • nattychan
                          Naujokas
                          • 2008 12 01
                          • 13

                          Anita taip ir maniau kad kazkas su akim ne taip as paziuresiu O_O gal iseis pataisyti i geresne puse :3

                          Comment

                          • Anita
                            The watcher..

                            • 2008 03 23
                            • 132

                            Autorius nattychan
                            Anita taip ir maniau kad kazkas su akim ne taip as paziuresiu O_O gal iseis pataisyti i geresne puse :3
                            neeee!!!! neskubek taisyt tik.. gi chia mano vienos nuomone gal ash nemoku yvertint.. pazhiurek ka kiti pasakys ir galu gale pati nuspresk visgi ten gerai ar ne tu jug autorius darbo esi..

                            Comment

                            • Likimo_Kalvis
                              YOSH!!!

                              • 2006 08 26
                              • 378

                              Akys tikrai iškrent ir pjaunas. Jeigu fonas būtų irgi panašios spalvos gal tada derėtų. Šeip gal dar plaukus biški pataisyt reiktų, nes kažkaip keistai jie žiūrisi kaip prie anime stiliaus.
                              Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                              Comment

                              • nattychan
                                Naujokas
                                • 2008 12 01
                                • 13

                                kai tik turesiu laiko paziuresiu kaip galesiu pataisyti tas akis O.O"
                                o plaukai taigi visokiu stiliu anime buna , mano spalvinimo stilius toks yra as neisivaizduoju kaip taisyti xD

                                Comment

                                Working...