Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lialia
    GD <3

    • 2010 07 18
    • 383

    Autorius ironmaden
    http://www.imagebam.com/image/a2ed0f133891831
    va dar vienas darbas kuri ne per seniausiai padariau... gal geriau atrodo negu pirmas darbas kuri dariau ... Nu zodziu... sake zmones kad detaliu truksta ir kakta per maza... bet nzn is dvieju zmoniu neina nieko sprest... tai vienu zodziu patarimu gal....
    Žiūriu patinka tau tamsios spalvos xDDD kaip ir man. Nu man kažkodėl pirmas blynas atrodo geresnis negu antras (jeigu čia antras). Burna atrodo pasistūmėjus į priekį, akiniai tie kaip priklijuoti arba padaryti iš plastilino ir tada priklijuoti xDDD Tai reiktų dar padirbėt prie daiktų formų ir dar vat prie tokių šė. Drabužių raukšlės - hmmm irgi reikia darbo dar ir spalvinimas. Šešėliavimas ir kt.

    P.S. Nuotrauką kitaip reik įkelt, nes post'ą ištrins.
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

    Comment

    • ironmaden
      Bad good guy

      • 2010 01 03
      • 102

      Autorius lialia
      P.S. Nuotrauką kitaip reik įkelt, nes post'ą ištrins.
      Bu...bu...but why!!!

      Comment

      • lialia
        GD <3

        • 2010 07 18
        • 383

        Pamišimas dėl j-rock. Blem net piešt pradėjau kai atrandi vis geresnių ir geresnių band'ų tai kas su manim bus? Žodžiu pamišėlė būsiu. Šitas iš neturėjimo ką veikt nupieštas. Galvą dar šiek tiek stengiausi o visa kita liko paprastai nupiešta dėl proporcijų žinau kaip visad nevykusios. Taigi:
        imagebam.com
        P.S. Kritikos labai labai labai reikia nes noriu tobulėt. Kitąsyk gal anime įmesiu nupieštą ką nors xDDD
        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
        Max parašo aukštis 130

        Comment

        • toma
          Šokoladoholikė

          • 2010 03 16
          • 368

          lialia, man atrodo jo akis per arti galvos krasto ir kos truputi per kudos, ir per aukstai prasideda. Nu bet fainas reitulis gavos


          Comment

          • ewlds
            hard to understand
            • 2009 02 14
            • 120

            Autorius ironmaden
            Bu...bu...but why!!!
            dėkit paveikslėlius į imageshack arba imagebam ir kad būtų bent miniatiūra pridėta (skaityti taisykles pirmame poste)
            O kad liečia tavo darbus tai tikrai jie nėra blogi, bet kažko trūksta. Gal tų pačių detalių daugiau kurias minėjai
            ^_^

            Comment

            • lialia
              GD <3

              • 2010 07 18
              • 383

              Autorius Tiuoma
              lialia, man atrodo jo akis per arti galvos krasto ir kos truputi per kudos, ir per aukstai prasideda. Nu bet fainas reitulis gavos
              sunkiausia buvo tas raides durnas padaryt tai isijungiau ju foto su uzrasu ''The GazettE'' ir pradejau siaip sau kopint. Dar dabar turiu nupiesus pora sketch'u bet ryt ikelsiu. Ten jau anime ir dar kazkas... :nugrustikazkursketch'ai:
              http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
              Max parašo aukštis 130

              Comment

              • Varnas
                Ne varnas XD

                • 2008 11 10
                • 109

                Autorius lialia
                P.S. Kritikos labai labai labai reikia nes noriu tobulėt.
                Jeigu norit tobulėti, stenkitės maksimaliai, o ne- veiduką piešti pasistengsiu, o kitka nesigauna taigi eina piššš. Taigi prašau parodyti ką nors išbaigto, nuoširdaus arba kitaip stenkis, dirbk, daugiau stenkis ir dirbk+ netingėk.
                Kaip galima mokytis nespaudžiant iš savęs visko ką galima. Dovanokit bet jeigu tingit, neverkit jog norit patobulėt, nes man jau nelimpa, supraskit kaip norit...xD Nieko įžeisti nenorėjau.

                Comment

                • ironmaden
                  Bad good guy

                  • 2010 01 03
                  • 102

                  Autorius Tiuoma
                  lialia, man atrodo jo akis per arti galvos krasto ir kos truputi per kudos, ir per aukstai prasideda. Nu bet fainas reitulis gavos
                  joa akys per arti krasto... ir cia jau is asmenines patirties... jau jei taip ryskini akis tai ir plaukus ir veido linijas tokias ryskias padaryk... nes dabar kai tos akys tokios ryskios, tai labai matosi ir tai kad jos per arti krasto... rankos seip gerai... tik gal jo per kudos, nes kiek suprantu jis su jacket'u o tai reiskia kad jos turetu but storesnes negu nuogos rankos... o seip piesinys geras megstu Pank arta... o va toki plaukai i prieki man labai patinka... o sakinys "Punks are not dead" is kurio tu turbut isgimdiai ta uzrasa ant maikes irgi patiko ... ir labai uzskaitau tai kad daug detaliu pridejai... tikrai jega nes as detaliu det nemegejas tai uzskaitau tavo sita darba... TAIP

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547

                    Kai kada tenka perpiešti ir senus darbus..
                    Before and After meme.
                    p.s. atleiskite už krūtinę, žinau, kad ji kreiva.: D
                    Spoileris:

                    http://elfuciuke-kira.deviantart.com...meme-209774018

                    Ir Dar vienas iš manų ŠVIEŽESNIŲ darbų -prieš kelias valandas nupiešiau-. Ta mergina dabar man nelab patinka ir aš supratau, kad nemoku 'spalvinti' žmonių. : xx
                    Spoileris:
                    -.connection error


                    Comment

                    • TheNewGuy
                      Narys

                      • 2011 03 22
                      • 63

                      Pabandziau kazka realaus nupiest. Yra daug neuzbaigtu daliu, bet... Labanakt
                      Spoileris:

                      Comment

                      • lialia
                        GD <3

                        • 2010 07 18
                        • 383

                        Autorius Varnas
                        Jeigu norit tobulėti, stenkitės maksimaliai, o ne- veiduką piešti pasistengsiu, o kitka nesigauna taigi eina piššš. Taigi prašau parodyti ką nors išbaigto, nuoširdaus arba kitaip stenkis, dirbk, daugiau stenkis ir dirbk+ netingėk.
                        Kaip galima mokytis nespaudžiant iš savęs visko ką galima. Dovanokit bet jeigu tingit, neverkit jog norit patobulėt, nes man jau nelimpa, supraskit kaip norit...xD Nieko įžeisti nenorėjau.
                        Aš netingiu. Jeigu tu mane suprastum kad nelabai yra laiko ir po kolkas tik tiek tegaliu išspaust. Dabar prieš metinius spaudžia šulioj labai mane ir šiaip visus. Ir be to čia tik menkas fanart'as. Tokio komentaro ir tikėjausi jeigu rimtai. Tave labai gerai suprantu ir niekas čia neįsižeidė (tikiuosi xDD). Ir plius dar daug dirbu prie grafikos todėl dar mokausi ir iš tų menkų sketch'ų kuriuos visi baigia išdėt xDDD Ir stengiuosi visą laiką prie kompo praleist žiūrėdama tutorials ir dar visokius tokius video ir pic'us (gerai gerai kartais ir tiesiog žiopsau į Gaze xDDD)
                        ironmaden - arigatou gozaimasu už kritiką. Su veidu tik dirbt ir dirbt man dar reikia ir taip išėjo kad šitas švarkas jam labai per didelis xDDD
                        *Cere-chan~ - antram spoilery tas piešinys man labiausiai patinka...
                        Dar savo pora piešinių įkelsiu irgi sketch'ai ir netgi ANIME. -.-
                        Spoileris:
                        imagebam.comimagebam.comimagebam.com
                        P.S. Bet kaip sumečiau ir viskas. Taigi stenkitės nekreipt dėmesio ir tingėjau ryškint bišky tai ir palikau taip paprastai xDDD
                        Paskutinis pakeitimas nuo lialia; 2011-05-27, 16:40.
                        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                        Max parašo aukštis 130

                        Comment

                        • toma
                          Šokoladoholikė

                          • 2010 03 16
                          • 368

                          As vel cia Mano fail bandymas padaryt kazka realistiskesnio Visada bele kaip uztamsinu Jauciu ir klaidu kruvos Cia Sakura-chan is Naruto


                          Comment

                          • denix2
                            Visa valdžia vaizduotei!

                            • 2008 04 19
                            • 350

                            Darbai iš ciklo " Improvizacijos"
                            Spoileris:

                            Taip jie kartu žiūrisi...
                            Spoileris:

                            Darbai sukurti paprasčiausio impulso pagalba, net nesusimąstant todėl ir suteiktas pavadinimas " improvizacijos"
                            “I reject your reality and substitute it for my own.”
                            www.facebook.com/DenisO.art.

                            Comment

                            • Maistas
                              God of NOthing

                              • 2010 11 04
                              • 44

                              Naujausias darbelis ^^ ech.. reiktu pradet juos skenuot...butu bent kokybe geresne...

                              Spoileris:

                              Comment

                              • ironmaden
                                Bad good guy

                                • 2010 01 03
                                • 102

                                Autorius Maistas
                                Naujausias darbelis ^^ ech.. reiktu pradet juos skenuot...butu bent kokybe geresne...

                                Spoileris:
                                na skenuojant ar ne kokybe pakankamai gera kad pamatytai detales...o ju cia yra, ir gan nemazai... grazus piesinys, seip priekabiu neturiu... labai gerai padariai patinka fonas man... toks nzn purvinas, ar kas cia... be to patiko tai kad seip visas piesinys juodas baltas o akis zalia...

                                Comment

                                Working...