Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    Mokausi skechinti su copikais...
    Spoileris:


    Comment

    • lialia
      GD <3

      • 2010 07 18
      • 383

      Autorius Horkis
      Mokausi skechinti su copikais...
      Spoileris:
      Gražu
      tik galėjai ta mašiną aukštai dešinėj pasketchint

      (nu bendrai gal ir nereikia nes pagrinde tas ''traktorius'' jeigu jį taip galima pavadinti ;DDDDD)
      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
      Max parašo aukštis 130

      Comment

      • Benulis
        Forumo maniakas

        • 2008 10 04
        • 404

        Autorius Horkis
        Mokausi skechinti su copikais...
        Spoileris:
        Tas priekinis ratas truputi krenta i akis atrodo biski netaip pakrypes kaip turetu, bet siaip piesinukas fainas :]

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius Horkis
          Mokausi skechinti su copikais...
          Spoileris:
          Kaip skechas visai neblogai žiūrisi, pakankamai simetriškas traktoriukas, naudoti tie keli atspalviai kaip ir langų atspindžiai pagyvina bendrą vaizdą. Priekinis ratas, kaip sakė Benulis, tikrai kažkoks kreivokas, bet gal traktoriukas suka ir toks vaizdas susidaro? Kai pagalvoju, priekinė kabinos dalis trumpa atrodo, o gale per daug vietos, bet čia aišku nuo modelio priklauso... tas gale esantis nespalvotas mašiniukas žiauriai gerai dera

          Comment

          • Kiyo.
            Naujokas

            • 2009 09 05
            • 24


            Spoileris:

            Comment

            • Benulis
              Forumo maniakas

              • 2008 10 04
              • 404

              Autorius Kiyo.

              Spoileris:
              Sparniukai perzemai. (pagal standart angelus)

              Comment

              • Cere
                !אני כאן כדי הסלע הזה-


                • 2009 01 12
                • 547


                Įkelsiu kažką, kad suprastumėte, kad nepadvėsau. Tiesiog paskutiniu metu dirbu prie Halloween tematikos darbo.
                -.connection error


                Comment

                • witkus
                  Take it easy


                  • 2009 11 21
                  • 261

                  Autorius Kiyo.

                  Spoileris:
                  Laabai grąžus angeliukas, labai gražūs veido bružai, o dėl sparniuku tai ne taip jie jau ir žemai. Tikrai nekliūna man tai, nors dešinį sparnelį truputuką kilstelt reikėtų, bet visa kita puiku. Užbaik ir galėsi drąsiai i pažengusiuosius kelt...

                  Comment

                  • Benulis
                    Forumo maniakas

                    • 2008 10 04
                    • 404

                    Autorius *Cere-chan~

                    Įkelsiu kažką, kad suprastumėte, kad nepadvėsau. Tiesiog paskutiniu metu dirbu prie Halloween tematikos darbo.
                    Tavo "paneles" snukis tikriausiai atsikises koki gera pusmetri i prieki kad plaukai kurie permesti i prieki tiesiog kabo ore o ne siaip ant kurines uzkrite. Pagal viena aki kuria nupiesiai aiskiai matyti jog nosis prasideda zymiai perzemai, kur tu matei kad nosis prasidetu ten kur yra akies vidurys... Veidas taip nelygiai nupiestas (apibrauktas) kad atrodo jog jis butu su randais ant jo. Kur jos rankso dingo, nieks nenupiesia rankoves vienos, beranke cia kokia nebent. Gerai lupas apsikandziujusi, "lygiau" neisejo? pamegink piest su ranka ne koja gal pavyks. Anatomiskai butu neblogai jei ne raktikauliai kuriu pakrypimo kampas skiriasi. Viska paemus butu neblogai taciau perdaug matyt skubi ir viskas labai nelygiai gaunas, todel reiktu daugiau kantrybes.

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      Autorius Benulis
                      Tavo "paneles" snukis tikriausiai atsikises koki gera pusmetri i prieki kad plaukai kurie permesti i prieki tiesiog kabo ore o ne siaip ant kurines uzkrite. Pagal viena aki kuria nupiesiai aiskiai matyti jog nosis prasideda zymiai perzemai, kur tu matei kad nosis prasidetu ten kur yra akies vidurys... Veidas taip nelygiai nupiestas (apibrauktas) kad atrodo jog jis butu su randais ant jo. Kur jos rankso dingo, nieks nenupiesia rankoves vienos, beranke cia kokia nebent. Gerai lupas apsikandziujusi, "lygiau" neisejo? pamegink piest su ranka ne koja gal pavyks. Anatomiskai butu neblogai jei ne raktikauliai kuriu pakrypimo kampas skiriasi. Viska paemus butu neblogai taciau perdaug matyt skubi ir viskas labai nelygiai gaunas, todel reiktu daugiau kantrybes.
                      Pagaliau parodei man ką reiškia kritika, blondine.
                      Jei supranti kas yra 'vaiduokliai', tai jie nors trečią akį gali turėt vietoj burnos. Nosis man vietoj, gal tiesiog nepastebi, kad jos galva yra palenkta į šoną?

                      Be rankų ir vaiduoklės būna, ne tik berankės.

                      Aš irgi norėjau tau pasiūlyti piešt ranka, bet per daug nemadagu. Užtat matau tau tikrai mandagumo stygius

                      Tai WOW, aš skubėjau dėl tavęs brangusis, + kur tu matei normalius darbus 640 x 480 dydžio? Jei pieščiau normalų darbą, ne sketch'ą, imčiau tikrai didesnį piešimo plotą.

                      Vis dar patinka mažas mergaites erzinti?
                      -.connection error


                      Comment

                      • lialia
                        GD <3

                        • 2010 07 18
                        • 383

                        Autorius Kiyo.

                        Spoileris:
                        gražu. man visada patiko angelai

                        P.S.dėl sparnų pritariu jie tikrai ne pagal standartą.
                        P.S.akis su PS darei?
                        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                        Max parašo aukštis 130

                        Comment

                        • witkus
                          Take it easy


                          • 2009 11 21
                          • 261

                          Autorius Benulis
                          Tavo "paneles" snukis tikriausiai atsikises koki gera pusmetri i prieki kad plaukai kurie permesti i prieki tiesiog kabo ore o ne siaip ant kurines uzkrite. Pagal viena aki kuria nupiesiai aiskiai matyti jog nosis prasideda zymiai perzemai, kur tu matei kad nosis prasidetu ten kur yra akies vidurys... Veidas taip nelygiai nupiestas (apibrauktas) kad atrodo jog jis butu su randais ant jo. Kur jos rankso dingo, nieks nenupiesia rankoves vienos, beranke cia kokia nebent. Gerai lupas apsikandziujusi, "lygiau" neisejo? pamegink piest su ranka ne koja gal pavyks. Anatomiskai butu neblogai jei ne raktikauliai kuriu pakrypimo kampas skiriasi. Viska paemus butu neblogai taciau perdaug matyt skubi ir viskas labai nelygiai gaunas, todel reiktu daugiau kantrybes.
                          Bet tu ir stumi ant žmonių... neskau, kad kritika blogai, be jos žmogus negalėtu tobulėt, bet čia ne kritika, o totalus "stumimas", žmogus įkelia piešinį, o čia prasideda: " piešk su rankom o ne su kojom, paneles snukis..." nu kas taip rąšo, bent truputį gerbk kitus. Jei kritikuoji ir dėstai kas negerai piešinyje, daryk tai etiškiau...

                          Comment

                          • Kiyo.
                            Naujokas

                            • 2009 09 05
                            • 24

                            Autorius lialia
                            P.S.akis su PS darei?
                            Čia viską piešiau su PS.

                            Comment

                            • Nanami
                              PONPONPON~

                              • 2010 06 12
                              • 118

                              Autorius Renata
                              Spoileris:



                              Labai įdomus piešinukas, būtų gan neblogas, bet labai krenta į akis kojos o.o Suprantu, kad viena yra sulenkta truputį, bet ji gerokai per trumpa net ir tuo atveju, jei ji sulenkta (bent jau man taip atrodo). Be to kairė ranka turi tik 4(?) pirštus. Ar vienas ten kažkur dar slepiasi?

                              P.S. Labai patiko akys

                              Comment

                              • Benulis
                                Forumo maniakas

                                • 2008 10 04
                                • 404

                                Autorius *Cere-chan~
                                Pagaliau parodei man ką reiškia kritika, blondine.
                                Jei supranti kas yra 'vaiduokliai', tai jie nors trečią akį gali turėt vietoj burnos. Nosis man vietoj, gal tiesiog nepastebi, kad jos galva yra palenkta į šoną?

                                Be rankų ir vaiduoklės būna, ne tik berankės.

                                Aš irgi norėjau tau pasiūlyti piešt ranka, bet per daug nemadagu. Užtat matau tau tikrai mandagumo stygius

                                Tai WOW, aš skubėjau dėl tavęs brangusis, + kur tu matei normalius darbus 640 x 480 dydžio? Jei pieščiau normalų darbą, ne sketch'ą, imčiau tikrai didesnį piešimo plotą.

                                Vis dar patinka mažas mergaites erzinti?
                                Blondinas ne blondians ne tavo reikalas "mergaite" ;] Tu savo interpretaciju nekurk, ;] Na dw atsiusk 3 skirtingus vaiduokliu pavyzdzius kuriuose butu jie be ranku ir ne siaip kad jo uzdenktos, bet kad ju isvis nera.. Piesiu ash ranka jau senai, pabandyk ale tikrai patogiau nei su koja ;] O man gilei pom kokio formato piesinius tu piesi, ne mano reikalas, ash ziuriu i kokybe ir man maziausiai rupi koki tu lapa pasirinkai o kokio ne. "Maza mergaite" ;DDDDDDDDDDDD matos kad kritikos nemoki priimt ;] na bent sitas darbas daug daug daug geresnis uz preita melyna istiskusi blyna ant sienos;] sekmes tolimesniuose darbuose ;]]]

                                Vitkau: Nefloodink, rasyk i pm ;]
                                . Beto jei zmogui pasakai kritika ir jis nemoka jos priimti tai daeina iki "stumimo" kai tiesiog reikia ipirst ja.Parasai zmogui i Pm klaidas kurias pamatei, o jis tau sako jog ju nera, tada prieini prie grieztesnio paaiskinimo, kuri tikrai perskaitys, vien del to kad jame viskas parasyta daug griesciau negu anksciau parasei. Gal truputi persistengiau, bet dabar tikrai zinau jog perskaite ir tikekimes paeme i galva ;DDDDDDDDDDDD

                                O tai jog manote kad stumiu ar dar kaska panasau, tai zinokit man maziausiai rupi ;]
                                Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2010-10-29, 17:50.

                                Comment

                                Working...