Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lota :D
    Love and Peace~!

    • 2010 02 17
    • 239

    Autorius Renata
    Dekko13 ;] tikrai seniai nematyta~ mergaitė graži, tik jos viršutinė lūpa man snapelį primena O-o


    Mėginau evil drakoną nupaišyti. Nesigavo.
    Spoileris:

    o čia Vincė <3 mano mėgiamiauses FF veikėjas išmokau tik snukutį piešti, o jo apranga man vis dar per sudėtinga :]
    Spoileris:


    P.S. pamiršau taškelius at drakono nuspalvoti ToT
    Jau kaip man tas drakonas patinka Atrodo happy-happy (nors ne tokio efekto norėjai) nuotaiką pataisė Šiaip visas jis nupieštas tikrai puikiai, tačiau geltona + žydra + rausva = not evil O Vincės svarbiausia manau būtų veido formą patasyti.

    Comment

    • Auste
      =^.^=

      • 2008 12 03
      • 98

      neturejau ka veikti ^.^
      Spoileris:

      Comment

      • Ausra
        ♥ Lantislt mergina! ♥

        • 2010 02 10
        • 272

        Mano naujausia keverzone
        Spoileris:
        Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

        Comment

        • Algirdyz
          Narys


          • 2009 12 28
          • 46

          Autorius Ausra
          Mano naujausia keverzone
          Spoileris:
          Kaip glazu....

          Norėčiau ir aš mokėti taip piešt

          Tik pačios idėjos nelabai supratau. Atseit visi burbuluose ten?

          Comment

          • Ausra
            ♥ Lantislt mergina! ♥

            • 2010 02 10
            • 272

            Autorius Algirdyz
            Tik pačios idėjos nelabai supratau. Atseit visi burbuluose ten?
            Cia nupiesiau krikstolinius rutulius, kurie rodo bet kokio gyvo padaro gyvenima, kancias, laime ir likimus, nors ir kokiame visatos kampelyje jie butu tu krikstoliniu rutuliu savininke ( kurios nera siame piesinyje ) gali stebeti juos ir kontruoliuoti ju gyvenima jiems net nezinant...
            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

            Comment

            • Algirdyz
              Narys


              • 2009 12 28
              • 46

              Autorius Ausra
              Cia nupiesiau krikstolinius rutulius, kurie rodo bet kokio gyvo padaro gyvenima, kancias, laime ir likimus, nors ir kokiame visatos kampelyje jie butu tu krikstoliniu rutuliu savininke ( kurios nera siame piesinyje ) gali stebeti juos ir kontruoliuoti ju gyvenima jiems net nezinant...
              Įdomiai. Nors aš ir nepritariu tokiai ideologijai

              Comment

              • Ausra
                ♥ Lantislt mergina! ♥

                • 2010 02 10
                • 272

                Autorius Algirdyz
                Įdomiai. Nors aš ir nepritariu tokiai ideologijai
                Kodel?
                Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                Comment

                • Algirdyz
                  Narys


                  • 2009 12 28
                  • 46

                  Autorius Ausra
                  Kodel?
                  Mano nuomone kiekvienas žmogus yra savo likimo kalvis ir gyvenimas priklauso tik nuo pačio. Žinoma yra aplinkybių poveikis ir įtaka, tačiau jeigu žmogus tikrai nori ką nors padaryti, kuo nors tapti, ar ką nors pasiekti (proto ribose), jam tai padaryti pavyks nepriklausomai nuo aplinkybių. Na nebent tu turėjai omeny, kad būtent žmogaus pasirinkimą įtakoja kažkas metafiziško :P. Tokiu atveju gal... Apie tai dar nemąsčiau

                  Comment

                  • Ausra
                    ♥ Lantislt mergina! ♥

                    • 2010 02 10
                    • 272

                    Autorius Algirdyz
                    Mano nuomone kiekvienas žmogus yra savo likimo kalvis ir gyvenimas priklauso tik nuo pačio. Žinoma yra aplinkybių poveikis ir įtaka, tačiau jeigu žmogus tikrai nori ką nors padaryti, kuo nors tapti, ar ką nors pasiekti (proto ribose), jam tai padaryti pavyks nepriklausomai nuo aplinkybių. Na nebent tu turėjai omeny, kad būtent žmogaus pasirinkimą įtakoja kažkas metafiziško :P. Tokiu atveju gal... Apie tai dar nemąsčiau
                    Sutinku, kad kiekvieno gyvenimas priklauso nuo jo pacio, bet kada susituoksi, kiek vaiku turesi, traumos, apsgimimas... jau dalis sito yra nusprestas ne tavo noru, ir cia nieko nepakeisi jei tau nebus leista to pakeisti nors ir kiek stengsies , bet jei tau bus leista tai pakeisti tai viskas priklausis nuo tavoi pastangu! As manau 25% tavo gyvenimo itakoja, tai kas nuspresta tau dar net negimus dar 25% kitu zmoniu itaka, o 50% tavo pastangos.
                    Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                    Comment

                    • Algirdyz
                      Narys


                      • 2009 12 28
                      • 46

                      Autorius Ausra
                      Sutinku, kad kiekvieno gyvenimas priklauso nuo jo pacio, bet kada susituoksi, kiek vaiku turesi, traumos, apsgimimas... jau dalis sito yra nusprestas ne tavo noru, ir cia nieko nepakeisi jei tau nebus leista to pakeisti nors ir kiek stengsies , bet jei tau bus leista tai pakeisti tai viskas priklausis nuo tavoi pastangu! As manau 25% tavo gyvenimo itakoja, tai kas nuspresta tau dar net negimus dar 25% kitu zmoniu itaka, o 50% tavo pastangos.
                      Iš pradžių tai visai ne taip supratau tavo mintį tame darbe ir tavo pirmame komentare, bet su šituo tai sutinku

                      Comment

                      • Lota :D
                        Love and Peace~!

                        • 2010 02 17
                        • 239

                        Šiandien ir aš kai ką nukeverzojau, štai mano 'grožiai'



                        Man asmeniškai labiau patinka antroji, bet darbai, kaip matot, nelabai kūribingi, nes kūrybos procesas sustojo... Teks kokio įkvėpimo ieškot

                        Comment

                        • Ausra
                          ♥ Lantislt mergina! ♥

                          • 2010 02 10
                          • 272

                          Autorius Lota :D
                          Šiandien ir aš kai ką nukeverzojau, štai mano 'grožiai'



                          Man asmeniškai labiau patinka antroji, bet darbai, kaip matot, nelabai kūribingi, nes kūrybos procesas sustojo... Teks kokio įkvėpimo ieškot
                          Man abu tavo 'grožiai' patiko:
                          (Pirmas) Labai grazus veidas (ypatingai akys) ir drabuziai neeiliniai
                          (Antras) Jos zvilgsnis toks viliojantis ir pasitikintis savimi manau reiketu ryskiau nuspalvinti!
                          Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                          Comment

                          • fasian
                            Tas kur daug kalba.


                            • 2009 01 28
                            • 586

                            Autorius Lota :D
                            Šiandien ir aš kai ką nukeverzojau, štai mano 'grožiai'



                            Man asmeniškai labiau patinka antroji, bet darbai, kaip matot, nelabai kūribingi, nes kūrybos procesas sustojo... Teks kokio įkvėpimo ieškot
                            yup zvilgsniai tai tikrai grazus
                            bet rankos .... pirmame piesinyje desine ranka ir antrame laaabai didele kaip voro ;S bent jau man pasirode taip bet bendras vaizdas grazus
                            Ech tie seni laikai ..

                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              Autorius Lota :D
                              Šiandien ir aš kai ką nukeverzojau, štai mano 'grožiai'

                              Man asmeniškai labiau patinka antroji, bet darbai, kaip matot, nelabai kūribingi, nes kūrybos procesas sustojo... Teks kokio įkvėpimo ieškot
                              Kaip paprastai pražioje duosiu velnių:
                              1) mergina super liekna, manekenės svajonių liemuo ir kojos, bet realiai jei reiktų pavalgyt, viena akis aukščiau už kitą, krūtinė per žemai, o kaklas per trumpas, nėra šėšėlių
                              2) viena akis kiek aukščiau už kitą, delnas per ilgas, abu piešiniai galėjo būti ryškiau nupiešti, mažiau blur efekto, bet šiaip jis tikrai tinka

                              Kas gerai:
                              1) drabužiai tikrai gražūs, plaukai anime stiliuje gražiai plėvesuoja, nors kojos plonos, bet tikrai dailios, batai ir, yra fonas
                              2) tikroviškas piešinys, gal kas pozavo (?) veidas labai gražus, puikiai nupieštas žvilgsnis, plaukai, yra šėšėlių

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Spėkit iš ko aše pasiskolinau idėją :] yra 2 variantai~

                                Spoileris:

                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...