Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Psichas
    Rimtas forumo narys

    • 2008 04 16
    • 147

    good for you xDD nepastebejau x)
    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

    Comment

    • Horkis
      Kritikuosiu žiauriai


      • 2005 12 23
      • 637

      galiu pasakyt kad is gyrimu jokios naudos nebuna....... kol dar tik pradeda paisyt tai reik kritikuot ir mokyti....
      Manau kad kunas Psichui tik todel patiko kad ten yra BooBs.... nes seip jis visai neteisingas...


      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Gyrimu naudos dar ir kiek būna, taip tu pakeli žmogaus savimonę, jis įgauna pasitikėjimo savimi ir jėgų judėti toliau. Aš nekalbu apie visišką liaupsinimą (kuris pakelia ego ir ne tobulina žmogų o jam duoda ženklą jog jis perfect ir viskas pas jį chiki), bet prie kritikos visada malonu gauti mielų žodelių, iškart pozityviai nusiteiki, kam tas sausumas?
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Psichas
          Rimtas forumo narys

          • 2008 04 16
          • 147

          turiu nesutikt, Horki. jei vien kritikuosi dings noras zmogui paisyti. ir netik tdl kad boob gerai ten atrodo (rasau vienaskaita nes tik vienas matosi). apskritai kunas kaip atrodo ten man patiko
          the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Man nedingo..... Va ka daro pora menesiu geros kritikos (vare ant manes kaip reikiant bet pagaliau pavyko nupiest ta skudura)....
            P.S. idedu tik todel kad nebutu per daug floodo....
            Varykit geriau piest cia nediskutave...


            Comment

            • hoshii
              Narys

              • 2008 10 28
              • 33

              Dar viena teplionė keverzonęė nuo manęs, laukiu jūsų kritikos.


              Bent man tas "skuduras", kaip jūs jį pavadinote gražiai atrodo. Bevaik kaip tikras (n_n)

              Comment

              • cutelucario
                Super rasytoja kritike
                • 2009 08 21
                • 23

                Autorius hoshii
                Dar viena teplionė keverzonęė nuo manęs, laukiu jūsų kritikos.

                Jos rankos nykstys yra ne vietoj,kojos susipynisios,atrodo ji tuoj pargrius.Sparnai man patiko,tik dar kreivos akys,per ilga nosis,kazkokia netaisyklinga burna.Ir del plauku as galeciau dar prideti,bet manau,jog tai tiesiog tavo stilius

                Sekmes piesiant!
                ten aukščiau^mano kukli ir protinga nuomonė

                Comment

                • donatass
                  Narys
                  • 2009 08 28
                  • 78

                  Autorius hoshii
                  Dar viena teplionė keverzonęė nuo manęs, laukiu jūsų kritikos.


                  Bent man tas "skuduras", kaip jūs jį pavadinote gražiai atrodo. Bevaik kaip tikras (n_n)
                  Darbas geras bet yra dar kur tobulet biskuti.Bet paemus visuma tikrai labai grazu tikiuos ir as kadanors taip moket.

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    Hmm pagaliau kazkokios permainos matosi....
                    Bet nieko negaliu pasakyt daugiau, NES fotke damn per maza.....
                    By the way... hoshii as nesu daugiskaita XD


                    Comment

                    • hoshii
                      Narys

                      • 2008 10 28
                      • 33

                      Horki, ten buvo mandagi forma ne daugiskaita (n_n)

                      cutelucario, kojos taip maždaug turi būti, nes ji ne ant žemės syovi, o ta prasme skrenda.na, ten reik suprasti. Rankų piešti nelabai mokų, bet gal kada nors pavyks viskas.
                      Stengsiuosi savo klaidas taisyti.

                      donatass, džiugu, kad patiko.
                      yra ir geriau piešiančių.

                      skanuotas piešinys ir truputi apkarpiau, na ir šiaip ant pusės lapo nupiešiau.

                      Arigato Jums už komentarus ir kritiką. (^-^)

                      Comment

                      • Renata
                        Meanie


                        • 2008 05 25
                        • 715

                        Piešiau vieną Azonietę tikiuosi ji manęs neužmuš už labai "ilgą" suknelę


                        Spoileris:
                        Na su ranka kuri laiko iš apačios koja susimoviau >___> dar man kojos kotai nepatinka
                        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                        Comment

                        • WataRyuu
                          Narys
                          • 2009 09 12
                          • 32

                          Autorius hoshii
                          Dar viena teplionė keverzonęė nuo manęs, laukiu jūsų kritikos.


                          Bent man tas "skuduras", kaip jūs jį pavadinote gražiai atrodo. Bevaik kaip tikras (n_n)
                          Man tai gražu. Aišku, klaidų kaip ir visur yra, bet man patinka.

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            ... Omfg uz ka tu taip baudi ta Azonietę....
                            Atrodo lyg ji turetu 2 dešines kojas...
                            Vis dar nesusitvarkai su galvos piesimu o ir tie pirstai atrodo gan ziauriai...
                            Plius negailek piestuku, paspausk juos kad kontrastas atsirastu tarp detaliu....
                            Kiek pastebejau tavo darbai mazai kuo pasikeite nuo tada kai pradejai cia det piesinius....
                            Oh come on... kur progresas????


                            Comment

                            • bronzine
                              music freak *

                              • 2009 04 12
                              • 149

                              Hoshii- tu nukopijavai sita piesini http://img101.imageshack.us/i/animew...s11417376.jpg/
                              Renata - ehh... na ka galiu pasakyt??? akys yra kazkokios isokusios, kojos per ilgos man, rankos plonos, ranku pirstai kazkokie netokie, delnas priplotas atrodo kad jis turi but kartu ;DDD, koju sulenkimas na nezinau kaip pasakyt bet ten nenaturalus tai tiek ;DDD
                              if life gives u lemons...
                              then make a lemonade ;3

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Matyt, teks perpiešti, kol draugė nepamatė... na progresas... aše lėtas T___T *pasijama pieštuką ir popieriu*
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...