Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    Minna, kritikos prašyčiau~
    m ( _ _ ) m
    Ypač kabinkitės prie anatomijos, nes tikrai yra prie ko~

    Spoileris:

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Derogatory`
      Loki'd


      • 2007 10 06
      • 350

      Na, šiaip dailiai nuspalvintas darbelis. :]
      Man ypač išsidraikę plaukai patinka. ^^
      Kritika... Amm, manau, kad ant kelnių/sijono reikėtų daugiau raukšlių, nelabai realiai atrodo, nesijaučia forma. Dėl anatomijos: kaklas, manau, per ilgas, burnytė šiek tiek kreiva ir kairėje ekrano pusėje esanti akis per daug nutolusi nuo nosies.

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        Džiro sese. Trumpa kritika:
        Kaklas per ilgas, kūnas per trumpas, nosis turėtų būti pakelta lyginant su akių horizontale, raumens daugiau galėtų būti lyginant koks dilbis stambus. Toliau kompozicija - labai dažnai tenka kartotis dėl vis to paties, kad šitaip nukirstos kojos yra negraži klaida, o čia vos ne per kelius dar ir galva beveik siekia lubas.
        Pagyrimai - kaip visada spalvos. Kopikai atsipirko žiūriu.
        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2009-03-25, 00:02.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          Ragas ne vietoj >.<
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • RP_41
            Ekstravertas

            • 2007 07 23
            • 78

            Prieš kokias tris dienas pieštas ir nepilnai užbaigtas mano darbas.
            Paskutinis pakeitimas nuo RP_41; 2009-03-25, 15:34.
            Coffee-man~

            Comment

            • Nakviša
              DragonFly

              • 2008 09 03
              • 180

              Džiro Sese> na jeigu taip jau nori, kad kabintumėmės prie anatomijos, tai aš tą ir padarysiu Ok, Galva... Ragas, mano nuomone, turėtų būti žemiau (bet kadangi žmonės ragų neturi, tai tu pati gali sugalvoti kur jį "užauginti" ) Akys šiek tiek kreivokos. Dešinė akis ( ta kur yra žemiau) norėtųsi kad būtų vos vos aukščiau, lyginant su pačio veido kryptimi. Nosis truputį per žemai, bet čia jau daugiau stiliaus reikalas, tai galima palikti ir ten, o va burna, manau, geriau žiūrėtųsi jei būtų pakreipta priešinga puse, nes dabar šiek tiek pjaunasi su veido kryptimi. Toliau kaklas... kaip jau kiti sakė, jis tikrai yra per ilgas. Petį reiktų kelti. Va šitas raumuo (nežinau kaip šitas raumuo vadinasi Lietuviškai :/) turėtų būti stambesnis ir ilgesnis lyginant su visa ranka. O dilbį reiktų sumažinti. Pirštai nupiešti neblogai, tik man kliūna ta linija, kuri nueina į rodomąjį pirštą (aaa, ir vėl nežinau kaip pavadint ) ją reiktų šiek tiek nuleisti, nes dabar virš rodomojo piršto susidaro kažkoks įtartinas guziukas.Toliau... Krūtinę, manau, reiktų vos vos nuleisti ir šiek tiek pastambinti. Ir gal nepakenktų šiek tiek daugiau užpakalio

              Kas dar krenta į akį... Plaukai. Galvos srityje viskas tvarkoj, bet žemiau tai šiek tiek nelogiškai atrodo. Norėtųsi, kad jie eitų labiau aplink berniuką, nes kažkaip keistai nuo pečių jie pasisuka ir "prilimpa" prie tariamos sienos Ai, ir dar... Manau, geriau piešinys žiūrėtųsi, jei matytųsi ir kairė ranka. Pvz būtų kaip nors pakelta...Natūraliau atrodytų. Nes dabar jos tikrai trūksta, nebent jis įnirtingai tą ranką prispaudęs prie šono (arba išvis jos neturi)

              O man patiko jo rūbas (kad ir kaip jį pavadinti ) ir, mano nuomone, raukšlių jam tik netrūksta. Tai suteikia medžiagai tokio "kietumo"
              Spalvos, kaip ir kiti sakė, tikrai labai gražiai žiūrisi.
              All in all, darbas geras. Norėtųsi matyti daugiau Džiro Sesės darbų


              RP_41> Viršutinė kūno dalis atrodo plokščia. Norėtųsi raukšlių ar bent kokio nors tono. Kitur nepatingėjai, kad ir šiek tiek patonuot Akims detalių trūksta, nes dabar jis atrodo kaip zombis, kurio mintis kažkas kontroliuoja ( jei taip ir turi būti, tada gerai ) be to, pati galva atrodo šiek tiek ne vietoj (per daug įtraukta atgal... net nežinau kaip apibūdint) Na, kelnės atrodo nusmukusios, arba klynas per žemai .

              Patiko: Rankos!! Tikrai gerai nupieštos. (Man pačiai su jom prastai... )
              Katana
              Nepatiko: kad taip ištrynei foną. Jei buvo kokių negražių kleckų galėjai geriau su "Clone Stamp" ar kuo užmaskuot, nes dabar nei šis nei tas kai taip aplink aptrynei, o vidui popieriaus tekstūrą palikai Be to, kiek žinau, eskizus ir nebaigtus darbus dedam į "Pradedančiųjų Keverzones"


              Omg... nu ir prirašiau

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                Dėl kontrasto spalvos nelabai atitinka realybėje
                esančias, bet whatever~
                Čia teko mixsuoti copikus su paprastais
                flomikais, tad nelabai, kas gavosi~
                prašau pakritikuokite, man reikia mokytis paišyt T__T
                (Nakviša-san ~~)
                ((ir čia NE Sasuke su Gintoki, nors ir gal kiek panašu~))

                Spoileris:

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  Autorius RP_41
                  Prieš kokias tris dienas pieštas ir nepilnai užbaigtas mano darbas.
                  Spoileris:
                  OOOOO, Champloo, jėga. Tik veidas gan lievai atrodo, bet ta ranka jėgiška
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • Nakviša
                    DragonFly

                    • 2008 09 03
                    • 180

                    Džiro Sese> O.. Super. Greit sulaukėm naujo darbelio. Bet joa, kontrastas labai ryškus, todėl kai kur sunku suprasti kas vyksta. Apskritai siūlau nenaudoti tokios aklinai juodos spalvos, nebent tik pačiose tamsiausiose vietose, nes kartais ji labai taip, na kaip čia išsireikšti "nužudo" piešinį. Bent jau mano nuomone. Aišku, jei ta juoda spalva naudota sąmoningai, tada viskas gerai.

                    Ok... pirmam plane esantis vaikinas... galva atrodo plokščia, dėl to kad kaklas turėtų prasidėti kažkur ties ausimi, dėl to visą veidą reikėtų šiek tiek pastumti kairėn, maždaug iki tos vietos kur prasideda jo plaukai. Ir dar šiek tiek nuleisti, nes kaklas vėl šiek tiek per ilgas. Tą raištį reiktų vos vos pakreipti, nes dabar, pagal viską, turėtų dešinės akytės kažkiek matytis (jei taip jau prie visų smulkmių kabinantis). Kairė ranka didelių problemų neturi, gal tik deltinis raumuo šiek tiek per daug išsipūtęs. O va dešinė ranka atrodo vos vos trumpoka. Ir ten apačioje, nesuprantu kas vyksta, ar ten pirštai ant kojos, ar raukšlės. Vienaip ar kitaip, vistiek nelabai logiškai atrodo. Nes jei ten jo pirštai, ranka turėtų būti sulenkta, o jei raukšlės, tada koja išplatėja. Tos mėlynos juostos ant krūtinės per daug plokščiai atrodo. Net jei vaikinas ir liesas, vistiek jo krūtinė turėtų turėti daugiau apimties, nes dabar ji atrodo visiškai plokščia.

                    Toliau esantis vaikinas. Apie jį mažai ką galima pasakyt nes jis beveik visas pasislėpęs už pirmojo, tik jo ranka akivaizdžiai per trumpa, nes jo ranka, kad ir ištiesta, baigiasi toj pačioj vietoj kur ir pirmojo sulenkta. Tai šiek tiek nelogiška. Dar jam trūksta šiek tiek pakaušio, man atrodo...

                    Kitą kartą nupiešt pilnas figūras, "nenukirsk" taip. Ir būtų miela jei atsirastų šiek tiek aplinkos
                    O šiaip, keep going! I'm rooting for you

                    Comment

                    • Džiro sesė
                      X - Crime of visual shock


                      • 2005 11 12
                      • 604

                      Biškiuką pasiteisinimų - Dėl kaklų -
                      ašen specialiai juos išilginu, nes man
                      taip atrodo gražiau~~
                      Dėl spalvų - viskas dėl to, kad sumažinti paveiksliukai
                      arba uždėtas kontrastas, kontrastą uždedu tadu, kai
                      neveikia skaneris ir tenka fotiku fotkinti~
                      Ir dar, čia su ta juoda buvo taip, kad deja juodo copico
                      neturiu, tad teko paprastu markeriu varyt, o su juo tonų
                      neišgausi~
                      Dėl pirmo vaikino dešinės rankos - ten ne pirštai, o raukšlės kelnių~
                      Pilnas figūras tai ta prasme, nuo galvos iki kojų?
                      Bha, na jau ne, norite mane negyvai užkapoti?
                      Nesakau, kad tokių nepaišau, bet jums zettai nerodysiu~
                      O aplinkos tuo labiau nebus, nes nemoku jos paišyt~

                      Anyway - dėkui, Nakviša-san~

                      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                      Comment

                      • Integra
                        wooooosh.

                        • 2008 12 31
                        • 265

                        Autorius RP_41
                        Prieš kokias tris dienas pieštas ir nepilnai užbaigtas mano darbas.
                        Spoileris:
                        veida pataisyk, rankos man tiesiog idelios.;D ir dar pataisyk truputuka patį karda. gausis tikrai labai gražus ir vertas dėmesio darbelis. Džiro Sese, Man irgi patinka tie kaklai.;D Šeip piešinys žavingas. Gal rankos man truputi kažkuo užkliuvo.
                        Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-03-28, 05:54.
                        Dėkoju Fasian už sig'a.

                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          http://dark-tarou.deviantart.com/art...EDIT-117454614

                          EDIT'as mano senesnio darbo:

                          http://dark-tarou.deviantart.com/art...h-You-92743542
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • bleach
                            Kawaii >:D
                            • 2008 08 06
                            • 84

                            tikiuosi nepyksit, kad kritikuoju, nes as pati savo darbus dedu dar tik i pradendanciuosius, nes anime man piest kol kas dar sunkiai sekasi. bet, kaip sakoma, kito klaidas pastebi geriau tai va. tas sviesesnis darbas yra per daug sveisus spalvos neryskios. be to akys zvelgia i priesingas puses, todel uzrasas ,,life is sweeter with u" nelabai tinka. atrodo jie taip nutole nuo vienas kito. na man asmeniskai Rikia`os sypsena nelabai naturali, kazkokia ne jos stiliaus ir siaip turetu matytis tarpas tarp virsutiniu ir apatiniu dantu, o ne vien balta mase. prie rankos, su kuria ji laiko ledinuka ir galiu prikibt. rodomajo pirsto galiukas turetu matytis. o siaip viskas normaliai, tik rukia gerokai zemesne ur renji. o dabar tamsesnysis(neatsimenu, kuris pirmas kuris antra) akys puikiai sutvarkytos, veikejaia atrodo kur kas artimiau. puikios spalvos, paryskinti seseliai sukuria daug geresnis erdvini vaizda. amn asmeniskai labiau patiktu jei butu fonas idomesnis, bet pagal bleach, tai jis visai panasus tik galiu prikibt prie rankos, nes pirstu dydziai neatitinka proporciju. dydysis pirstas visada ilgiausias. ir nemanau, kad renji`iui tilptu visas tokio dydzio ledinuka bet siaip skirtumas matosi labai didelis, nice job!
                            Paskutinis pakeitimas nuo bleach; 2009-03-29, 15:44.
                            I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
                            ...fallen in love with the same person, five times...
                            sigpic

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              Kas pasakė, kad pas jį toks pat čiulpinukas kaip pas Rukia? xD
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              • bleach
                                Kawaii >:D
                                • 2008 08 06
                                • 84

                                Autorius Dark-Tarou
                                Kas pasakė, kad pas jį toks pat čiulpinukas kaip pas Rukia? xD
                                na, as sprendziau pagal pagaliuka xD
                                I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
                                ...fallen in love with the same person, five times...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...