Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    Dedu šiandien pabaigtą savo veikėjo piešinuką, kuri buvau pradėjus piešti prieš Kalėdas, bet vis neprisėsdavau pabaigti. Kadangi pieštas su spalvomis, kas man neįprasta, gavosi ne pats geriausias variantas, kurio norėjau. O dar skaneris totaliai spalvas suvalgė, šešėlių pridėjo, tad šis labai skiriasi spalvomis nuo originalo. -_-
    Bet vis tiek man įdomi kritika, patarimai.
    Beje, prašymas visiems, piktiems, bet gerbiamiems, dėdėms: prašau savo nuomonę reiškite ne reputacijos funkcijomis, o čia forume sakykite savo nuomonę, ją argumentuokite, kad įtikintumėte mane ir kitus. Dėkoju.

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      Autorius Derogatory`
      Dedu šiandien pabaigtą savo veikėjo piešinuką, kuri buvau pradėjus piešti prieš Kalėdas, bet vis neprisėsdavau pabaigti. Kadangi pieštas su spalvomis, kas man neįprasta, gavosi ne pats geriausias variantas, kurio norėjau. O dar skaneris totaliai spalvas suvalgė, šešėlių pridėjo, tad šis labai skiriasi spalvomis nuo originalo. -_-
      Bet vis tiek man įdomi kritika, patarimai.
      Beje, prašymas visiems, piktiems, bet gerbiamiems, dėdėms: prašau savo nuomonę reiškite ne reputacijos funkcijomis, o čia forume sakykite savo nuomonę, ją argumentuokite, kad įtikintumėte mane ir kitus. Dėkoju.

      Man darbukas patiko
      is tiesu kai pati nepergeriausiai paisau,tai negaliu ir prisikabint.Nu nerandu prie ko

      seip rankos labai raumemingos O.o'' jei tiek raumenu neturetu jos platesnes but?nes tokios smulkutes o raumenim apsetos.
      bet vistiek grazu.Ma bent jau mano nuomone.Tik fonas kiek keistai atrodo,tu ir geresniu fonu esi padarius.

      p.s. gomen uz toki rasyma,bet lt klaviatura dingo,o pc kol kas perkrovinet nenoriu

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        Cia taip smulkmeniskai pavardinsiu, kas uzkliuvo : Desines rankos raumuo isauga tiesiai is pazasties, bent jau taip atrodo; pernelyg siauri riesai ; desines rankos alkune atrodo lyg spygliuota; Ir pilvo raumenu padauginta, viena virsutine juosta reiketu isvis nuimti, o krutine turetu siek tiek zemesne but. Is esmes, kaire puse ( zmogaus, ne piesinio) nupiesta labai gerai, o su desine jau biski nugrybauta.

        Dat wuz my noobish pastebejimai

        Comment

        • Derogatory`
          Loki'd


          • 2007 10 06
          • 350

          Ačiū už pastebėjimus. Beje, dėl pilvo raumenų - šis veikėjas yra ne žmogus, o toks metalgietis (draugės kurta rasė), tad jie būna labai stiprūs fiziškai, labai raumeningi, etc. Tad taip ir išėjo, kad per daug raumenų linijų ant pilvo kaip žmogui yra. :]

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Nors in nemoku anatomijos bet ten matau nemazai klaidu su tais raumenim...o nykstys tai jega - kazkoks guminis... paziurejas i jo desine ranka ir ja palyginus su kunu tai ji yra kazkokia per trumpa...... o fonas tai irgi toks ant greituju padarytas.... ir nereikia varyt ant skanerio del tokiu ryskiu spalvu, ji galima sukonfiguruoti arba pasinaudok kokiu photoshopu ir pamazink kontrasta....


            Comment

            • Echoes
              Naujokas

              • 2007 12 18
              • 21

              ok, fellos.. grįžau

              su senais darbais greit bus naujų, stebėkit naujienas :3

              šiaip piešiniai:
              http://everygoodnick.deviantart.com/...mind-104449166

              cenzūruota. http://everygoodnick.deviantart.com/...ster-104163985

              lol. Čia gili depresija pasireiškė.. http://everygoodnick.deviantart.com/...unge-107367401

              Uch. Prisižiurėjau Mononokės. Bet čia tik random mergaitė.
              http://everygoodnick.deviantart.com/...-Girl-85302180

              Na o dabar linksmiausia dalis. Kaoru-tian :3

              This one was given to Kuro. http://everygoodnick.deviantart.com/...waiko-89521176

              http://everygoodnick.deviantart.com/...n-fox-89225162

              Aniki. Mano internetinis brolis. http://everygoodnick.deviantart.com/...an-II-89512999

              http://everygoodnick.deviantart.com/...e-eh-105694203

              stebėkite naujienas. :3

              Comment

              • Dark-Tarou
                I'm a woman on a mission


                • 2008 07 14
                • 486

                Labai kawaii piešiniai :]

                http://dark-tarou.deviantart.com/art/Livens-109659306

                Čia Kalėdinė dovana, bet vis neturėjau laiko jos uploadint ^^'
                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                Comment

                • tamsa
                  Kiriya

                  • 2007 08 13
                  • 192

                  regis vis dar nepraradai savo gabumo piešt. Gražus darbas.
                  sigpic

                  Comment

                  • Benulis
                    Forumo maniakas

                    • 2008 10 04
                    • 404

                    Autorius Derogatory`
                    Dedu šiandien pabaigtą savo veikėjo piešinuką, kuri buvau pradėjus piešti prieš Kalėdas, bet vis neprisėsdavau pabaigti. Kadangi pieštas su spalvomis, kas man neįprasta, gavosi ne pats geriausias variantas, kurio norėjau. O dar skaneris totaliai spalvas suvalgė, šešėlių pridėjo, tad šis labai skiriasi spalvomis nuo originalo. -_-
                    Bet vis tiek man įdomi kritika, patarimai.
                    Beje, prašymas visiems, piktiems, bet gerbiamiems, dėdėms: prašau savo nuomonę reiškite ne reputacijos funkcijomis, o čia forume sakykite savo nuomonę, ją argumentuokite, kad įtikintumėte mane ir kitus. Dėkoju.

                    Nam o as pastebejau AUSI, ji perzemai ar ten uzsidengia, nes ausis tj baigias su lig antakiu linja

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      paksutinis darbelis, ikvepiamas mcr albumu The Black Parade.
                      full view: 1, 2.
                      more detailed (iskart atsiprasau uz kokybe, nes neturiu didelio skanerio. jeigu rasiu, butinai nuskenuosiu): 1, 2, 3.
                      na o cia atskirai skeletons ^^
                      1
                      2
                      Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2009-01-17, 13:28.

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        Autorius Squall
                        paksutinis darbelis, ikvepiamas mcr albumu The Black Parade.
                        full view: 1, 2.
                        more detailed (iskart atsiprasau uz kokybe, nes neturiu didelio skanerio. jeigu rasiu, butinai nuskenuosiu): 1, 2, 3.
                        na o cia atskirai skeletons ^^
                        1
                        2
                        Nuostabi kompozicija, neturiu prie ko prikibt. Labai smagus detalumas ir gerai sudėti šešėliai. Linijos nelipa viena ant kitos ir štrichas toks lengvas (nors spėju daugumoj vietų buvo patrintas pieštukas pirštu ar servetėle). Groteskišku paradu kvepia ir šiek tiek net "Paprika" primena. Būtų dar įspūdingesnis jei nuspalvintai kompu atskirą darbą, nes pieštukinio gal nereiktų gadint traditional tools'ais. O šiaip thumbs up.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Squalleh
                          .MØNSOON.



                          • 2009 01 12
                          • 1892

                          Linijos nelipa viena ant kitos ir štrichas toks lengvas (nors spėju daugumoj vietų buvo patrintas pieštukas pirštu ar servetėle).
                          trinau tik dangu, zemej turputi ir ant paciento kuris pradzioje eina. daugiau niekur.
                          Būtų dar įspūdingesnis jei nuspalvintai kompu atskirą darbą, nes pieštukinio gal nereiktų gadint traditional tools'ais.
                          buvo toks noras, bet paskui taip ir mire. (; sumaniau geriau klipa daryt vasara su sita tema (;
                          thnx.

                          Comment

                          • zazas
                            Naujokas
                            • 2007 01 26
                            • 3

                            Autorius Bardakas
                            Nuostabi kompozicija, neturiu prie ko prikibt. Labai smagus detalumas ir gerai sudėti šešėliai. Linijos nelipa viena ant kitos ir štrichas toks lengvas (nors spėju daugumoj vietų buvo patrintas pieštukas pirštu ar servetėle). Groteskišku paradu kvepia ir šiek tiek net "Paprika" primena. Būtų dar įspūdingesnis jei nuspalvintai kompu atskirą darbą, nes pieštukinio gal nereiktų gadint traditional tools'ais. O šiaip thumbs up.
                            wait wait, kopijos kompozicija? nebent didzioji sio posto dalis skiriama tikrajam kompozicijos autoriui (nors taip nepasirode).

                            To Squall:
                            O perpiesta tikrai detaliai ir graziai, reikejo daug kantrybes matosi, kad moki ir sesliuot ir pan stuff, geriau idek ka nors savo sukurto ^^ butu idomiau pamatyt

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              Autorius zazas
                              wait wait, kopijos kompozicija? nebent didzioji sio posto dalis skiriama tikrajam kompozicijos autoriui (nors taip nepasirode).

                              To Squall:
                              O perpiesta tikrai detaliai ir graziai, reikejo daug kantrybes matosi, kad moki ir sesliuot ir pan stuff, geriau idek ka nors savo sukurto ^^ butu idomiau pamatyt
                              Hah... na aš nežinojau, kad čia kopija. Tada būtų tikrai įdomiau pamatyt savos kūrybos darbus, ne kpijas. Nors kaip kopija irgi jėga.
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                Hah... na aš nežinojau, kad čia kopija.
                                like.. o i mano avatara paziureti? ^^
                                iskart gi pasakiau nupiesiau sita darba ikvepdamas the black parade albumu.
                                skeletus piesiau pamokose, parada namie.

                                Autorius zazas
                                To Squall:
                                O perpiesta tikrai detaliai ir graziai, reikejo daug kantrybes matosi, kad moki ir sesliuot ir pan stuff, geriau idek ka nors savo sukurto ^^ butu idomiau pamatyt
                                na sita piesiau daugiau kaip mcr ir black parade fan. butent savo nieko beveik ir nesukuriau, nes daile nera mano megstamiausias uzsiemimas. neseniai padariau pora sketch'u tatuiruotei. nzn, jeigu nupiesiu dideliame lape, tai gal ir idesiu. nes tam tikrom idejom reikia daug laiko, o ji skiriu klipams, mokyklai, novelem. taigi piesiu tik jeigu nera ka veikt (pamokose), jeigu knygos perskaitytos, kompas toli o klipai nesidaro (;

                                Comment

                                Working...