Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lust
    a.k.a Yurla


    • 2006 12 17
    • 274

    pastaruoju metu 'patrauke' mane ant tradiciniu priemoniu xD.
    Spalvoti piestukai ir 2-3h~

    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:45.
    Lust-Yurla @ DeviantArt

    Comment

    • KoBalt
      Tokyo boy

      • 2007 03 25
      • 127

      Autorius Lust
      pastaruoju metu 'patrauke' mane ant tradiciniu priemoniu xD.
      Spalvoti piestukai ir 2-3h~

      Vat čia tai darbas,taip ir toliau
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:45.
      http://android-x-2.mybrute.com

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Nakviša: Gražus darbas. Man patiko textūros panaudojimas, kūno formų piešimas ir judesio išreiškimas.
        Nepatiko tai, kad išties keistai atrodo priekinė ranka ir jos tas atsisukimas. Atkreipk dėmesį į kaip atrodo kaklas su galva.

        Baka: Nerealiai išreikšta emocija ir judesys. Puiku.

        Lust: patiko spalvinimo atlikimas, detalių dėliojimas (hmm...labai tau tos servetėlių textūros patinka matau :>)
        Aš nekimbu prie piešimo sltiliaus nes kiekvienam žmogui vis kitas patinka ir pan dėl to aš prikibsiu tik dėl labai vienos ryškios techninės klaidelės, jos kairiosios akies įdubimas O__o
        _____________________________

        Nu kad tuščiai nekalbėt įdėsiu aš savo beudo nupiešto per pamokas :]
        Čia mano naujų veikėjų pavadinkim "dizainas" xD
        Nu o čia senuosius perpiešinėjau xD

        Oh noes kokia žiauri kokybė xDD Ai what ever
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:48.
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Miglaja
          Cute potato ~


          • 2007 12 16
          • 551

          Autorius Lust
          pastaruoju metu 'patrauke' mane ant tradiciniu priemoniu xD.
          Spalvoti piestukai ir 2-3h~

          Toks kawaii darbelis...tik vat kaire akis kazkokia ilinkus ar kaip ten...( tas zalias)
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:48.
          Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            Sveiki,

            Jei nesunku ar galėtum savo didelių rezoliucijų nuotraukas neslėpt po spoileriu, aišku nors tai ir neapsunkina darbą kiekvieną kartą įsijungus ir visus atitidenginėjant ir tikrinant, bet kartais laužo šiek tiek forumo kraštus, o ir patogiau manau yra forumo puslapį apžvelkt visus darbus ir patikusią nuotraką pražvelkt, kai jos yra patalpintos ir pateiktos kaip BBCode nuoroda / Thumbnail for forums, kuri yra bet kokioje nuotraukų talpinimo svetainėje, rekomenduoju http://www.imagebam.com/ arba http://www.imageshack.us/ , ( http://www.ipix.lt/ - man iki šiol atrodo nepatikimas, nes dažnai dinksta iš čia nuotraukos). Šiam puslapyje taip yra patalpinusi Nakviša, o viskas kitas aš perdėjau, kad susidarytų bedras vaizdas ir skirtumas tame.
            Autorius kypshius
            aš dedu, visus img į photobucket.com iš ten galima kaip nors thumbs padaryt?
            Tep, visai pamiršau dar ir http://photobucket.com/ paminėt, kuris taip par prilygsta svetainei www.imagebam.com dėl greičio, kokybės ir patikimumo. O ta funkcija yra, paspaudus nuotraukos apačioje esantį LINK OPTIONS ir ten yra skiltis su nurodyta tos nuotraukos nuorada - IMG for bulletin boards & forums
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-26, 23:19.

            Comment

            • Derogatory`
              Loki'd


              • 2007 10 06
              • 350

              Na, štai kaip tik šiandien baigiau vieną iš rimtesnių savo paišalėlių. Nes paskutiniu metu tik sketčavau. Taigis man įdomi kritika, tokia išsami ir argumentuota, kokią dažnai pasakydavo Didelis-Bardakas. :]
              Tad palieku jums teisti ir vertinti.

              Comment

              • Baka
                For Christs Sake

                • 2007 09 11
                • 133

                Derogatory` > na ne bardakas ir ka katastrofa as ,bet galiu pamegint savo du centus isreikst:

                Visu pirmu pirmiausia - visad stenkis jog darbas butu graziai ir kokybiskai apipavidalintas. Musu atveju paziurekim i koju ir uodegos apacia, konturo linijos dominavusios visam paveiksle dingsta, seseliai dingsta, lieka tik balti ala pratrinti blynai. Jeigu piesinys taikomas, ar buvo kurtas senesniam monitoriui, kuriam labai dideles rezoliucijos paimti negalima, nesiziuri, ar tiesiog nesinori, tai gal tas "trukumelis" ir praslystu, bet tarkim jei turi padoru monitoriu ar kaip siuo atveju nori ieskot slieku ant asfalto, tai ju ir randi.

                Antra, fonas mane atitraukia nuo pacio piesinio, paziurek kiek ten visko vyksta, tai apacioj tos juosteles eina zemyn, tai tiesiai, tai kyla jau i virsu, tai pradeda sokinet lyg garso bangos, tai nejuciom pasibaigia ar susiduria su kitom eilem bangu. Na grazu ziuret tiesiog, ir tada bam, se tau piesini ant virsaus, omg man jau perdaug tada

                Trecia ka pastebejau zvelgiant, tai jog nera aiskiai isreiksto kontrasto, dominuoja keli pilki atspalviai, juodos - baltos beveik nera. Suprantu jog tai nera lengva, bet manau reiktu visgi kada prigriebt pona kontrasta uz ragu ir su juo pasedet savaitele kita bandant perkast. Siulau susigalvojus poza nusipiest mazesni zmogeliuka ir tiesiog juodu ant balto susidet, kas bus balta, kas bus juoda, na gali dar pilka imest. tada manau tikrai nedominuos pilki atspalviai. Na velgi prie to paties, kodel gi cia nera daugiau seseliu? nejau apsvietimas 360 laipsniu kampu, plius dar is apacios ir virsaus? Patikek tikrai juodi pliemai pagyvintu personaza ir padetu ji istraukt is to nuostabaus fono, nes ji "gesint" tolygu perpiest visa piesini.

                Na pagaliau priejom prie pacio personazo, kaip suprantu jis yra tamsesnio arba net tamsaus kuno gymio. tada vel atsiremiam i tapati kontrasto trukuma. Kodel? ogi jis visas pilkas :dizzy: ir tik pilkas, beveik nera juodu ar baltu vietu. Leidau sau pazaist su fotoshopo leveliais ir galu gale treshold'u, tada tik pasirode tikrieji seseliai ir balto vietos. Taipogi balti plaukai yra tikrai netaip kruopsciai iskrapstyti kaip likusi figura, jie atrodo lyg sulipe i kuokstus, lyg neisplautas klijais apteptas teptukas. Tikrai kenkia bendram piesiniui.

                Na ir galiausia jei prieisim prie anatomijos, siulau dar pasipraktikuot piesiant rankas (nuo peties iki plastakos) ir ypac paziuret kas ten prie alkunes daros.Kadangi jei spyglys eina tiesiai is alkunes tada kaire ranka yra mazu maziausia neaiskiai persukta ir kas ten su raumenimis darosi sunkiai pasakytu net didziausias mastytojas. Taipogi vel del kontasto trukumo labai neaiski jo ranku padetis. Dargi itarima man kelia desinysis jo apatines dalies "zandukas" Pagal trinta nedatrinta linija matau jog jis nueina kazkur link to spyglio, bet gi turetu eit tikrai zemiau, aisku kitas budas isvis jo tokio ilgo nepiest, tegu patys veizetojai susipranta kur jis turi nueit Taipogi siulau tatuiruotem/randam susigalvot koki kitoki vaizdavimo buda/kolorita, nes dabar jie nesiskiria nuo likusiu liniju :dizzy:

                Viskas pasakyta tai tik mano nuomone, ji gali buti visiskai neteisinga, bet as daryciau taip

                Comment

                • Lust
                  a.k.a Yurla


                  • 2006 12 17
                  • 274

                  Pritariu bakai, labai issamiai ir pagristai isanalizavo trukumus, bet overall visai nieko darbas

                  Naujausias mano darbas, sikart, pagaliau, ne fanartas ir vel sugrizau prie maisytos texnikos xD

                  --->Clickety click here<---
                  Lust-Yurla @ DeviantArt

                  Comment

                  • Reliah
                    Naujokas
                    • 2008 03 09
                    • 8

                    Leiskit paklaust, ar paišot su pele ar su planšetu (Digital Pen)?

                    Comment

                    • Benulis
                      Forumo maniakas

                      • 2008 10 04
                      • 404

                      Plansete siuo metu

                      Comment

                      • Derogatory`
                        Loki'd


                        • 2007 10 06
                        • 350

                        Dėkoju už kritiką, Baka.
                        Aš turėjau omeny ne patį Bardaką, o jo išsamią kritiką, tokią, kokią ir tu dabar parašei.
                        Tik šiek tiek pateisinsiu kaikuriuos tavo kritikuotus dalykus. Pirmasis bus dėl fono. Kaip žinia į piešinius reikia žiūrėti įvairiai: iš arti, iš toli. Iš toli fonas atrodo tik pilkas. Toks dalykas ir buvo daromas: iš smulkaus rašto padaryti į akis nekrentantį foną, kuris būtų "silpnesnis" už dominuojančią figūrą. Bet suprantu, kad tau akys užkliuvo už įvairių jo linijų, mat kai kritikuojam ir ieškom klaidų jau gilinames į detales, bet ne į visumą. : ) Bet čia tikriausiai vis tiek yra mano klaida - Galbūt fonas turėjo lygiai apeiti veikėją, o ne tam tikrose vietose keisti savo trajektoriją.
                        Ir dėl kontrasto. Šiaip originaliai mano veikėjas yra juodos odos. Bet čia vaizduoju jį pilką, nes ant jo nugaros krenta labai neryški šviesa, kurios dėka ir nėra didelių kontrastų. Bent jau tai aš vaizdavau.
                        Dar šiek tiek nesupratau kelių sakinių, ką būtent jie pasako ir apie kurią tiksliai kūno vietą kalbama. Tad prašyčiau paaiškinti šiek tiek aiškiau, nes kritika man reikalinga ne šiaip sau. :]

                        Dargi itarima man kelia desinysis jo apatines dalies "zandukas" Pagal trinta nedatrinta linija matau jog jis nueina kazkur link to spyglio, bet gi turetu eit tikrai zemiau, aisku kitas budas isvis jo tokio ilgo nepiest, tegu patys veizetojai susipranta kur jis turi nueit
                        Ir dėkui, Lust, už gerus žodžius.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Derogatory`; 2008-11-29, 19:02.

                        Comment

                        • Baka
                          For Christs Sake

                          • 2007 09 11
                          • 133

                          Derogatory` > kalbejau apie desini uzpakalio sona

                          Na zinau kad nezinau kada sustot, bet ... jeigu vienintelis apsvietimas yra silpna sviesa is nugaros, o pats veikejas juodas tada puse kuri yra nusisukusi nuo sviesos saltinio turi buti juoda, viskai juoda, ir to juodumo turetu buti gan nemazai, visgi silpna sviesa. Bet jeigu daleiskim kad is priekio yra irgi koks sviesos saltinis, tada kur dingo juodos linijos pabreziancios "artimiausia kubo briauna", sorry kitaip nemoku paaiskinti. Taipogi gan keistai atrodo faktas, jog sviesa ne taskine, o kazkokia ala pluostine aka sviesa sklinda nuo kokios svytincios lazdeles ,o ne vieno tasko. Jei visgi jinai sklinda is tasko tada zmogas turejo palaipsniu i apacia tamseti.

                          Na gerai gerai, soz, daugiau nesigilinsiu tiek daug.

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            Na, ta šviesa nėra vaizduojama tomis linijomis ir brukšneliais, kuriais užpildytas fonas. Bet tebūnie nesigilinkime. x]

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              Autorius Lust
                              Pritariu bakai, labai issamiai ir pagristai isanalizavo trukumus, bet overall visai nieko darbas

                              Naujausias mano darbas, sikart, pagaliau, ne fanartas ir vel sugrizau prie maisytos texnikos xD

                              --->Clickety click here<---
                              Per daug nesigilinsiu, bet labai aukšta kakta ir atrodo, kad atsiklijuoja merginos plaukai. Dėl rankų nieko neprikišinėsiu, nes pati žinau, kaip yra sunku juos piešti.

                              Man ypač patiko fonas, tikrai labai gerai panaudotos textūros. Ir labai romantiška tema, aš kaip visada papirkta gražių fantazijų pasauliu :] Labai miela.

                              Derogatory:Viskas gerai, tik manau nepatingėsi pataisyt tą bottom of the page. Net man ankščiau kažkaip į akį nekrito nes buvau užsižiūrėjus į jo žavų užpakaliuką.

                              Fonas yra geras, dėl to, kad čia chaotiškų taškeliu imitacija, na man priminė kaip printeriai būna spauzdina. Jis nėra sudėtingas dėl to gerai dera su piešinio pagrindiniu veikėju.

                              Apšvietimas yra nuostabus. Nereikia jokių ten juodų baltų spalvų. Kaip neutraliam apšvietimui viskas padaryta gerai.
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              • Lust
                                a.k.a Yurla


                                • 2006 12 17
                                • 274

                                Naujas darbelis, sakyciau, veikiau, greitukas kaledine tematika. Dariau priverstinai nes mokyklai kazkokiam konkursui reikejo X.x todel ir rezultatas man nepatinka, Oh well..

                                --->Cia<---
                                Lust-Yurla @ DeviantArt

                                Comment

                                Working...