Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    Autorius Ledux
    Jeigu cia sketchas ir dar nebaigtas tai dek i pradedanciuju keverzones
    Žmogau, į pradedančiuosius deda PRADEDANTIEJI. -_-

    Lust: mieli sketchukai. Gražios linijos.
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • Ledux
      PlixPlox

      • 2007 03 09
      • 135

      Autorius Dark-Tarou
      Žmogau, į pradedančiuosius deda PRADEDANTIEJI. -_-

      Lust: mieli sketchukai. Gražios linijos.
      Nezinau mano galva cia turetu buti dedami baigti ir geros kokybes darbai o ne sketchai pasibandymai ir taip toliau kurie isviso nera verti demesio .
      sigpic

      http://ledux.myanimelist.net

      Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

      Nebūk jautis 2009

      Comment

      • Lust
        a.k.a Yurla


        • 2006 12 17
        • 274

        Autorius Ledux
        Nezinau mano galva cia turetu buti dedami baigti ir geros kokybes darbai o ne sketchai pasibandymai ir taip toliau kurie isviso nera verti demesio .
        O cia dedamos nebaigtos ir nokokybiskai atliktos kopijos, jusu nuomone, yra vertos demesio?
        pazengusiuju temoj gali deti tie kurie yra pazenge savo TECHNIKA, o ne tik piesiniu isbaigtumu, nemaciau to reikalavimuose ar taisyklese.
        Lust-Yurla @ DeviantArt

        Comment

        • Ledux
          PlixPlox

          • 2007 03 09
          • 135

          Autorius Lust
          O cia dedamos nebaigtos ir nokokybiskai atliktos kopijos, jusu nuomone, yra vertos demesio?
          pazengusiuju temoj gali deti tie kurie yra pazenge savo TECHNIKA, o ne tik piesiniu isbaigtumu, nemaciau to reikalavimuose ar taisyklese.
          Kopijos sketchai ir visi kiti nebaigti darbai mano manymu yra neverti sios gijos .
          Pateisinu sketchu dejima jei norima gauti komentaru kurie padetu istobulinti sketcha ir po to pradeti daryti rimta darba . Visgi sketchas ir yra pirmas zingsnis iki galutinio darbo .O dabar sketchai gi dedami siaip sau ,, O paziurekit ka man pavyko nupiesti per 15 minuciu"
          Pazenge savo technika ? Hmm nemanau jeigu tavo technika yra superine bet vistiek jei tu nupiesi kuba ir idedi i pazengusiuju gyja tai nei sis nei tas .
          sigpic

          http://ledux.myanimelist.net

          Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

          Nebūk jautis 2009

          Comment

          • zazas
            Naujokas
            • 2007 01 26
            • 3

            Pradedanciuju gija... dedami neibaigti pazengusiuju darbai, gijai pavadinimas net netinka. kas kazkiek supranta apie piesima ir nededa cia nesamoniu ar per 15min nupiestu sketchu 4 fun. Manau jei zmogus tikrai gerai piesia ir jau dejes geru darbu i sia gija, jis sketchus cia deda del patarimu.

            Comment

            • Lust
              a.k.a Yurla


              • 2006 12 17
              • 274

              Viena is senesniu sketchu pasiemiau pabandymui, labai norejos ibandyt nauja spalvinimo technika

              Spoileris:
              Paskutinis pakeitimas nuo Lust; 2008-11-16, 12:46.
              Lust-Yurla @ DeviantArt

              Comment

              • Benulis
                Forumo maniakas

                • 2008 10 04
                • 404

                OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaip nerealei

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  Och, graži nauja spalvinimo technika. Man patinka, tačiau kas dėl skečo, tai man truputį jo veidas per platus.

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Lust
                    a.k.a Yurla


                    • 2006 12 17
                    • 274

                    Autorius Hellsing_lover
                    Och, graži nauja spalvinimo technika. Man patinka, tačiau kas dėl skečo, tai man truputį jo veidas per platus.
                    Gali but X.x mano kompas bludija, todel kartais suspaudzia vaizda ir ant kitu kompu ziurisi tragiskai, nors pas mane viskas ok xD reiks suspaust ji truputi xD X.x
                    Lust-Yurla @ DeviantArt

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      Autorius Lust
                      Viena is senesniu sketchu pasiemiau pabandymui, labai norejos ibandyt nauja spalvinimo technika
                      Vienintelis minusas, kad negaliu nusakyti tikslios vaizduojamo personažo lyties. Kas liečia piešinio, tai įdomiai ir gražiai nupiešta, nors man kažkaip veikėjo spalvos (o gal fone) gal šiek tiek per ryškios ir per grubiai pereina ir susilieja su išoriniu, fone esamu pasauliu.
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:43.

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Autorius Lust
                        Viena is senesniu sketchu pasiemiau pabandymui, labai norejos ibandyt nauja spalvinimo technika
                        Man jis kažkoks labai išpampęs :/ Ta prasme veidas. Toks nenatūralus.
                        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:44.
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • Lust
                          a.k.a Yurla


                          • 2006 12 17
                          • 274

                          Jau sutvarkiau, pasirdo mano kompas vel bludijo, dabar turetu but siek tiek plonesnis
                          Lust-Yurla @ DeviantArt

                          Comment

                          • Nakviša
                            DragonFly

                            • 2008 09 03
                            • 180

                            Va... kadangi dalyvauju Universalios mangos projektėlyje, tai pagalvojau pabandysiu kažką patonuot mangos stilium... tai va kas gavosi:



                            Žinau, judesys toks perdėtas ir jos galva truputėlį persukta...
                            Palieku jūsų valiai...

                            Comment

                            • Baka
                              For Christs Sake

                              • 2007 09 11
                              • 133

                              Heh, pakeverziojau toki sketchuka kol laukiu kol backgroundus atsius
                              Dont kill me...

                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-24, 12:44.

                              Comment

                              • Spirit of Nightmare
                                !,,!_ (-_-) _!,,!

                                • 2008 10 17
                                • 209

                                Autorius Nakviša
                                Va... kadangi dalyvauju Universalios mangos projektėlyje, tai pagalvojau pabandysiu kažką patonuot mangos stilium... tai va kas gavosi:



                                Žinau, judesys toks perdėtas ir jos galva truputėlį persukta...
                                Palieku jūsų valiai...
                                Tikrai galva persukta... Ir šypsena atrodo šiek tiek nenatūraliai.




                                Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                                [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                                Comment

                                Working...