Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • random
    beveik ekscelencija
    • 2006 11 08
    • 30

    Dark_Tarau darbas labai patiko Labai gražiai mėlyna su geltona siejasi, toks minimalistinis ir puikus

    Štai mano pora naujų:
    Spoileris:

    Pirmas tai anatomiškai neteisingas, kaip ir pats 'kimono', bet esu dalinai patenkinta pačiu paternu (kaip lietuviškai pavadint?) Antras tai buvo šiaip eskizas, spalvos su PS

    Comment

    • Derogatory`
      Loki'd


      • 2007 10 06
      • 350

      Net nežinau kaip Dark-Tarou piešinį komentuoti, nes jis mane nustebino. Damn, it's so good. Ir man patinka, kad ten buvo nedaug spalvų. Ir tu puikiai panaudojai visas tas keturias spalvas. Šiaip manau, kad tau dažniau reikėtų daryti darbus su mažesniu spalvų asortimentu. :]

      Ramdom, na, pirmojo nekomentuosiu per daug. Tik sakyčiau, kad tas kaspinas/bantas ant pusiau turėtų būti labiau lenktas, o ne toks tiesus. ; )
      O štai antras darbas man patiko. Toks matosi greitas darbas, nes matosi pieštukas, štricheliai. Tai duoda kažkokio jausmo piešiniui. Todėl man ir patiko. Ir šiaip Drakas yr geras veikėjas iš HP. : D

      Na, o dabar kaip žinia aš vykdau akciją "Pabaikime senus piešinius". Štai šiandien pabaigiau prieš kalėdas pradėtą darbelį - Itachį draugei. Šį darbą bandžiau daryt tokiu ne per daug savo tradiciniu būdu, o kažkaip paekspermentuoti. Taigi įdėjau šiek tiek modernizmo (tai gal ir ne modernizmas, bet aš taip pavadinau).

      Spoileris:

      Comment

      • Jogarasu
        Narys

        • 2008 08 14
        • 90

        visu pirma aciu uz ilgai lauktus komentarus...

        Dekko13, aciu uz pastabas, kitam kartui butinai issitaisysiu. padovanojei man stimula judet i prieki.

        Dark-Tarou, cia matyt, buti blogam dazniausiai reiskia buti teisingam... todel as isties vertinu sia tavo savybe ir aciu, jog issakai savo nuomone ir dievazi padedi man tobuleti. kaip grafinis, tavo darbas labai traukia aki ir malonu matyti panasius dalykus, cia aiskiai matau, kad stengtasi (matyt daug darbo buvo su lapija ir heroju veidu israiskos vercia pasijusti geriau, privercia susimastyti. aciu, kad praskaidrinai nuotaika).

        Derogatory', man tavo darbai atima zada, sakau tai isskirtini todel, kad vertinu tave, kaip kruopscia menininke, gebancia perduoti nuotaika per savo darbus. aciu tau uz si darba ir linkiu ikvepimo sukurti kitiems darbams.

        random, man patiko pats kimono piesinys(gelytes su voratinkliais turejau omenyje). atleisk, o tai mergina ar (?)..... na as nenorejau izeist, tiesiog veidas pas ja (?) vyriskas ir kaklas merginai per storas... zodziu man tokiai nesupratingai kiek sunku suprast... antrame man patiko spalvu harmonija ir zvilgsnis... so, praktikuokis ir toliau.

        Robbu-chan, jei piesiniai tavo kodel ir ne? nzn kaip kitiems, bet man butu idomu paziuret...

        o cia tai, kuo uzsiemiau per ivadine istorijos pamoka - mano istroskes piestukinis puselfis:
        Spoileris:

        nzn .... man matyt depresija prasidejo, gal kas zinot kaip su ja kovot, jau kelinta diena neisgyvenu jokiu emociju...?

        Comment

        • Aruturu
          Narys

          • 2007 07 12
          • 30

          Stai,irgi nusprendziau viena savo darba idet)

          [img=http://img152.imageshack.us/img152/3441/enmaaiiz1.th.jpg]

          Comment

          • Robbu-chan
            Egzošysto-tama

            • 2008 08 30
            • 49

            pabandysiu tada idet ..tik kad as mokeciau, tai butu didelis geris lol



            yatta, is kokio 5karto pavyko!!! as savim didziuojuos
            Paskutinis pakeitimas nuo Robbu-chan; 2008-09-05, 22:38.

            Comment

            • Derogatory`
              Loki'd


              • 2007 10 06
              • 350

              Štai dar vienas baigtas senesnis piešinys, kurio kažkada viena draugė užsiprašė.

              Spoileris:

              Comment

              • Nakviša
                DragonFly

                • 2008 09 03
                • 180

                Ledux>> Galėjai nebent Robbu-chan piešinį matyti deviantarte. Ir jis yra 100% jos. nueik čia ir pamatysi kitus jos darbus ;D http://niban-deidara-n-chan.deviantart.com/

                Comment

                • Robbu-chan
                  Egzošysto-tama

                  • 2008 08 30
                  • 49

                  ledux ----> jei čia buvo man skirta, tai gal kokiam deviantarte matei , nes šiaip, kiek pamenu, tai šita darbą piešiau aš

                  Spoileris:
                  [IMG][/IMG]


                  o va čia dar kitas japoniūkštis

                  tik spėjau parasyt, o jau ir mano aniki pasidarbavo
                  Paskutinis pakeitimas nuo Robbu-chan; 2008-09-06, 14:10.

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    nu as kai ka nupaisiau... ech...kaip dabar ner laiko paisyt...


                    Comment

                    • Nakviša
                      DragonFly

                      • 2008 09 03
                      • 180

                      Hey... nu tai va. Nusprendžiau pabaigt tą requestą... (vis dėlto Robbu-chan manęs jau prieš puse metų prašė )



                      Na, Lustei tai tikrai neprilygs... Na, bet, Robbu-chan, tikiuosi tau patinka
                      Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2008-09-09, 11:09.

                      Comment

                      • Lust
                        a.k.a Yurla


                        • 2006 12 17
                        • 274

                        Hehe, dar vienas sketch dumpas~ sikart shugo chara~ xD
                        Vel speed-sketchingas. 10 min kiekvienam sketchiukui, tik su spyna uztrukau ilgiau apie 15 min xD
                        Spoileris:
                        Lust-Yurla @ DeviantArt

                        Comment

                        • Dekko13
                          O.o ....

                          • 2007 12 15
                          • 100

                          http://juame.deviantart.com/art/Orage-97550847

                          Spalvotai

                          Comment

                          • Jogarasu
                            Narys

                            • 2008 08 14
                            • 90

                            sweiki ...
                            Dekko13, VALIO!!! spalvotas! nu saunuole - gali, kai nori,ane? tik va man peciai atrodo kiek "isnarinti"... ex... pati turiu tokia problema... ir su fonu galima buvo padirbeti daugiau ir kaip jai tiktu "mangiskesnes" akys!!! na cia as ledu prisivalgiau, tai dabar i kritika linkus esu (matyt toks ju salutinis poveikis) tik prasau nenusimink ir dirbk toliau, lauksiu!jog svarbiausia praktika
                            Lust, mielas sketch'as me like it (just cute:rolleyes

                            cia dar vienas didelis darbelis (netelpa i skaneri), kuri baigiau siandien (vel gi guasas,tusas,piestukai ir anglis) lol ziauriai pavadinau - Soulless (ir ko jis taip sypsosi?):
                            Spoileris:

                            cia jis tapo eksperimento auka (ant sienos iremintas gerai atrodys, manau)

                            Comment

                            • Dekko13
                              O.o ....

                              • 2007 12 15
                              • 100

                              http://juame.deviantart.com/art/My-toy-97818067

                              Comment

                              • devl1
                                Naujokas
                                • 2008 09 13
                                • 23

                                Dekko13, matau normaliai piesi, ar kartais nelankai dailes mokyklose ? Kadangi as esu prabuves dailes mokykloje 5 metus ir daug ka galiu pasakyti apie asmeny kuris pesia ir pns, tai dekko ka galiu pasiulyti, piesiant anime, kaip tu savo dabartiniam darbe nupiesiai matosi kad labiau reiketu prie koju, ranku, ziasliuku ir veidi padirbeti, kadangi kai anime mergaites yra kiek mates esi jos yra labai jau grazuoles viskas lyg suderinta pas tave akys milziniskos, bet neysizeisk ilgiau padirbejus iseitu visai liuxiskai tai vat jai dabar pradejau kalbet apie tavo darba tai yra apie http://juame.deviantart.com/art/My-toy-97818067 sita, pradesiu nuo apacios

                                1. kojos su koinem ar kaip ten jos ;D but lb sexualiai iseje jai butum labiau parodes jos koiniu pabaigoje daugiau vietos prapletus kad matytosi jos orginal kojos ta prasme kur tie juodi bruksniai tai reiketu parodyti auksciau jos kojas grazias
                                2. prieda, matau moki su priedais padirbeti, tai yra tie melyni daikciukai apacia yra tvarkoje
                                3. zaisliukas nekaip soriukas.. galejai koky pukuota storuliuka meskiuka...
                                4. papai, kada kiek VISI zinom barnams patinka mergaiciu KRUTINES, nes jos apskritai viur deda but gerai kad paryskintum ir papalatintum krutine tik neper daug
                                5. atrodo jinai pakrypusi net man keistoka kai ziuriu y ta piesiny.. kazkaip nugara paskausta
                                6. plaukai veidas, plaukai yra viskas nrml iskyrus tie daikciukai negraziaia atrodo, galetum kokia nros roze nupiesti pasistengiant ir graziai atrodytu... veidas, didziausia problema VEIDAS, akys per dideles nu zinau anime yra anime akys yra akys bet galejai mazesnes nupiest ir dailesnes kaip - http://img411.imageshack.us/img411/2...ndhinatzi3.jpg tos hinatos akys but ytin fainios jai butum pridejes
                                7. nedesiu daugiau kritiku nes bus sakes ir tai pabodo rasyti
                                8. toliau treneruokis ir tobulek, pasistenkink pakopijuoti nuo anime paveiksliuku kai priprasi lb geria kopijuoti ziurint y kompitery ar y lapa tai tu ogeriau cia taspats kai pripranti su cytais zaist o kai nebelosi su cytais atrodo kad losi
                                9. sekmes toliau !

                                Comment

                                Working...