Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jogarasu
    Narys

    • 2008 08 14
    • 90

    As vel cia!! acu Dievui, maniau winda nudvese....
    Dark-Tarou, Futari ACU kad patiko ir uz komentus irgi ACU. (darbas gal 1.5 metu senumo, ir piestukais/flomasteriais spalvintas, photoshopu tik fona sudariau, norejau kad atrodytu tikresnis, gal ir veltui) stai radau dar viena kuris man nepatinka, keistas kazkoks, bet mano pirmasis tokio pobudzio darbas...(apskritai man labiau i suni panasus nei i drakona) tad nepeikit smarkiai please...
    Spoileris:
    neatsimenu kas jam koja nutrauke, bet kaip ne kaip nors truputi mecha...

    Comment

    • Jogarasu
      Narys

      • 2008 08 14
      • 90

      maaa.....WailfulDevil ne ta komenta turejau omenyje.......
      as del reputacijos tasku... lengva tiesiog likus anonimu padedi minusa pasakius, jog apgailetina, sorry fellow, bet taip isreiskia savo nuomone gryni bailiai.... gal as noriu zinoti, kodel apgailetina. as pernelyg emocionalus zmogus, kad apsieiciau tokia trumpa replika. beto as gi nieko pries bet kokiu jusu komentaru, kiek blogu, tiek geru, visada bus ka tobulint... bet tiesiog noriu zinoti jei nepatiko, tai kodel?

      o cia kad ne butu FLOOD'o
      paziurejus Hellsing'a (OVA especial) galvoje susikure vienas persas, cia seip piestukinis eskiziukas. gal kada pabaigsiu normalu kompjuterini darba... su visokiom perspektyvom ir veiksmu ir t.t.
      Spoileris:

      my angel of darkness... also vampire...
      Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-08-28, 12:14.

      Comment

      • Derogatory`
        Loki'd


        • 2007 10 06
        • 350

        Na, šį kartą nebus kažkas per daug ilgai dirbta ir ypatinga. Čia tokie mano greito skečinimo rezultatai. : )

        Spoileris:


        Spoileris:


        (Abu piešti veikėjai yra iš puolusių angelų rasės. Ir pirmasis yra Ritos veikėjas, kurio fanė aš esu ir jo skečo ji užsiprašė, nes skečavo mano veikėją Daemoną. O kitas yra mano nesenai kurtas veikėjas, generolas "Vudis" xD, tačiau iš tikro Vanskel Barm. Ahh, gal tų pristatymų ir nereikėjo, bet kažkaip man gera nuotaika, tai pliurpt norisi. )

        Comment

        • Lust
          a.k.a Yurla


          • 2006 12 17
          • 274

          buvau apleidus sita darba kokiom 3 savaitem, bet siandien pagalvojau kad reiktu iki mokslo metu baigt nes laiko neberasiu xD

          irankiai: piestukai, mikronas, zelinis tusinukas.

          Spoileris:


          jis ateme daugiau laiko nei planavau, na bet vistiek buvo labai smagu xD
          Lust-Yurla @ DeviantArt

          Comment

          • Butaforija+.+

            hmmm va as kartais papeckioju nieko ypatingo bet kam ydomu cia yra keletas mano senesniu peckoniu ( naujus tingiu vel fotkinti ,veliau i kompa kelt ,fe daug terliojimosi)

            http://butaforijax-x.deviantart.com/gallery/#drawings

            Comment

            • Lust
              a.k.a Yurla


              • 2006 12 17
              • 274

              Ir velgi sviezienos nuo manes xD galvoju pries rudens sezona reikia ID atsinaujint xD

              Spoileris:
              Lust-Yurla @ DeviantArt

              Comment

              • Dancia
                Loading - Please wait...

                • 2008 03 23
                • 50

                Autorius Lust
                Ir velgi sviezienos nuo manes xD galvoju pries rudens sezona reikia ID atsinaujint xD

                Spoileris:
                http://rapidshare.com/files/10332624...iques.pdf.html

                Nori pabandyt kitaip spalvint?

                I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  Labai spalvinga ir gražu. Na ir beabėjo originalu Man tas mega pencil praeina xD


                  Nežudykit manęs xDxDxDxDxD

                  Spoileris:


                  Man atjungė elektrą tai nusipiešiau komiksiuką, na aišku kai ji atsirado pridėjau tonų ir tekstą.

                  Iškarto sakau: Tai tik harmless komiksiukas xD Juo nenorėjau iš nieko išsityčiot ir pan (man jau gana visokių kvailų nepasitenkinimų, kai pirmą kartą įdėjau panašaus žanro darbą )

                  Kuchiki Rukia, Abarai Renji ir Kuchiki Byakuya - Bleach
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • Lust
                    a.k.a Yurla


                    • 2006 12 17
                    • 274

                    atradau savo sena photobucketo acc su savo pirmaisiais piesiniais xDD plysau juokais, ir sugalvojau si ta is vieno pdaryt xD

                    Spoileris:
                    Lust-Yurla @ DeviantArt

                    Comment

                    • Jogarasu
                      Narys

                      • 2008 08 14
                      • 90

                      oki... stai keli mano darbai (i skaneri netelpa)... mano fotikas 2mp, so photo-kokybe labai labai bloga, bet kiekybe si kart nesiskundziu

                      my angel of sadness:
                      nepilnas (cia dar truksta detales is kaires - medis rudens apdare) kitaip si darba vadinu "is rudens i vienisa ziema"
                      Spoileris:


                      in the end of the sky:
                      cia kiek placiau, ar kada mastet kodel dangus buna raudonas? tai mano versija, puolusio angelo kraujas maisosi su pieno baltumo debesim...
                      Spoileris:

                      the poisoning heartfeeling:
                      ilgai galvojau ar rodyt siuos piesinius. especial this, spoilerio turinys gali sukelti gan nemalonu jausma, (bent jau maniskiams nepatinka)...
                      Spoileris:

                      na, stai jie, dangaus vaikai...

                      Comment

                      • Dekko13
                        O.o ....

                        • 2007 12 15
                        • 100

                        http://juame.deviantart.com/art/Cloud-Tale-96805787

                        Comment

                        • Derogatory`
                          Loki'd


                          • 2007 10 06
                          • 350

                          Štai pagaliau baigiau senai pradėtą ir ilgai gulėjusį darbelį.

                          Spoileris:

                          Comment

                          • SeiSoraYu
                            That's my pie.

                            • 2007 03 09
                            • 212

                            Na atleisk jau man tokiai blogai, bet šis darbas labai nevykęs: kūnas kreivas, kojos išnarintos, rankos kaip malkos, kaklas ryškiai per trumpas, galva milžiniška..na bet užtai debesiukai gražūs n_n

                            P.S tik jau tu nesupyk, kad taip suvariau, bet jau tikrai viskas kreiva O__o

                            My DeviantArt

                            Comment

                            • Jogarasu
                              Narys

                              • 2008 08 14
                              • 90

                              as megstu piesti maisyta technika, visu 3-ju piesiniu pagrindas - guasas. lineart'as - juodas tusas (galima isgauti malonu efekta, tad megstu pasiterliot ... ) ir kartas nuo karto naudoju piestukus, bei atskiroms detalems - metaliniu atspalviu zelinius tusinukus. 1-ame piesinyje akmeniniam elementuj dar naudojau angli ir balta kreida. dar megstu pasibalvonint su flomasteriais...
                              sie du piesti piestukais ir flomasteriais ir kaip tik rudens tema (vel gi foto, jei kas):
                              Spoileris:


                              ...kas zinot kada baigiasi sezonine melancholija?

                              Comment

                              • Dark-Tarou
                                I'm a woman on a mission


                                • 2008 07 14
                                • 486

                                Autorius Jogarasu
                                as megstu piesti maisyta technika, visu 3-ju piesiniu pagrindas - guasas. lineart'as - juodas tusas (galima isgauti malonu efekta, tad megstu pasiterliot ... ) ir kartas nuo karto naudoju piestukus, bei atskiroms detalems - metaliniu atspalviu zelinius tusinukus. 1-ame piesinyje akmeniniam elementuj dar naudojau angli ir balta kreida. dar megstu pasibalvonint su flomasteriais...
                                sie du piesti piestukais ir flomasteriais ir kaip tik rudens tema (vel gi foto, jei kas):
                                Spoileris:


                                ...kas zinot kada baigiasi sezonine melancholija?

                                Aš šian būsiu bloga Dark Tarou ir pakritikuosiu....

                                Veikėjai veikėjais, visi turim savo stilius ir pan, bet man kliuvo backas. Aš esu įgimta backų sušikinėtoja (atsiprašau už frazes), taigi išpirmo turiu jį pagirti už mielumą ir pan, bet tos paliktos nenuspalvontos vietos ir tas keistas...krūmas viršuje, kuris tikriausiai turėtų būti medžio firšūnė labai krenta į akis. Taip pat, vaikėjai su fonu labai nesulimpa kartu. Galbūt tai dėl to, kad tu po jų kojomis fono nepadarei, bet atrodo lyg jie būtų prie kokio plakato. Medžiai daugumoj yra žali, tad tie rudi lapeliai atrodp kažkaip...netinkamai.
                                Visa tai tik mano nuomonė ir pan. gali ją priimti ir ja pasinaudoti kaip tau patinka.
                                Labai džiugu, kad maišai technikas, tai išties geras dalykas ypač kai tu jas gerai įvaldai. Ir tau puikiai sekasi Beja man labai patiko tie tavo praeiti darbai kur fonas akvarelinis tikriausiai O__o Good luck xD

                                Aš irgi turiu kai ką rudeniško parodyti. Šitas piešinys pieštas konkursui deviantarte, kur reikėjo nupiešti Ouran High Scool Host Club veikėjus rudenio tema ir panaudojus tik 4 spalvas. Iš pradžių man atrodė, kad 4 gi taip mažai T-T, o kai pradėjau piešt, supratau, kad per daug xD

                                Spoileris:


                                Piešta su juodu 0.8 markeriu... (mano mėgstamiausias *_____*), lapai spalvinti su paprastu geltonu flomu (deja, jis leisgyvis...T-T...). Fonas su priedais per open canvas.

                                Tamaki and Haruhi - Ouran High School Host Club
                                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                                Comment

                                Working...